Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ αυτό μάλιστα. θα μοιραστείς το μυστικό σου? ε φανταστικέ και μεγαλόκαρδε συμφορουμήτη? :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οκ αυτό μάλιστα. θα μοιραστείς το μυστικό σου? ε φανταστικέ και μεγαλόκαρδε συμφορουμήτη? :D

 

εχεις πμ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη

δημητρης χαλκιδα

 

Έτσι μπράβο παιδιά, μόνο με PM και σε όσους δείχνουν καλή διαγωγή κι άστε τους άλλους στον κόσμο τους!!! :D

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο παιδιά, μόνο με PM και σε όσους δείχνουν καλή διαγωγή κι άστε τους άλλους στον κόσμο τους!!! :D

 

@zaxarakis. θα σε μαλωσω γιατι δεν βοηθας τον καραγκιοζη?

 

κριμα ειναι.:lol:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε ποτε ερχεται Ελλαδα?Σημερα πηγα στην Wind και δε το ηξεραν καν.Υπαρχει κανεις που να πηγε στην Wind και να βρηκε ακρη?
Link to comment
Share on other sites

εδώ πήγε η αδερφή μου στο germano να ζητήσει screen protector για pda. Και ο ανώμαλος εκει δεν ήξερε τι είναι το PDA.

 

ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ! ρε άσχετε.

Link to comment
Share on other sites

εχεις πμ :)

 

Μπράβο ρε παιδιά ... και εμείς που διαβάζουμε 2 σελίδες με "κοίτα τι έκανα" και εικόνες και "το κάνω και εγώ" .... μετά? ... "έχεις pm" ε? :mad: :mad: :mad:

 

αγγκκρρρρρ

 

 

Ξαναποστάρω μια ερώτηση που είχα κάνει πριν μερικές σελίδες αλλά δεν μου απάντησε κανείς. Αν ξέρει κάποιος ας μου πει σας παρακαλώ

 

 

Παιδιά χρειάζομαι οπωσδήποτε την βοήθειά σας να αποφασίσω αν θα το πάρω από εδώ ή από έξω.

 

Πρώτα από όλα θέλω αγγλικό menu περιβάλλον.

Αλλα:

 

1) Αν το πάρω από ελλάδα και το γυρίσω στα αγγλικά τότε τα πληκτρολόγια συνεχίζουν να υποστηρίζουν και τις 2 γλώσσες με εύκολη εναλλαγή ή χρειάζομαι πάλι aekmap κλπ.?

 

2) Το ελληνικό γυρισμένο στα αγγλικά, στα contacts τα αβγ,δεζ, κλπ και η αναζήτηση θα είναι ελληνικά ή αγγλικά?

 

3) Η Rom της ace hellas αναφέρθηκε ότι είναι πιο αργή. Είναι σημαντική η διαφορά?

 

4) Αν το πάρω απ’εξω μου είπατε ότι για hardware ισχύει η εγγύηση αλλά όντως η ace hellas το δέχεται εντός εγγύησης ή αρχίζουν τα χαζά?

 

5) Αν το πάρω από ελλάδα και περάσω τελικά αγγλική rom ή εγγύηση για το hardware ισχύει? Θα το δεχτούν στην ace?

 

6) Αν το πάρω από έξω και υπάρξει πρόβλημα τότε πρέπει μάλλον να το στέλνω έξω, έτσι?

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

το αγοράζεις απο την expansys, έχεις 2 χρόνια εγγύηση. Αν σου χαλάσει όπως και να έχει το πράγμα θα έχεις κάποιο πρόβλημα. Πιθανότατα η ace στο διορθώνει γιατι είναι συνεργάτης της HTC. διαφορετικά το στέλνεις στην expansys.com.gr η οποία είμαι σχεδόν σίγουρος ότι το στέλνει πάλι στην ACE.

 

1) AEKMAP

2) Βάλε ελληνικό πληκτρολόγιο Resco Keyboard και θα πρέπει να είσαι μια χαρά.

3) Αυτή τη στιγμή το Kaiser έχει 70mb ΑΣΧΕΤΑ αρχεία στη rom και είναι απο τη μάνα του σε αγγλική έκδοση. Φαντάσου στην ελληνική τι έχει να γίνει

4) Χαζά παντού και πάντα θα υπάρχουν. πρέπει να είσαι τυχερός για να μην σου κάτσει.

5) Εφόσον θα είναι hardware πρόβλημα θα πρέπει να στο φτιάξουν. Εγώ μπορεί να θέλω να βάλω linux στο pda μου. Θα μου το απαγορεύουν?

6) έχω την εντύπωση ότι έκανες την ίδια ερώτηση στο 4

 

τέλος εγώ με το zaharaki επικοινωνούμε σε άλλο επίπεδο. των PM! :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μπράβο παιδιά, μόνο με PM και σε όσους δείχνουν καλή διαγωγή κι άστε τους άλλους στον κόσμο τους!!! :D

 

το smile μου αρεσε.....

 

@zaxarakis. θα σε μαλωσω γιατι δεν βοηθας τον καραγκιοζη?

 

κριμα ειναι.:lol:

 

 

δεν εκανα καλα ε??:blink: :p

 

 

Μπράβο ρε παιδιά ... και εμείς που διαβάζουμε 2 σελίδες με "κοίτα τι έκανα" και εικόνες και "το κάνω και εγώ" .... μετά? ... "έχεις pm" ε? :mad: :mad:

 

αγγκκρρρρρ

 

 

Ξαναποστάρω μια ερώτηση που είχα κάνει πριν μερικές σελίδες αλλά δεν μου απάντησε κανείς. Αν ξέρει κάποιος ας μου πει σας παρακαλώ

τον δρομο τον ξερεις πολυ καλα ;)(αυτο για τα πμ :))

 

οσο για τα αλλα σου απαντησε ο θοδωρης

 

απλα εγω θα προσθεσω,μακρια απο ελληνικη ρομ ace...

 

και οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε για να κανουμε οτι μπορουμε :)

 

αν και θα ελεγα καντε λιγο υπομονη και μην τον πολυσκαλιζετε μιας και υπαρχει μεγαλη ανακατωσουρα για το καιζερ οποτε και οι λυσεις ερχονται στο αμεσο μελλον ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

απλα εγω θα προσθεσω,μακρια απο ελληνικη ρομ ace...

 

ρε συ μπας και είσαι ανταγωνιστής τους? :lol: πολύ αγάπη βλέπω

Link to comment
Share on other sites

απλα εγω θα προσθεσω,μακρια απο ελληνικη ρομ ace...

 

Κάτι ακόμα τότε. Λέω να το πάρω από ελλάδα για να έχω imei από εισαγωγή της ace ;) και μετά να περάσω rom της htc.

 

Τι λέτε για αυτό?

 

Rom της htc κυκυλοφρεί κάπου?

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

όχι ακόμα. αμα την βρείς έλα να μου πεις.

 

ερώτηση μπορώ να βλέπω tv μέσω της υπηρεσίας της vodafone?

 

αν όχι γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να ρυθμισεις την default today screen του kaiser (εικονιδια,χρωματα κλπ)
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα θα σας πω μόλις τελειώσω λίγο με το site tou kaiser
Link to comment
Share on other sites

http://img403.imageshack.us/img403/7180/52738614jl6.gif http://img73.imageshack.us/img73/8320/74963213re5.gif

 

Πάντως το AE Button Plus http://ae.inc.ru/aebplus.php σου δίνει δυνατότητα ρύθμισης σε όλα τα κουμπιά και μέχρι 4 εντολές στο κάθε ένα. :cool:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Epeidi i expansys parolo pou pariggeila apo tis 26 avgoustou (mazi me to KAISER) kai otan ta apothemata itan afthona, arneitai na mou steilei akoma tin microsd ton 4GB , Kserei kaneis pou allou mporo na tin bro grigora, ftina kai apotelesmatika?

Stin ellada iparxei?

Episis gia tin allagi tou pliktrologiou sto AEKmap evala telika ton sindiasmo SHIFT kai ENTER. me ta pliktra afta den desmeveis kanena hardware button, ta exeis mprosta sou sto pliktrologio, kai den kanoun kai kammia alli douleia gia na mperdevetai to programma.

Link to comment
Share on other sites

Epeidi i expansys parolo pou pariggeila apo tis 26 avgoustou (mazi me to KAISER) kai otan ta apothemata itan afthona, arneitai na mou steilei akoma tin microsd ton 4GB , Kserei kaneis pou allou mporo na tin bro grigora, ftina kai apotelesmatika?

Stin ellada iparxei?

Episis gia tin allagi tou pliktrologiou sto AEKmap evala telika ton sindiasmo SHIFT kai ENTER. me ta pliktra afta den desmeveis kanena hardware button, ta exeis mprosta sou sto pliktrologio, kai den kanoun kai kammia alli douleia gia na mperdevetai to programma.

 

για καρτες πανω απο 2 γιγα στην ελλαδα ακομα δυστυχως ειναι νωρις...

 

πολυ καλυτερος ο τροπος σου για εναλλαγη γλωσσας ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Telika kserei kaneis pote tha to ferei to plaisio?? ( oxi pote tha to valei sto site tou ;) )

 

απο την ace hellas πανο υπαρχει επισημη ενημερωση οτι απο τεταρτη θα τα διαθεσουν στα καταστηματα.οποτε λογικα το αργοτερο απο πεμπτη-παρασκευη θα ειναι προς πωληση στα μαγαζια.:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα μόλις τώρα κι εγώ παιδιά!!

Μάλλον πως κάρτα 4GB SDHC θα πάρω από το Εbay που βρήκα γιατί αν περιμένω από το Expansys...

 

Να ρωτήσω κάτι τους κατόχους του κινητού,ξέρετε αν υποστηρίζει τις Sim 2in1??

Γιατί το FSC T830 που είχα δεν τις υποστήριζε.

 

Διάβασα ότι έχει υποδοχή για USIM κάρτες αλλά δεν ξέρω τι γίνεται...

 

Εν αναμονή του κινητού....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις κανείς αν η συσκευή δουλεύει σε δίκτυα της Αμερικής;;

 

Επίσης αν είναι εύκολο, ας κοιτάξει κάποιος πόσα Watt είναι ο φορτιστής του κινητού.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις κανείς αν η συσκευή δουλεύει σε δίκτυα της Αμερικής;;

 

Επίσης αν είναι εύκολο, ας κοιτάξει κάποιος πόσα Watt είναι ο φορτιστής του κινητού.

 

Το pocket ειναι quad-band (850-900-1800-1900) τα αμερικανικα δικτυα νομιζω παιζουν 850-1900 αρα μαλλον δεν θα εχεις προβλημα ,για το δευτερο προσπαθω να δω αλλα ......το γηρας:cry:

Link to comment
Share on other sites

απο την ace hellas πανο υπαρχει επισημη ενημερωση οτι απο τεταρτη θα τα διαθεσουν στα καταστηματα.οποτε λογικα το αργοτερο απο πεμπτη-παρασκευη θα ειναι προς πωληση στα μαγαζια.:)

 

Poli aisiodoksos den eisai...? Opou kai na rwtw gia to kinhto dhlwnoun apoluth agnoia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...