Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξανανοίγω το θέμα - ΔΕΝ θα συνεχίσετε εδώ τη γνωστή κουβέντα για τα φοιτητικά, αλλά στο άλλο θέμα (εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=384309 ) όταν το καθαρίσω.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

μια γνωστη μου θελει να ερθει στην wind (f2go) απο την voda CU Που ειναι

 

οι νεεοι συνδρομητες περνουν τιποτα με καθε ανανεωση των 10 ευρω?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

μια γνωστη μου θελει να ερθει στην wind (f2go) απο την voda CU Που ειναι

 

οι νεεοι συνδρομητες περνουν τιποτα με καθε ανανεωση των 10 ευρω?

 

όχι, πλέον δεν δίνεται bonus λεπτών, ό,τι πάρει από ανανέωση μέσω καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

όχι, πλέον δεν δίνεται bonus λεπτών, ό,τι πάρει από ανανέωση μέσω καταστήματος.

 

ανανεωση μεσω καταστηματος τι δινει?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Ξανανοίγω το θέμα - ΔΕΝ θα συνεχίσετε εδώ τη γνωστή κουβέντα για τα φοιτητικά, αλλά στο άλλο θέμα (εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=384309 ) όταν το καθαρίσω.

 

Ευχαριστώ.

 

Επιτέλους, μια σωστή απόφαση

Link to comment
Share on other sites

ο διπλασιασμος καρτας για ανανεωσεις ανω των 20ευρω σε κατάστημα ισχυει και για q ή μονο για f2g?
Link to comment
Share on other sites

μια γνωστη μου θελει να ερθει στην wind (f2go) απο την voda CU Που ειναι

 

οι νεεοι συνδρομητες περνουν τιποτα με καθε ανανεωση των 10 ευρω?

 

Το μόνο που κερδίζεις είναι τα 300' απο το Bonus εγγραφής της εφαρμογής-σελίδας...!

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ανανεωση μεσω καταστηματος τι δινει?

 

η ανανέωση από κατάστημα δίνει 120' προς wind/q, επίσης αν ανανεώνει κάθε μήνα θα παίρνει κ τα log'n'win bonus!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα. Επειδη μολις το εκανα φορητοτητα στην wind καρτοκινητο.

 

Τι με συμφερει γενικα, τι εννοω?

 

Αννανεωσεις απο καταστημα, μεσω της εφαρμογης? Καπου ειδα για διπλασια χρηματα.

 

Με ενδιαφερει χρονος ομιλιας προς ολους κ ιντερνετ, προγραμμα combo?

 

Διαφορα tips ευπροσδεκτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα. Επειδη μολις το εκανα φορητοτητα στην wind καρτοκινητο.

 

Τι με συμφερει γενικα, τι εννοω?

 

Αννανεωσεις απο καταστημα, μεσω της εφαρμογης? Καπου ειδα για διπλασια χρηματα.

 

Με ενδιαφερει χρονος ομιλιας προς ολους κ ιντερνετ, προγραμμα combo?

 

Διαφορα tips ευπροσδεκτα.

 

 

Το καλύτερο, για εμένα είναι το Combo!

 

Τα δώρα διάφορα... Κάτι συγκεκριμένο σε υπάρχει, άλλοτε δίνει ΜΒ άλλοτε χρόνο προς Wind-Q κλπ

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρεα. Επειδη μολις το εκανα φορητοτητα στην wind καρτοκινητο.

 

Τι με συμφερει γενικα, τι εννοω?

 

Αννανεωσεις απο καταστημα, μεσω της εφαρμογης? Καπου ειδα για διπλασια χρηματα.

 

Με ενδιαφερει χρονος ομιλιας προς ολους κ ιντερνετ, προγραμμα combo?

 

Διαφορα tips ευπροσδεκτα.

 

σίγουρα απο ίντερνετ ενεργοποίηση πακέτων γιατί σου δίνει δώρα.

 

ανανάεωση επίσης απο κατάστημα, γιατί επίσης δίνει δώρα.

 

χρόνος ομιλίας προς όλους και ίντερνετ θα σου βγαίνει λογικά 10 ευρώ, αρα να βάζεις 12 στην κάρτα.

 

Δώρα κάθε εβδομάδα με τα log n win δώρα (όσο κρατήσουν).

Link to comment
Share on other sites

σίγουρα απο ίντερνετ ενεργοποίηση πακέτων γιατί σου δίνει δώρα.

 

ανανάεωση επίσης απο κατάστημα, γιατί επίσης δίνει δώρα.

 

χρόνος ομιλίας προς όλους και ίντερνετ θα σου βγαίνει λογικά 10 ευρώ, αρα να βάζεις 12 στην κάρτα.

 

Δώρα κάθε εβδομάδα με τα log n win δώρα (όσο κρατήσουν).

 

Με 10 ευρω θα μου φτανει χρονο ομιλιας προς ολους κ ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

Με 10 ευρω θα μου φτανει χρονο ομιλιας προς ολους κ ιντερνετ?

 

Πόσο χρόνο χρειάζεσαι προς όλους μηνιαίως...;

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Με 10 ευρω θα μου φτανει χρονο ομιλιας προς ολους κ ιντερνετ?

Με10€ ή μάλλον με 12€ λόγω ΦΠΑ, αγοράσεις 200 λεπτά προς όλους με 5€ και εάν το πακέτο το αγοράσεις μέσα από την εφαρμογή της WIND ή μέσω υπολογιστή από το site της, πέρνεις ακόμη 100 λεπτά προς WIND/Q και 100 sms επίσης. .Με τα υπόλοιπα 5€ αγοράζεις 1000 MBs και επίσης 100 λεπτά+100 sms προς WIND/Q. Και επιπλέον έχεις και τα log n win κάθε εβδομάδα με προϋπόθεση να ανανεώνεις τουλάχιστον 5€ το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια.εκανα εγγραφη στο f2go και δεν εχω λαβει μηνυμα ενεργοποιησης στο μαιλ μου.τι γινεται :!: εχει κανεις το ιδιο προβλημα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι αρκετα. Γυρω στα 1000 με 1500 προς ολους κ 1gb. Οποτε εγω εχω υπολογισει γυρω στα 20 ευρω τον μηνα να χρειαζομαι.

 

Το 1500 προς όλους, στην πράξη είναι προς τους άλλους γιατί παίρνεις πολύ χρόνο προς wind με ανανεώσεις 5€ όπου δεν αφαιρεί από το "προς όλους". ;

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι αρκετα. Γυρω στα 1000 με 1500 προς ολους κ 1gb. Οποτε εγω εχω υπολογισει γυρω στα 20 ευρω τον μηνα να χρειαζομαι.

 

για να έχεις 1000' προς όλους με το f2g έτσι όπως το υπολογίζω θα χρειαστείς τουλάχιστον 24€ + άλλα 5€ για το 1gb

εκτός αν μέσα στα προς όλους υπολογίζεις κ τα λεπτά προς wind/q, πάντως το combo δεν νομίζω να σε βολέψει αφού δίνει μόνο 300' προς όλους κ αν το ενεργοποιήσεις από το ίντερνετ 1200' προς wind/q

 

αν σε ικανοποιούν όμως τα 600' προς όλους κ 400' προς wind/q από μπόνους ενεργοποίησης από το σαιτ της f2g τότε θα σου πρότεινα με σύνολο κόστους 19€ να ενεργοποιείς:

2 πακέτα των 200' προς όλους με 5€ το καθένα

1 πακέτο 1000mb με 5€

2 πακέτα των 100' προς όλους με 2€ το καθένα

κ από όλα αυτά θα έχεις μπόνους 400' κ 400sms προς wind/q

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρε παιδια μια βοηθεια.εκανα εγγραφη στο f2go και δεν εχω λαβει μηνυμα ενεργοποιησης στο μαιλ μου.τι γινεται :!: εχει κανεις το ιδιο προβλημα

 

ναι είχα το ίδιο πρόβλημα προσπαθώντας να κάνω εγγραφή τον αριθμό της αδερφής μου.. ήρθε το μειλ μετά από 2 ώρες!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζομαι αρκετα. Γυρω στα 1000 με 1500 προς ολους κ 1gb. Οποτε εγω εχω υπολογισει γυρω στα 20 ευρω τον μηνα να χρειαζομαι.

 

Γίνε λίγο ποιο αναλυτικός αν θες... 1000-1500' συμπεριλαμβάνεται και τα νούμερα Wind-Q ή ξεκάθαρα μιλάς προς τρίτους (εκτός παρόχου);

 

Για να δούμε τι ακριβώς ζητάς και το συνδυασμοί μπορεί να σε βολεύουν αν και λίγο πάλι πιστεύω αυτά που έχουν προαναφερθεί είναι εξίσου καλά.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ναι είχα το ίδιο πρόβλημα προσπαθώντας να κάνω εγγραφή τον αριθμό της αδερφής μου.. ήρθε το μειλ μετά από 2 ώρες!

 

εγω εκανα την εγγραφη την πεμπτη και το μειλ δεν εχει ερθει μεχρι τωρα.εστειλα μηνυμα στην wind την παρασκευη αλλα μεχρι τωρα καμια απαντηση

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Έχω wind to all σύνδεση και θέλω να μετακινηθώ σε f2go. Τελειώνει το 12μηνο τώρα αν θυμάμαι καλά.

 

Βρίσκομαι όμως εξωτερικό, θα μπορέσω να κάνω με κάποιο τρόπο αίτηση?

Αύριο σκοπεύω να πάρω σε κάποιο τηλέφωνο που θα βρώ στο site της wind. Θα μπορέσω λέτε να αλλάξω την σύνδεση σε κάρτα μονο με κάποια κλήση στην wind?

Edited by Cherio
Link to comment
Share on other sites

Έχω wind to all σύνδεση και θέλω να μετακινηθώ σε f2go. Τελειώνει το 12μηνο τώρα αν θυμάμαι καλά.

 

Βρίσκομαι όμως εξωτερικό, θα μπορέσω να κάνω με κάποιο τρόπο αίτηση?

Αύριο σκοπεύω να πάρω σε κάποιο τηλέφωνο που θα βρώ στο site της wind. Θα μπορέσω λέτε να αλλάξω την σύνδεση σε κάρτα μονο με κάποια κλήση στην wind?

 

 

Το θέμα είναι πως θα μπορέσεις να παραλάβεις την νέα κάρτα sim...!

 

Δες μήπως μπορείς να εξουσιοδοτήσεις κάποιον άλλο απο Ελλάδα και να ενεργήσει για εσένα ώστε να παραλάβει τη νέα κάρτα sim και να στην αποστείλει...

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως θα μπορέσεις να παραλάβεις την νέα κάρτα sim...!

 

Δες μήπως μπορείς να εξουσιοδοτήσεις κάποιον άλλο απο Ελλάδα και να ενεργήσει για εσένα ώστε να παραλάβει τη νέα κάρτα sim και να στην αποστείλει...

 

νομίζω πως επειδή ανήκει ήδη στην wind δεν χρειάζεται νέα σιμ.. τουλάχιστον στην κοσμοτε που άλλαξα από καρτοκινητό σε καρτοσυμβόλαιο κ το αντίθετο έχω κρατήσει την ίδια κάρτα σιμ! απλά νομίζω χρειάζεται να πάει σε κάποιο κατάστημα για ταυτοποίηση των στοιχείων..

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...