Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτη η προσφορα με τα 500mb, για ποσο καιρο θα ισχυσει? Εννοω για ποσους μηνες θα εχουμε αυτη τη δυνατοτητα?

 

Αυτη η προσφορα με τα 500mb, ειναι η προσφορα που περιμεναμε απο τη wind, ως συνεχεια παροχης προσιτου ιντερνετ, επειτα απο την ανεπαναληπτη περσυνη προσφορα της;

Ποια ειναι η εκτιμησή σας;

Αυτο ειναι το πακετο που μας προσφερει ως αντικατασταση, για προσβαση πλεον στο νετ, μεσω καρτοκινητου wind?

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν το πακετο αυτο με τα 500mb μπορει καποιος να το ενεργοποιησει οσες. φορες θελει οπως της Cosmote?
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Παλι και 1,5G να εδεινε internet αχρηστο ειναι, ειδικα για εμας που μενουμε επαρχεια, αφου εχει ανυπαρκτο 3g. Στο νησι στη Ναξο οι αλλες δυο εχουν 3g απο ακρη σε ακρη εδω και μια 5ετια! Η wind εχει σε καποια απειροελαχιστα τετραγωνικα μεσα στην πολη! Εδω και 2-3 μερες βρεχει συνεχεια και εχουμε προβλημα με το απλο σημα, πεφτει η κληση εκει που μιλας λες και μιλας στον Ολυμπο.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν το πακετο αυτο με τα 500mb μπορει καποιος να το ενεργοποιησει οσες. φορες θελει οπως της Cosmote?

 

3 φορες ειναι 1500ΜΒ 15€ η 15€ 1000ΜΒ :lol:

 

Παλι και 1,5G να εδεινε internet αχρηστο ειναι, ειδικα για εμας που μενουμε επαρχεια, αφου εχει ανυπαρκτο 3g. Στο νησι στη Ναξο οι αλλες δυο εχουν 3g απο ακρη σε ακρη εδω και μια 5ετια! Η wind εχει σε καποια απειροελαχιστα τετραγωνικα μεσα στην πολη! Εδω και 2-3 μερες βρεχει συνεχεια και εχουμε προβλημα με το απλο σημα, πεφτει η κληση εκει που μιλας λες και μιλας στον Ολυμπο.

 

 

Ειναι χαλία το 3G ειναι ανηπαρκτο

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

3 φορες ειναι 1500ΜΒ 15€ η 15€ 1000ΜΒ :lol:

 

Βοηθησε με να διαλεξω γιατι δυσκολευομαι...ευτηχως που περιμενα και δεν ενεργοποιησα το 1gb δηλαδη.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Μαλον θα κρατησει την προσφορα με τα 5 ευρω το μηνα για να κλεψει πελατες απο τους αλλους.Αλλιως για ποιο λογο να ανανεωση τη σελιδα συγκρινοντας το με τα αλλα ενω σε 3 μερες λιγει?

 

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Καρτοκινητή/Οι-καλύτερες-επιλογές-στην-καρτοκινητή.aspx

Link to comment
Share on other sites

Μαλον θα κρατησει την προσφορα με τα 5 ευρω το μηνα για να κλεψει πελατες απο τους αλλους.

Αλλιως για ποιο λογο να ανανεωση τη σελιδα συγκρινοντας το με τα αλλα ενω σε 3 μερες λιγει?

 

H αλήθεια είναι ότι η wind ανανεώνει το site με τρελλή καθυστέρηση πάντα και αυτή τη φορά με το που άλλαξε ο μήνας είχε έτοιμους πινακες και πλήρως ενημερωμένο σαιτ για ολες τις προσφορές του ανταγωνισμού οπότε δείχνει λίγο τρελλό να κάνει σε 3 ημέρες ακριβώς ότι και οι άλλοι αλλά από την άλλη wind είναι αυτή.

Edited by nervous

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

αναμενω απαντηση απο τον ανταγωνισμο

 

Μην περιμένεις τίποτα απ' τον ανταγωνισμό. Επί ένα χρόνο έδινε δωρεάν 1.5GB κι ο ανταγωνισμός ούτε που κουνήθηκε.

 

Και για να θυμηθούμε τα παλαιότερα, επί 4 χρόνια έδινε πραγματικά απεριόριστο WAP (Wind Plus) κι ο ανταγωνισμός όχι μόνο δεν ανησύχησε αλλά συνέχιζε να χρεώνει 12€/ΜΒ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένεις τίποτα απ' τον ανταγωνισμό. Επί ένα χρόνο έδινε δωρεάν 1.5GB κι ο ανταγωνισμός ούτε που κουνήθηκε.

 

Και για να θυμηθούμε τα παλαιότερα, επί 4 χρόνια έδινε πραγματικά απεριόριστο WAP (Wind Plus) κι ο ανταγωνισμός όχι μόνο δεν ανησύχησε αλλά συνέχιζε να χρεώνει 12€/ΜΒ ;)

 

σωστο, αλλα τα δεδομενα αλλαξαν πλεον. ο κοσμος το ζηταει πολυ το mobile internet

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαλον θα κρατησει την προσφορα με τα 5 ευρω το μηνα για να κλεψει πελατες απο τους αλλους.Αλλιως για ποιο λογο να ανανεωση τη σελιδα συγκρινοντας το με τα αλλα ενω σε 3 μερες λιγει?

 

 

Κουλό να δίνει και χρόνο περισσότερο από τους άλλους, αν το κρατήσει με ανανέωση 5 ευρώ. Συμφέρει ! ;)

Edited by Petros the Great
Link to comment
Share on other sites

Κουλό να δίνει και χρόνο περισσότερο από τους άλλους, αν το κρατήσει με ανανέωση 5 ευρώ. Συμφέρει ! ;)

 

παντα ενα βημα μπροστα απο τους αλλους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντα ενα βημα μπροστα απο τους αλλους

 

Τα καινούργια "Νon Stop της παρέας" είναι πολύ πιο συμφέροντα από το whats up !!!! ;) Άντε να μεταφερθούν όλοι στο f2g.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν εχει προβλημα η γουιντ με το 0.facebook.com ????

δεν μου ανοιγει η σελιδα γιατι λεει οτι ο ISP μου δλδ η γουιντ δεν την διαθετει την υπηρεσια για δωρεαν facebook( και μου λεει την ip μου)..... αυτο το κανει μερικες φορες, ενω αλλες φορες που συνδεομαι κ η γουιντ μου δινει αλλη ip μπαινει κανονικα.... το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο ????

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο?

 

Απεριόριστο internet, όταν οι άλλοι δίνανε 56kbps με χρονοχρέωση

 

ξερει κανεις αν εχει προβλημα η γουιντ με το 0.facebook.com ????

δεν μου ανοιγει η σελιδα γιατι λεει οτι ο ISP μου δλδ η γουιντ δεν την διαθετει την υπηρεσια για δωρεαν facebook( και μου λεει την ip μου)..... αυτο το κανει μερικες φορες, ενω αλλες φορες που συνδεομαι κ η γουιντ μου δινει αλλη ip μπαινει κανονικα.... το εχει αντιμετωπισει κανεις αλλος αυτο ????

 

Υπάρχει ανάλογο thread για το 0.facebook.com

Link to comment
Share on other sites

:) καλησπερα μια ερωτηση υπαρχει καποιο πακετο που να μασ δινει internet εχω το f2g και εχω μπερδευτει λιγακι με το τι γινεται!!!
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

:) καλησπερα μια ερωτηση υπαρχει καποιο πακετο που να μασ δινει internet εχω το f2g και εχω μπερδευτει λιγακι με το τι γινεται!!!

 

500mb με 5 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

''Το πακέτο δωρεάν internet από το κινητό μπορεί να ενεργοποιηθεί έως 5 φορές ανά μήνα.

Τα δωρεάν MBs που λήγουν πρώτα έχουν προτεραιότητα στην κατανάλωση.''

 

Το είδατε αυτό, ενεργοποίηση έως 5 φορές το μήνα και προφανώς αθροίζονται τα ΜΒ. :)

Για να λέει όμως λήγουν πρώτα δεν ανανεώνεται και η διάρκεια ισχύος των ΜΒ με κάθε ενεργοποίηση.

Κρίμα!:(

Link to comment
Share on other sites

Τα καινούργια "Νon Stop της παρέας" είναι πολύ πιο συμφέροντα από το whats up !!!! ;) Άντε να μεταφερθούν όλοι στο f2g.

 

Δεν είναι νέα αυτά τα nonstop..Μάλλον εσύ τώρα τα πρόσεξες..Υπάρχουν 1.5χρόνο και βάλε....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...