Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα πηγα και εγω πριν απο λιγο στο νοκια τησ εθνικης αντιστασεως στην θεσσαλονικη και μου ειπαν και εμενα 721 ευρω και μου ειπαν οτι το περιμενουν απο την αλλη εβδομαδα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισης κατι αλλο που εχει περασει απαρατηρητο ειναι οτι το κινητο αυτο εχει τη μεγαλυτερη ραμ απο ολα τα Ν series μεχρι τωρα,64ΜΒ!Δειτε στα βιντεο που κυκλοφορουν ποσο γρηγορες αλλαγες κανει στο μενου και μαλιστα σε προτοτυπο!

 

Σε ενα ξενο site ειχα διαβασει οτι μονο τα 20 θα ειναι διαθεσιμα.. Ειναι δυνατον? Τοσο βαρυ λειτουργικο εχει?

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα ξενο site ειχα διαβασει οτι μονο τα 20 θα ειναι διαθεσιμα.. Ειναι δυνατον? Τοσο βαρυ λειτουργικο εχει?

 

Μην είσαι σίγουρος για το ποσο ram που θα έχει.

Και το 64 είναι εικασίες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι σίγουρος για το ποσο ram που θα έχει.

Και το 64 είναι εικασίες.

Τοσο θα εχει ρε εχω ακουσει ανθρωπο της νοκια στο νετ σε βιντεο να το λεει και ολοι λενε για τοσο
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικά το κινητό πότε θα έρθει αλλού ακούω την άλλη βδομάδα αλλού τέλος του μήνα ξέρεις κανένας?

 

σε περιπου ενα μηνα φανταζομαι πως θα αρχιζεις να το συναντας ευκολα σε πολλα καταστηματα.:)

Link to comment
Share on other sites

τελικά το κινητό πότε θα έρθει αλλού ακούω την άλλη βδομάδα αλλού τέλος του μήνα ξέρεις κανένας?

 

 

Κανενας δεν ξερει ποτε ακριβως, μεχρι το τελος του μηνα παντως θα το εχουμε στα χερια μας...τα καταστηματα εχουν ηδη κανει τις παραγγελιες τους και αναμενουν stock.

Link to comment
Share on other sites

Μην πιστευεις ο,τι ακους.Δεν λεω,ισως να ειναι ετσι,αλλα μην εισαι ποτε σιγουρος αν δεν δεις με τα ματια σου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone Romania το φερνει τον Απριλη παιδια...

 

Πως εμεις εδω στην Ελλαδα θα το εχουμε την επομενη εβδομαδα...:X δεν το πολυπιστευω

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ρώτησα σε nokia shop Πειραιά. Μου είπαν ότι αλλαξε η ημερομηνία και πάει για το 2ο τετράμηνο....
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

kapou exo diavasi oti tha kani premiera stin aglia stis arxes marti ke stin ipolipi evropi 2 vdomades meta - telos marti diladi - opote stin elada arketa komatia pistevo tha doume meta to pasxa...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ρώτησα σε nokia shop Πειραιά. Μου είπαν ότι αλλαξε η ημερομηνία και πάει για το 2ο τετράμηνο....

 

Αν ρώτησες σε αυτό επι της οδού Γρ.Λαμπράκη.......μπορεί να το φέρει με το 2008 την συσκευή.......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα παλι στην nokia.

και μου ειπανε οτι τους ενημερωσαν οτι το τηλ.θα ερθει σε ποσοτητες μεσα Απριλιου.

και επειδη δωσανε κωδικους παραγγελιας και τιμη.

οσοι προλαβαν να το παραγγειλουνε εχει καλως μεσα στην επομενη εβδομαδα.

η υπολοιποι υπομονη.

δεν θελω να σας δωσω λαθος πληροφοριες.

οτι μου ειπανε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΝΟΚΙΑ ΣΟΠ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΑΠΡΙΛΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΙΜΗΝΟ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα παλι στην nokia.

και μου ειπανε οτι τους ενημερωσαν οτι το τηλ.θα ερθει σε ποσοτητες μεσα Απριλιου.

και επειδη δωσανε κωδικους παραγγελιας και τιμη.

οσοι προλαβαν να το παραγγειλουνε εχει καλως μεσα στην επομενη εβδομαδα.

η υπολοιποι υπομονη.

δεν θελω να σας δωσω λαθος πληροφοριες.

οτι μου ειπανε.

 

ενταξει δεν θα σκασουμε κιολας για ενα κινητο,οποτε ειναι ας ερθει.οχι οτι δεν θα το παρω ομως δεν τρελαινομαι κιολας για το N-95,επειτα πιστευω πως οταν ερθει δεν θα πεσουν πια και ολοι να το παρουν,δεν κανει και λιγα φραγκα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα παλι στην nokia.

και μου ειπανε οτι τους ενημερωσαν οτι το τηλ.θα ερθει σε ποσοτητες μεσα Απριλιου.

και επειδη δωσανε κωδικους παραγγελιας και τιμη.

οσοι προλαβαν να το παραγγειλουνε εχει καλως μεσα στην επομενη εβδομαδα.

η υπολοιποι υπομονη.

δεν θελω να σας δωσω λαθος πληροφοριες.

οτι μου ειπανε.

Κοινως εχουμε παρομοιο σκηνικο με το Ν80(αυτο που υποψιαζομουν))κυκλοφορουμε λιγα κομματια πριν το πασχα(για να προλαβουμε και τις γιορτες) και κατα τη διαρκεια αυτου και μετα κυκλοφορει σε μεγαλες ποσοτητες;)
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε καταστημα νοκια που ρωτησα μου ειπε οτι παρηγγειλε 10 κομματια,οποτε λογικα θα υπαρχει "επαρκεια αγαθων".Αλλα ολα ειναι εικασιες και καλυτερα να περιμενουμε
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Nokia Delivers Free Downloadable Maps to the Mobile World <--Klik

 

Nokia today announced that it is making its smart2go mapping and navigation platform,

available for free download (http://www.smart2go.com)

Nokia plans to start offering the smart2go application for free, on Saturday, February 10th,

for selected Nokia S60 and Windows Mobile 5.0 devices initially and has plans to roll out support

for most of the major mobile OS platforms including Nokia S60, Series 40, PocketPC, Linux and other Windows Mobile devices.

 

Nokia plans to pre-install the smart2go mapping and navigation application on all future Nokia

Nseries multimedia computers under the name "Nokia Maps". Current owners of Nokia devices may

also download Nokia Maps to their supported devices.

And now, by paring your non-GPS enabled mobile device with a Nokia Wireless GPS Module LD-3W

or other compatible GPS module, Nokia Maps can provide the same fantastic navigation experience

for a broad range of Nokia devices.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kalimera1Pira til shmera se 2-3 nokia shops kai mou eipanh pos i imerominia afixis metatethike gia to 2o trimino.Exei akousei kaneis kati paromoio??
Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Στο Nokia Concept Store Θεσσαλονίκης έγιναν οι παραγγελίες N95 και αναμένουν τα κομμάτια για να τροφοδοτήσουν την αγορά!

Tο σίγουρο πάντως είναι ότι θα διατεθούν τα κομμάτια με το τέλος της έκθεσης 3GSM 12-15/02/2007, όπως ανέφερα από το τέλος της περασμένης χρονιάς! Αναμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

Tελος και στην παραφημολογια για τους χαρτες στο GPS...

Nokia Delivers Free Downloadable Maps to the Mobile World

smart2go mapping and navigation platform made available for the most popular mobile operating systems

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

μας το αναφερε ο φιλος nervous σε 2,3 post ποιο πανω.:p :p

 

Sorryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...:worry: :ninja:

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...