Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω παντως βλεπω μας σπρώχνουν στα συμβολαια παλι εχουν κλεισει ολες τις δικλίδες μιλαμε για μεγαλα λαμογια στο ελλαδισταν
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά είναι πάρα πολύ καλή και κανονικά αυτό θα έπρεπε να ήταν ένα μόνιμο πακέτο δεδομένων, καθόλη τη διάρκεια της χρονιάς.

Από εκεί και πέρα, βλέπουμε ότι κάτι αρχίζει να κινείται προς τη σωστή κατεύθυνση από όλες τις εταιρείες ή σχεδόν από όλες και αυτό είναι προς το συμφέρον μας.

Μπαίνοντας στην ιστοσελίδα του F2G δεν το είδα διαθέσιμο και επομένως δεν μπορώ να δω μέχρι πότε ισχύει για ενεργοποίηση. Το έχει μόνο η εφαρμογή, αλλά δεν διευκρινίζει μέχρι πότε μπορείς να το βάλεις.

Έχει κάποιος γνώση περί αυτού;

Edit..

Η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις έως 02.01.2020

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ αυτο ειναι το αυτονόητο αλλά δυστυχώς μετά τις γιορτές θα πέσουμε πάλι στα κανονικά επίπεδα για Ελλάδα σε όλους τους παρόχους
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως βλεπω μας σπρώχνουν στα συμβολαια παλι εχουν κλεισει ολες τις δικλίδες μιλαμε για μεγαλα λαμογια στο ελλαδισταν

 

Τι χριστουγεννιάτικη προσφορά δώσαν στα συμβόλαια που μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει πληρώνουμε σαν μαλ@κες;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν επιπλέον νούμερα ίσως να μην βολεύει έτσι αλλά για εμένα που έχω μόνο ένα το βρίσκω πολύ πιο βολικό από το να θυμάμαι κωδικούς και username

 

Δε μπορεις να συνδεθεις με περισσοτερους απο έναν λογαριασμους; Αν ειναι ετσι δεν παιζει να αναβαθμισω την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις username & password μπορείς.

 

Πειτε το έτσι. Ευχαριστώ.

 

Αρα πρόκειται για έξτρα τρόπο εισοδου που δεν αντικαθιστα τους προηγουμενους.

 

Εμένα πάντως δε με έχει πεταξει ποτέ η εφαρμογή, σχεδον ξεχνάς ποια ειναι τα στοιχεία εισόδου σου.

Link to comment
Share on other sites

ετσι φαινεται,νεα εγγραφη ομως με ονομα χρηστη και κωδικο γινεται απο το site μονο και οχι απο την εφαρμογή απ'οτι καταλαβαίνω. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. Αυτά τα flames πως μαζεύονται; Από μόνα τους προστίθενται; Έχω ένα νούμερο που έχει λήξει το υπόλοιπο από 27/3 με φραγή, και μπήκα στο my f2g και είχε 162 flames. Την τελευταία φορά που το είχα αφήσει είχε σίγουρα 0, γιατί τα έδινα σε διαγωνισμούς.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Αυξάνονται με τις εισόδους στην εφαρμογή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και όχι μόνο

https://www.wind.gr/f2g/gr/flames2go/pos-kerdizo-flames/

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, γιατί δεν έκανα σχεδόν τίποτα από αυτά. Μόνο πότε είχα πάρει το νούμερο δεν θυμάμαι, για τα γενέθλια.

Άντε να μπήκα στην εφαρμογή 2-3 φορές σε διάστημα 9 μηνών.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Μονο η wind δεν έδωσε κατι στην καρτοκινητή της πάρα πολύ ωραία...

 

https://www.wind.gr/f2g/gr/paketa/data/xmas-offer

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Δεν παύει να είναι πολύ καλή προσφορά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν παύει να είναι πολύ καλή προσφορά.

 

δηλαδή αν σου έδινε 100gb με 20€ θα ήταν μια πολύ καλή προσφορά;

έχει βάλει ο άλλος δλδ 8.5/10€ πακέτο, να βάλει και άλλα 10,4€ για να είναι άνετος στα data.. προσφορά!

 

Σοβαρά ρε Wind, θα μπεις μέσα με τέτοιες προσφοράρες, να δώσουμε κάτι παραπάνω αν είναι.

Edited by halkman
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει βάζει.

Δεν είναι υποχρεωτικό.

Όπως νομίζει ο καθένας.

Κι εγώ θα ήθελα με 1€ να έχω 500 gb και 10000 λεπτά ομιλίας, αλλά δεν γίνεται.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

H αλλαγή από free2surf σε free2talk και αντίστροφα από το πρωί (δοκιμασμένο σε 2 f2g) έχει το εξής πρόβλημα.

Βγάζει το μνμ "Profiling Service Error_value".:(

To κουφό είναι ότι λίγη ώρα μετά δείχνει ότι η αλλαγή πραγματοποιήθηκε κανονικότατα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είχαν γενικά πρόβλημα σήμερα το πρωί. Στην q για παράδειγμα δεν γινόταν ούτε ανανέωση από την εφαρμογή
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Θυμηστε μου το νουμερο που μας ελεγε το υπολοιπο data καρτας και γραφαμε τη λεξη ΥΠ

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

1228 ΥΠ ?

Ευχαριστω

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Έδωσαν απεριόριστα δεδομένα δωρεάν, για 10 ημέρες.

Ενεργοποίηση μέσω της εφαρμογής.

 

Εναλλακτικός τρόπος ενεργοποίησης για εμάς που θέλουμε να παίρνουμε έντυπο λογαριασμό;:rolleyes:

Για να μπεις στο mywind είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ η επιλογή ebill.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικός τρόπος ενεργοποίησης για εμάς που θέλουμε να παίρνουμε έντυπο λογαριασμό;:rolleyes:

 

Για να μπεις στο mywind είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ η επιλογή ebill.:mad:

Στο f2g έχει εφαρμογή ξεχωριστή από το mywind χωρίς να χρειάζεται λογαριασμό.

Τα καρτοκινητά νομίζω δεν έχουν προϋποθέσεις συμβολαίων.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω τον τρόπο ενεργοποίησης εκτός εφαρμογής.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...