Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ένα τηλέφωνο στην cosmote (τζάμπα είναι) και θα σου στείλουν τις ρυθμίσεις με sms. Αν το έκανες ήδη και δεν έγινε τίποτα δες εδώ:

http://www.frogmobile.gr/el/serviceInstructions.aspx?style=styles&ns=-10004&cid=18017

 

δεν εμφανίζει στη διεύθυνση το μοντέλο κ810 ποιο να πατήσω???:worry:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν υπάρχουν διαφορές στις ρυθμίσεις. Διάλεξε ένα από τα νεότερα μοντέλα.

 

ευχαριστώ!!!!:D

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

τι γινεται με τις μπαταριες των νεων κινητων?πηρα Το κ810 πριν 4 μερες κ μου κραταει μια μερα!η αληθεια ειναι οτι το χρησιμοποιω λιγο παραπανω αλλα κ παλι εχω βγαλει το 3g που τρωει μπαταρια.Αυτη ειναι

η αυτονομια των 400 ωρων κ των 10 ωρων ομιλιας?? μηπως συμβαινει κατι που δε ξερω?

Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

τι γινεται με τις μπαταριες των νεων κινητων?πηρα Το κ810 πριν 4 μερες κ μου κραταει μια μερα!η αληθεια ειναι οτι το χρησιμοποιω λιγο παραπανω αλλα κ παλι εχω βγαλει το 3g που τρωει μπαταρια.Αυτη ειναι

η αυτονομια των 400 ωρων κ των 10 ωρων ομιλιας?? μηπως συμβαινει κατι που δε ξερω?

Ευχαριστω..

 

Καλημέρα σε όλους! Περίμενε λίγο να στρώσει η μπαταρία έπειτα από 4-5 πλήρεις φορτίσεις-αποφορτίσεις. Με μέτρια χρήση κρατάει περίπου 3 μέρες

Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

to update service ti akrivos veltioni sto kinito?mpori na apantisi kapios pou to exi idi egatastisi ta updates gia k810i ke na pi ti diafores exi ?

 

Lunei kapoia bugs proigoumenwn ekdwsewn firmware kai ginete polles fores ais8ita poio grigoro!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Lunei kapoia bugs proigoumenwn ekdwsewn firmware kai ginete polles fores ais8ita poio grigoro!!!

 

exis arketo kero pou to evales?mipos paratirises kapio provlima ksero go?ke kati telefteo pia bugs akrivos diorthoni dioti ego den exo paratirisi tipota :(

Link to comment
Share on other sites

Πως όμως γίνεται ατό το update ρε παιδιά?

Όποτε πατάω για να γίνει μου λέει ότι η σύνδεση απέτυχε και τέλος.

Έχω στο κιν. μου τις ρυθμίσεις internet και MMS αν ήταν αυτή μια πιθανή απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

to programa apo to site tis se to katevases & to egatesties?:what::what::what:

Ναι απο την επισημη σελιδα το κατεβαζεις και γινεται το update.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και απο αυτην την ενοτητα,μολις πηρα το 810,μιας και ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος απο το κ800 ,απλα θα ηθελα να ρωτησω υπαρχει δυνατοτητα ,εκτος του συγχρονισμου, να περνουσα τις επαφες μου μεσω πληκτρολογιου?
Link to comment
Share on other sites

Μέσω πληκτρολογίου; Δηλαδή;

Υπάρχουν οι πολύ καλές και απλές λύσεις του συγχρονισμού ήι της αποστολής όλου του καταλόγου μέσω bt από τον υπολογιστή στο κινητό ή από κινητό σε κινητό.

Εσύ τι ακριβώς θες να κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Μου ειχαν πει οτι σε παλιοτερα μοντελα της SE υπηρχε η δυνατοτητα να "αναβοσβηνει" καθε λιγο η οθονη, οταν εχεις αναπαντητες, ωστε να σε ειδοποιει οτι εχασες κληση. Ξερετε αν και πως γινεται αυτο στο k810i? Ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι κ εγω :p

 

Από χτες είμαι κάτοχος αυτού του ΤΈΡΑΤΟΣ τεχνολογίας που λέγεται K810....:worry:

 

Δυο τρία πραγματάκια...:)

 

1) Που είναι αυτό το κρυφό μενού κ γω δε μπορώ να το βρω πουθενά...:(

2) Εκτος από το Light k το Torch δεεεεν τίποτα άλλο?:mad:

3) το προστατευτικό της οθόνης υπάρχει σε γερμανό - wind - vodafone?να μη ρωτάω τζάπα:confused:

Link to comment
Share on other sites

1. Πληκτρολόγησε στην οθόνη αναμονής >*<<*<*

Όπου > δεξιά με το τζόιστικ, όπου < αριστερά και όπου * το αστεράκι στο πληκτρολόγιο.

2. Όχι

3. Δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

1. Πληκτρολόγησε στην οθόνη αναμονής >*<<*<*

Όπου > δεξιά με το τζόιστικ, όπου < αριστερά και όπου * το αστεράκι στο πληκτρολόγιο.

 

thanks ;)

 

 

2. Όχι

 

για να μην έχει βγει κάτι τόσο καιρό που κυκλοφορεί το κινητό φαντάζομαι ότι δεν πρόκειται...κρίμα.:(

 

Και κάτι άλλο..χτες όταν το φόρτιζα σύνδεσα τα ακουστικά για το ραδιόφωνο..κάπου κόλλησε κ ενώ έβγαζα τα ακουστικά το ραδιόφωνο συνέχιζε κ έπαιζε κ ακουγόταν από το τηλ χωρίς βεβαια να πιάνει τόσο καλα.Τη έγινε εκεί? μήπως γίνετε να παίζει ραδιόφωνο χωρίς τα hands free :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατόν αυτό φίλε μου. Δεν παίζει χωρίς κεραία. Κεραία είναι το hands free. Αν όντως έγινε αυτό πρέπει να το ρίξεις ένα εξορκισμό, να το διαβασει ένας παπάς.
Link to comment
Share on other sites

αν έγινε αυτό ... τότε είσαι από τους τυχερούς... χαχαχα!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδίά,θέλω να σας κάνω μία ερώτηση. Με το update, διαγράφονται καθόλου δεδομένα χρήστη η όλα μένουν ανέπαφα?
Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικά δεν διαγράφεται τίποτα απολύτως. Αλλά όποιος φυλάει τα ρούχα του... κρατάει αντίγραφα.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσενα δε σου διεγραψε τιποτα οταν εκανες update? ενασ φιλος που εκανε update στο k750i ηταν ολα αθικτα. εγω που εχω το p990i σβηνει τα παντα. μπορει να γινεται λογο symbian αλλα μια μικρη ερευνα πριν κανω αναβαθμιση το k810i δε βλαπτει :)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη εσενα δε σου διεγραψε τιποτα οταν εκανες update? ενασ φιλος που εκανε update στο k750i ηταν ολα αθικτα. εγω που εχω το p990i σβηνει τα παντα. μπορει να γινεται λογο symbian αλλα μια μικρη ερευνα πριν κανω αναβαθμιση το k810i δε βλαπτει :)

Ναι σε όλα τα μη smart της SE, δε σβήνεται, ούτε και χάνεται τίποτα αν κάνεις αναβάθμιση. Ούτε καν οι ρυθμίσεις δεν πειράζονται!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...