Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οποτε με wifi ημουν. Αλλα γιατι δεν μπορουσε να συνδεθει στο msn?

 

δοκιμασε να κανεις εναλλαγη λογαριασμου.

και ξανακανε παλι τα βηματα ενα ενα.

και δοκιμασε παλι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

PhoneDashboard

 

 

 

mipos mporei kapoios na moy pei poy mporo na bro ayto to programma.exo psaxei alla den brika tipota

 

 

δες εδω

http://www.ipmart-forum.com/search.php?searchid=7845756

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά από τα όσα εχω διαβάσει εδω το αποφάσισα. Θα το πάρω!

 

Έκανα ενα τηλ. στα κεντρικά του Γερμανου και δεν υπάρχει ουτε για δείγμα στις αποθήκες. Ότι εχει ξεμείνει στα καταστήματα και περιμένουν παραλαβη απο εβδομάδα.

 

Έχε χάρη που εχω φίλο στο Γερμανό και του εχω πει οτι θα το παρω απο εκεινον, αλλιως θα έτρεχα στο Πλαισιο.

 

Δεν κρατιέμαι :food: :heat:

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

παιδια κάπου νομιζω ότι είδα ενα προγραμματακι που εμφανιζει ενα πληκτρολογιο για μηνυματα όπως είναι είναι τα πληκτρολόγια των απλών κινητών δηλαδή με 9 κουμπάκια όπου στο κάθε κουμπί αντοιστοιχούσαν 3-4 γράμματα και π.χ. για να γράψεις το γραμμα Ε έπρεπε να πατήσεις 2 φορές το τρίτο κουμπάκι , για το γράμμα Μ έπρεπε 3 φορες το εβδομο κουμπί. έχετε υπόψην σας κάτι τέτοιο?
Link to comment
Share on other sites

βασικά βρήκα κάτι εδώ και μάλλον αυτό είχα δεί αλλά δεν ξέρω αν κάνει σίγουρα στο HTC touch και κατα πόσο είναι αυτό που λέω.

http://www.mobile2me.de/forum/downloads.php?do=file&id=49

και εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=315125

Link to comment
Share on other sites

Παιδες,εαν μπητε στην htc και γραφτητε στο htc club εχει μεσα ενα patch για μια καθηστερηση που ειχε η καμερα οταν τραβουσες βιντεακι και το εσωνες στη memory stick(εγω δεν ειχα παρατηρησει κατι γιατι δεν πολυχρησιμοποιω την καμερα για βιντεο),οσοι εχετε προβλημα δειτε το!
Link to comment
Share on other sites

PhoneDashboard

 

 

 

mipos mporei kapoios na moy pei poy mporo na bro ayto to programma.exo psaxei alla den brika tipota

 

 

http://www./index.php/2007/04/01/phone-dashboard-minute-tracker-2-0-0.html

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μπορει να φυγει με καποιο τροπο η αρχικη οθονη του touch (αυτη με το ρολοι, τον καιρο κλπ) και να γινει οπως πχ του P3300 η του p3600 κλπ;;

 

Αν βαλω πχ το Spb Mobile Shell ή το Spb Pocket Plus θα φυγει απο τη μεση η αρχικη οθονη του touch;;

 

Επισης πως μπορουμε να δημιουργησουμε folders στην κατηγορια "Προγραμματα" για να μην ειναι ολα χυμα;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Θέλω μια γρήγορη απάντηση γιατί εχώ μπερδευτεί αρκετα.

Θα παρώ σήμερα συσκευή από αναβάθμιση συμβολαίου και είμαι μεταξύ της ΕΤΕΝ Χ500, HTC Touch και HTC 3300. Τί να κάνω?

Η τιμή τις πρώτης είναι 499 ευρώ στο πλαίσιο σε έκπτωση.

Τέλος εξίζουν τα 200 ευρώ παραπάνω (βλέπε 699) του ΕΤΕΝ Χ500+?

Βοήθεια...

Σας είμαι απο τώρα υπόχρεων..... :)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μπορει να φυγει με καποιο τροπο η αρχικη οθονη του touch (αυτη με το ρολοι, τον καιρο κλπ) και να γινει οπως πχ του P3300 η του p3600 κλπ;;

 

Αν βαλω πχ το Spb Mobile Shell ή το Spb Pocket Plus θα φυγει απο τη μεση η αρχικη οθονη του touch;;

 

Ρυθμισεις-σημερα-στοιχεια-αφαιρεις το htc home.

Link to comment
Share on other sites

Aris1976 το 3300 και το Χ500 είναι εκτός συναγωνισμού σε σχέση με το touch. Το touch έχει απλά μικρό μέγεθος.

Εγώ θα έπαιρνα το 3300 αντί το Χ500 λόγω τιμής και λόγω του ότι το Χ500 περιμένει αντικαταστάτη. Αν και το Χ500 είναι τουρμπάτο, καλύτερος επεξεργαστής, το 3300 τα κάνει όλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Απο χτες ειμαι και εγω κατοχος.Μια πρωτη ερωτηση που εχω ειναι με τις επαφες.Οταν παταμε επαφες παντα βλεπουμε και τις καρτας SIM και αυτες που ειναι περασμενες στο τηλεφωνο?Μονο του τηλεφωνου δεν γινεται να εχουμε στην οθονη?Παντως μου αρεσει το κινητο οσο εχω προλαβει να το λειτουργησω εκτος ισως απο τις πολυ μικρες γραμματοσειρες στα υπομενου που εμενα με δυσκολευουν λιγακι.Αυτα προς το παρον.....
Link to comment
Share on other sites

Aris1976 το 3300 και το Χ500 είναι εκτός συναγωνισμού σε σχέση με το touch. Το touch έχει απλά μικρό μέγεθος.

Εγώ θα έπαιρνα το 3300 αντί το Χ500 λόγω τιμής και λόγω του ότι το Χ500 περιμένει αντικαταστάτη. Αν και το Χ500 είναι τουρμπάτο, καλύτερος επεξεργαστής, το 3300 τα κάνει όλα!

 

Thanks... :)

Link to comment
Share on other sites

gias sas!!!mipws xerei kanenas an yparxei kapio site na mporw na sigrinw kapia montela pou 8elw alla na ta exei ta peosotera!(htc touch kai ...... kapia alla!?)

2 pragmata me stenaxwroun sto touch:1 den mporei na paixei videakia?(as mhn rwtisw gia tainies e?)kai an tou valoume panw apo 2-4 giga 8a einai ok i 8a kolaei h kati tetio!!!!!sorry gia ta tosa pou eipa!!!!kai thanks!!!!!!!!!!!!:D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

gias sas!!!mipws xerei kanenas an yparxei kapio site na mporw na sigrinw kapia montela pou 8elw alla na ta exei ta peosotera!(htc touch kai ...... kapia alla!?)

2 pragmata me stenaxwroun sto touch:1 den mporei na paixei videakia?(as mhn rwtisw gia tainies e?)kai an tou valoume panw apo 2-4 giga 8a einai ok i 8a kolaei h kati tetio!!!!!sorry gia ta tosa pou eipa!!!!kai thanks!!!!!!!!!!!!:D:rolleyes:

 

Ένα site για γρήγορες συγκρίσεις με το Touch είναι εδώ. Είναι στα γερμανικά αλλά φαντάζομαι μπορείς να βγάλεις εύκολα άκρη.

 

http://www.handys-mobile.de//handyvergleich.html

 

Το βίντεο όντως έχει πρόβλημα με τους default players αλλά έχω βάλει το TCPMP και παίζει μια χαρά. Αναλυτική συζήτηση μπορείς να δεις εδώ:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=320443

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είμαι Μπανγκοκ αυτή τη στιγμή το touch το βρίσκω γύρω στα 440 ευρώ, με δώρο ένα φορητό printer HP.

Το παίρνω, ή θα βρώ προβλήματα;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδες την βοηθεια σας παρακαλω,εγκατεστησα το Spb Pocket Plus και ανακαλυψα το παρακατω:οταν το κινητο ειναι συνδεδεμενο με το pc καθως επισεις και οταν φορτωνει μεσω του φορτιστη τοτε η οθονη κλεινει τελειος,αν πατησω το πανω κουμπι δεν γινετε τιποτα,αν το ξεσυνδεσω τον φορτιστη και πατισω το πανω κουμπι ανοιγει παλι κανονικα η οθονη.

ξερετε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είμαι Μπανγκοκ αυτή τη στιγμή το touch το βρίσκω γύρω στα 440 ευρώ, με δώρο ένα φορητό printer HP.

Το παίρνω, ή θα βρώ προβλήματα;

Ευχαριστώ.

 

Επειδή κι εγώ πήγα να κάνω το λάθος να το πάρω όταν ήμουν Σιγκαπούρη, ρώτησέ τους όσο αφορά την εγγύηση. Στη Σιγκαπούρη έδιναν μόνο Asian Limited Guarantee και όχι International Guarantee. Και με 440 ευρώ, δεν κερδίζεις τίποτα, τόσο περίπου έχει στα online shops ;)

Link to comment
Share on other sites

Για ολους τους κατοχους Touch ( και οχι μονο ) προτινω να δοκιμασετε την εφαρμογη PocketCM

 

Απλα καταπληκτικη και υποστηριζει Ελληνικο Index !!! Ειναι Freeware σε Beta Εκδοση με πολυ τακτικες αναβαθμισεις και διορθωσεις

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

 

Τι προτείνετε για ακουστικό bluetooth ;

 

Τι γνώμη θα είχατε για το "πάντρεμα" (να ζήσουν τα παιδιά ;:lol:) με ΝΟΚΙΑ HS-12W (αυτό με το ραδιόφωνο);

Έχει δοκιμάσει, κάποιος;

 

Υπάρχει κάποιος που έχει δοκιμάσει άλλο BT με ραδιόφωνο;

 

Άλλη πρόταση;

 

Όπως καταλάβατε, θεωρώ το ραδιόφωνο ιδιαίτερα σημαντικό "χαρακτηριστικό".

 

Χαιρετώ / :)

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κάτι εχω htc touch αλλα έχω το εξής πρόβλημα δεν μπορω να φορτώσω πολλά προγράμματα. Έχω βάλει3-4 και ήδη έχει γεμισει!αλλά και στην storage card να τα βάλω πάλι μου τρώει χώρο από την συσκευή! Π.χ το google maps παρολο που το έχω στην storage μόλις το τρέξω και αρχίσει να κατεβάζει μου γεμίζει την κύρια μνήμη. Επίσης παρατήρησα οτι μόλις ξεκινάω το κινητό έχει ελέυθερη μνήμη για προγραμματα (ετσι το αναφέρει μεσα) γύρω στα 20Μβ και με μετα απο λίγο σιγά σιγά πέφτει χωρίς να τρέχει καμία εφαρμογη. κάποια λύση?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

 

Τι προτείνετε για ακουστικό bluetooth ;

 

Τι γνώμη θα είχατε για το "πάντρεμα" (να ζήσουν τα παιδιά ;:lol:) με ΝΟΚΙΑ HS-12W (αυτό με το ραδιόφωνο);

Έχει δοκιμάσει, κάποιος;

 

Υπάρχει κάποιος που έχει δοκιμάσει άλλο BT με ραδιόφωνο;

 

Άλλη πρόταση;

 

Όπως καταλάβατε, θεωρώ το ραδιόφωνο ιδιαίτερα σημαντικό "χαρακτηριστικό".

 

Χαιρετώ / :)

 

το εχω δοκιμασει δουλευει μια χαρα με το HS-12W.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ aris_21

;):)

 

"Αναμένω" το Touch, την ερχομένη εβδομάδα.

 

Έχω την υποψία ότι θα είναι το 1ο PDA που θα περάσει και θα μείνει στα χέρια μου :lol:.

 

Κατά καιρούς έκανα (αποτυχημένες) απόπειρες και (απέλπιδες) προσπάθειες να "μπω" στο κόσμο των PDA, αλλά ποτέ δεν είχα το χρόνο, την υπομονη και πιθανό το "πραγματικό " ενδιαφέρον να ασχοληθώ με το εκάστοτε gadget αυτού του είδους.

 

Έτσι, σχεδόν αμέσως, τα έκανα "πάσα" σε Συναδέλφους, οι οποίοι ήξερα ότι είχαν το "μικρόβιο" συνεπώς τα "μηχανάκια" θα έπιαναν τόπο.

 

Αυτό το συγκεκριμένο, μάλλον θα το υιοθετήσω:lol:

 

btw: ανυπομονώ, να χρησιμοποιήσω iPHONE, ρε παιδιά.

Ειδα και περιεργάστηκα το "δείγμα" στο ΠΛΑΙΣΙΟ και με "δάγκωσε" το άτιμο (όπως λέμε, δέχθηκα "δήγμα"...:lol::lol::lol:

 

Συγγνώμη αν ψιλo - σακατεύω το topic, απλά κόλησε στο "touch screen"...:)

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...