Jump to content

Με παίρνουν τηλέφωνο στο κινητό και ακούνε τι λέω..


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

..χωρις να το σηκωσω!! γινεται μονο εαν με παρει τηλεφωνο απο το σπιτι του. γιατι γινεται αυτο ρε παιδια; δεν εχω βαλει τιποτα. αφου μου δειχνει κιολας οτι εχω μια αναπαντητη. οτι θορυβοι υπαρχουν ( τηλεοραση, ομιλια ) κοντα στο κινητο, τα ακουει!! και μου ελεγε και ακριβως τι ακουγε και ηταν αληθεια!
Link to comment
Share on other sites

:cry: :!: :blink: :O :( :ninja:

jesus....... Εισαι σιγουρος? πχ.. πες το σε καποιο φιλο/η σου να σε παρει απο το σπιτι για να το τεσταρεις..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6408ktinos.jpg

 

Η ζωη αρχιζει μετα την ασφαλτο...

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να σε παίρνει τηλέφωνο η δικιά σου και εκείνη τη στιγμή εσύ να την κερατώνεις με άλλη(και στο τέλος να ψάχνεις τον ρουφιάνο,χαχαχαχα).Μήπως λέω μήπως έχεις βάλει αυτόματη απάντηση σε μερικά νούμερα όταν σε παίρνουν; (αν και λίγο άκυρο,αφού λες ότι σου βγάζει αναπάντητη).
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδιά , είναι απλό.

Το τηλέφωνο έχει κάποιο πρόβλημα και όταν δέχεται εισερχόμενη κλήση ενεργοποιείται το μικρόφωνο της συσκευής χωρίς να πατηθεί το κουμπί;)

Αυτό πιστεύω ότι είναι.

Για πες μας τι κινητό έχεις να μήν το πάρουμε!:rolleyes: :p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

το N70. αλλα συμβαινει μονο οταν με παιρνει ενας φιλος μου και μονο οταν παιρνει απο το σπιτι του. οταν παιρνει απο το κινητο του δεν γινεται αυτο!
Link to comment
Share on other sites

το N70. αλλα συμβαινει μονο οταν με παιρνει ενας φιλος μου και μονο οταν παιρνει απο το σπιτι του. οταν παιρνει απο το κινητο του δεν γινεται αυτο!

n70?Να σου πώ την αλήθεια , περίμενα ότι θα είναι κανένα ψιλοσπάνιο κινητό.Το n70 είναι πολύ δημοφιλές μοντέλο για να μην έχει αναφερθεί ξανά κάτι τέτοιο , αλλά και πάλι πιστεύω ότι θέμα λογισμικού θα είναι.

Συμβαίνει πάντα όποτε παίρνει από το κινητό ή καμιά φορά?

Δοκίμασε να τον διαγράψεις από τις επαφές σου και να σε ξαναπάρει , ή βρές και κάποιον άλλο με n70 και ίδιας έκδοσης λογισμικό και να προσπαθήσει να καλέσει και αυτόν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

η μονη λογικη εξηγηση που υπαρχει ειναι ο <φιλος> σου να εχει εγκαταστησει στο κινητο σου ενα προγραμμα που λέγεται call magic το οποιο μπορεις να καταχωρήσεις ενα αριθμο και καλωντας απο τον αριθμο αυτο το τηλεφωνο απαντα χωρις να πατήσεις το πλήκτρο αποδοχης.τσεκαρε το αν υπαρχει στα εγκατεστημενα πραγραμματα.ελπιζω να βοηθησα....
Link to comment
Share on other sites

λολ. ο φιλος μου δεν εχει ιδεα απο symbian Κινητα. ενα K750 εχει και δεν ξερει να το χειριζεται. επισης με παιρνει απο το σπιτι του, και δεν εχω τον αριθμο του στις επαφες μου.
Link to comment
Share on other sites

έχει αναφερθεί ανάλογο πρόβλημα με συσκευή σε δίκτυο της ΤΙΜ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=99911&highlight=%EC%E9%EA%F1%FC%F6%F9%ED%EF+%E1%ED%EF%DF%E3%E5%E9

Lux εσύ σε ποιά εταιρεία είσαι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

έχει αναφερθεί ανάλογο πρόβλημα με συσκευή σε δίκτυο της ΤΙΜ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=99911&highlight=%EC%E9%EA%F1%FC%F6%F9%ED%EF+%E1%ED%EF%DF%E3%E5%E9

Lux εσύ σε ποιά εταιρεία είσαι?

 

Αν είναι θέμα δικτύου , τότε το πρόβλημα θα συνεχιστεί ακόμα και βάλει την κάρτα του σε άλλη συσκευή.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχειτε παιδια...ειναι η απαντηση της ΤΙΜ στην υπηρεσια υποκλοπων της Vodafone...μονο που δεν απευθυνεται μονο σε VIP αλλα σε κανονικους ανθρωπους.

 

Συγχαρητηρια φιλε μου...εισαι μεσα στους λιγους τυχερους που απολαμβανουν αυτην την υπηρεσια... εντελως δωρεαν! :p :p

 

...ελπιζω να βρεθει καποια λυση...γιατι κι εγω στην ΤΙΜ ειμαι :shock:

Link to comment
Share on other sites

ωχ παλι τα ιδια....

ευχομαι να μη συμβει ποτε σε μενα αυτο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αμάν άλλο αυτό? Να σε ρωτήσω μήπωs έχειs συνδεσμένα τα hansfree και έχει αυτόματη απάντηση? Ευτυχώs εμένα το Κ300Ι δεν έχει μέχρι στιγμήs κάνει κάτι τέτοιο, αλλά αν κάνει θα του ρίξω 'μία' στον τοίχο να συνέλθει !!Απλά και όμορφα ;)
Link to comment
Share on other sites

...ελπιζω να βρεθει καποια λυση...γιατι κι εγω στην ΤΙΜ ειμαι :shock:

 

Εγώ που έχω ΚΑΙ ΤΙΜ ΚΑΙ Ν70 τι να κάνω; :worry: Λέτε να συμβαίνει και σε μένα αλλά αυτός που παίρνει και με ακούει να μην μου το έχει πει; :X :worry:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω ΚΑΙ ΤΙΜ ΚΑΙ Ν70 τι να κάνω; :worry: Λέτε να συμβαίνει και σε μένα αλλά αυτός που παίρνει και με ακούει να μην μου το έχει πει; :X :worry:

η αληθεια ειναι οτι μια μερα σ'ακουγα τι ελεγες....

γι'αυτο προσεχε καλα φιλε μου!

πρεπει να με προσεχεις! :ρ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι μια μερα σ'ακουγα τι ελεγες....

γι'αυτο προσεχε καλα φιλε μου!

πρεπει να με προσεχεις! :ρ

Το περίμενα! Το λογότυπο στην υπογραφή σου λέει πολλά :p είσαι μπλεγμένος στις υποκλοπές;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Το περίμενα! Το λογότυπο στην υπογραφή σου λέει πολλά :p είσαι μπλεγμένος στις υποκλοπές;

υποκλοπες??:heat:

τι ειναι αυτο?

σε παρακαλω εγω δεν ξερω απο τετοια...:stupid:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω ακουσει και εγω αυτο!! απο το δικτυο μπορουνε να δωσουνε εντολη αναλογα με το μοντελο και την συσκευη κυριως στα συγχρονα κινητα να ανοιξει το μικροφωνο.....αλλα και πολλα αλλα....:ninja: :!: ......παντως δεν νομιζω να γινεται εσκεμενα....:X
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

..χωρις να το σηκωσω!! γινεται μονο εαν με παρει τηλεφωνο απο το σπιτι του. γιατι γινεται αυτο ρε παιδια; δεν εχω βαλει τιποτα. αφου μου δειχνει κιολας οτι εχω μια αναπαντητη. οτι θορυβοι υπαρχουν ( τηλεοραση, ομιλια ) κοντα στο κινητο, τα ακουει!! και μου ελεγε και ακριβως τι ακουγε και ηταν αληθεια!

 

Λοιπον τουτο επιβεβαιωνει αυτο που αναφερεται παραπανω. Το εχω ακουσει κ εγω οτι μπορουν ακομη και με κλειστο το κινητο, να το χρησιμοποιησουν ως πομπο-ηχειο, για να ακουνε τι λες.

 

Εχεις κανα γνωστο αστυνομικο, ΕΥΠ κλπ? εμενα ΠΟΛΥ υποπτο μου φαινεται. Και μην γελασεις σοβαρα μιλαω.

 

Ο μονος τροπος να απαλλαγεις ειναι να βγαλεις την μπαταρια.

 

Απλα ψαχνουν καποιον περιεργο και εισαι και εσυ στη λιστα :-s ???????

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

ναι TIM εχω!!! δλδ τι μπορω να κανω;

 

τι θα εκανα εγω..

 

1. Ενημερωση την ΤΙΜ

2. Θα εβαζα κανενα anti-virus

3. Με τις χρεωσεις σου τι γινεται? τσεκαρε το αν ειναι βαλε καμια φραγη για κλησεις εξωτερικου η 090

4. Ενημερωση την εταιρεια του κινητου σου

 

και περιμενε.....

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τον φίλο HIT αλλά πρώτα πήγαινε στο κατάστημα που αγόρασες το κινητό και πες τους το προβλημά σου (να δούμε τι θα σου πούνε) και μετά πράξε.

άραγε θα μπορέσουν να δικαιολογηθούν????????

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...