Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει ένα της Nokia, αλλά δεν αξίζει τον κόπο, γιατί είναι τεράστιο και κάτι σαν να χρησιμοποιείς το Photoshop για να δεις εικόνες. Καλύτερα χρησιμοποίησε τα online εργαλεία στο mobile9, στο zedge και στο ownskin :), που σε βοηθούν να φτιάξεις τα δικά σου στο site τους.
“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ, εδωσα ενα Ν73 απο το οποιο ειχα κανει backup τις επαφες στην καρτα (αρχεια vcard αν δεν κανω λαθος καθε επαφη) και δε μπορω να τις μεταφερω στο SONY Κ850. ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!! προσπαθησα να τις κανω επικολληση στο outlok2003 αλλα παει να τις κανει επικοληση μια μια και τις βγαζει χωρις ονομα με αλαμπουρνεζικα γραμματα . Βοηθηστε παρακαλω............... ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Οχι...και δεν ξερουν ποτε 8α ερθει...μου ειπαν γενικα εως 10 αυγουστου οτι θα εχει ερθει..γιαυτο θελω να παω στα κεντρικα!!! πηρα τηλεφωνο ομως δεν ξερουν το τηλεφωνικο κεντρο αν ειναι διαθεσημο το ανταλλακτικο..( θα το ρισκαρω κ θα παω ενα πρωινο εως τη παρασκευη )ποσο μπορει να κανει???γιατι δεν εχω αποδειξει αγορας..(δεν την βρηκα) ΡΩΤΗΣΑ ακαδημιας,βαρατζερου,νεο κοσμο..

 

SOS Μωλις πηρα στη nokia στο αιγαλεο και το εχουν το keypad θα παω αυριο το μεσημερι..να το φτιαξω!!! μακαρι να το φτιαξει και free επειδη δεν εχω αποδειξει αγορας το λεω...(εγγυηση εχει)

kali epitixia !!!

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

εβαλα την αναβαθμιση κι εχω φιδακι μια καινουρια εκδοση.επισης παρατητρησα οτι και παλι στο μενου της μουσικης εχουμε τη δυνατοτητα να κανουμε εξοδο και να την κλεισουμε οπως στην αρχη που το αγορασα.επισης εχω την εντυπωση οτι ειναι πιο γρηγορη η πλοηγηση στο μενου του...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ, εδωσα ενα Ν73 απο το οποιο ειχα κανει backup τις επαφες στην καρτα (αρχεια vcard αν δεν κανω λαθος καθε επαφη) και δε μπορω να τις μεταφερω στο SONY Κ850. ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!! προσπαθησα να τις κανω επικολληση στο outlok2003 αλλα παει να τις κανει επικοληση μια μια και τις βγαζει χωρις ονομα με αλαμπουρνεζικα γραμματα . Βοηθηστε παρακαλω............... ευχαριστω!

 

Συγχρόνισε με το outlook το παλιό κινητό(μέσω του αντίστοιχου προγράμματος της erricson) και συγχρόνισε το outlook, στη συνέχεια μέσω pc suite με το ν73

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα εγω ,αλλα φυσικα δεν εχει τιποτε να κατεβασει .

Πρεπει να περιμενουμε απο το επομενο update

 

Το έχω ρωτήσει και παλιότερα αλλά τότε δεν είχε ασχοληθεί κανείς...Είμαστε σίγουροι οτι είμαστε εντάξει από settings? Γιατί εγώ έχω την 4,0723 και πάλι μου βγάζει "no updates available"...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Το μπλε φωτακι που αναβοσβήνει τι είναι;

 

Σημαίνει οτι βρίσκεται σε κατάσταση νάρκης, και δείχνει οτί ολα λειτουργούν σωστά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Άρα κανένα πρόβλημα;Δεν γίνεται να μην αναβει;

 

Aν απενεργοποιήσεις απο τις ρυθμίσεις τη λειτουργία νάρκης-αλλά δεν το συνιστώ, θα επηρεάσει δραματικά την αυτονομία της μπαταρίας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Aν απενεργοποιήσεις απο τις ρυθμίσεις τη λειτουργία νάρκης-αλλά δεν το συνιστώ, θα επηρεάσει δραματικά την αυτονομία της μπαταρίας.

 

Πως ειναι δυνατόν να κραταει λιγότερο η μπαταρια αφου ουσαστκα απενεργοποιείς μια λειτουργία;

Link to comment
Share on other sites

Geia sas

pira simera to n73 k ithela na to kanw update alla mou leei oti exei tin teleutaia ekdosi pano

einai i:

V 3.0638.0.0.2

30-10-2006

RM-133

Nokia N73 (72.02)

 

Einai to mauro...einai to music edition??

 

 

mporw na kanw k monos update? me "ton finika"

an nai: pou mporo na brw to firmware??!?

 

euxaristw!!

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

Πως ειναι δυνατόν να κραταει λιγότερο η μπαταρια αφου ουσαστκα απενεργοποιείς μια λειτουργία;

 

Είναι δυνατόν όταν αυτή η λειτουργία λέγεται "νάρκη".

Σαν τη χειμερία νάρκη ένα πράμα..:cool:

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Geia sas

pira simera to n73 k ithela na to kanw update alla mou leei oti exei tin teleutaia ekdosi pano

einai i:

V 3.0638.0.0.2

30-10-2006

RM-133

Nokia N73 (72.02)

 

Einai to mauro...einai to music edition??

 

 

mporw na kanw k monos update? me "ton finika"

an nai: pou mporo na brw to firmware??!?

 

euxaristw!!

 

 

Είναι το music edition. Δυστυχώς, η vodafone πειράζει το λογισμικό και ενώ τα υπόλοιπα κινητά προχωρούν, τα vodafone δεν έχουν βγάλει αναβάθμιση ακόμα. Φυσικά μπορείς να αλλάξεις το product code της συσκευής και να το κάνεις αναβάθμιση, αλλά το ζήτημα της εγγύησης είναι αμφιλεγόμενο.

 

Είναι δυνατόν όταν αυτή η λειτουργία λέγεται "νάρκη".

Σαν τη χειμερία νάρκη ένα πράμα..:cool:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι το music edition. Δυστυχώς, η vodafone πειράζει το λογισμικό και ενώ τα υπόλοιπα κινητά προχωρούν, τα vodafone δεν έχουν βγάλει αναβάθμιση ακόμα. Φυσικά μπορείς να αλλάξεις το product code της συσκευής και να το κάνεις αναβάθμιση, αλλά το ζήτημα της εγγύησης είναι αμφιλεγόμενο.

 

An xalasei allazo pali to Product Code k tous to dino pisw.. epidi eimai Status: Silber mou to allazoun amesos xoris na to koitaksoun... =))

K ti Product Code prepei na balw??

0537289??

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

An xalasei allazo pali to Product Code k tous to dino pisw.. epidi eimai Status: Silber mou to allazoun amesos xoris na to koitaksoun... =))

K ti Product Code prepei na balw??

0537289??

 

Θα πας στο 1ο ποστ του παρών θρεντ, θα κατεβάσεις τον οδηγό μετατροπής απο ν73 σε ν73 me, με το νέμεσις αλλάζεις το product code, με το ελληνικό για ν73 me(δεν θυμάμαι πιο είναι, αλλά έχει ολόκληρη λίστα μέσα θα το δεις) και κάνεις update

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

An xalasei allazo pali to Product Code k tous to dino pisw.. epidi eimai Status: Silber mou to allazoun amesos xoris na to koitaksoun... =))

K ti Product Code prepei na balw??

0537289??

 

φίλε μου ο κωδικός είναι: 0539293

 

καλή επιτυχία

frastgr
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ξερει καποιος να μου πει πως μπορω να κατεβαζω στο κινητο αρχειο με μεγεθος 3-4 ΜΒ? και με οπερα που δοκιμασα και με τον ενσωματωμενο μου λεει μεγαλο μεγεθος αρχειου. εχω wind plus non stop και με το 3g κατεβαζει αρκετα γρηγορα. ευχαριστω για καθε απαντηση....
Link to comment
Share on other sites

na rotisw kati?

diabasa se ena Forum oti an allakso to Product Code den mporo na kanw update apo to NSU...einai alitheia??

 

Αν αλλαξεις pd και υπαρχει αναβαθμιση φυσικα

και μπορεις ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

egw exw vodafone branding

 

V3.0638.0.0.2

30-10-2006

RM-133

Nokia N73 (72.02)

 

 

to pira taxa gia musicedition alla den kserw an einai.... to product code pou exw einai 0552011

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

Οταν πάω να στείλω ενα αρχείο sis με bluetooth μου λέει είναι κλειδωμένο και δε μπορώ..Ενας φίλος μου είπε να βάλω το profiexplorer και θα μπορω να στείλω..Πήγα να το βάλω αλλα μου λέει δεν μπορεί ναα γίνει εγκατάσταση..έχει κανείς έκδοση του προγραμματος συμβατή ή κάποιο άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...