Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρωτα για να είσαι σίγουρος πάντως πριν κάνεις την αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

Ρωτα για να είσαι σίγουρος πάντως πριν κάνεις την αλλαγή.

 

Σωστα ......

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Στην ενεργοποιηση του FREE2ROAM In & Out με τα 200 λεπτα προς ολους, εαν ενεργοποιησω

Log n Win 20SMS θα μπορω να τα στειλω απο το εξωτερικο δωρεαν προσ ελλαδα???

Link to comment
Share on other sites

Λογικά όχι δωρεάν.

Αναφέρει το εξής :

Από 30.04.2016 τα δωρεάν λεπτά & SMS από τα Log n Win Bonuses, μπορούν να καταναλωθούν και για εξερχόμενες κλήσεις και SMS κατά την περιαγωγή από Ε.Ε. (Ζώνη 1) προς Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0615€/ λεπτό (χρέωση ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστο χρόνο χρέωσης τα 30 δευτερόλεπτα) και 0,0246€/SMS. Δεν ισχύουν για κλήσεις και SMS περιαγωγής από και προς χώρες του υπόλοιπου κόσμου (Ζώνες 2-7), καθώς και κλήσεις προς σταθερούς μη γεωγραφικούς αριθμούς (όπως ενδεικτικά: σύντομους κωδικούς). Τα δωρεάν MB από τα Log n Win Bonuses αφορούν σε πλοήγηση που γίνεται και κατά την περιαγωγή στην Ε.Ε. (Ζώνη 1) με επιπλέον χρέωση 0,0615€/ MB (χρέωση ανά KB χωρίς ελάχιστο όγκο χρέωσης). Δεν ισχύουν για πλοήγηση που γίνεται κατά την περιαγωγή σε χώρες του υπόλοιπου κόσμου (Ζώνες 2-7)
Link to comment
Share on other sites

Στην ενεργοποιηση του FREE2ROAM In & Out με τα 200 λεπτα προς ολους, ειναι και για εισερχομενες και για εξερχομενες κλησεις???
Link to comment
Share on other sites

ποιος ο λογος να ενεργοποιηθει αυτο το πακετο αν εχεις χρονο ομιλιας απο πακετα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι. Σε ενα καταστημα Wind ποσο εχει ενα καινουριο νουμερο F2G?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά 30€, αν και το είχαν σε προσφορά 10€ μέχρι τέλος του προηγούμενου έτους.

On line σε αφήνει να το παραγγείλεις με 10€, για περιορισμένο χρονικό διάστημα από ότι λέει.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά 30€, αν και το είχαν σε προσφορά 10€ μέχρι τέλος του προηγούμενου έτους.

On line σε αφήνει να το παραγγείλεις με 10€, για περιορισμένο χρονικό διάστημα από ότι λέει.

 

Ρωτησα στην Wind στη Ναξο και μου ειπαν 10€ απλα μου φανηκε περιεργω απο τη στιγμη βονταφον τα δινει τζαμπα και Γερμανος 5€.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το κολπο για να μιλησεις με την εξυπηρετηση στο 8005000200 ποιο ειναι.γιατι στο κλεινουν στα μουτρα η σου λενε παρε με χρεωση.
One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Το κολπο για να μιλησεις με την εξυπηρετηση στο 8005000200 ποιο ειναι.γιατι στο κλεινουν στα μουτρα η σου λενε παρε με χρεωση.

 

 

Εμφανέστατος ο σεβασμός στον συνδρομητή - πελάτη...

Edited by impreza_sti
Ασκούμε κριτική σε ιδέες και όχι σε ανθρώπους
Link to comment
Share on other sites

Εμφανέστατος ο σεβασμός στον συνδρομητή - πελάτη...

Αμα σηκωθουμε και φυγουμε ολοι μαζικα, λετε να ξυπνησουν οι μανατζερς, η θα πδοτιμησουν να συνεχισουν τις μαγκιες και να το κλεισουν το μαγαζι?

Εμενα με κραταει ακομα μονο το σταθερο με τα 120 και το 1 γιγα.

Αλλα η αληθεια ειναι οτι το εχει παραξηλωσει με τις αυξησεις.

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Το κολπο για να μιλησεις με την εξυπηρετηση στο 8005000200 ποιο ειναι.γιατι στο κλεινουν στα μουτρα η σου λενε παρε με χρεωση.

 

Όπως λειτουργεί αυτή την στιγμή (με αυτόματο σύστημα αναγνώρισης φωνής), ακούς το καλωσόρισμα και μόλις σε ρωτούν πώς να σε εξυπηρετήσουν λες "εκπρόσωπος".;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, καλη χρονια σε ολους!

 

Θα ηθελα τη γνωμη σας σε κατι..

 

Ειχα 0,56€ χρονο ομιλιας με ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ blender και ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΑ δεδομενα κλπ. Αφου συνδεθηκα σε ρουτερ γνωστης καφετεριας μετα απο 10 λεπτα μου ηρθαν 3 sms. Μετα απο αυτα ηρθε και sms της wind οτι εχω χαμηλο υπολοιπο 0,04€ παρακαλω. Σας παραθετω και τα υποπτα sms

 

Απο 54666 : ΔΩPEAN SMS: BAΛE TO PIN 95429 ΣTO WEBPAGE KAI EΠIBEBAIΩΣE TH ΣYNΔPOMH DRAGONFLYM. 24.80EYPΩ/MHNA. TELEBOX

Ξανα απο 54666 : DRAGONFLY, ΣYNΔPOMH: 24.80EYPΩ/MHNA,TELEBOX BΘ:2155002935.ΔIAΓPAΦH:ΣTEIΛE STOP DRAGON ΣTO 54422

Απο 54600 : TA ΠAIXNIΔIA ΣAΣ tap to load.

 

Το μονο που εκανα ηταν να τα ανοιξω χωρις να πατησω πανω σε καποιο συνδεσμο, ωστε να φυγει το εκνευριστικο μπανερακι. Μου φαινεται αδιανοητο να φταιει το wifi της καφετεριας για τα μηνυματα αυτα αλλα εχω χρονια ολοκληρα να λαβω παρομοια sms. Επισης αδιανοητο μου ειναι το κατα ποσο αυτα τα sms εκαναν αυτη τη "μικρη" χρεωση. Μηπως τα αρπαξε η wind;

 

Τι μου προτεινετε να κανω; Να ζητησω τα χρηματα πισω απο wind; Να στειλω stop στους παραπανω αριθμους;

 

Ευχαριστω για το χρονο σας!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας να στείλεις το μηνυμα στοπ που εγραφε το 2ο sms.

Για το θέμα αυτό μπορείς να διαβάσεις περισσότερα στο αντίστοιχο νήμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=441441

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις την wind και ζήτησε φραγή από όλα τα 5 ψηφία και ζήτησε και τα λεφτά σου πίσω λέγοντας ότι εσύ δεν έδωσες πουθενά τον αριθμό σου

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση κυριοι :up:

Νομιζω ομως πως κανοντας φραγη σε ολα τα πενταψηφια νουμερα χανω τα sms ενημερωσης των κινησεων του τραπεζικου λογαριασμου. Αν θυμαμαι καλα ειναι και αυτα πενταψηφια

Edited by domi_17
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, καλη χρονια σε ολους!

 

 

Αφου συνδεθηκα σε ρουτερ γνωστης καφετεριας μετα απο 10 λεπτα μου ηρθαν 3 sms. Μετα απο αυτα ηρθε και sms της wind οτι εχω χαμηλο υπολοιπο 0,04€ παρακαλω. Σας παραθετω και τα υποπτα sms

 

Ευχαριστω για το χρονο σας!

 

Οταν λες γνωστής καφετέριας τι εννοείς? Γνωστή σε σένα που είχες ξαναπάει? Η γνωστή αλυσίδα?

Δεν την αναφέρεις για να έχουμε το νου μας?

Link to comment
Share on other sites

Στο μοναστηρακι στις 360 μοιρες. Δε νομιζω πως ειναι θεμα wifi παντως. Απλα μου φανηκε ΠΟΛΥ περιεργο και γι αυτο ζητησα τη γνωμη σας. Πρωτη φορα πηγα - συνδεθηκα στη συγκεκριμενη καφετερια
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι. Σε ενα καταστημα Wind ποσο εχει ενα καινουριο νουμερο F2G?

 

Και σε κατάστημα στα Χανιά 10€ το χρεώνουν αλλά σου δίνουν και μία 10ευρη κάρτα ανανέωσης να βάλεις με την ενεργοποίηση. Τα 30€ φαίνεται να τα ζητάνε για φορητότητα αριθμού προφανώς σε συνεννόηση και με τις άλλες εταιρείες για να μην γίνονται συχνά φορητότητες αριθμών. Κι εκεί βέβαια στα δίνουν με την μορφή κάρτας ανανέωσης.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που είχα πάρει F2G από κατάστημα και είχα πληρώσει 10€, δεν μου είχε δώσει κάρτα ανανέωσης. Μόνο 1gb και κάτι λεπτά ομιλίας. Σίγουρα παίρνεις κάρτα ανανέωσης πάντως αν παραγγείλεις ηλεκτρονικά νούμερο.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

:offtopic: Sorry για το Offtopic, αλλά δεν ήξερα που να ρωτήσω... Αύριο τα καταστήματα WIND, θα είναι ανοιχτά; Επειδή είναι Κυριακή που δουλεύουν τα εμπορικά, γι' αυτό ρωτάω... Ευχαριστώ. :)
Link to comment
Share on other sites

:offtopic: Sorry για το Offtopic, αλλά δεν ήξερα που να ρωτήσω... Αύριο τα καταστήματα WIND, θα είναι ανοιχτά; Επειδή είναι Κυριακή που δουλεύουν τα εμπορικά, γι' αυτό ρωτάω... Ευχαριστώ. :)

 

Δεν ξερω,καλυτερα αμα θες να κανεις ανανεωση η φορητοτητα να την κανεις ονλαιν.Για φοιτητικο εται εκανε ο πατερας μου και πληρωσε μονο μια καρτα ανανεωσης 10€.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...