Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νέος κάτοχος του Touch κι εδώ. :)

 

Πανέμορφη συσκευή, με λιλιπούτειες διαστάσεις, όμως....κάθε φορά που τρέχω το Destinator 6.1 μου πετάει μήνυμα ότι δεν έχει ελεύθερη μνήμη και κολλάει το σύμπαν. Συμβαίνει και σε εσάς; Υπάρχει κάποια λύση;

 

Υ.Γ: Το Touch μου είναι by ACE Hellas.

 

Εγω αυτο που κάνω πριν τρέξω το συγκεκριμένο πρόγραμμα είναι να αδειάζω τελείως την today screen και έτσι παίζει απροβλημάτιστα!!!

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω ρε παιδια με το destinator 7 δεν εχω κανενα προβλημα μνημης.πολλες φορες μαλιστα τρεχει και ας τρεχουν απο πισω μερικες εφαρμογες(calcu,bubblebreaker κλπ).Δε ξερω μηπως το 7 χρειαζεται λιγοτερη μνημη απο το 6.1.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τις αφαιρεσεις απο το outlook, ή αν δεν τις περασες απιο εκει, να τις μαρκαρεις και να τις διαγραψεις δε γινεται;
Link to comment
Share on other sites

όπως έχω αναφέρει και παραπάνω πολύ καλές silicone cases έχει to http://www.brando.co.uk και επωφελείσθε από τη διαφορά ευρώ δολλαρίου και έχει και πολλή γρήγορη παράδοση
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υποψήφιος αγοραστής εδώ.Βλέπω στο manual ότι υπάρχουν 4 επιλογές keyboard.

1.On-Screen Keyboard

2.Letter Recognizer or Block Recognizer

3.Symbol Pad

4.Transcriber

 

Ρίξτε και μια ματιά στο videaki που "έκοψα" από ένα που βρήκα στο youtube.

 

http://rapidshare.com/files/51824519/SMS.AVI

 

Η ερώτησή μου είναι: Αναγνωρίζει ελληνικούς χαρακτήρες στα "Letter Recognizer" και "Transriber";

Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση του AEB Plus και την ενεργοποίηση της επιλογής του Outlook για αποθήκευση των e-mail στην Storage Card, το Touch μου, δεν την βλέπει.

 

Φυσικά, δεν λειτουργούν πλέον όλα τα προγράμματα που είχα εγκαταστήσει εκεί.

 

Στο Ρυθμίσεις->Μνήμη εμφανίζεται αντί για την κάρτα μνήμης, το Bluetooth.

 

Δεν έχω ακόμη τσεκάρει αν, για κάποιο λόγο, έχει "καεί" η κάρτα μου γιατί δεν έχω card reader.

 

Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον;

Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.com/p.aspx?i=149713 ελεος ρε παιδια δηλαδη εμεις κοροιδα ειμαστε που πληρωνουμε 500e £289.95=212e

 

Η τιμή είναι σε λίρες Αγγλίας άρα £289.95=€428.

 

Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι η διαφορά είναι μικρή...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Ακόμα ένας χαρούμενος κάτοχος ενός Touch. Το μόνο που με στεναχωρεί λίγο είναι η διάρκεια της μπαταρίας.Ρε παιδιά, χωρίς πολλά πολλά, κάθε βράδυ θέλω φόρτιση...Φυσιολογικό?Στην αρχή μόλις το άνοιξα,άφησα την μπαταρία να τελειώσει και μετά το έβαλα για φόρτιση...
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Ακόμα ένας χαρούμενος κάτοχος ενός Touch. Το μόνο που με στεναχωρεί λίγο είναι η διάρκεια της μπαταρίας.Ρε παιδιά, χωρίς πολλά πολλά, κάθε βράδυ θέλω φόρτιση...Φυσιολογικό?Στην αρχή μόλις το άνοιξα,άφησα την μπαταρία να τελειώσει και μετά το έβαλα για φόρτιση...

Προσωπικά έχω παρατηρήσει το αντίθετο. Η μπαταρία του είναι πολύ καλή και σε αυτό βοηθάει και η κατανάλωση του 200αρη επεξεργαστή.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υποψήφιος αγοραστής εδώ.Βλέπω στο manual ότι υπάρχουν 4 επιλογές keyboard.

1.On-Screen Keyboard

2.Letter Recognizer or Block Recognizer

3.Symbol Pad

4.Transcriber

 

Ρίξτε και μια ματιά στο videaki που "έκοψα" από ένα που βρήκα στο youtube.

 

http://rapidshare.com/files/51824519/SMS.AVI

 

Η ερώτησή μου είναι: Αναγνωρίζει ελληνικούς χαρακτήρες στα "Letter Recognizer" και "Transriber";

 

Τόσος κόπος να μου απαντήσει κάποιος με τρία γράμματα: "ΝΑΙ" ή "ΟΧΙ";

Link to comment
Share on other sites

Τόσος κόπος να μου απαντήσει κάποιος με τρία γράμματα: "ΝΑΙ" ή "ΟΧΙ";

 

Το δοκίμασα μόλις τώρα και δεν αναγνωρίζει Ελληνικά σε καμία από τις 2 επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

geia se olous sas,

exw edw kai merikes hmeres sta xeria mou to touch to opoio hr8e apo ekswteriko me English menu... Erwthsh: yparxei tropos na anabathmistei me to ellhniko firmware?

Prospathhsa na eggatasthsw kapoia ellhnika keyboards alla tipota,

opoiosdhpote gnwrizei kati parakalw as mou apanthsei h as mou steilei thn ellhnikh rom an pernaei bebaia!!!!

Link to comment
Share on other sites

geia se olous sas,

exw edw kai merikes hmeres sta xeria mou to touch to opoio hr8e apo ekswteriko me English menu... Erwthsh: yparxei tropos na anabathmistei me to ellhniko firmware?

Prospathhsa na eggatasthsw kapoia ellhnika keyboards alla tipota,

opoiosdhpote gnwrizei kati parakalw as mou apanthsei h as mou steilei thn ellhnikh rom an pernaei bebaia!!!!

 

Διάβασε με προσοχή τις προηγούμενες σελίδες και θα δεις ότι έχει απαντηθεί η ερώτησή σου γύρω στις 20 φορές......ναι μπορείς, ναι υπάρχει, ναι χρειάζεται προσπάθεια...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε με προσοχή τις προηγούμενες σελίδες και θα δεις ότι έχει απαντηθεί η ερώτησή σου γύρω στις 20 φορές......ναι μπορείς, ναι υπάρχει, ναι χρειάζεται προσπάθεια...

 

to 8ema einai oti den exw prosbash stis anavathmiseis apo to site ths qtek, aytos einai kai o logos pou zhtaw thn ellinhkh rom..

Link to comment
Share on other sites

to 8ema einai oti den exw prosbash stis anavathmiseis apo to site ths qtek, aytos einai kai o logos pou zhtaw thn ellinhkh rom..

 

για κοιτα στο pm σου (θα σε παρακαλουσαμε να γραφεις ελληνικα και μικρα γραμματα)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...