Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ την Κυριακή προμηθεύτηκα από περίπτερο 2 κάρτες cosmote των 5€ που μου εκτύπωσαν από μηχάνημα εκείνη την στιγμή.;)

 

Είναι θέμα ημερών να τελειώσουν τα αποθέματα σε όσους περιπτεράδες έχουν ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12
Είναι θέμα ημερών να τελειώσουν τα αποθέματα σε όσους περιπτεράδες έχουν ακόμα.

 

Μονο τα ΕΛΤΑ εχουν ακομα 5αρες καρτες απο ολα τα δικτυα

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το frog εχει πακετα internet;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν πάμε και ζητήσουμε μια κάρτα cosmote των 5€ υπάρχει ή μόνο 5αρα κάρτα frog δεν υπάρχει;

Κι αν υπάρχει 5αρα cosmote την διπλασιάζουν; Μπορεί κάποιος που έχει βάλει να μας επιβεβαιώσει τον διπλασιασμό;

Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12
Δηλαδή αν πάμε και ζητήσουμε μια κάρτα cosmote των 5€ υπάρχει ή μόνο 5αρα κάρτα frog δεν υπάρχει;

Κι αν υπάρχει 5αρα cosmote την διπλασιάζουν; Μπορεί κάποιος που έχει βάλει να μας επιβεβαιώσει τον διπλασιασμό;

 

Στο γερμανο υπαρχει,μην ανησυχεις

Link to comment
Share on other sites

αυτό το κουλό δωράκι που μου έκανε ο βάτραχος τι φάση? 5000' προς φρογκ για ένα μήνα επειδή έκανα ανανέωση με 10€ προχθές!το έστειλαν μήπως σε κάποιον άλλο?μήπως είναι άλλο ένα κόλπο της κοτέ επειδή ξέρει οτι κάνω κλήσεις (και όχι συχνά) μόνο σε ένα νούμερο φρογκ?ας δώσουν κάτι προς όλους μιας και η q δίνει και περισότερα ΜΒ και 20 λεπτά ομιλίας παραπάνω στα αντίστοιχα 3€/πακέτα και διπλασιασμό της κάρτας στην τελική, μέσω του πρώτου θέματος, με αντίτιμο λίγο πιο άθλιο σήμα..
1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Το εστειλαν και σε εμενα λογω ανανεωσης 5000 προς frog για 1 μηνα.

Σημειωση: Εκανα ανανεωση 9/6 και μου στειλανε το δωρο χτες!

Edited by tripolis
Link to comment
Share on other sites

Για τους υπόλοιπους ας στείλουν ένα sms για το υπόλοιπο και θα δουν το δωράκι τους.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το bonus ερχεται σε οποιον εκανε 10+ ανανεωση τον ιουνιο.

ΠΧ εγω εκανα 2 η 3 ταληρα

 

Οχι εμενα μου ηρθε και με ανανεωση των 5€ που εκανα τον Ιουνιο.

Link to comment
Share on other sites

Το φρογκ, πέρα από αυτό το έξτρα δώρο με τα 5000 λεπτά, ανέκαθεν έκανε δώρο 600' ή 1500' προς φρογκ ανάλογα με την ανανέωση. Είναι μια καλή σκέψη για ζευγάρια που μιλάνε πολύ μεταξύ τους και δεν τους φτάνουν 600' (το ακούω συχνά σαν παράπονο για το wu).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ συγγνώμη για την ερώτηση που σίγουρα θα έχει ξαναγίνει!!!

Αγόρασα μια κάρτα WU nanosim...εκανα αλλαγή πακέτου σε frog...

Θέλω να την βάλω σε ενα iPhone 5 τι ρυθμίσεις χρειάζεται να κάνω για το Ίντερνετ(κ αν χρειάζεται)...

Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Από τις ρυθμίσεις πας στο δίκτυα -δικτυα κινητής τηλεφωνίας και ελέγχεις στο APN πρέπει να γράφει : internet αλλιώς το γράφεις εσύ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να κάνω μια ερώτηση, αν αύριο πάω και κάνω μεταφορά του νούμερου που έχω από κοσμοκαρτα σε φρογκ θα έχω το διπλασιασμό ή αυτό δεν ισχύει σε νέους χρήστες?

 

Επίσης αυτό γίνεται με σμσ?

Edited by jote
Link to comment
Share on other sites

1.Να κάνω μια ερώτηση, αν αύριο πάω και κάνω μεταφορά του νούμερου που έχω από κοσμοκαρτα σε φρογκ θα έχω το διπλασιασμό ή αυτό δεν ισχύει σε νέους χρήστες?

 

2.Επίσης αυτό γίνεται με σμσ?

 

1. Οχι αυτο ηταν μονο για τους παλιους που το ειχαν

 

2. Ναι (εχει αναφερθει στο θεμα τι μηνυμα στελνεις και που αλλα δεν το θυμαμαι για να το γραψω. Κανε μια αναζητηση στο παρον.)

Link to comment
Share on other sites

με σμσ γίνεται αλλά διπλασιασμό δεν θα έχεις

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διάβασες καλά τα προηγούμενα μηνύματα. :)

Δεν υπάρχει διπλασιασμός.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Δεν διάβασες καλά τα προηγούμενα μηνύματα. :)

Δεν υπάρχει διπλασιασμός.

Δεν μιλάω για διπλασιασμό αλλά για τα 1500 προς frog

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να στείλεις Υ στο 1330 να δεις αν σου τα έχουν βάλει ή όχι.

 

Συνεχίζει να λέει 0 λεπτά προς φρογκ

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να γραφτεις στην προσφορά για τα 1500

Τα 500ΜΒ δεν απαιτούν εγγραφή

 

Για ενεργοποίηση της νέας προσφοράς κάλεσε χωρίς χρέωση στο 1317.

 

Σε περίπτωση που έχεις ενεργοποιημένη την προσφορά του διπλάσιου χρόνου ομιλίας στην 1η ανανέωση του μήνα ή την προσφορά του δωρεάν χρόνου ομιλίας προς όλους σε κάθε ανανέωση, με την ενεργοποίηση της νέας προσφοράς αυτόματα διαγράφεσαι χωρίς δυνατότητα επιστροφής.

 

Η προσφορά ισχύει αυτόματα για νέες συνδέσεις FROG από 02/07.

 

Για να μάθεις τα διαθέσιμα λεπτά προς FROG στείλε Υ στο 1330.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να λέει 0 λεπτά προς φρογκ

 

Παρε τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων και αν σου πουν οτι επρεπε να την ενεργοποιησεις πριν βαλεις την καρτα πες τους αυτο που γραφουν:

 

"Η προσφορά ισχύει αυτόματα για νέες συνδέσεις FROG από 02/07."

 

ΥΓ. προσωπικα βεβαια ειχα κανει και ενεργοποιηση πριν βαλω την καρτα για να ειμαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Παρε τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων και αν σου πουν οτι επρεπε να την ενεργοποιησεις πριν βαλεις την καρτα πες τους αυτο που γραφουν:

 

"Η προσφορά ισχύει αυτόματα για νέες συνδέσεις FROG από 02/07."

 

ΥΓ. προσωπικα βεβαια ειχα κανει και ενεργοποιηση πριν βαλω την καρτα για να ειμαι σιγουρος

 

Ακριβώς γι αυτό δεν τα πιστώθηκε. Δεν ήταν "νέα σύνδεση φρογκ". Ήταν αλλαγή πακέτου όπως το είχα κάνει κι εγώ οπότε πριν βάλει κάρτα έπρεπε να εγγραφεί στην υπηρεσία. Καλύτερα ας στείλει μέηλ στην εξυπηρέτηση μήπως και τα πιστώσουν χαριστικά. Εμένα χαριστικά μου είχαν πιστώσει ένα χαμένο ευρώ από ενεργοποίηση του day pass (δικό μου σφάλμα).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...