Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυο τρεις αποριες που εχω μαζεψει.

 

 

Youtube πως ακριβως θα δω μεσω του touch? Κατεβαζω το flash lite αλλα ειναι για developers λεει :?

 

Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε για ξυπνητήρι;; Το default των win mobile δε με βοηθα.

 

 

Σε βιστα, δεν καταφερνω να κανω συγχρονισμο με bluetooth. Αν υπάρχει κάποιος που τα κατάφερε, ας μου πει και εμενα πως :S

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε για ξυπνητήρι;; Το default των win mobile δε με βοηθα.

 

και εγω θα ηθελα κατι αλλο για ξυπνητηρι!

any help?

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθω να κάνω update την Ελληνική rom αλλά μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα : “error294” INVALID VENDER ID,

Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά ή χρειάζεται κάποια άλλη ενέργεια πριν την εγκατάσταση της rom??????? HELPPPP!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αν λες για το αρχειο ελληνικων απο την ace(προφανως γιατι ελληνικη ρομ δεν υπαρχει)αν δεν ειναι η συσκευη εισαγωγη της ace δεν περναει
Link to comment
Share on other sites

και εγω θα ηθελα κατι αλλο για ξυπνητηρι!

any help?

 

βρηκα τελικα και ειναι και free!!!!!!!

http://codecity.net/prodctappc.htm

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

βρηκα τελικα και ειναι και free!!!!!!!

http://codecity.net/prodctappc.htm

nomizw den einai dwrean! pantws an vrei kapios kati as mas to pei

Link to comment
Share on other sites

 

Youtube πως ακριβως θα δω μεσω του touch? Κατεβαζω το flash lite αλλα ειναι για developers λεει :?

 

 

δοκιμασε να βαλεις m.youtube.com:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω θα ηθελα κατι αλλο για ξυπνητηρι!

any help?

 

 

Ρε παιδιά στην αμέσως προηγούμενη σελίδα υπάρχει απάντηση στην απορία σας στο μήνυμα 734 του johner. Διαβάστε τις προηγούμενες σελίδες αν έχετε χρόνο από ενδιαφέρον και θα βρείτε:

1. Λύσεις στα προβλήματα που σας απασχολούν γιατί μάλλον χλωμό να συμβαίνουν μόνο σε εσάς και να μην έχουν παρουσιαστεί σε παλιότερους χρήστες

2. Ενδιαφέρουσες δυνατότητες της συσκευής που δεν είχατε υπόψιν σας

3. Προγράμματα και ιδέες που δεν είχατε φανταστεί την ύπαρξη τους..:X

 

Φιλικά πάντα

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στην αμέσως προηγούμενη σελίδα υπάρχει απάντηση στην απορία σας στο μήνυμα 734 του johner. Διαβάστε τις προηγούμενες σελίδες αν έχετε χρόνο από ενδιαφέρον και θα βρείτε:

1. Λύσεις στα προβλήματα που σας απασχολούν γιατί μάλλον χλωμό να συμβαίνουν μόνο σε εσάς και να μην έχουν παρουσιαστεί σε παλιότερους χρήστες

2. Ενδιαφέρουσες δυνατότητες της συσκευής που δεν είχατε υπόψιν σας

3. Προγράμματα και ιδέες που δεν είχατε φανταστεί την ύπαρξη τους..:X

 

Φιλικά πάντα

 

Φιλε wilmott, το ξερω πως ειναι βαρετο να πεφτουν συνεχεια οι ιδιες ερωτησεις :( Και εμενα με ενοχλει. Αν ομως σου ξεφυγαν μια δυο σελιδες απο την παρακολουθηση τι κανεις; Πας στην αναζητηση:blink:

 

Ε αν βρεις με την αναζητηση στο θεμα, κατι σχετικό με ξυπνητηρι, πες μου :cry:

 

 

Παντα φιλικα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Είμαι κοντά στην απόκτηση του Touch αλλά αναρωτιέμαι αν μπορεί να γίνει αλλαγή γραμμής με 2 σε 1 SIM. Η αναζήτηση σε αυτό το θέμα δεν μου έβγαλε απάντηση... Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε wilmott, το ξερω πως ειναι βαρετο να πεφτουν συνεχεια οι ιδιες ερωτησεις :( Και εμενα με ενοχλει. Αν ομως σου ξεφυγαν μια δυο σελιδες απο την παρακολουθηση τι κανεις; Πας στην αναζητηση:blink:

 

Ε αν βρεις με την αναζητηση στο θεμα, κατι σχετικό με ξυπνητηρι, πες μου :cry:

 

 

Παντα φιλικα :)

 

Σου είπα ότι βρήκα στην πρώτη γραμμή του μηνύματος μου...:wacko:

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Είμαι κοντά στην απόκτηση του Touch αλλά αναρωτιέμαι αν μπορεί να γίνει αλλαγή γραμμής με 2 σε 1 SIM. Η αναζήτηση σε αυτό το θέμα δεν μου έβγαλε απάντηση... Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Ευχαριστώ! :)

κι εγω θα ηθελα απαντηση σε αυτο παρακαλω!επίσης εάν φαίνεται στην οθόνη αναμονής κάπου η εταιρία σύνδεσης κινητής....!

 

ακόμη αν φαίνεται το μενου της sim π.χ. υπηρεσίς κτλ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Είμαι κοντά στην απόκτηση του Touch αλλά αναρωτιέμαι αν μπορεί να γίνει αλλαγή γραμμής με 2 σε 1 SIM. Η αναζήτηση σε αυτό το θέμα δεν μου έβγαλε απάντηση... Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Ευχαριστώ! :)

 

πριν το αγορασω ειχα κανει και εγω την ερωτηση 3-4 φορες και απαντηση δεν ειχα παρει:X

ΝΑΙ παιρνει καρτα sim 2in1 και μαλιστα οι εναλλαγη γινεται παρα πολυ γρηγορα

 

ΥΓ

Οσο για τους καινουργιους στο forum:να κανετε ερωτησεις ελευθερα παιδια, για αυτο ειμαστε εδω για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο!!!!!!!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση:

εχω βαλει μονο 4 προγραμματα και αυτα στην καρτα μνημης.

στην μνημη του τηλεφωνου μου δειχνει οτι εχω ΜΟΝΟ 4.3ΜΒ

Τι συμβαινει???

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση:

εχω βαλει μονο 4 προγραμματα και αυτα στην καρτα μνημης.

στην μνημη του τηλεφωνου μου δειχνει οτι εχω ΜΟΝΟ 4.3ΜΒ

Τι συμβαινει???

 

4+κατι είναι υπερβολικά λίγη μνήμη. Καταρχήν ψάξε να μάθεις για μια καινούρια σχετικά rom που διορθώνει το πρόβλημα της μνήμης. Στη συνέχεια σβήσε από τον my documents όλα τα άχρηστα αρχεία που έχει το pda από την αρχή π.χ. εικόνες κ.α. και τέλος να εγκαταστήσεις το MemMaid 2.0 είναι ένα προγραμματάκι που καθαρίζει την μνήμη του τηλ. από κάθε ‘‘σκουπίδι’’… :)

Link to comment
Share on other sites

πριν το αγορασω ειχα κανει και εγω την ερωτηση 3-4 φορες και απαντηση δεν ειχα παρει:X

ΝΑΙ παιρνει καρτα sim 2in1 και μαλιστα οι εναλλαγη γινεται παρα πολυ γρηγορα

 

ΥΓ

Οσο για τους καινουργιους στο forum:να κανετε ερωτησεις ελευθερα παιδια, για αυτο ειμαστε εδω για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο!!!!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ! Είχα δει τις ερωτήσεις σου! Οδεύω προς την αγορά του Touch... Θα εγκαταλείψω μάλλον το Symbian!:D

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση:

εχω βαλει μονο 4 προγραμματα και αυτα στην καρτα μνημης.

στην μνημη του τηλεφωνου μου δειχνει οτι εχω ΜΟΝΟ 4.3ΜΒ

Τι συμβαινει???

 

4+κατι είναι υπερβολικά λίγη μνήμη. Καταρχήν ψάξε να μάθεις για μια καινούρια σχετικά rom που διορθώνει το πρόβλημα της μνήμης. Στη συνέχεια σβήσε από τον my documents όλα τα άχρηστα αρχεία που έχει το pda από την αρχή π.χ. εικόνες κ.α. και τέλος να εγκαταστήσεις το MemMaid 2.0 είναι ένα προγραμματάκι που καθαρίζει την μνήμη του τηλ. από κάθε ‘‘σκουπίδι’’… :)

 

εχω την τελευταια rom!

σε εσας που "παιζει'' η Storage μνημη?

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

παιδια, ενω εστελνα κανονικα sms 160 τωρα μου βγαζει μονο 70! απενεργοποιοω το unicode και στελνει κατι ακαυαλαβιστικα! καμια βοηθεια?????????????????????????????????????:(
Link to comment
Share on other sites

πριν το αγορασω ειχα κανει και εγω την ερωτηση 3-4 φορες και απαντηση δεν ειχα παρει:X

ΝΑΙ παιρνει καρτα sim 2in1 και μαλιστα οι εναλλαγη γινεται παρα πολυ γρηγορα

 

ΥΓ

Οσο για τους καινουργιους στο forum:να κανετε ερωτησεις ελευθερα παιδια, για αυτο ειμαστε εδω για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο!!!!!!!

φιλε εξηγεις πως γινεται αυτο με τις 2 sim

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,μπορει να μου πει καποιος αν συνδεθω μεσω gps με σπασμενο destinator 6 or 7 τι θα γινει?Θα συνδεθει η' οχι?Καποιος μου ειπε οτι ο δορυφορος θα με πεταξει εκτος!ΑΛΗΘΕΥΕΙ??

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως θα δουλεύει...Απλώς θα έχεις κάποια απόκλιση 20-30 μέτρα η οποία όμως παλεύεται σε διαβεβαιώ.........
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

φιλε εξηγεις πως γινεται αυτο με τις 2 sim

 

απο το site της cosmote:

Είστε ένας αλλά έχετε 2 ζωές; Συνδυάστε τώρα 2 αριθμούς σε μια συσκευή …με τη νέα κάρτα SIM COSMOTE 2in1. Την κάρτα που σας προσφέρει και το πιο απλό μενού, και δωρεάν προώθηση κλήσεων από τον ένα αριθμό στον άλλο και όποιο συνδυασμό καρτοκινητής και συμβολαίων σάς συμφέρει!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

απο το site της cosmote:

Είστε ένας αλλά έχετε 2 ζωές; Συνδυάστε τώρα 2 αριθμούς σε μια συσκευή …με τη νέα κάρτα SIM COSMOTE 2in1. Την κάρτα που σας προσφέρει και το πιο απλό μενού, και δωρεάν προώθηση κλήσεων από τον ένα αριθμό στον άλλο και όποιο συνδυασμό καρτοκινητής και συμβολαίων σάς συμφέρει!

 

Νομίζω ότι ο φίλος εννοεί πως γίνεται αυτό από το λογισμικό της συσκευής...

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

φιλε εξηγεις πως γινεται αυτο με τις 2 sim

δειτε λίγο κι αυτό http://cgi.ebay.com/12in1-Sim-card-reader-cloner-copy-writer-backup-kit-M25_W0QQitemZ280148336656QQihZ018QQcategoryZ48501QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

προσωπικα το έχω,περνάς μεχρι 12 sim σε μια,σε νοκια symbian αλλαζεις πολυ ευκολα νουμερο μέσω επιλογης από μενού της sim (εντος 15 δευτ.),δεν μπλεκεις με εταιρειες κινητης,και δεν πληρωνεις παγια.

σε series 40 νομιζω θελει restart το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

δειτε λίγο κι αυτό http://cgi.ebay.com/12in1-Sim-card-reader-cloner-copy-writer-backup-kit-M25_W0QQitemZ280148336656QQihZ018QQcategoryZ48501QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

προσωπικα το έχω,περνάς μεχρι 12 sim σε μια,σε νοκια symbian αλλαζεις πολυ ευκολα νουμερο μέσω επιλογης από μενού της sim (εντος 15 δευτ.),δεν μπλεκεις με εταιρειες κινητης,και δεν πληρωνεις παγια.

σε series 40 νομιζω θελει restart το κινητο.

 

Δεν ειναι 3G ομως ετσι? :O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...