Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν το Νοκια Ν73 αναγνωρίζεται απ'ευθείας ως αποθηκευτικό μονάδα από τα windows με το που το συνδέεις χωρίς να έχεις εγκαταστήσει το pc suite. Δηλαδή όπως π.χ. ένα memory stick .

Επίσης έχει κανείς συνδέσει το Ν73 με GPS? Όλα δουλεύουν καλα;

Επίσης, μπορούμε να αλλάξουμε την συντόμευση του πολυπλήκτρου ή όχι; γιατί είδα οτι έχει μια νότα ως ετικέτα και αυτό σημαίνει οτι σε βάζει μόνο στο music player??

 

Ευχαριστώ

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eλπίζω να βγήκες εκτός εγγύησης λόγω της απώλειας της απόδειξης και όχι λόγω κακής χρήσης.

 

Οχι απλα μου ειπαν οτι δεν το καλυπτη η εγγυηση ..(δεν μου ειπαν τπτ για το οτι δεν εχω την αποδειξει)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καποιος που να εβαλε το τελευταιο firmware για ν73me?

Θετικα ή αρνητικα που εχει παρατηρησει?

Περιμεναμε ποσο καιρο να βγει,αλλα δε βλεπω κινητικοτητα γενικα...

Εγω εχω την 3,0705,1,0,31 26-01-07

Link to comment
Share on other sites

To έβαλα εγώ. Μια από τα ίδια μου φάνηκε.

Ντάξει είναι μεν γρηγορότερο αλλά αυτό οφείλεται και στο format που έφαγε. Το μόνο καλό είναι ότι έχει επιλογή exit στον Music player οπότε δεν χρειάζεται να μένει ανοιχτός και να σου τρώει μνήμη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω αν το Νοκια Ν73 αναγνωρίζεται απ'ευθείας ως αποθηκευτικό μονάδα από τα windows με το που το συνδέεις χωρίς να έχεις εγκαταστήσει το pc suite. Δηλαδή όπως π.χ. ένα memory stick .

Επίσης έχει κανείς συνδέσει το Ν73 με GPS? Όλα δουλεύουν καλα;

Επίσης, μπορούμε να αλλάξουμε την συντόμευση του πολυπλήκτρου ή όχι; γιατί είδα οτι έχει μια νότα ως ετικέτα και αυτό σημαίνει οτι σε βάζει μόνο στο music player??

 

Ευχαριστώ

 

 

Καμμία απάντηση... Μάλιστα!

Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Καμμία απάντηση... Μάλιστα!

 

Το βλέπει ως αποθηκευτικό χώρο, γιατί τη στιγμή σύνδεσης σε ρωτάει η συσκευή ως τι θέλεις να τη χρησιμοποιήσεις. Τότε διαλέγεις ΟΧΙ το PC Suite, αλλά τη λειτουργία που θέλεις. Δεν ξέρω για τα υπόλοιπα, νομίζω όμως ότι το πολυπλήκτρο δεν αλλάζει...

“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

δεν μου τα διαβαζει ετσι γιατι ειναι και καλα αρχειο zip:/

 

Μήπως το αρχείο έχει κατάληξη jar?

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καμμία απάντηση... Μάλιστα!

1. οταν το συνδεεις επιλεγεις μαζικη αποθηκευση και κανει αυτο που θες.

2. απ'οτι εχω δει σε φιλους δουλευει καλα, κανενα προβλημα

3. μαλλον λες το multimedia key με τη νοτα. το πολυπληκτρο το κανεις οτι θες εσυ.

τη νοτα την εχει μονο το music edition.

;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κάτι άσχετο.... δεν ξερω βέβαια αν εχει αναφερθεί νωρίτερα, αλλά μόλις τώρα το ανακάλυψα και είπα να το μοιραστώ.

 

Ενώ είχα κάνει την πιο πρόσφατη αναβάθμιση στο δικό μου το Ν73 ΜΕ, και είχα περάσει και τον sms accelerator, τα μηνύματα έφευγαν απελπιστικά αργά... μπορεί σε κάποιες φάσεις και πάνω από 30 δεύτερα.

 

Το πρόβλημα ήταν στο οτι είχα ρυθμίσει τα μηνύματα να αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης και όχι στη συσκευή. Με το που επέλεξα τη συσκευή, τότε όλα ξαφνικά άρχισαν να πηγαίνουν σφαίρα. Δεν κάνει πλέον πάνω από ένα με δύο δεύτερα να φύγει το μήνυμα.

 

Φιλικά.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση λογισμικού V3.0704.1.0.1

19-01-2007

RM-133

Τώρα τελευταία, όταν πάω να αναπαράγω κάποιο βιντεάκι μου εμφανίζει το μήνυμα με το πρόβλημα μνήμης, "κλείστε εφαρμογές" κλπ κλπ

Το κάνει και σε άλλους αυτό με την συγκεκριμένη έκδοση λογισμικού;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα ενα Ν73m του έκανα αναβάθμηση μόνος,μέχρι εδώ όλα καλά.

Οι περισώτερες εφαρμογές όμως δεν μπορούν να εγκαταστθούν διότι μου βγάζει οτι ειναι ληγμένες η οτι δεν τις υποστηρίζει τοΝ73m.

Γνωρίζει κάποιος εφαρμογές κλπ που να μην έχουν πρόβλημα για αυτό το τηλέφωνο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τελικά το Ν73m. Κάτι που ήθελα να ρωτήσω. Ξέρει κανείς ή μπορώ να δω κάπου στο νετ πώς να τοποθετήσω την κάρτα μνήμης. Επίσης απο το μαγαζί μου έδωσαν micro SD με αντάπτορα για SD αλλά δε βλέπω πουθενά αντάπτορα για mini SD.. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ αντάπτορα;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Έχω το ME. Και σε μένα το ίδιο συμβαίνει με την τελευταία αναβάθμιση, που βγήκε Ιούλιο.

:angry::chair:

 

Ελπίζω να το διορθώσουν με την επόμενη.

 

Ευχαριστώ, φίλε μου. :) Τουλάχιστον ξέρω ότι δεν είμαι ο μόνος. Ας ελπίσουμε να το διορθώσουν.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα σε Ν73 φίλου (και ενώ αύριο μάλλον θα το έχω και εγώ), πως ενώ δέχεται αρχεία Flashlite (.swf) και μπορείς να τα δεις, εντούτοις δεν έχει δυνατότητα να χρησιμοποιηθούν ως wallparer ή screensaver (όπως αυτό γίνεται στο 6300)...Mήπως δεν έκανα κάτι σωστά ή δυστυχώς ισχύει αυτό;;;:worry:
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά. Σας φαίνεται η ένταση του Ν73 οταν μιλάτε να είναι χαμηλή; πολλές φορές πρέπει να κολήσω το κινητό στο αυτί μου για να ακούσω ειδικά αν έχει θόρυβο.. είναι γενικός έτσι ή μόνο το δικό μου;
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

TO N73 MUSIC EDITION ΠΕΡΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ 240Χ320 ΓΙΑ Symbian OS-9.1/9.2 Games?

Ναι, αλλα να ειναι για 3rd Edition! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

POIA H DIFORA TOY N73 ME TO N73MUSIC?TO XRWMA KAI H KARTA 2GB?

 

......και ένα πιο εξελιγμένο music player.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ΣΟΣ...

 

 

Απο το πρωι που ανοιξα το κινητο εκανε περιεργα...

 

1)Δεν μπορουσα να γραψω το Pin αν δε πατησω πρωτα το C...

 

2)Δεν μπορω να ακυρωσω μια κληση και δε γενικα δε δουλευει εκεινο το κουμπι (το κοκκινο )

 

3)Δεν δουλευει το 4...

 

4)Μπορει στο ξαφνικο να κανει τον ηχο που δηλωνει οτι παταω ενα κουμπι ομως δε πατιετε κανενα....

 

5)Πριν το κλεισω ηταν ολα τελεια...

Link to comment
Share on other sites

Καντο hard format μηπος κ στρωση αφου προτα κρατησεις backup της επαφες σου κ οτι αλο χρειαζεσε, για να μαθεις πος γεινετε το hard format διαβασε εδω .:)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...