Jump to content

Με παίρνουν τηλέφωνο στο κινητό και ακούνε τι λέω..


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συμφωνώ με τον φίλο HIT αλλά πρώτα πήγαινε στο κατάστημα που αγόρασες το κινητό και πες τους το προβλημά σου (να δούμε τι θα σου πούνε) και μετά πράξε.

άραγε θα μπορέσουν να δικαιολογηθούν????????

 

 

Το μόνο εύκολο είναι να διακαιολογηθούν.

Θ ασου πούν να πας στο σέρβις του κατασκευαστή , στην εταιρία κινητής που έχεις κλπ κλπ ,πάντως αυτοί δεν ξέρουν τίποτα , μόνο πουλάνε.:rolleyes:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αφού ακούει τι λες, άρα ανοίγει η γραμμή, μετά γιατί σου δείχνει αναπάντητη ??? Δε στέκει.

Ο φίλος σου ΤΙΜ έχει ? Μήπως έχει κανένα κινητό σκιά της Voda ??? Αλλά αφού λες ότι γίνεται από το σταθερό του, προφανώς ο ΟΤΕ έχει επισημοποιήσει τις υποκλοπές !!! :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηρα τηλεφωνο σημερα. Ο τεχνικος μου ειπε οτι καθως επαιρνε τηλεφωνο ακουγε χωρις να το σηκωσω. Μου ειπε να βαλω την sim σε αλλο κινητο. Μετα ηταν ολα ok. Μετα την ξαναεβαλα στο N70 και παλι ok. Ειπα και τον φιλο μου να παρει τηλεφωνο και να μου πει αν ακουει τιποτα ( τον σκυλοεβριζα :p ) Ειπε οτι δεν ακουσε τιποτα.

 

Μηπως απλα ηθελε να παρει αερα;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηρα τηλεφωνο σημερα. Ο τεχνικος μου ειπε οτι καθως επαιρνε τηλεφωνο ακουγε χωρις να το σηκωσω. Μου ειπε να βαλω την sim σε αλλο κινητο. Μετα ηταν ολα ok. Μετα την ξαναεβαλα στο N70 και παλι ok. Ειπα και τον φιλο μου να παρει τηλεφωνο και να μου πει αν ακουει τιποτα ( τον σκυλοεβριζα :p ) Ειπε οτι δεν ακουσε τιποτα.

 

Μηπως απλα ηθελε να παρει αερα;

 

Ίσως μετά από μια περίοδο χρήσης το ξανακάνει.

Τα μάτια σου 14:ninja:

(άρα , δεν το έκανε μόνο στο νούμερο του φίλου σου)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

την sim την είχες βάλλει σε άλλο κινητό πριν να σου πει ο τεχνικός? αν ναι τότε πάρα πολύ ύποπτα μου φαίνονται τα πράγματα...

πάντως δεν πιστεύω ότι βοήθησε το να βάλλεις την sim σε άλλο κινητό αφού η Sim δεν καταλαβαίνει σε ποιο κινητό είναι.

ο τεχνικός έκανε κάτι και σίγουρα μπορεί να το επαναφέρει το πρόβλημα στο κινητό σου αλλά τότε δεν θα μπορεί να σε ακούει ο φίλος σου αλλά μόνο ελάχιστοι. το ζήτημα είναι ποιος εποφελείται από αυτό...

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...
  • 9 months later...
Τι σκατα γινοταν παλια ρε παιδια; Πειραματοζωο ειχα γινει; Ουτε που το θυμομουν αυτο!

 

:lol: Εγώ με ν72, όταν άκουγα μουσική στα ακουστικά και απαντούσα σε κλήση, ο συνομιλητής μου άκουγε και αυτός την μουσική χαμηλωμένη στο παρασκήνιο μαζί με εμένα κατά την διάρκεια της κλήσης :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...