Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν βλέπω να μπαίνουν τα +60! Λετε η frog να έπαθε Q?

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tuefrog.jpg

5 minutes ago, Mobileras said:

Tuefrog.jpg

• Ο χρόνος ομιλίας καταναλώνεται ανά δευτερόλεπτο χωρίς χρέωση για ελάχιστη διάρκεια κλήσης.

 

• Ο χρόνος ομιλίας που δεν καταναλώνεται μεταφέρεται αυτόματα για άλλες 30 ημέρες αν το πακέτο ενεργοποιηθεί πάλι πριν τη λήξη του.

 

• Ο χρόνος ομιλίας είναι επίσης διαθέσιμος για χρήση στην περιαγωγή εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

 

• Μπορείς να αγοράσεις μέχρι 4 πακέτα ανά ημερολογιακό μήνα.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω χρήση του frog. Δεν ξέρω αν η προσφορά είναι προσωπική, μου ήρθε με sms. 

Screenshot_2023-02-28-16-36-42-26_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.thumb.jpg.7128bb558ee4a5ed71c97e7e86811ba5.jpg

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, andreasomageiras said:

Δεν κάνω χρήση του frog. Δεν ξέρω αν η προσφορά είναι προσωπική, μου ήρθε με sms. 

Screenshot_2023-02-28-16-36-42-26_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.thumb.jpg.7128bb558ee4a5ed71c97e7e86811ba5.jpg

Εγώ δύο διαχερίζομαι και δεν ήρθε κάτι τέτοιο ούτε κάτι παρόμοιο. Άρα προσωπική προσφορά είναι.. καθόλου άσχημα!! 

Link to comment
Share on other sites

Σε μήνυμα κανονικό, ήρθε και σε εμένα το πρωί και νόμισα ότι ήταν το νέο πακέτο National combo XL !

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Εγώ δύο διαχερίζομαι και δεν ήρθε κάτι τέτοιο ούτε κάτι παρόμοιο. Άρα προσωπική προσφορά είναι.. καθόλου άσχημα!! 

Καλή είναι, απλά δεν κάνω χρήση αυτού του αριθμού, για ρεζέρβα δεδομένων τον είχα πάρει, όταν είχε σήμα η cosmote στην περιοχή μου. Πλέον είναι άχρηστος. 

19 ώρες πριν, alexpef said:

Αυτες οι προσωπικές προσφορές , ερχονται σε μνμ η μεσω της εφαρμογής ;

Με sms ήρθε. 

18 ώρες πριν, hercoulis said:

Σε μήνυμα κανονικό, ήρθε και σε εμένα το πρωί και νόμισα ότι ήταν το νέο πακέτο National combo XL !

Καλή φάση κάποιοι, σαν εμένα, θελουν απεριόριστα δεδομένα και σε δεύτερη μοίρα ομιλία. 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω χρήση του frog. Δεν ξέρω αν η προσφορά είναι προσωπική, μου ήρθε με sms. 
Screenshot_2023-02-28-16-36-42-26_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.thumb.jpg.7128bb558ee4a5ed71c97e7e86811ba5.jpg

Ήρθε και σε εμένα η προσφορά αλλά πως την παίρνουμε ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, sinepofli said:


Ήρθε και σε εμένα η προσφορά αλλά πως την παίρνουμε ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Στο app δεν σου το έχει σαν πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalitexnis_g said:

Στο app δεν σου το έχει σαν πακέτο;

Σε εμένα που ήρθε το μήνυμα, υπάρχει στην εφαρμογή! 

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πρέπει να κανεις ανανέωση 15€ για να το πάρεις και λογικά δεν θα μείνει και υπόλοιπο από τα λεφτά που θα βάλεις

Link to comment
Share on other sites

Όντως έχετε δίκαιο. Η προσφορά ήρθε με  σμς αλλά μέσα στην εφαρμογή σε εμένα  δεν είναι πουθενά. Και στο μνμ δεν εξηγούνε τι θα πρέπει να κάνουμε. 
Εκτος αν δε την βλέπω 

Link to comment
Share on other sites

πριν κανα 2 ωρες ειμαι κ γω στη frog...βαζωντας 12 ε μου εδωσε 60 λεπτα κ μου λεει κ αλλα 60 δωρεαν μεσω του απλικεσιον..μπηκα στην εφαρμογη αλλα δε μου βγαζει κατι...εννοει το πακετο με 3 ευρω?ακομα αλλο προβλημα,μπορω να παρω τηλεφωνα αλλα δε μπορουν να με παρουν...τους λεει πως εχω φραγη..ξερει κανεις τι γινεται?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kle750 said:

πριν κανα 2 ωρες ειμαι κ γω στη frog...βαζωντας 12 ε μου εδωσε 60 λεπτα κ μου λεει κ αλλα 60 δωρεαν μεσω του απλικεσιον..μπηκα στην εφαρμογη αλλα δε μου βγαζει κατι...εννοει το πακετο με 3 ευρω?ακομα αλλο προβλημα,μπορω να παρω τηλεφωνα αλλα δε μπορουν να με παρουν...τους λεει πως εχω φραγη..ξερει κανεις τι γινεται?ευχαριστω

Πάτα στα πακέτα και μετά στα extra για σένα, να δεις αν είναι εκεί τα +60'.

Screenshot_20230302-174016_Frog.jpg

Screenshot_20230302-174107_Frog.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για να μην μπορούν να σε πάρουν προφανώς δεν έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία της φορητότητας ειδικά για τα υπόλοιπα δίκτυα. Λίγη υπομονή ακόμα ή τηλέφωνο στην τεχνική εξυπηρέτηση δωρεάν αν αργήσει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

ναι..αλλα ενεργοποιησα κ ενα αλλο που ειχε προσφορα ενρεγοποιησης κ εγραφε δωρεαν...αλλα μου το φαγε το 10αρικο..τεσπα..ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

έχουν περάσει 2 ημέρες απο τότε που έκανα την αίτηση (μέσω του site) μεταφοράς απο Q σε frog αλλά τηλεφώνημα δεν έχω λάβει.....μήπως έχετε κάποιο τηλ. επικοινωνίας ή email να πάρω για να δω τι γίνεται;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό σημείο λέει δωρεάν και χρεώνει 10€;
Ενα πού δίνει στην πρώτη φορά με ομιλία συν data για social media κτλ. Την πάτησα και εγώ.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, tempo said:

έχουν περάσει 2 ημέρες απο τότε που έκανα την αίτηση (μέσω του site) μεταφοράς απο Q σε frog αλλά τηλεφώνημα δεν έχω λάβει.....μήπως έχετε κάποιο τηλ. επικοινωνίας ή email να πάρω για να δω τι γίνεται;

Στο σάιτ του βατραχου βρήκα αυτό:

Η Εξυπηρέτηση πελατών Frog είναι επίσης προσβάσιμη και από άλλο πρόγραμμα κινητής ή σταθερής τηλεφωνίας, καλώντας 697 100 1299, και η χρέωση ορίζεται σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο του εκάστοτε παρόχου.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα για πρώτη φορά στο νήμα του βάτραχου και θα το παρακολουθήσω λίγο για να καταλάβω πως λειτουργεί, γιατί δεν έχω ιδέα.

Μου κίνησε την περιέργεια η παρατήρηση του φίλου μας @Mobilerasστο άλλο νήμα, ότι με ανανέωση 10 ευρώ, παίρνεις 360' προς όλους με χρέωση ανά δευτερόλεπτο και 1,5 gb για 1 μήνα. Πώς γκέγκεν αυτό;

Link to comment
Share on other sites

νούμερο που ήταν what's up και δεν ανανεωνα ποτέ, μου έστελναν 5 ευρώ ανά 2 μήνες, το έκανα frog.
σε 10 μέρες λήγει το υπόλοιπο και προσπάθησα να μεταφέρω από what's up 5 ευρώ αλλά έλαβα το εξής μήνυμα:O ΣYNΔPOMHTHΣ 6971****** ΔEN MΠOPEI NA ΔEXTEI XPONO OMIΛIAΣ.

κάνω κάτι λάθος? πρέπει να ανανεώσω κανονικά με κάρτα επειδή μεταφέρθηκα στο frog για να μπορέσει να δέχεται πλέον ο αριθμός μεταφορά χρόνου ομιλίας?

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...