Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

Και που υπάρχουν αυτά τα ειδικά περίπτερα?

Ένα που ξέρω σίγουρα είναι το πρώτο περίπτερο στα αριστερά σου όπως μπαίνεις στου Ψυρρή κατεβαίνοντας στο Μοναστηράκι.. Αλλά σίγουρα υπάρχουν κ άλλα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να κάνω μια ερώτηση. Ποια πιστεύετε ότι είναι καλύτερα, τα Davidoff slim gold ή τα Davidoff superslim gold?
sophieth.hi5.com
Link to comment
Share on other sites

Davidoff slim gold

μακράν τα καλύτερα.

τα superslim ειναι οδοντογλιφίδες....και φυσικα εντελως gay.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Davidoff slim gold

μακράν τα καλύτερα.

τα superslim ειναι οδοντογλιφίδες....και φυσικα εντελως gay.

kanena ap'ta duo pisteuw.............oti ti kalutero einai to winston.......

Link to comment
Share on other sites

Davidoff slim gold

μακράν τα καλύτερα.

τα superslim ειναι οδοντογλιφίδες....και φυσικα εντελως gay.

 

Χαχα, gay... lol..:lol:

Γιατί gay ρε συ? Εγώ τα δοκίμασα, καλά είναι αλλά προτιμώ τα slim;)

sophieth.hi5.com
Link to comment
Share on other sites

Davidoff slim gold

μακράν τα καλύτερα.

τα superslim ειναι οδοντογλιφίδες....και φυσικα εντελως gay.

 

Γιατί τα slim τί είναι? :p

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση. Ποια πιστεύετε ότι είναι καλύτερα, τα Davidoff slim gold ή τα Davidoff superslim gold?

Davidoff slim gold δεν το συζητάμε...! Τα superslim δεν είναι για να τα καπνίσεις αλλά για να τα μοστράρεις..

Link to comment
Share on other sites

Και που υπάρχουν αυτά τα ειδικά περίπτερα?

 

Μπορείς να καλέσεις στο 8001162752(γραμμή MARLBORO) για να ενημερωθείς που μπορείς να φτιάξεις το δικό σου πακέτο..:)

Επίσης δεν χρεώνεσαι κάτι παραπάνω για να φτιάξεις το δικό σου πακέτο..

Link to comment
Share on other sites

Davidoff slim gold

μακράν τα καλύτερα.

τα superslim ειναι οδοντογλιφίδες....και φυσικα εντελως gay.

 

Γυναίκα είναι ρε... Δικαιούται νομίζω να καπνίζει ότι θελει!

 

Δεν εχω ξαναδεί superslim αλλα μπορώ να φανταστώ πόσο λεπτά είναι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γεια σας ρε παιδια... θα ηθελα να μαθω για τα τσιγαρα drum τα μπλε, όχι τον καπνό, τα τσιγαρα.

πόσο κανουν και την περιεκτηκότητα τους σ πισσα νικοτινη και μονοξειδιο του ανθρακα..

το ιδιο επίσης και για τα black devil τα τσιγάρα πάλι....

θέλει ένας φίλος να μάθει και είμαι ο μόνος από την παρέα με internet.

 

thx

Link to comment
Share on other sites

απο το να αγγαρευει φιλους του πιο ευκολο δεν ειναι να παει σε ενα περιπτερο και αντι να παρει τα συνιθισμενα τσιγαρα ,να δει αυτα?και αν δε του αρεσει η τιμη ή η περιεκτικοτητα σε νικοτινη, ας παρει αυτα που επερνε ως τωρα..

εκτος αν ειστε πιτσιρικια(που ειναι και το πιο πιθανο) οποτε.....

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

nai re filaraki pitsirikas eimai kai o filos mou oso na nai psilofovatai mhn ton doun klp... mporei kp na mou pei auto pou rwthsa oti: θα ηθελα να μαθω για τα τσιγαρα drum τα μπλε, όχι τον καπνό, τα τσιγαρα.

πόσο κανουν και την περιεκτηκότητα τους σ πισσα νικοτινη και μονοξειδιο του ανθρακα..

το ιδιο επίσης και για τα black devil τα τσιγάρα πάλι....

θέλει ένας φίλος να μάθει και είμαι ο μόνος από την παρέα με internet.

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο ειναι να μπην καπνισετε ποτε.Ουτε μαγκια ουτε ουτε στυλ.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

nai re filaraki pitsirikas eimai kai o filos mou oso na nai psilofovatai mhn ton doun klp... mporei kp na mou pei auto pou rwthsa oti: θα ηθελα να μαθω για τα τσιγαρα drum τα μπλε, όχι τον καπνό, τα τσιγαρα.

πόσο κανουν και την περιεκτηκότητα τους σ πισσα νικοτινη και μονοξειδιο του ανθρακα..

το ιδιο επίσης και για τα black devil τα τσιγάρα πάλι....

θέλει ένας φίλος να μάθει και είμαι ο μόνος από την παρέα με internet.

 

 

 

Αντε ρε*** μου θελετε και Black Devil

Δεν κοιτατε που φοβοσαστε να πατε περιπτερο να ρωτησετε.....:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ρε παιδια... θα ηθελα να μαθω για τα τσιγαρα drum τα μπλε, όχι τον καπνό, τα τσιγαρα.

πόσο κανουν και την περιεκτηκότητα τους σ πισσα νικοτινη και μονοξειδιο του ανθρακα..

το ιδιο επίσης και για τα black devil τα τσιγάρα πάλι....

θέλει ένας φίλος να μάθει και είμαι ο μόνος από την παρέα με internet.

 

thx

Που τα θυμήθηκατε ΤΑ BLACK DEVIL...? Γι'αυτα δεν θυμάμαι αλλά θα σου πω τι θυμάμαι περίπου για τα DRUM μπλε, πρέπει να κοστίζουν γύρω στα 2.50 ευρώ(σίγουρα είναι λιγότερα από 3 ευρώ πάντως) κ έχουν την μεγαλητερη περιεκτικότητα σε όλα τα παρα΄πάνω, πρέπει να ανήκουν στην κλίμακα του 9 με 10.

Link to comment
Share on other sites

nai re filaraki pitsirikas eimai kai o filos mou oso na nai psilofovatai mhn ton doun klp... mporei kp na mou pei auto pou rwthsa oti: θα ηθελα να μαθω για τα τσιγαρα drum τα μπλε, όχι τον καπνό, τα τσιγαρα.

πόσο κανουν και την περιεκτηκότητα τους σ πισσα νικοτινη και μονοξειδιο του ανθρακα..

το ιδιο επίσης και για τα black devil τα τσιγάρα πάλι....

θέλει ένας φίλος να μάθει και είμαι ο μόνος από την παρέα με internet.

 

 

αρχίσαν παλι οι εξυπναδες του τυπου τι το θες το καπνισμα κτλ..

 

εαν ο φιλος ειναι μικρος ή μεγαλος δεν το ξερουμε και δεν εχει σημασια. εαν εχει αποφασισει να καπνισει δεν θα ακουσει εσας ή εμενα που ειμαστε ασχετοι και αγνωστοι του. θα κανει αυτο ακριβως που θελει. οποτε τα σχολια τυπου ειρωνιες κτλ οχι απλως δεν οφελουν, αλλα προκαλουν και τις "διαμαχες" στο συγεκριμενο θεμα. και το ξερετε καλα αυτο αλλα το συνεχιζετε..

 

στο θεμα τωρα. τα black devil πρεπει να εχουν καπου 10 πισσα και νικοτινη και νομιζω οτι πρεπει να κανουν 3,20

 

συμβουλη μου ειναι εαν ειστε αποφασισμενοι να αρχισετε καπνισμα εσυ και ο φιλος σου και δεν ειστε συνηθησμενοι, μη ξεκινησετε με κατι τοσο βαρυ οπως τα black devil.

 

καντε καποια αλλη μαρκα που να ειναι ποιοτικη (συνεπως στο επιπεδο του 3,20 ευρω αναγκαστικα) και προτιμηστε κατι που να εχει χαμηλη περιεκτικοτητα σε πισσα.

 

αυτα απο εμενα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να καλέσεις στο 8001162752(γραμμή MARLBORO) για να ενημερωθείς που μπορείς να φτιάξεις το δικό σου πακέτο..:)

Επίσης δεν χρεώνεσαι κάτι παραπάνω για να φτιάξεις το δικό σου πακέτο..

 

Δεν θέλω να φτιάξω δικό μου πακέτο (άλλωστε δεν καπνίζω).Απλώς αναρωτήθηκα που μπορεί κάποιος να κάνει το πακέτο του!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
geia sas paidia!!!!kairos na mpw kai egw se aftin tin sizitisi!!!egw loipon kapnizw 3 xronia kai eimai twra 17 xronon!!!to kserw oti auto pou kanw einai vlakia alla min arxisete ti epiptoseis exw gia auto to thema aste to!!!!prota ksekinisa me camel malako kai meta epidi kai thema kostous to eriksa ston kapno.O kapnos pou arxisa einai o Drum o 25aris kai Drum xartakia kai Rizla filtrakia kai apo tote mages vrika tin igia mou!Telos o kontovixas(sxedon) kai evlepa oti me ena paketo tsigara me evgaze 1 mera twra vgainw se 4 meres pote me 5 euro pote me 3,5 euro!!!!(den perno pantote filtrakia)auta euxaristw pou me akousate!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
exw mia aporia. giati stoys kapnoys apo ta strifta den grafei posothta nikotinhs k.l.p?

Γιατι (μαλλον δεν ξερω) αναλογα πως στριβει ο καθενας (βαζοντας περισσοτερο ή λιγοτερο καπνο) εχει περισσοτερα ποσοστα νικοτινη, πισσας κτλ...

Δεν ειμαι σιγουρος παντως αν ξερει καποιος κατι παραπανω ας το πει:)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Θα ήθελα να μου προτείνετε μια μάρκα καπνού για στριφτό που να έχει έντονη γεύση βανίλιας.Τσιγάρα ξέρω δέν υπάρχουν. Εκτός από black devil:)
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου προτείνετε μια μάρκα καπνού για στριφτό που να έχει έντονη γεύση βανίλιας.Τσιγάρα ξέρω δέν υπάρχουν. Εκτός από black devil:)

 

ασε το καπνο και παρε πουρακια με μελι :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...