Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεταφεροταν παλα αλλα κατι μου θυμιζει οτι πριν καιρο το αλλαξαν και το εκοψαν.

Link to comment
Share on other sites

Μεταφεροταν παλα αλλα κατι μου θυμιζει οτι πριν καιρο το αλλαξαν και το εκοψαν.
Γράφει κάρτες ανανέωσης και οχι χρόνου ομιλίας η δεδομένων έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία?
Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2023 at 3:31 ΜΜ, gtsip said:

Ποια ειναι τα ελαχιστα ποσα ανανεωησης υπολοιπου στην frog?

Επισης τι χρονικη διαρκεια εχουν τα χρηματα που θα βαλεις (που δε θα καταναλωθου σε καποιο πακετο)?

Φίλε μου επειδή λέμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια αν ρίξεις μία γρήγορη ματιά σε προηγούμενες σελίδες θα τα βρεις όλα.  Η ελάχιστη ανανέωση (εξαρτάται από που θα την κάνεις), είναι 8 ευρώ από κατάστημα.  Τα χρήματα έχουν διάρκεια δύο μήνες και ανανεώνεται η διάρκειά τους με την επόμενη ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, gag said:

Φίλε μου επειδή λέμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια αν ρίξεις μία γρήγορη ματιά σε προηγούμενες σελίδες θα τα βρεις όλα.  Η ελάχιστη ανανέωση (εξαρτάται από που θα την κάνεις), είναι 8 ευρώ από κατάστημα.  Τα χρήματα έχουν διάρκεια δύο μήνες και ανανεώνεται η διάρκειά τους με την επόμενη ανανέωση.

Συμπληρωματικα: φραγη μπαινει σε 90 μερες

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2023 at 3:31 ΜΜ, gtsip said:

Ποια ειναι τα ελαχιστα ποσα ανανεωησης υπολοιπου στην frog?

Επισης τι χρονικη διαρκεια εχουν τα χρηματα που θα βαλεις (που δε θα καταναλωθου σε καποιο πακετο)?

Εαν ψαχνεις για αριθμο απλά για φτηνή συντήρηση, το νεο F2G επιτρεπει ονλαιν ανανεωση απο 1 ευρω και διαρκεια 2 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2023 at 1:28 ΜΜ, GREGORYMO said:

Δεν υπάρχει αύξηση αν πηγαίνεις στο κατάστημα 

Απο το κατάστημα θα μπορώ να βάλω την 12αρα όπως κάνω τώρα; 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, nikos21r said:

Απο το κατάστημα θα μπορώ να βάλω την 12αρα όπως κάνω τώρα; 

Από Δευτέρα θα τα ξέρουμε όλα καλύτερα αλλά όπως φαίνεται στο κατάστημα θα συνεχίσουμε να ανανεώνουμε από 8€, αφού δεν αναφέρεται αλλαγή για αυτό, και έξω από 13€.  Για την εφαρμογή της Frog δεν διευκρινίζεται, θα το δούμε..  😎

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cagliostro said:

Σήμερα δεν φαινεται να λειτουργει το app σε μένα. Παραμένει στην αρχική οθόνη με τις διάφορες welcome γλώσσες......

Σε μένα δουλεύει και ανοίγει κανονικά! 

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση ολων, αύριο υποτίθεται οτι θα ισχύσει η ανακοίνωση της κοσμοτέ για τις αλλαγές στα ποσά ανανεωσης. Οσοι ανανεωνετε ονλαιν 8ε, υπαρχει περιπτωση απο αυριο να πρεπει να πάτε σε κατάστημα. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, panos.k2 said:

Μια ερώτηση. 
Η προσφορά που μαζί με σταθερο βάζει 10€ σε δυο καρτοκινητά COSMOTE ισχύει για καρτοκινητά frog ή όχι; 

Ισχύει

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sou_d said:

Ισχύει

Ανανεώνει την ημερομηνία λήξης ή πρέπει να βάζουμε λεφτά για να μπαίνει το δώρο?

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, dimitroula10 said:

Ανανεώνει την ημερομηνία λήξης ή πρέπει να βάζουμε λεφτά για να μπαίνει το δώρο?

Δεν το ξέρω αυτό. Ξέρω όμως ότι σε κινητό στο οποίο έληξαν εντελώς τα ευρώ (μηδενικό υπόλοιπο), μπήκαν κανονικά.

 

Από ότι βλέπω φραγή μπαίνει στις 30/11, οπότε μάλλον θέλει ανανέωση κάθε δίμηνο;

Screenshot_2023-11-12-17-59-41-33_f366175fd211a9b31eaf788c453d42dc~2.jpg

Screenshot_2023-11-12-17-59-41-33_f366175fd211a9b31eaf788c453d42dc~2.jpg

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, sou_d said:

Δεν το ξέρω αυτό. Ξέρω όμως ότι σε κινητό στο οποίο έληξαν εντελώς τα ευρώ (μηδενικό υπόλοιπο), μπήκαν κανονικά.

Σε ένα φρογκ που έχω με φραγή κλήσεων, μπαίνουν κανονικά τα δώρα σε λεπτά αλλά δεν γίνεται τίποτα. Οπότε δεν συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dimitroula10 said:

Σε ένα φρογκ που έχω με φραγή κλήσεων, μπαίνουν κανονικά τα δώρα σε λεπτά αλλά δεν γίνεται τίποτα. Οπότε δεν συμφέρει.

Γιατί ρε συ; Με 4€ τον μήνα, είσαι ικανοποιητικότατα θεωρώ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sou_d said:

Γιατί ρε συ; Με 4€ τον μήνα, είσαι ικανοποιητικότατα θεωρώ

Εννοώ για το δώρο των 10€. Θα Πληρώνω παραπάνω για την σταθερή και θα πρέπει να βάζω και λεφτά για να μην λήξει. Από αυτή την άποψη. Σκεφτόμουν ότι αν ανανεώνει το την λήξη το δώρο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, panos.k2 said:

Μια ερώτηση. 
Η προσφορά που μαζί με σταθερο βάζει 10€ σε δυο καρτοκινητά COSMOTE ισχύει για καρτοκινητά frog ή όχι; 

που μπορούμε να βρούμε πληροφορίες;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

 

1 ώρα πριν, tempo said:

που μπορούμε να βρούμε πληροφορίες;

Δεν το γνωρίζω αυτό. Εγώ ρώτησα γιατί είχε την απορία φιλος μου. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, panos.k2 said:

 

Δεν το γνωρίζω αυτό. Εγώ ρώτησα γιατί είχε την απορία φιλος μου. 

ναι, εγώ ρώτησα τι ακριβώς είναι αυτό το πρόγραμμα που είχες αναφέρει: "Η προσφορά που μαζί με σταθερο βάζει 10€ σε δυο καρτοκινητά COSMOTE ισχύει για καρτοκινητά frog ή όχι; "

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tempo said:

ναι, εγώ ρώτησα τι ακριβώς είναι αυτό το πρόγραμμα που είχες αναφέρει: "Η προσφορά που μαζί με σταθερο βάζει 10€ σε δυο καρτοκινητά COSMOTE ισχύει για καρτοκινητά frog ή όχι; "

Το έχω ακούσει και εγώ. Σου κάνει την προσφορά αυτή το τμήμα ειδικών προσφορών της cosmote. Και μπορεί να δεχτεί να σου βάζει 10 ευρώ σε καρτοκινητο. Είτε flog είτε κανονικό cosmote. Ίσως όμως δε βάλουν 10 ευρώ και βάλουν 3gb ή 1000 λεπτά. Και αν θέλουν! Πάντα λόγω σταθερού... 

Edited by _NikitaS_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...