Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μείωσε και αυτές τις κάρτες βλέπω 

https://www.wifigreece.gr/product/frog-πακέτο-σύνδεσης-κάρτα-sim/

 

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, hercoulis said:

Μείωσε και αυτές τις κάρτες βλέπω 

https://www.wifigreece.gr/product/frog-πακέτο-σύνδεσης-κάρτα-sim/

 

Ενδιαφέρουσα πρόταση αυτή

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, hercoulis said:

Μείωσε και αυτές τις κάρτες βλέπω 

https://www.wifigreece.gr/product/frog-πακέτο-σύνδεσης-κάρτα-sim/

 

Δεν βλεπω διαφοφα σε αυτην εδω και καιρο

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Bas said:

Δεν βλεπω διαφοφα σε αυτην εδω και καιρο

Ώπα, είναι από κάτω οι άλλες κάρτες. Εγώ δεν το είδα. 

2 ώρες πριν, sou_d said:

Ενδιαφέρουσα πρόταση αυτή

Όταν είχα φρογκ αυτές τις κάρτες χρησιμοποιούσα. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, hercoulis said:

Ώπα, είναι από κάτω οι άλλες κάρτες. Εγώ δεν το είδα. 

Όταν είχα φρογκ αυτές τις κάρτες χρησιμοποιούσα. 

Δεν το ήξερα καθόλου. Καλή φάση

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Screenshot_20231030_094509_Frog.thumb.jpg.6d2355984f6d52ef01cfe3f719ecd140.jpg

Δεν καταλαβαίνω γιατί τα σπάνε σε 60+60 και δε λέει συνολικά 120 λεπτά προς όλα τα εθνικά σταθερά και κινητά...

Ελπίζω να είναι επιπλέον της δωρεάν προσφοράς 60+60 που διαβάζω εδώ, και όχι να την αντικαταστήσει.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, geoponer said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί τα σπάνε σε 60+60 και δε λέει συνολικά 120 λεπτά προς όλα τα εθνικά σταθερά και κινητά...

Ελπίζω να είναι επιπλέον της δωρεάν προσφοράς 60+60 που διαβάζω εδώ, και όχι να την αντικαταστήσει.

Ειναι 2 ασχετα πραγματα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geoponer said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί τα σπάνε σε 60+60 και δε λέει συνολικά 120 λεπτά προς όλα τα εθνικά σταθερά και κινητά...

Ελπίζω να είναι επιπλέον της δωρεάν προσφοράς 60+60 που διαβάζω εδώ, και όχι να την αντικαταστήσει.

Γιατι ειναι προσφορα που επαναλαμβανεται βδομαδα παρα βδομαδα. Αν ισχυε πάντα καθε βδομαδατα τοτε ναι δεν θα ειχε νοημα να λενε 60+60.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Σε ερώτημα μου στο 13888 μου ειπαν ότι ΑΝ εισαι frog και θελεις να γίνεις WU, το χρηματικό υπόλοιπο ΔΕΝ μπορει να μεταφερθει μετα σε άλλο WU!!! (Υπηρεσια easy transfer).Ισχυει;To δοκιμασε κανεις τωρα πρόσφατα; (επειδη..λεει... οτι τα χρηματα μπήκαν οταν ηταν φρογκ το νουμερο!!!) .Οχι τιποτα άλλο, μην κάνω άδικα την αλλαγή.

Υ.Γ. το ρωτησα και στο νημα του WU...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Edited by saviano
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, saviano said:

Καλησπερα.Σε ερώτημα μου στο 13888 μου ειπαν ότι ΑΝ εισαι frog και θελεις να γίνεις WU, το χρηματικό υπόλοιπο ΔΕΝ μπορει να μεταφερθει μετα σε άλλο WU!!! (Υπηρεσια easy transfer).Ισχυει;To δοκιμασε κανεις τωρα πρόσφατα; (επειδη..λεει... οτι τα χρηματα μπήκαν οταν ηταν φρογκ το νουμερο!!!) .Οχι τιποτα άλλο, μην κάνω άδικα την αλλαγή.

Υ.Γ. το ρωτησα και στο νημα του WU...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Εννοείται. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, saviano said:

Οχι τιποτα άλλο, μην κάνω άδικα την αλλαγή.

Εάν έχεις μεγάλο χρηματικό υπόλοιπο και θες να το εξασφαλίσεις ίσως είναι καλύτερα να εκμεταλλευτείς τις αλλαγές τώρα και να κάνεις φορητότητα σε οποιαδήποτε άλλη εταιρία για να πάρεις τα χρήματα σου πίσω. Και μετά επιστρέφεις η πηγαίνεις σε WU ή ότι αποφασίσεις!

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα στο 13888@cosmote.gr την νέα μου ταυτότητα, μετά από πρόταση της εξυπηρέτησης πελατών.

Μήπως ξέρετε πόσο καιρό θα μου πάρει η αλλαγή;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, gag said:

Εάν έχεις μεγάλο χρηματικό υπόλοιπο και θες να το εξασφαλίσεις ίσως είναι καλύτερα να εκμεταλλευτείς τις αλλαγές τώρα και να κάνεις φορητότητα σε οποιαδήποτε άλλη εταιρία για να πάρεις τα χρήματα σου πίσω. Και μετά επιστρέφεις η πηγαίνεις σε WU ή ότι αποφασίσεις!

Ναι, εχω.Όντως αυτο ειναι το καλυτερο.Μήπως γνωριζει,-ς την ακριβη διαδικασια;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να έρθω στο frog από cosmokarta.

Μιλάω λίγο οπότε με ενδιαφέρει το πακέτο national pack : 60' με 3.02€.

Έχει σημασία πότε θα έρθω λόγω της εβδομάδας διπλασιασμου των λεπτών ομιλίας που δίνει εβδομάδα παρά εβδομάδα?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, GREGORYMO said:

Θέλω να έρθω στο frog από cosmokarta.

Μιλάω λίγο οπότε με ενδιαφέρει το πακέτο national pack : 60' με 3.02€.

Έχει σημασία πότε θα έρθω λόγω της εβδομάδας διπλασιασμου των λεπτών ομιλίας που δίνει εβδομάδα παρά εβδομάδα?

Εαν θέλεις να πάρεις αμεσως τα 60+60, φροντισε να κάνεις την αλλαγή σε εβδομάδα 2πλασιασμου.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, VIPdriver said:

Εαν θέλεις να πάρεις αμεσως τα 60+60, φροντισε να κάνεις την αλλαγή σε εβδομάδα 2πλασιασμου.

Πώς θα ξέρω πότε είναι?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, GREGORYMO said:

Πώς θα ξέρω πότε είναι?

Οταν θα το αποφασεις μπορεις να ρωτησεις. Τωρα ειναι. Εβδομαδα παρα εβδομαδα παει. Το υπολογιζεις ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2023 at 9:32 ΜΜ, saviano said:

Ναι, εχω.Όντως αυτο ειναι το καλυτερο.Μήπως γνωριζει,-ς την ακριβη διαδικασια;

Εάν βγάλεις άκρη με αυτή την διατύπωση πες μου κι εμένα! Σε ελεύθερη μετάφραση μάλλον πρέπει να κάνεις αίτηση (από τώρα μέχρι???) το πολύ 30 ημέρες μετά την εφαρμογή των νέων όρων. Και πρέπει να έχεις κάνει πρόσφατη ανανέωση (αλλά δεν καταλαβαίνω από πότε μετράει αυτή).. 😁. Σίγουρα θα χρειαστεί μια επικοινωνία στο τσατ για διευκρινήσεις.

 

Screenshot_20231008_041551_org.mozilla.firefox_1_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, gag said:

Εάν βγάλεις άκρη με αυτή την διατύπωση πες μου κι εμένα! Σε ελεύθερη μετάφραση μάλλον πρέπει να κάνεις αίτηση (από τώρα μέχρι???) το πολύ 30 ημέρες μετά την εφαρμογή των νέων όρων. Και πρέπει να έχεις κάνει πρόσφατη ανανέωση (αλλά δεν καταλαβαίνω από πότε μετράει αυτή).. 😁. Σίγουρα θα χρειαστεί μια επικοινωνία στο τσατ για διευκρινήσεις.

 

Screenshot_20231008_041551_org.mozilla.firefox_1_1.jpg

Tο "έλυσα" πολυ πιο απλά.Το έκανα WU και μεταφερω τα €.Τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...