Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό δυστυχώς, δε γίνεται...

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση... πραγματικά κρίμα...

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σίγουρα από πλευράς hardware υπάρχει αυτή η δυνατότητα, αφού το TrackID κατά τη χρήση του στο ραδιόφωνο, ηχογραφεί ένα μικρό κομμάτι από αυτό που παίζει για να το στείλει για αναγνώριση... Η SE όμως δεν έχει ενσωματώσει κάποια λειτουργία για κανονική ηχογράφιση του ραδιοφώνου, αλλά ούτε και υπάρχει το κατάλληλο API για να το υποστιρίξουν οι Java εφαρμογές.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, στο Κ810i μπορείς να στείλεις σε ένα μήνυμα μόνο 70 χαρακτήρες και αν γράψεις μεγάλο μήνυμα στο χωρίζει σε δύο 'η σε τρία sms? Δηλαδή αν το μήνυμα σου είναι χωρισμένο σε δυο sms χρεώνεσαι απο την υπηρεσία σαν να στέλνεις δύο ξεχωριστά sms?

Nokia N79, Vodafone CU

Το blog μου: http:/johncorfuworld.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά, στο Κ810i μπορείς να στείλεις σε ένα μήνυμα μόνο 70 χαρακτήρες και αν γράψεις μεγάλο μήνυμα στο χωρίζει σε δύο 'η σε τρία sms? Δηλαδή αν το μήνυμα σου είναι χωρισμένο σε δυο sms χρεώνεσαι απο την υπηρεσία σαν να στέλνεις δύο ξεχωριστά sms?

 

Αν καταλαβα καλα απ' αυτα που λες πρεπει να εχεις ενεργοποιημενους τους εθνικους χαρακτηρες!!απανεργοποιησε τους κ θα στελνει κανονικα μηνυμα!!πατα νεο μηνυμα sms κλικ στα προσθετα,επιλογες γραφης,εθνικοι χαρακτηρες,μη ενεργο!!Αυτο ηταν!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα απ' αυτα που λες πρεπει να εχεις ενεργοποιημενους τους εθνικους χαρακτηρες!!απανεργοποιησε τους κ θα στελνει κανονικα μηνυμα!!πατα νεο μηνυμα sms κλικ στα προσθετα,επιλογες γραφης,εθνικοι χαρακτηρες,μη ενεργο!!Αυτο ηταν!!!:D

 

Ωχ έχεις δικιο! Έκανα αυτο που μου είπες και τώρα είμαι οκ! Οι εθνικοί χαρακτήρες σε τι χρησιμεύουν?

Nokia N79, Vodafone CU

Το blog μου: http:/johncorfuworld.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι ειχε παρει το αυτι μου οτι εχει wi-fi.αληθευει;εψαξα σχεδον σε ολες τις σελιδες και δεν ειδα κατι τετοιο

 

οχι δεν ισχυει κατι τετοιο!!δεν εχει wi-fi το k810

Link to comment
Share on other sites

flash themes σαν το w910 παιρνει?

Ούτε τέτοια παίρνει...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το κ810 και προσφατα αγόρασα ακουστικο bluetooth Samsung WEP 180. Το προβλημα είναι πως δεν μπορώ να συνδέσω μετα το bluetooth μου με άλλη συσκευή ακόμα κ οταν το αφαιρώ απο τις συσκευές μου στο ericsson. Αρχικα οταν το είχα συνδέσει σε ένα νοκια μετα μπορουσα να το αποσυνδέσω κ να το χρησιμοποιησω σε αλλη συσκευη
Link to comment
Share on other sites

Οι εθνικοί χαρακτήρες σε τι χρησιμεύουν?

 

Ειλικρινά αυτό είναι και δικιά μου απορία!Πού χρησιμεύουν οι εθνικοί χαρακτήρες?Μόνο για να μας χρεώνουν περισσότερο???:!:

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά αυτό είναι και δικιά μου απορία!Πού χρησιμεύουν οι εθνικοί χαρακτήρες?Μόνο για να μας χρεώνουν περισσότερο???:!:

 

Εχω την εντυπωση πως οταν ειναι ενεργοποιημενοι το μηνυμα που γραφεις αν ειναι με μικρους χαρακτηρες θα παει στον παραληπτη με μικρους χαρακτηρες!!αλλιως παει με μεγαλους ασχετα αν εσυ το εγραψες με μικρους!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι κι εγώ νεός χρήστης του Κ810i, είμαι σε γενικές γραμμές πολύ ευχαριστημένος, όσο το έχω ψάξει και χρησιμοποιήσει. Απλά είχα μια απορία, πως δείχνει στα μηνύματα πόσοι χαρακτήρες ακόμα απομένουν μέχρι τους 160?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι κι εγώ νεός χρήστης του Κ810i, είμαι σε γενικές γραμμές πολύ ευχαριστημένος, όσο το έχω ψάξει και χρησιμοποιήσει. Απλά είχα μια απορία, πως δείχνει στα μηνύματα πόσοι χαρακτήρες ακόμα απομένουν μέχρι τους 160?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δεν μπορείς να δεις πόσους έχεις γράψει. Απλά όταν φτάσεις να έχεις 20 χαρακτήρες ακόμα βγαίνει ένας μετρητής.

Link to comment
Share on other sites

Με τους εθνικούς χαρακτήρες ενεργοποιημένους μπορείς να γάψεις με μικρά γράμματα (Ελληνικά) με τόνους κ.λ.π.

Thats all.

 

Φοβερή διαφορά!Ας βάλει και κανα σίγμα τελικο η SE και βλέπουμε αν θα γράψουμε με τόνους εθνικούς χαρακτήρες κτλ...

Τζάμπα χρήματα η χρήση των εθνικών χαρακτήρων!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το απέκτησα κ εγώ κ μπορώ να πω πως με εντυπωσίασε! :)

 

Κορυφή!!:):)

 

Edit: Μια ερώτηση! Το φλας είναι μόνο για την φωτογραφική? Δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω για να δω κάτι ας πούμε?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το απέκτησα κ εγώ κ μπορώ να πω πως με εντυπωσίασε! :)

 

Κορυφή!!:):)

 

Edit: Μια ερώτηση! Το φλας είναι μόνο για την φωτογραφική? Δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω για να δω κάτι ας πούμε?

Πρεπει να βαλεις java εφαρμογη.κατεβασε'την απο εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βαλεις java εφαρμογη.κατεβασε'την απο εδώ :)

 

καλή φάση η εφαρμογή αυτή αν και το flash του Κ750 ήταν πραγματικός φακός!:D

Link to comment
Share on other sites

καλή φάση η εφαρμογή αυτή αν και το flash του Κ750 ήταν πραγματικός φακός!:D

τιποτα αλλο..δυστηχως δεν υπαρχει! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πάρα πολύ! :)

Παρακαλώ πολύ φίλε μου :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalhspera sto forum,eixa kairo na mpw kai mou lipsate:p!

exw provlimataki!to kinhto mou bgazei ta paixnidia kai tis efarmoges dipla kai merika tripla,epishs exoun dipla to kleidaki pou einai upotithete kleidwmena k den mporw na ta svisw!

kserei kaneis ti paizei?:D:D

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...