Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλλον απο βδομαδα γιατι πλαισιο και play247 το περιμενουν λεει απο δευτερα,τριτη η στο τελος της βδομαδας παρασκευη.τσαμπα χαρηκα χθες,την εχω πατησει τοσες φορες και ακομη μυαλο δεν εβαλα.θα παθω και εγω τωρα οπως ο φιλος μας ο webvirous θα μπω στα κοκκινα μεχρι να το παρω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαλλον απο βδομαδα γιατι πλαισιο και play247 το περιμενουν λεει απο δευτερα,τριτη η στο τελος της βδομαδας παρασκευη.τσαμπα χαρηκα χθες,την εχω πατησει τοσες φορες και ακομη μυαλο δεν εβαλα.θα παθω και εγω τωρα οπως ο φιλος μας ο webvirous θα μπω στα κοκκινα μεχρι να το παρω

 

ρε συ μην κολάς ένα PDA είναι, δεν χρειάζεται να ανχώνεσε και να ανυπομονείς. (χαχα ακού ποιος μιλάει)

 

Δημήτρη στείλε μου το αρχείο για τα sms ρε συ! με έχεις ξεχάσει. αυτό το email όλο έρχεται και ποτέ δεν φτάνει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Μολις πριν μια ωρα μου το εφερε και εμενα ο courier! Ετσι μου ερχοταν να τον φιλησω αλλα ειχε γενεια ο ατιμος:lol: Επειδη ειμαι ακομα στην δουλεια δεν εχω καν προλαβει να ανοιξω το κουτι.Σημερα το βραδυ οταν γυρισω σπιτι θα αρχισει η δουλεια! (Αλλα να παει για υπνο πρωτα η γυναικα μου γιατι θα εχω μουρμουρες:D) Λοιπον θα ηθελα την βοηθεια σας για προγραμματακι να γραφω σμσ ελληνικα 160 χαρακτηρες και ισως καποιο προγραμματακι για να εχω ολο τον τηλεφωνικο καταλογο γραμμενο στα ελληνικα! Αυτα και συγγνωμη αν σας κουρασα.Φιλικα Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο. δεν θυμάμαι ποια προγράμματα είναι αυτά οπότε θα σε γελάσω. Εγώ αποκλείεται να περίμενα τόσες ώρες για να το πάρω στα χέρια μου. Εσύ είσαι ήρωας. Στο ξανα λέω ΠΡΟΣΕΧΕ στο καπάκι της μπαταρίας. Διάβασε στο post μου πιο πάνω πως ανοίγει.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει να βοηθησει καπιος οσο αναφορα της ρυθμισεις MMS-GPRS κατεβαζω το αρχειακη http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=168287 και δεν μου το τρεχει ,δηλαδη δεν το περναει ? τι πρεπει να κανω ?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Me geia sou WebVirus. Ki as elpisoume pws tha nai ki edw sintoma. An kai egw pou to thelw sthn Wind(h opoia diafhmizei mono to Touch akoma) de to vlepw kai poli sintoma...
Link to comment
Share on other sites

εμένα παίζει μια χαρά

 

το κατεβαζεις και το τρεχεις απο το καιζερ ? με ποιο προγρ. με ρεσκο explorer ? η το κανεις με αλλο τροπο ?

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα μου εξηγήσει αυτό....:

Στην ιστοσελίδα της HTC.com.gr λέει αναμενόμενη ημερομηνία 20-09-2007, αλλά

Στην ιστοσελίδα του play247.gr λέει ότι είναι διαθέσιμο, άρα σε μία εργάσιμη μέρα αποστολή..... (και με τον ισχυρισμό ότι είναι το Tytn της ACE με πλήρη υποστήριξη ελληνικών)

 

Τί ισχύει;

 

Ισχύει πως το Play247.gr έχει την αποκλειστικότητα για μερικές ημέρες (πήγα χτες από εκει και το πήρε ένας φίλος μου). Κάτι ανάλογο συμβαίνει και με το Mio A501 και τον Γερμανό - μέχρι και την επόμενη εβδομάδα θα το έχουν μόνο αυτοί!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει πως το Play247.gr έχει την αποκλειστικότητα για μερικές ημέρες (πήγα χτες από εκει και το πήρε ένας φίλος μου). Κάτι ανάλογο συμβαίνει και με το Mio A501 και τον Γερμανό - μέχρι και την επόμενη εβδομάδα θα το έχουν μόνο αυτοί!!;)

 

Eίσαι κάποιος από τους δύο που λες ? :D

 

παιδια μπορει να βοηθησει καπιος οσο αναφορα της ρυθμισεις MMS-GPRS κατεβαζω το αρχειακη http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=168287 και δεν μου το τρεχει ,δηλαδη δεν το περναει ? τι πρεπει να κανω ?

Αυτά πρέπει να δουλεύουν http://www.htc.com.gr/S100_gprs.html

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδες το NoData το εχει βαλει κανεις ,εγω το περασα αλλα δεν βλεπω να κανει disable το gprs.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει πως το Play247.gr έχει την αποκλειστικότητα για μερικές ημέρες (πήγα χτες από εκει και το πήρε ένας φίλος μου). Κάτι ανάλογο συμβαίνει και με το Mio A501 και τον Γερμανό - μέχρι και την επόμενη εβδομάδα θα το έχουν μόνο αυτοί!!;)

 

μπορεί να ισχύει αυτό όμως το Play247.gr κάνει και πολλά παραεισαγωγή και πρέπει να είσαι προσεκτικός μαζί τους για να μην σε πιάσουν κορόιδο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι οπωσδήποτε την βοήθειά σας να αποφασίσω αν θα το πάρω από εδώ ή από έξω.

 

Πρώτα από όλα θέλω αγγλικό menu περιβάλλον.

Αλλα:

 

1) Αν το πάρω από ελλάδα και το γυρίσω στα αγγλικά τότε τα πληκτρολόγια συνεχίζουν να υποστηρίζουν και τις 2 γλώσσες με εύκολη εναλλαγή ή χρειάζομαι πάλι aekmap κλπ.?

 

2) Το ελληνικό γυρισμένο στα αγγλικά, στα contacts τα αβγ,δεζ, κλπ και η αναζήτηση θα είναι ελληνικά ή αγγλικά?

 

3) Η Rom της ace hellas αναφέρθηκε ότι είναι πιο αργή. Είναι σημαντική η διαφορά?

 

4) Αν το πάρω απ’εξω μου είπατε ότι για hardware ισχύει η εγγύηση αλλά όντως η ace hellas το δέχεται εντός εγγύησης ή αρχίζουν τα χαζά?

 

5) Αν το πάρω από ελλάδα και περάσω τελικά αγγλική rom ή εγγύηση για το hardware ισχύει? Θα το δεχτούν στην ace?

 

6) Αν το πάρω από έξω και υπάρξει πρόβλημα τότε πρέπει μάλλον να το στέλνω έξω, έτσι?

 

.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Δέστε και αυτό

 

http://www.proporta.com/F02/PPF02P05.php?t_id=2725&t_mode=des

http://pocketnow.com/index.php?a=portal_detail&t=reviews&id=897

 

Είναι μια μπαταρία 3400mAh που έχει έξοδο standard usb. Μπορείς να φορτίζεις το κινητό σου όπου και εάν είσαι χωρίς να χρειάζεσαι μπρίζα. Π.χ. σε ταξίδι το έχεις στην τσάντα και φορτίζει συγχρόνως.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

ρε συ μην κολάς ένα PDA είναι, δεν χρειάζεται να ανχώνεσε και να ανυπομονείς. (χαχα ακού ποιος μιλάει)

 

Δημήτρη στείλε μου το αρχείο για τα sms ρε συ! με έχεις ξεχάσει. αυτό το email όλο έρχεται και ποτέ δεν φτάνει

 

το μειλ εχει σταλει απο το πρωι στην διευθυνση που μου εδωσες...

 

αν υπαρχει καποιο λαθος εκει δεν το ξερω δεν μου εβγαλε σφαλμα στην αποστολη του μειλ...

 

συν οτι κοπυ - παστ το εκανα το μειλ σου οποτε δεν ειναι λαθος απο μενα...

 

θοδωρη ελεγα οτι οταν το επαιρνες θα ισιωνες :lol:

 

αλλα ακομα δεν εχεις ερθει στα ισια σου μου φαινεται:rolleyes:

 

σε εχει τρελανει το τηλ :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

το email σου ήταν καμουφλαρισμένο. πως να το δω. :D

το jasjamming utils τι είναι;

Link to comment
Share on other sites

λάθος. το kaiser είναι συμβατό με τις καινούργιες microSDHC κάτι που λέει ότι παίρνει και 32GB μνήμη. αν θες περισσότερο πάρε εξωτερικό δίσκο :D
Link to comment
Share on other sites

τι κάρτες μνήμης έχετε βάλει?

σε μια πρόχειρη έρευνα που έκανα είδα ότι οι microSD βγαίνουν μόνο μέχρι 2G, είνα σωστό?

Εξ όσων γνωρίζω το Kaiser υποστηρίζει τις κάρτες SDHC οι οποίες θεωρητικά μπορούν να φτάσουν μέχρι την χωρητικότητα των 32GB.

 

Edit: WebViRuS πιάσε κόκκινο :p

Link to comment
Share on other sites

ξέρω άτομο που έχει βάλει. και εγώ έχω παραγγείλει μια 4gb microsdhc για μένα.
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το TyTn II υποστηριζει minisdHC Class2 που φτανουν μεχρι τα 4GB απο τα 6GB και πανω οι καρτες ειναι Class4 και δεν ξερω αν θα παιζουν.Διορθωστε με αν κανω λαθος.
iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

κάνεις λάθος γιατί class 4 υπάρχει και σε 4GB που παράγγειλα εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Μπήκε το TyTN II στη σελίδα του πλαισίου με €799

Διαθεσιμότητα: Αναμενόμενο

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=1013521

 

:) :) :) (όχι για την τιμή ε!!!)

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...