Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενεργοποίησα καταλαθος ένα πακέτο και δεν το έχω χρησιμοποιεισει ακόμα. Υπάρχει δυνατότητα να ακυρωθεί με επιστροφή χρημάτων?

 

Όχι δεν ακυρώνεται.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα καταλαθος ένα πακέτο και δεν το έχω χρησιμοποιεισει ακόμα. Υπάρχει δυνατότητα να ακυρωθεί με επιστροφή χρημάτων?

 

"Έξυπνο" :p το της Wind να ενεργοποιούνται πακέτα με ένα πάτημα χωρίς περαιτέρω ερώτημα: "Επιθυμείς να ενεργοποιήσεις το....που...." αντίθετα με την καρτοκινητή της VF.

 

Αν δεν το έχεις χρησιμοποιήσει και έκανες πρόσφατα την ανεπιθύμητη ενεργοποίηση ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ με (chat, facebook, 1260 κλπ) {σίγουρα ΟΧΙ σε κατάστημα} αν μπορεί να γίνει απενεργοποίησή του και επιστροφή χρημάτων στο υπόλοιπό σου.

Link to comment
Share on other sites

"Έξυπνο" :p το της Wind να ενεργοποιούνται πακέτα με ένα πάτημα χωρίς περαιτέρω ερώτημα: "Επιθυμείς να ενεργοποιήσεις το....που...." αντίθετα με την καρτοκινητή της VF.

 

Αν δεν το έχεις χρησιμοποιήσει και έκανες πρόσφατα την ανεπιθύμητη ενεργοποίηση ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ με (chat, facebook, 1260 κλπ) {σίγουρα ΟΧΙ σε κατάστημα} αν μπορεί να γίνει απενεργοποίησή του και επιστροφή χρημάτων στο υπόλοιπό σου.

 

Στην εφαρμογη ρωταει εαν εισαι συγουρος εαν θες το πσκετο και οταν πατας οκ και εκει σου ενεργ το πακετο

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ποιο πακετο φοιτητικο ειναι καλυτερα - φθηνοτερο για internet?

εκει που μενω και οι 3 εχουν την ιδια ποιοτητα στο internet.

απο οτι ειδα μαλλον το cu που δινει 600mb αυτοματα.

καμια ιδεα η καμια κρυφη προσφορα?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να βρω λεπτομερειες για το super talk...τελικα κατι βρηκα...

 

 

Super TALK

Μόνο στο myF2G App

 

Κατέβασε δωρεάν την εφαρμογή του F2G, myF2G στο κινητό σου και ενεργοποίησε το αποκλειστικό πακέτο επικοινωνίας που σου δίνει 300’ προς όλους & 200’ ΠΡΟΣ WIND & Q, μόνο με €5.

Θες να μαθαίνεις πρώτος τα τελευταία νέα αλλά και να απολαμβάνεις αποκλειστικές προσφορές και πακέτα επικοινωνίας; Το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να κατεβάσεις την εφαρμογή myF2G & να ενεργοποιήσεις από εκεί το μοναδικό πακέτο με €5, με διάρκεια 30 ημέρες.

Μην το ψάχνεις αλλού…

300’

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

&

200’

ΠΡΟΣ WIND & Q

Με διάρκεια 30 ημέρες.

 

Κατέβασε το myF2G App

 

Διευκρινήσεις:

Το πακέτο διατίθεται αποκλειστικά μέσα από το Mobile application του F2G, myF2G.

Η ισχύς του πακέτου Super TALK είναι 30 ημέρες.

Το πακέτο Super TALK ξεκλειδώνει τα πακέτα των €2.

Ο χρόνος ομιλίας καταναλώνεται αρχικά με ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και στη συνέχεια ανά δευτερόλεπτο.

Το πακέτο Super TALK ενεργοποιείται έως 4 φορές ανά 30 ημέρες.

Ο χρόνος ομιλίας δεν μπορεί να καταναλωθεί σε καθεστώς περιαγωγής και προς σταθερούς μη γεωγραφικούς αριθμούς (όπως ενδεικτικά σύντομοι κωδικοί).

Ενημέρωση υπολοίπου παρέχεται μέσω του http://www.f2g.gr & Myf2g Application

Το πακέτο Super TALK αποτελεί προωθητική προσφορά και θα είναι διαθέσιμο μέχρι και 31.3.2016 (10.00πμ).

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/upiresies/myf2g-app/super-talk/

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ποιο πακετο φοιτητικο ειναι καλυτερα - φθηνοτερο για internet?

 

 

εκει που μενω και οι 3 εχουν την ιδια ποιοτητα στο internet.

 

 

απο οτι ειδα μαλλον το cu που δινει 600mb αυτοματα.

 

 

καμια ιδεα η καμια κρυφη προσφορα?ευχαριστω

 

 

 

Παρε Q αμα θελεις μονο ιντερνετ ή F2G για κυριο νουμερο.Κοψε το συμβολαιο σου και ελα F2G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

"Έξυπνο" :p το της Wind να ενεργοποιούνται πακέτα με ένα πάτημα χωρίς περαιτέρω ερώτημα: "Επιθυμείς να ενεργοποιήσεις το....που...." αντίθετα με την καρτοκινητή της VF.

 

Αν δεν το έχεις χρησιμοποιήσει και έκανες πρόσφατα την ανεπιθύμητη ενεργοποίηση ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ με (chat, facebook, 1260 κλπ) {σίγουρα ΟΧΙ σε κατάστημα} αν μπορεί να γίνει απενεργοποίησή του και επιστροφή χρημάτων στο υπόλοιπό σου.

Ακριβώς αυτό έγινε πίστευα πως θα με ρωτάει άμα θέλω την ενεργοποίηση και ότι θα έβλεπα περισσότερες λεπτομέρειες για το πακέτο αλλά τελικά ενεργοποιηθηκε με την μία.

Link to comment
Share on other sites

στην κοσμοτε πάντως που είχα ενεργοποιησει κατα λάθος ενα πακέτο μου το ακύρωσαν.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συμφορουμιτες..

Μου τελείωσε τονπακετο δεδομένων και αντί της χρέωσης του 1 ευρω μου εφαγε 20 και άδειασε το υπόλοιπο. Καμια ιδέα για το τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση?

skorpio
Link to comment
Share on other sites

Μιλα στο chat του f2g.gr και ζητα να ελέγξουν τι επαιξε,φοβάμαι ομως οτι τα δεδομένα σου τελείωσαν νωρίτερα, και εφαγες και άλλα 400 mb οποτε δυσκολα θα τα επιστρεψουν
Link to comment
Share on other sites

Μιλα στο chat του f2g.gr και ζητα να ελέγξουν τι επαιξε,φοβάμαι ομως οτι τα δεδομένα σου τελείωσαν νωρίτερα, και εφαγες και άλλα 400 mb οποτε δυσκολα θα τα επιστρεψουν

Όχι 400, 200. 0,1 ευρώ ανά ΜΒ είναι η χρέωση μετά την κατανάλωση πακέτου που δεν έχει λήξει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μίλησα τώρα με το live chat και μου είπαν, ότι το giga surf εξακολουθεί να υπάρχει κανονικά στην εφαρμογή. Ωστόσο, εμφανίστηκαν δυσλειτουργίες εξ'αιτίας των νέων πακέτων, όπως η προσωρινή αλλαγή στην τιμή του blender. Με προέτρεψαν να επανεκκινήσω και να αναβαθμίσω την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Την βοήθεια σας. Σε λίγο καιρό θα μπορέσω να αποκτήσω ένα φοιτητικό πακέτο με νέο αριθμό. Στο δίκαρτο κινητό που έχω η μία κάρτα θα είναι απλό f2go και το άλλο φοιτητικό. Μπορώ από την εφαρμογή myf2go app να βλέπω τα υπόλοιπα και στις δύο κάρτες; Αν όχι τι μπορώ να κάνω;
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς. Με διαφορετικό λογαριασμό για το κάθε ένα και θα κάνεις εναλλαγή μεταξύ των 2.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς μεσα απο το app να βλεπεις οσους αριθμους θες,εχει επιλογή να προσθεσεις κι αλλους.
Link to comment
Share on other sites

Την βοήθεια σας. Σε λίγο καιρό θα μπορέσω να αποκτήσω ένα φοιτητικό πακέτο με νέο αριθμό. Στο δίκαρτο κινητό που έχω η μία κάρτα θα είναι απλό f2go και το άλλο φοιτητικό. Μπορώ από την εφαρμογή myf2go app να βλέπω τα υπόλοιπα και στις δύο κάρτες; Αν όχι τι μπορώ να κάνω;

 

Ναι μπορείς να βλέπεις το υπόλοιπο για κάθε νούμερο,απλά θα πρέπει να έχεις 2 ξεχωριστούς λογαριασμούς χρήστη και θα κάνεις εναλλαγή μεταξύ των λογαριασμών.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συμφορουμιτες..

Μου τελείωσε τονπακετο δεδομένων και αντί της χρέωσης του 1 ευρω μου εφαγε 20 και άδειασε το υπόλοιπο. Καμια ιδέα για το τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση?

 

 

μίλησα με εξυπηρέτηση πελατων.επρεπε να ενεργοποιηθεί αυτόματα το daily internet. Κατέγραψαν το αιτημα και θα έχω ενημέρωση σε μια εργάσιμη μερα

skorpio
Link to comment
Share on other sites

EIΣAI K EΣY ENAΣ AΠO TOYΣ MEΓAΛOYΣ F2G TYXEPOYΣ KAI ME MONO 8E EXEIΣ 1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1,5GB INTERNET ME IΣXY 30 HMEPEΣ! MΠOPEIΣ NA ENEPΓOΠOIEIΣ TO ΠAKETO 2 ΦOPEΣ/ 30 HMEPEΣ ΣTEΛNONTAΣ SMS ME TH ΛEΞH '1000' ΣTO 1264. ΓIA TO YΠOΛOIΠO ΣOY MΠOPEIΣ NA KAΛEIΣ 1269 K NA EΠIΣKEΠTEΣAI TO http://WWW.F2G.GR ΓIA ΠEPIΣΣOTEPA ΔΩPA K ΠPOΣΦOPEΣ.

 

Έπρεπε να μας σπάσουν τα νεύρα για λίγες μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να μας σπάσουν τα νεύρα για λίγες μέρες...

 

Τι εννοεισ σου σπασαν τα νευρα??εισαι απο αυτους που το ειχαν κοψει κ σου ηρθε μην. Οτι το ξαναεχεισ???

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Το είχα παραγγείλει από το site με τη φοιτητική μου ταυτότητα, δεν το πήρα από το δρόμο/από τα public/από προσφορά που μου ήρθε ξαφνικά, και το είχαν κόψει εντελώς αδικαιολόγητα.
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα τίποτα. Στο μεν φοιτητικό το έκοψαν αυθαίρετα ,ενώ ισχύει ακόμα το πάσο μου , στο δε f2g που μου το είχαν στείλει σαν προσφορά το κόψαν και από κει. 2 στα 2
Link to comment
Share on other sites

To έχω κάνει , καταχώρησαν το αίτημα μου έστειλαν και κωδικό αλλά ακόμα τίποτα.

 

Παρε τηλ ξανα

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...