Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ευρω απο τα καταστηματα της wind....:p

 

Από περίπτερο που σου εκτυπώνει εκείνη την στιγμή τον κωδικό, μπορεί να του βγάλει για 1 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Από περίπτερο που σου εκτυπώνει εκείνη την στιγμή τον κωδικό, μπορεί να του βγάλει για 1 ευρώ?

όχι βέβαια στα περίπτερα είναι συγκεκριμένα ποσά 5 - 10 - 20 νομίζω, ουσιαστικά δε τυπώνει ότι θέλε το μηχάνημα αντιστοιχεί στις κανονικές κάρτες που έχει η wind άπλα είναι σε άυλη μορφή. Αλλά σε ένα απλό κατάστημα της wind να πας να σου περάσουν 1€ και θα σαι κομπλέ

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνά με την οργανωμένη αντζέντα μου ο αριθμός του customer service της wind (για τζαμπέ λέμε) είναι +302106158000

άρα αυτό ο αριθμός τι είναι; εναλλακτικό Customer care; what is this number παίδες!!!

:lol:

 

Το 2106158000 είναι τα κεντρικά της Wind στο Μαρούσι. Όσες φορές πήρα και ζήτησα σύνδεση με εξυπηρέτηση πελατών συνδέθηκα με.... Κάιρο!

Ενώ το 2105100100 το οποιό χτυπά στο κτήριο της Wind στη Λεωφόρο Αθηνών σε πετάει ακριβώς εκεί που θα σε πέταγε το 1260.

Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι λεφτά έχω γλυτώσει από αυτό!

 

Αν έχει ο οποιοσδήποτε απορία μπορεί πολύ απλά να.... το καλέσει!!!

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Τα καρτοκινητα της αυτη τη στιγμη δεν εχουν να προσφερουν τιποτα σε σχεση με αυτα του ανταγωνισμου,αυξημενες χρεωσεις σε κλησεις και sms λιγοστες επιλογες,,κυριως μονο το F2G που δινει καποιες επιλογες χρονου ομιλιας σε κινητα wind απο κει και περα το χαος,γενικα δε διακρινω αλλο καρτοκινητο εκτος απο την Qcard σε αυτη την εταιρια. Edited by Picard
Link to comment
Share on other sites

Τα καρτοκινητα της αυτη τη στιγμη δεν εχουν να προσφερουν τιποτα σε σχεση με αυτα του ανταγωνισμου,αυξημενες χρεωσεις σε κλησεις και sms λιγοστες επιλογες,,κυριως μονο το F2G που δινει καποιες επιλογες χρονου ομιλιας σε κινητα wind απο κει και περα το χαος,γενικα δε διακρινω αλλο καρτοκινητο εκτος απο την Qcard σε αυτη την εταιρια.

 

Παρε μια Q να τα εχεις ολα μαζι.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες για εμας που εχουμε F2G 1.5G free internet λετε να γινει κατι κ για το νεο ετος? ακομα δεν εχω δει κατι να διαφημιζετε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδες για εμας που εχουμε F2G 1.5G free internet λετε να γινει κατι κ για το νεο ετος? ακομα δεν εχω δει κατι να διαφημιζετε...

ακόμα είναι πολύ νωρίς φίλε μου, λογικά ότι σκάσει θα σκάσει μετά τα μέσα Γενάρη μη πω αρχές Φλεβάρη, εκτός αν παραταθούν οι υπάρχουσες προσφορές σε free2go/Q/wind καρτοκινητη απευθείας μέχρι Ιούνιο που έχει η voda

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και ΔΕΝ θα γίνει κάτι αντίστοιχο. Έχουν σφίξει οι κwλοι πλέον. Το μόνο στο οποίο μπορούμε να ελπίζουμε είναι το αντίπαλο δέος του what's up. Νομίζω αυτό ορίζει την αγορά πλέον.
Link to comment
Share on other sites

εχουμε 2 χρονια ,δεν πληρωνουμε σχεδον τιποτα σε αυτην την εταιρεια!

ε ας την υποστηριξουμε και λιγο,απο το να βγαζουμε τα φτυαρια(σε παλαιωθεν ποστ) μολις κανει κατι που δεν μας συμφερει!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολοι καιροί για αυξήσεις όμως, καθώς η ύφεση βαθαίνει και από το νέο έτος που θα είναι πολύ πιο ουσιαστική δεν την βλέπω να την βγάζει αν αρχίσει να περικόπτει προσφορές. Πριν 2 χρόνια ήταν διαφορετικά και ο κόσμος μπορούσε να δίνει 10 ευρό ανά 1,5 εβδομάδα (γνωστοί, φίλοι κλπ) σήμερα δύσκολο και από "αύριο" με τίποτα.

:(

Edited by Directx

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

ακομα ομως και η προσφορα του διπλασιασμου εως τον ιουνιο ,που εχει ερθει ως μηνυμα σε αρκετους χρηστες wind,ειναι μια παρα πολυ καλη κινηση!
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοούσες εμένα, δεν το είπα σε στυλ φτυάρι. Ίσα ίσα αναγνωρίζω το δώρο και ευχαριστώ την εταιρία που μου προσέφερε τσάμπα ίντερνετ σχεδόν όλο το 2010. Δεν ήμουν από αυτούς που ξεζούμιζε την υπηρεσία (σε στυλ να φάω κάθε μήνα και το τελευταίο mb από ότι μέσο μπορώ) αφού έκανα fair use κατά τη γνώμη μου. Ίσα να έτρωγα 50 mb το μήνα από το iphone και αυτό αν ήταν ανάγκη και χρειαζόταν να δω καμιά πληροφορία. Εκεί που το ξεζούμισα ήταν το καλοκαίρι που πήγα μια βδομάδα διακοπές και πάλι δεν ξοδεύτηκαν.

 

Οπότε λέω "ευχαριστώ" κι αν μου δώσει δώρο τις υπηρεσίες και του χρόνου σε συνάρτηση με το f2g2 και τις χρεώσεις του στην ομιλία πολύ απλά θα είμαι για ακόμη ένα χρόνο ένας υπερευχαριστημένος πελάτης. Και ακριβώς επειδή είναι τέτοιες οι χρεώσεις γενικά έχω αλλάξει νοοτροπία χρήσης κι από εκεί που κάποτε δεν τολμούσα να καλέσω εκτός μεγάλης ανάγκης και έβαζα κανένα 5ευρω το μήνα για τα non stop, πλέον κάνω αρκετά τηλεφωνήματα ημερησίως και τα 10-15 ευρώ το μήνα τα έχω μες στο νερό. Νομίζω ότι και εγώ τα ευχαριστιέμαι γιατί μπορώ να επικοινωνώ άνετα και χωρίς να αισθάνομαι ότι μου πέφτουν δίευρα από τη τσέπη για κάθε 5λεπτο που μιλάω αλλά και η εταιρία βγάζει παραπάνω απλά γιατί προσφέρει παραπάνω και κάποιοι το εκτιμούν.

 

Τώρα αν κρατήσουν αυτή τη φιλοσοφία θα συνεχίσω και γω να κάνω χρήση και να ξοδεύω αυτό το κάτι τις παραπάνω. Εάν αρχίσουν να στερούν πράγματα θα ξαναγίνω ο παλιός καλός εκείνος χρήστης που θεωρούσε το κινητό λύση ανάγκης και μέσω επικοινωνίας με την κοπελιά του, δηλαδή θα κόψω τις κλήσεις προς οπουδήποτε αλλού, θα κόψω το ίντερνετ και θα δίνω και πάλι κανένα 5ευρω ίσα ίσα για να μιλάω με κοπέλα και 2-3 φίλους. Και γιατί όχι, ίσως τα μαζέψω και πάω και γω και η κοπέλα μου σε άλλη εταιρία που εκ τον πραγμάτων θα μπορώ να επικοινωνώ με σχεδόν όλη την οικογένεια και τους φίλους μου τσάμπα και που σήμερα επιλέγω να μένω στη wind και να χρεώνομαι όταν τους καλώ ακριβώς γιατί θεωρώ ότι αυτά που μου προσφέρουν είναι ανεκτίμητα.

 

Στο χέρι τους είναι να καταλάβουν πως σκέφτεται ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορές έχει η 'απλή' καρτοκινητή από το f2go?

Θέλω να μιλάω καμιά ώρα το πολύ το μήνα, κανένα μήνυμα και λίγο internet. Τί πρέπει να πάρω; Ποιό από τα καρτοκινητά κάνει για μένα;

Και μια ερώτηση ακόμα. Στα καρτοκινητά της Wind έχει πρόγραμμα για internet, όπως στα συμβόλαια (40MB, 120MB κλπ) και πόσο κοστίζει;

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοούσες εμένα, δεν το είπα σε στυλ φτυάρι. Ίσα ίσα αναγνωρίζω το δώρο και ευχαριστώ την εταιρία που μου προσέφερε τσάμπα ίντερνετ σχεδόν όλο το 2010. Δεν ήμουν από αυτούς που ξεζούμιζε την υπηρεσία (σε στυλ να φάω κάθε μήνα και το τελευταίο mb από ότι μέσο μπορώ) αφού έκανα fair use κατά τη γνώμη μου. Ίσα να έτρωγα 50 mb το μήνα από το iphone και αυτό αν ήταν ανάγκη και χρειαζόταν να δω καμιά πληροφορία. Εκεί που το ξεζούμισα ήταν το καλοκαίρι που πήγα μια βδομάδα διακοπές και πάλι δεν ξοδεύτηκαν.

 

Οπότε λέω "ευχαριστώ" κι αν μου δώσει δώρο τις υπηρεσίες και του χρόνου σε συνάρτηση με το f2g2 και τις χρεώσεις του στην ομιλία πολύ απλά θα είμαι για ακόμη ένα χρόνο ένας υπερευχαριστημένος πελάτης. Και ακριβώς επειδή είναι τέτοιες οι χρεώσεις γενικά έχω αλλάξει νοοτροπία χρήσης κι από εκεί που κάποτε δεν τολμούσα να καλέσω εκτός μεγάλης ανάγκης και έβαζα κανένα 5ευρω το μήνα για τα non stop, πλέον κάνω αρκετά τηλεφωνήματα ημερησίως και τα 10-15 ευρώ το μήνα τα έχω μες στο νερό. Νομίζω ότι και εγώ τα ευχαριστιέμαι γιατί μπορώ να επικοινωνώ άνετα και χωρίς να αισθάνομαι ότι μου πέφτουν δίευρα από τη τσέπη για κάθε 5λεπτο που μιλάω αλλά και η εταιρία βγάζει παραπάνω απλά γιατί προσφέρει παραπάνω και κάποιοι το εκτιμούν.

 

Τώρα αν κρατήσουν αυτή τη φιλοσοφία θα συνεχίσω και γω να κάνω χρήση και να ξοδεύω αυτό το κάτι τις παραπάνω. Εάν αρχίσουν να στερούν πράγματα θα ξαναγίνω ο παλιός καλός εκείνος χρήστης που θεωρούσε το κινητό λύση ανάγκης και μέσω επικοινωνίας με την κοπελιά του, δηλαδή θα κόψω τις κλήσεις προς οπουδήποτε αλλού, θα κόψω το ίντερνετ και θα δίνω και πάλι κανένα 5ευρω ίσα ίσα για να μιλάω με κοπέλα και 2-3 φίλους. Και γιατί όχι, ίσως τα μαζέψω και πάω και γω και η κοπέλα μου σε άλλη εταιρία που εκ τον πραγμάτων θα μπορώ να επικοινωνώ με σχεδόν όλη την οικογένεια και τους φίλους μου τσάμπα και που σήμερα επιλέγω να μένω στη wind και να χρεώνομαι όταν τους καλώ ακριβώς γιατί θεωρώ ότι αυτά που μου προσφέρουν είναι ανεκτίμητα.

 

Στο χέρι τους είναι να καταλάβουν πως σκέφτεται ο κόσμος.

 

δεν αναφερομουν ειδικα σε εσενα(ουτε καν ξερω ποιο ηταν το ποστ σου περι αυτου του θεματος).

αναφερομουν γενικα στα οσα πικρόχολα σχολια εχω διαβασει εως τωρα,που προφανως ηταν κατα κορον απο μικρες ηλικιες που απλα λενε λαλακιες! :)

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Οπότε λέω "ευχαριστώ" κι αν μου δώσει δώρο τις υπηρεσίες και του χρόνου σε συνάρτηση με το f2g2 και τις χρεώσεις του στην ομιλία πολύ απλά θα είμαι για ακόμη ένα χρόνο ένας υπερευχαριστημένος πελάτης. Και ακριβώς επειδή είναι τέτοιες οι χρεώσεις γενικά έχω αλλάξει νοοτροπία χρήσης κι από εκεί που κάποτε δεν τολμούσα να καλέσω εκτός μεγάλης ανάγκης και έβαζα κανένα 5ευρω το μήνα για τα non stop, πλέον κάνω αρκετά τηλεφωνήματα ημερησίως και τα 10-15 ευρώ το μήνα τα έχω μες στο νερό. Νομίζω ότι και εγώ τα ευχαριστιέμαι γιατί μπορώ να επικοινωνώ άνετα και χωρίς να αισθάνομαι ότι μου πέφτουν δίευρα από τη τσέπη για κάθε 5λεπτο που μιλάω αλλά και η εταιρία βγάζει παραπάνω απλά γιατί προσφέρει παραπάνω και κάποιοι το εκτιμούν.

 

Τώρα αν κρατήσουν αυτή τη φιλοσοφία θα συνεχίσω και γω να κάνω χρήση και να ξοδεύω αυτό το κάτι τις παραπάνω. Εάν αρχίσουν να στερούν πράγματα θα ξαναγίνω ο παλιός καλός εκείνος χρήστης που θεωρούσε το κινητό λύση ανάγκης και μέσω επικοινωνίας με την κοπελιά του, δηλαδή θα κόψω τις κλήσεις προς οπουδήποτε αλλού, θα κόψω το ίντερνετ και θα δίνω και πάλι κανένα 5ευρω ίσα ίσα για να μιλάω με κοπέλα και 2-3 φίλους. Και γιατί όχι, ίσως τα μαζέψω και πάω και γω και η κοπέλα μου σε άλλη εταιρία που εκ τον πραγμάτων θα μπορώ να επικοινωνώ με σχεδόν όλη την οικογένεια και τους φίλους μου τσάμπα και που σήμερα επιλέγω να μένω στη wind και να χρεώνομαι όταν τους καλώ ακριβώς γιατί θεωρώ ότι αυτά που μου προσφέρουν είναι ανεκτίμητα.

 

Στο χέρι τους είναι να καταλάβουν πως σκέφτεται ο κόσμος.

 

Και να προσπαθούσα δεν θα μπορούσα να τα περιγράψω καλύτερα... είναι ακριβώς ο τρόπος που σκέφτομαι και για τις προσφορές της WIND και για τις χρεώσεις, αλλά και για την αλλαγή νοοτροπίας στην χρήση του κινητού.

 

Στο χέρι τους είναι να μείνει έτσι...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

δεν αναφερομουν ειδικα σε εσενα(ουτε καν ξερω ποιο ηταν το ποστ σου περι αυτου του θεματος).

αναφερομουν γενικα στα οσα πικρόχολα σχολια εχω διαβασει εως τωρα,που προφανως ηταν κατα κορον απο μικρες ηλικιες που απλα λενε λαλακιες! :)

 

Απλά επειδή ήταν κάτω από το ποστ μου το δικό σου. Και ναι συμφωνώ ότι πολλοί (μικροί ηλικιακά κατά κόρον) λένε λαλακίες και τα θέλουν όλα δικά τους.

 

Τι διαφορές έχει η 'απλή' καρτοκινητή από το f2go?

Θέλω να μιλάω καμιά ώρα το πολύ το μήνα, κανένα μήνυμα και λίγο internet. Τί πρέπει να πάρω; Ποιό από τα καρτοκινητά κάνει για μένα;

Και μια ερώτηση ακόμα. Στα καρτοκινητά της Wind έχει πρόγραμμα για internet, όπως στα συμβόλαια (40MB, 120MB κλπ) και πόσο κοστίζει;

 

H νέα wind καρτοκινητή δίνει διπλασιασμό για κάθε ανανέωση άνω των 10 ευρώ που κάνεις και έως 2 ανανεώσεις/μήνα. Τα εξτρά λεφτά έχουν διάρκεια 15 μέρες. Μετά στα παίρνουν πίσω. Πχ αν έχεις μηδενικό υπόλοιπο και βάλεις σήμερα 10 ευρώ θα μπουν στο λογαριασμό σου 20. Ότι ξοδεύεις τρώγεται από τα μπόνους. Αν τελειώσουν τα μπόνους ξοδεύονται τα κανονικά. Μετά από 15 μέρες θα σου αφαιρέσουν ότι δε ξόδεψες από το μπόνους. Δηλαδή αν δεν έχεις ξοδέψει όλα τα μπόνους θα ξαναπέσεις στα 10 ευρώ. Με κάθε ανανέωση 10 ευρώ και πάνω μιλάς με όλη τη wind δωρεάν.

 

Το F2G έχει άλλη φιλοσοφία. Είναι πιο φτηνό αλλά πιο κλειστό κύκλωμα τύπου whats up. Δεν έχει πχ δωρεάν προς όλη τη wind αλλά έχει δωρεάν προς όλα τα F2G για ένα μήνα με κάθε ανανέωση 5 ευρώ. Και γενικά στα F2G δίνουν άλλα δωράκια και προσφορές που καμιά φορά κάνουν τη wind καρτοκινητή να φαντάζει πολύ κακή επιλογή. Επίσης το F2G έχει και τα non stop.

 

Κατά τα άλλα σαν χρεώσεις είναι περίπου ίδια με το F2G να έρχεται λίγο φτηνότερο σε απόλυτα νούμερα αλλά τη wind καρτοκινητή να βγαίνει γενικότερα φτηνότερη για καθημερινή χρήση αφού έχει τους διπλασιασμούς.

 

Με λίγα λόγια αν κάνεις καθημερινή χρήση και θες να μιλάς προς όλους πας για wind καρτοκινητή. Αν σε ενδιαφέρουν συγκεκριμένα άτομα με F2G και θες να τη βγάζεις πιο φτηνά και οπουδήποτε αλλού να καλείς σπάνια για ανάγκη πας σε F2G.

 

Ίντερνετ εξτρά υπάρχει και στα δύο πακέτα. Τρεις είναι οι επιλογές:

1Gb για 30 μέρες με 15 ευρώ

3Gb για 2 μέρες με 7 ευρώ

12Gb για 7 μέρες με 14 ευρώ

 

Το πρώτο είναι για διάρκεια και τα άλλα δύο για μεγάλο όγκο. Ενεργοποιείς όποιο θες απλά με ένα sms.

Edited by BabylonX
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

Όσοι ενεργοποίησαν την προσφορα 50% φθηνότερες κλήσεις προς 1 από τους 3 προορισμούς (κοσμοτε,βονταφον,σταθερα), είδαν πραγματικά 50% φθηνότερες κλήσεις; Διότι εγώ 3-4 κλήσεις που έκανα και μια ήταν προς τον προορισμό που επέλεξα ήταν κατά 0,01 ευρώ φθηνότερο. (πακέτο f2g2)

Link to comment
Share on other sites

H νέα wind καρτοκινητή δίνει διπλασιασμό για κάθε ανανέωση άνω των 10 ευρώ που κάνεις και έως 2 ανανεώσεις/μήνα. Τα εξτρά λεφτά έχουν διάρκεια 15 μέρες. Μετά στα παίρνουν πίσω. Πχ αν έχεις μηδενικό υπόλοιπο και βάλεις σήμερα 10 ευρώ θα μπουν στο λογαριασμό σου 20. Ότι ξοδεύεις τρώγεται από τα μπόνους. Αν τελειώσουν τα μπόνους ξοδεύονται τα κανονικά. Μετά από 15 μέρες θα σου αφαιρέσουν ότι δε ξόδεψες από το μπόνους. Δηλαδή αν δεν έχεις ξοδέψει όλα τα μπόνους θα ξαναπέσεις στα 10 ευρώ. Με κάθε ανανέωση 10 ευρώ και πάνω μιλάς με όλη τη wind δωρεάν.

 

Το F2G έχει άλλη φιλοσοφία. Είναι πιο φτηνό αλλά πιο κλειστό κύκλωμα τύπου whats up. Δεν έχει πχ δωρεάν προς όλη τη wind αλλά έχει δωρεάν προς όλα τα F2G για ένα μήνα με κάθε ανανέωση 5 ευρώ. Και γενικά στα F2G δίνουν άλλα δωράκια και προσφορές που καμιά φορά κάνουν τη wind καρτοκινητή να φαντάζει πολύ κακή επιλογή. Επίσης το F2G έχει και τα non stop.

 

Κατά τα άλλα σαν χρεώσεις είναι περίπου ίδια με το F2G να έρχεται λίγο φτηνότερο σε απόλυτα νούμερα αλλά τη wind καρτοκινητή να βγαίνει γενικότερα φτηνότερη για καθημερινή χρήση αφού έχει τους διπλασιασμούς.

 

Με λίγα λόγια αν κάνεις καθημερινή χρήση και θες να μιλάς προς όλους πας για wind καρτοκινητή. Αν σε ενδιαφέρουν συγκεκριμένα άτομα με F2G και θες να τη βγάζεις πιο φτηνά και οπουδήποτε αλλού να καλείς σπάνια για ανάγκη πας σε F2G.

 

Ίντερνετ εξτρά υπάρχει και στα δύο πακέτα. Τρεις είναι οι επιλογές:

1Gb για 30 μέρες με 15 ευρώ

3Gb για 2 μέρες με 7 ευρώ

12Gb για 7 μέρες με 14 ευρώ

 

Το πρώτο είναι για διάρκεια και τα άλλα δύο για μεγάλο όγκο. Ενεργοποιείς όποιο θες απλά με ένα sms.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την πληρέστατη απάντησή σου. ;)

 

Μια ερώτηση ακόμα, αν έχεις χρόνο. Δεν υπάρχει πρόγραμμα για χρήση internet γύρω στα 120ΜΒ όπως στα προγράμματα συμβολαίου; Γιατί 1GB εμένα μου είναι άχρηστα και βεβαίως πολύ ακριβά. Η χρώση για πλοήγηση χωρίς πρόγραμμα πόσο είναι; Χρεώνει ανά ΚΒ; :)

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά.Έχω το f2G2 δηλαδή το παλιό απο τότε αντίστοιχο του frog και παρατηρώ τελευταία ενω με χρεώνει κανονικα για κλήσεις εκτος f2G με 0.10 λεπτά το λεπτό (δεν ειμαι και 100% σιγουρος βέβαια γι αυτο) με χρεώνει το κάθε μήνυμα 12 λεπτα. Δεν ειναι υπερβολικη η χρέωση αυτη? κανονικα δεν χρέωνε 4 λεπτα?? Ουτε στο εξωτερικο να βρισκόμουν :confused:
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά.Έχω το f2G2 δηλαδή το παλιό απο τότε αντίστοιχο του frog και παρατηρώ τελευταία ενω με χρεώνει κανονικα για κλήσεις εκτος f2G με 0.10 λεπτά το λεπτό (δεν ειμαι και 100% σιγουρος βέβαια γι αυτο) με χρεώνει το κάθε μήνυμα 12 λεπτα. Δεν ειναι υπερβολικη η χρέωση αυτη? κανονικα δεν χρέωνε 4 λεπτα?? Ουτε στο εξωτερικο να βρισκόμουν :confused:

 

εχει αλλαξει εδω και πολυ καιρο η χρεωση μηνυματος...:p

ευτυχως καλα κρατει το 0,11...;)

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά.Έχω το f2G2 δηλαδή το παλιό απο τότε αντίστοιχο του frog και παρατηρώ τελευταία ενω με χρεώνει κανονικα για κλήσεις εκτος f2G με 0.10 λεπτά το λεπτό (δεν ειμαι και 100% σιγουρος βέβαια γι αυτο) με χρεώνει το κάθε μήνυμα 12 λεπτα. Δεν ειναι υπερβολικη η χρέωση αυτη? κανονικα δεν χρέωνε 4 λεπτα?? Ουτε στο εξωτερικο να βρισκόμουν :confused:

Χρησιμοποίησε τα mini πακέτα

Link to comment
Share on other sites

εχει αλλαξει εδω και πολυ καιρο η χρεωση μηνυματος...:p

ευτυχως καλα κρατει το 0,11...;)

To 0,12 το κάνανε 0,11 για τα μηνύματα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...