Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Δωρα - δωρα" εχει δωσει πολλες φορες η wind... Οπως δωρεαν mb σε γιορτες, δωρεαν χρηση facebook, δωρεαν λεπτα κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια πολλα. Εχω εδω και 3-4 χρονια f2g, προσφατα αγορασα για πρωτη φορα smartphone το Samsung s6 και μου ειπαν να κοψω την sim που ειχα στις διαστασεις μιας nanosim ωστε να μην πληρωσω για καινουρια sim,οπως και εκανα. Απο την πρωτη στιγμη το κινητο δουλευει αριστα σε κλησεις αλλα :

1) Δεν μου δειχνει ποτε οταν ανοιγω τα δεδομενα,με τι συνδεομαι (δηλ το κλασικο εικον. 4g ή 3g οπως εχει φιλος με cosmote στο s6 του) παραμονο ενα σκετο Ε ή Η ή Η+...

2) Δεν εχω ποτε και πουθενα ιντερνετ...μενω θεσσαλονικη και τις περισσοτερες φορες εχω Ε...και σπανια Η+

Το ερωτημα μου ειναι μηπως πρεπει να προμηθευτω καινουρια sim? Μηπως λογο της παλιας micro Sim δεν εχω καλο ιντερνετ? Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Για να μιλήσουμε λίγο για την περιαγωγή... Μια και από 30 Απριλίου ισχύουν νέες χρεώσεις περιαγωγής στην Ευρωπαϊκή Ένωση.

Στο παρακάτω link αναφέρονται πληροφορίες για την περιαγωγή στη Wind!

Χρεώσεις Περιαγωγής στην Ευρωπαϊκή Ένωση - Επικοινώνησε ελεύθερα από το εξωτερικό!

 

Στα bullets αναφέρει...

Οι συνδρομητές καρτοκινητής, έχουν τη δυνατότητα να καταναλώσουν τον ενσωματωμένο χρόνο ομιλίας, SMS και MB από Bonus και Πακέτα

 

Χρεώσεις για την Κατανάλωση της Ενσωματωμένης Χρήσης

 

  • Χρήση του ενσωματωμένου χρόνου ομιλίας του οικονομικού προγράμματός για εξερχόμενες κλήσεις εντός Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0615€ ανά λεπτό (χρέωση ανά δευτερόλεπτο, με ελάχιστη διάρκεια τα 30 δευτερόλεπτα)
  • Χρήση των ενσωματωμένων ΜΒ του οικονομικού προγράμματος για πλοήγηση στο internet εντός Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0615€ ανά MB (χρέωση ανά ΚΒ)
  • Χρήση των ενσωματωμένων SMS του οικονομικού προγράμματος για αποστολή γραπτών μηνυμάτων εντός Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0246€ ανά SMS
  • Χρήση των ενσωματωμένων MMS του οικονομικού προγράμματος για αποστολή MMS εντός Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0615€ ανά MMS

 

Από ότι καταλαβαίνω...

Αν κάνω χρήση πχ 100MB εντός ΕΕ από τα ενσωματωμένα MB πακέτων ή Bonus θα χρεωθώ 6.15€!

Αν δεν έχω καθόλου MB από πακέτα ή Bonus θα χρεωθώ για τα 100MB 6.15€! [Το Daily ticket (1€/20MB) δεν ισχύει κατά την Περιαγωγή και η χρέωση για data roaming κίνηση στην EE θα είναι 0,0615€/ΜB (χρέωση ανά KB)]

 

Επίσης σε μια άλλη διευκρίνηση αναφέρει:

Για τις εξερχόμενες κλήσεις & τα SMS καταναλώνεται η δωρεάν χρήση προς όλα τα δίκτυα (ή προς Vodafone & Cosmote). Δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή λεπτά ομιλίας & SMS προς WIND & Q, προς σταθερά, προς ενδο-εταιρικά και ενδο-οικογενειακά τηλέφωνα

 

Άρα κατανάλωση μόνο από πακέτα ή Bonus προς όλους!!!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Αν θες 4g πρεπει να παρεις την καινουρια καρτα multi sim οσο για το 3g εγω πιανω παντου στην θεσ/νικη ισως δεν κοπηκε καλα η καρτα σου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια πολλα. Εχω εδω και 3-4 χρονια f2g, προσφατα αγορασα για πρωτη φορα smartphone το Samsung s6 και μου ειπαν να κοψω την sim που ειχα στις διαστασεις μιας nanosim ωστε να μην πληρωσω για καινουρια sim,οπως και εκανα. Απο την πρωτη στιγμη το κινητο δουλευει αριστα σε κλησεις αλλα :

1) Δεν μου δειχνει ποτε οταν ανοιγω τα δεδομενα,με τι συνδεομαι (δηλ το κλασικο εικον. 4g ή 3g οπως εχει φιλος με cosmote στο s6 του) παραμονο ενα σκετο Ε ή Η ή Η+...

2) Δεν εχω ποτε και πουθενα ιντερνετ...μενω θεσσαλονικη και τις περισσοτερες φορες εχω Ε...και σπανια Η+

Το ερωτημα μου ειναι μηπως πρεπει να προμηθευτω καινουρια sim? Μηπως λογο της παλιας micro Sim δεν εχω καλο ιντερνετ? Ευχαριστω

 

Λογο του οτι η καρτα σου ειναι παλια σιγουρα δεν εχει δυνατοτητα συνδεσης 4G ισως ουτε 3G, πας σε ενα καταστημα και την αλλαζεις, ειναι δωρεαν για καρτοκινητα. Να εχεις μαζι σου την ταυτοτητα σου, αν ειναι στο δικο σου ονομα η συνδεση

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας στις προηγούμενες σελίδες μερικά posts για την αλλαγή της ειδικής προσφοράς (τέως φοιτητικού) σε περίπτωση που είτε μείνει ανενεργό για κάποιο διάστημα είτε δεν χρησιμοποιεί το πακέτο της προσφοράς, θυμάμαι από παλαιότερες συζητήσεις ότι οι sim των ειδικών προσφορών δεν χάνουν το προνόμιο αυτό.

 

Ανεξάρτητα από αυτό, σε ποιο νούμερο μαθαίνουμε αν η sim ανήκει στο πακέτο της ειδικής προσφοράς;

Link to comment
Share on other sites

Για να μιλήσουμε λίγο για την περιαγωγή... Μια και από 30 Απριλίου ισχύουν νέες χρεώσεις περιαγωγής στην Ευρωπαϊκή Ένωση.

Στο παρακάτω link αναφέρονται πληροφορίες για την περιαγωγή στη Wind!

Χρεώσεις Περιαγωγής στην Ευρωπαϊκή Ένωση - Επικοινώνησε ελεύθερα από το εξωτερικό!

 

Στα bullets αναφέρει...

Οι συνδρομητές καρτοκινητής, έχουν τη δυνατότητα να καταναλώσουν τον ενσωματωμένο χρόνο ομιλίας, SMS και MB από Bonus και Πακέτα

 

Χρεώσεις για την Κατανάλωση της Ενσωματωμένης Χρήσης

 

  • Χρήση του ενσωματωμένου χρόνου ομιλίας του οικονομικού προγράμματός για εξερχόμενες κλήσεις εντός Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0615€ ανά λεπτό (χρέωση ανά δευτερόλεπτο, με ελάχιστη διάρκεια τα 30 δευτερόλεπτα)
  • Χρήση των ενσωματωμένων ΜΒ του οικονομικού προγράμματος για πλοήγηση στο internet εντός Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0615€ ανά MB (χρέωση ανά ΚΒ)
  • Χρήση των ενσωματωμένων SMS του οικονομικού προγράμματος για αποστολή γραπτών μηνυμάτων εντός Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0246€ ανά SMS
  • Χρήση των ενσωματωμένων MMS του οικονομικού προγράμματος για αποστολή MMS εντός Ε.Ε. με επιπλέον χρέωση 0,0615€ ανά MMS

 

Από ότι καταλαβαίνω...

Αν κάνω χρήση πχ 100MB εντός ΕΕ από τα ενσωματωμένα MB πακέτων ή Bonus θα χρεωθώ 6.15€!

Αν δεν έχω καθόλου MB από πακέτα ή Bonus θα χρεωθώ για τα 100MB 6.15€! [Το Daily ticket (1€/20MB) δεν ισχύει κατά την Περιαγωγή και η χρέωση για data roaming κίνηση στην EE θα είναι 0,0615€/ΜB (χρέωση ανά KB)]

 

Επίσης σε μια άλλη διευκρίνηση αναφέρει:

Για τις εξερχόμενες κλήσεις & τα SMS καταναλώνεται η δωρεάν χρήση προς όλα τα δίκτυα (ή προς Vodafone & Cosmote). Δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή λεπτά ομιλίας & SMS προς WIND & Q, προς σταθερά, προς ενδο-εταιρικά και ενδο-οικογενειακά τηλέφωνα

 

Άρα κατανάλωση μόνο από πακέτα ή Bonus προς όλους!!!

Σε περίπτωση που δεν έχεις ΜΒ θα χρεωθείς την εθνική χρέωση..

Η χρέωση στο εσωτερικό είναι 1 ευρώ τα 20ΜΒ.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν έχεις ΜΒ θα χρεωθείς 6,15 ευρώ ΕΠΙΠΛΕΟΝ από την όποια χρέωση ισχύει στο εσωτερικό της χώρας χωρίς πακέτο.

 

Ναι αλλά στην καρτοκινητή δεν υπάρχει χρέωση ανά ΜΒ, αλλά 1€/20MB (Daily ticket)!

Στις διευκρινήσεις αναφέρει... [Το Daily ticket (1€/20MB) δεν ισχύει κατά την Περιαγωγή και η χρέωση για data roaming κίνηση στην EE θα είναι 0,0615€/ΜB (χρέωση ανά KB)]

Edited by spookype20

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας στις προηγούμενες σελίδες μερικά posts για την αλλαγή της ειδικής προσφοράς (τέως φοιτητικού) σε περίπτωση που είτε μείνει ανενεργό για κάποιο διάστημα είτε δεν χρησιμοποιεί το πακέτο της προσφοράς, θυμάμαι από παλαιότερες συζητήσεις ότι οι sim των ειδικών προσφορών δεν χάνουν το προνόμιο αυτό.

 

Ανεξάρτητα από αυτό, σε ποιο νούμερο μαθαίνουμε αν η sim ανήκει στο πακέτο της ειδικής προσφοράς;

Εγώ σε αυτό που είχα, όταν καλούσα το 1269 για να μάθω το υπόλοιπο, στο έλεγε εκεί(θυμήσου ότι απολαμβάνεις την προσφορά κλπ).

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν έχεις ΜΒ θα χρεωθείς 6,15 ευρώ ΕΠΙΠΛΕΟΝ από την όποια χρέωση ισχύει στο εσωτερικό της χώρας χωρίς πακέτο.

 

Δεν έχω καταλάβει το εξής καταρχάς μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας internet και μηνύματα απο το πακέτο της ελλάδας στο εξωτερικό? Από καρτοκινητο ? .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει το εξής καταρχάς μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας internet και μηνύματα απο το πακέτο της ελλάδας στο εξωτερικό? Από καρτοκινητο ? .

 

NAI! Από 30 Απριλίου 2016 με μια επιπλέον χρέωση! Από 15 Ιουνίου 2017 μόνο κατανάλωση του ενσωματωμένου χρόνου, όπως και στην Ελλάδα με κατάργηση των πρόσθετων χρεώσεων περιαγωγής!

 

Δες εδώ... Χρεώσεις Περιαγωγής στην Ευρωπαϊκή Ένωση - Επικοινώνησε ελεύθερα από το εξωτερικό!

 

Με κάποιες όμως διευκρινήσεις:

 

  • Οι παραπάνω χρεώσεις ισχύουν για συνδρομητές συμβολαίου, καρτοσύνδεσης και καρτοκινητής, ιδιώτες και επαγγελματίες που δεν έχουν επιλέξει ένα από τα διαθέσιμα οικονομικά πακέτα περιαγωγής
  • Οι συνδρομητές καρτοκινητής, έχουν τη δυνατότητα να καταναλώσουν τον ενσωματωμένο χρόνο ομιλίας, SMS και MB από Bonus και Πακέτα
  • Για τις εξερχόμενες κλήσεις & τα SMS καταναλώνεται η δωρεάν χρήση προς όλα τα δίκτυα (ή προς Vodafone & Cosmote). Δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή λεπτά ομιλίας & SMS προς WIND & Q, προς σταθερά, προς ενδο-εταιρικά και ενδο-οικογενειακά τηλέφωνα
  • Η κατανάλωση του ενσωματωμένου χρόνου ομιλίας για εξερχόμενες κλήσεις θα ακολουθεί το βήμα χρέωσης του οικονομικού προγράμματος / πακέτου
  • Οι εξερχόμενες κλήσεις προς δίκτυα του υπόλοιπου κόσμου καθώς και οι κλήσεις προς δορυφορικά δίκτυα και προς υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας, ακολουθούν τις βασικές χρεώσεις περιαγωγής
  • Το Daily ticket (1€/20MB) δεν ισχύει κατά την Περιαγωγή και η χρέωση για data roaming κίνηση στην EE θα είναι 0,0615€/ΜB (χρέωση ανά KB)
  • Οι παραπάνω χρεώσεις δεν ισχύουν σε περιπτώσεις μόνιμης περιαγωγής
  • Όλες οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 23%

Edited by spookype20

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Αν δυσκολευτείτε σήμερα-αύριο με την ανανέωση κάρτας, γίνεται Online και με την Ethnocash της Εθνικής...πήρα 2gb ίντερνετ δώρο συν τα 300 λεπτά σε όλους που έχω απο το f2g.

 

edit: Δεν πήρα μπόνους καταστήματος...

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά στην καρτοκινητή δεν υπάρχει χρέωση ανά ΜΒ, αλλά 1€/20MB (Daily ticket)!

Στις διευκρινήσεις αναφέρει... [Το Daily ticket (1€/20MB) δεν ισχύει κατά την Περιαγωγή και η χρέωση για data roaming κίνηση στην EE θα είναι 0,0615€/ΜB (χρέωση ανά KB)]

 

Πράγματι το λέει .....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε αυτό που είχα, όταν καλούσα το 1269 για να μάθω το υπόλοιπο, στο έλεγε εκεί(θυμήσου ότι απολαμβάνεις την προσφορά κλπ).

 

Sent from my XT1562

 

Ναι το 1269 είναι αλλά με αυτά που άκουσα μπερδεύτηκα περισσότερο.

 

Εκτός από το το κλασικό F2g (κύρια γραμμή) είχα αγοράσει και δύο sim τότε "φοιτητικού" και σήμερα ειδικής προσφοράς.

Τώρα που κάλεσα, άκουσα ότι είναι στην ειδική προσφορά η κύρια γραμμή (!!!) και η μια sim από τις δύο της ειδικής προσφοράς/φοιτητικού (!!!).

 

Ψάχνοντας στα χαρτιά μου είδα ότι είχα αγοράσει πακέτο των 8€ στην κύρια γραμμή τον ΑΥΓ 2015 (!!!) αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ πως έγινε αυτό.

Προφανώς, έχει γίνει κάποιο μπέρδεμα στις sim που έχω και πρέπει να βρω την άκρη.

Επίσης, αυτό που πρέπει να ξεκαθαρίσω είναι αν και πότε χάνεται το προνόμιο της ειδικής προσφοράς, αν δεν αγοράσεις το αντίστοιχο πακέτο.

 

 

Edit

Κάλεσα το 8005000200 (Καρτοκινητή) και ο ευγενικός υπάλληλος είπε ότι 1) το προνόμιο χάνεται μετά από 6 μήνες αν δεν αγοραστεί πακέτο ειδικής προσφοράς (αν και στην περίπτωσή μου και οι 2 sim έχουν ξεπεράσει αυτό το όριο χωρίς να αλλάξουν), 2) ότι η sim της κύριας γραμμής μου "βαφτίστηκε" ειδική προσφορά τον ΙΟΥΛ πέρυσι (!!!), χωρίς φυσικά τη δική μου παρέμβαση και 3) η μια sim της ειδικής προσφοράς που είχα αγοράσει τον ΙΑΝ 2014 έχασε το προνόμιο 2/2/2016.

 

Συμπερασματικά, ευτυχώς που διάβασα τα posts για το συγκεκριμένο θέμα και πρέπει, οπωσδήποτε, οι επόμενες αγορές πακέτων να είναι της ειδικής προσφοράς για να μην χάσω το προνόμιο.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

NAI! Από 30 Απριλίου 2016 με μια επιπλέον χρέωση! Από 15 Ιουνίου 2017 μόνο κατανάλωση του ενσωματωμένου χρόνου, όπως και στην Ελλάδα με κατάργηση των πρόσθετων χρεώσεων περιαγωγής!

 

Δες εδώ... Χρεώσεις Περιαγωγής στην Ευρωπαϊκή Ένωση - Επικοινώνησε ελεύθερα από το εξωτερικό!

 

Με κάποιες όμως διευκρινήσεις:

 

  • Οι παραπάνω χρεώσεις ισχύουν για συνδρομητές συμβολαίου, καρτοσύνδεσης και καρτοκινητής, ιδιώτες και επαγγελματίες που δεν έχουν επιλέξει ένα από τα διαθέσιμα οικονομικά πακέτα περιαγωγής
  • Οι συνδρομητές καρτοκινητής, έχουν τη δυνατότητα να καταναλώσουν τον ενσωματωμένο χρόνο ομιλίας, SMS και MB από Bonus και Πακέτα
  • Για τις εξερχόμενες κλήσεις & τα SMS καταναλώνεται η δωρεάν χρήση προς όλα τα δίκτυα (ή προς Vodafone & Cosmote). Δεν μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή λεπτά ομιλίας & SMS προς WIND & Q, προς σταθερά, προς ενδο-εταιρικά και ενδο-οικογενειακά τηλέφωνα
  • Η κατανάλωση του ενσωματωμένου χρόνου ομιλίας για εξερχόμενες κλήσεις θα ακολουθεί το βήμα χρέωσης του οικονομικού προγράμματος / πακέτου
  • Οι εξερχόμενες κλήσεις προς δίκτυα του υπόλοιπου κόσμου καθώς και οι κλήσεις προς δορυφορικά δίκτυα και προς υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας, ακολουθούν τις βασικές χρεώσεις περιαγωγής
  • Το Daily ticket (1€/20MB) δεν ισχύει κατά την Περιαγωγή και η χρέωση για data roaming κίνηση στην EE θα είναι 0,0615€/ΜB (χρέωση ανά KB)
  • Οι παραπάνω χρεώσεις δεν ισχύουν σε περιπτώσεις μόνιμης περιαγωγής
  • Όλες οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ 23%

Aυτά είναι πολύ καλά νέα! Πρόκειται να ταξιδέψω Ιταλία την επόμενη εβδομάδα, οπότε με ενδιαφέρει άμεσα. Δηλαδή να μείνω ήσυχος, ότι καταναλώνονται τα ΜΒ από τα πακέτα/δωρεάν προγράμματα; Πχ. αυτά τα 2GB που μας δίνει με την ανανέωση μπορώ να τα καταναλώσω και στην Ιταλία; Υπάρχει πολιτική ορθής χρήσης;

Link to comment
Share on other sites

2GB X 0,0615 = 123 Ευρώ.

 

 

 

Με λιγοτερα απο τα μισα εχω καρτα τοπικη και 3-4GB.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Με λιγοτερα απο τα μισα εχω καρτα τοπικη και 3-4GB.

Εννοείται πως για μεγάλη χρήση παίρνεις τοπική κάρτα οπωσδήποτε. Οι χρεώσεις περιαγωγής αξίζουν μόνο για πολύ περιορισμένη χρήση ή το πολύ 2 φορές για ανάγκη και τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια πολλα. Εχω εδω και 3-4 χρονια f2g, προσφατα αγορασα για πρωτη φορα smartphone το Samsung s6 και μου ειπαν να κοψω την sim που ειχα στις διαστασεις μιας nanosim ωστε να μην πληρωσω για καινουρια sim,οπως και εκανα. Απο την πρωτη στιγμη το κινητο δουλευει αριστα σε κλησεις αλλα :

1) Δεν μου δειχνει ποτε οταν ανοιγω τα δεδομενα,με τι συνδεομαι (δηλ το κλασικο εικον. 4g ή 3g οπως εχει φιλος με cosmote στο s6 του) παραμονο ενα σκετο Ε ή Η ή Η+...

2) Δεν εχω ποτε και πουθενα ιντερνετ...μενω θεσσαλονικη και τις περισσοτερες φορες εχω Ε...και σπανια Η+

Το ερωτημα μου ειναι μηπως πρεπει να προμηθευτω καινουρια sim? Μηπως λογο της παλιας micro Sim δεν εχω καλο ιντερνετ? Ευχαριστω

 

H+ είναι η γρηγορότερη 3g σύνδεση. Όταν θα έχεις 4g λογικά θα γραφεί LTE

Link to comment
Share on other sites

H+ είναι η γρηγορότερη 3g σύνδεση. Όταν θα έχεις 4g λογικά θα γραφεί LTE

 

Πρεπει να αλλαξεις sim. Κακως την εκοψες μονος σου. Αν δεν αλλαξεις sim 4G δε θα εχεις ποτέ.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους. Μια ερώτηση. Ειχα ενεργοποιήσει το πρώτο magic number στις 4-4. Σήμερα πήγα να ενεργοποιήσω τον δεύτερο αλλά μου δίνει επιλογή να αλλάξω μονο αυτόν που ειχα ήδη βάλει. Πως να ενεργοποιήσω και άλλον έναν αριθμό; Αγόρασα χρόνο 10€ πριν τρεις μέρες αν παίζει κάποιο ρόλο αυτο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ενανεωσεις διαδοχικα τρεις μηνες απο πεντε ευρω για να ενεργοποιησεις και τα τρια νουμερα
Link to comment
Share on other sites

Στις 20 του μηνός είχα ενεργοποίηση μέ 3€ την προσφορά που μου έδινε 100λεπτα και 1 giga μπορώ να το ενεργοποίηση καί δεύτερη φορά???

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...