Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολους,μηπως ξερει κανεις πως μπορουμε να κανουμε στον media player επιλεκτικη ανανεωση στην βιβλιοθηκη γιατι καθε φορα που βαζω καινουριο mp3 μεσα στην storage card κανω ανανεωση ξανα απο την αρχη και μετα πρεπει να σβηνω απο την βιβλιοθηκη ολους τους ηχους που υπαρχουν στα προγραμματα και τις εφαρμογες που εχω μεσα και ειναι και πολλοι!!!ωστε να μου μεινουν μονο τα mp3.Τελος στο destinator μπορουμε να κανουμε κατι και να απαγορευει τις αριστερς στροφες?ειχα ρωτησει και πιο παλια αλλα δεν ειχα λαβει απαντηση.

κανεις???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους,απο χθες εχω μπει και εγω στο club του p3300 θα ηθελα την βοηθεια σας στα παρακατω θεματα:

1.πως (η με ποιο προγραμμα) θα μπορουσα να κανω αυτουσιατην μεταφορα των επαφων μου απο το ρ910 χωρις να χασω photo call και τηλεφωνα

(με το outlook δεν γινεται).

2. Εχω κατεβασει το destinator with speedcams αλλα δεν μουειναι σαφεις ο τροπος εγκαταστασης .

3. Προς αποφυγη των διπλων επαφων ειδα οτι μπορει να γινει επεμβαση στη registry πως θα φτασω ως εκει? Υπαρχει καποιος file manager ή εγω δεν ξερω πως να φτασω στη registry.

 

Την βοηθεια σας παρακαλω.(ειναι μεχρι να εγκλιματιστω)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους,απο χθες εχω μπει και εγω στο club του p3300 θα ηθελα την βοηθεια σας στα παρακατω θεματα:

1.πως (η με ποιο προγραμμα) θα μπορουσα να κανω αυτουσιατην μεταφορα των επαφων μου απο το ρ910 χωρις να χασω photo call και τηλεφωνα

(με το outlook δεν γινεται).

2. Εχω κατεβασει το destinator with speedcams αλλα δεν μουειναι σαφεις ο τροπος εγκαταστασης .

3. Προς αποφυγη των διπλων επαφων ειδα οτι μπορει να γινει επεμβαση στη registry πως θα φτασω ως εκει? Υπαρχει καποιος file manager ή εγω δεν ξερω πως να φτασω στη registry.

 

Την βοηθεια σας παρακαλω.(ειναι μεχρι να εγκλιματιστω)

 

1. Δεν ξέρω κάτι άλλο γι αυτό. Μόνο outlook.

 

2. Κάνεις unzip και τρέχείς το exe για να τρέξει το πρόγραμμα. Δεν χρειάζεται εγκατάσταση. Shortcut κανεις με τον explorer παρακάτω.

 

3. Resco File explorer (must have). Έχει και registry editor.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

1. Δεν ξέρω κάτι άλλο γι αυτό. Μόνο outlook.

 

2. Κάνεις unzip και τρέχείς το exe για να τρέξει το πρόγραμμα. Δεν χρειάζεται εγκατάσταση. Shortcut κανεις με τον explorer παρακάτω.

 

3. Resco File explorer (must have). Έχει και registry editor.

 

Ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση.unzip κανω στο pc ή στο τηλεφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια, οταν μου ηρθε ο λογαριασμος του κινητου(Ρ3300) ειδα οτι εχει πολλες συνδεσεις με GPRS και δεν ξερω πιο prog. κανει συνδεση μεσο gprs?
----<<<<T H E R I S>>>>----
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια, οταν μου ηρθε ο λογαριασμος του κινητου(Ρ3300) ειδα οτι εχει πολλες συνδεσεις με GPRS και δεν ξερω πιο prog. κανει συνδεση μεσο gprs?

 

Κατέβασε το Nodata. (freeware). Με ένα κλικ θα κλείνεις και θα ανοίγεις το GPRS όποτε θέλεις και θα γλυτώσεις τους φουσκωμένους λογαριασμούς. Προγράμματα που συνδέονται μέσω GPRS για update είναι πάρα πολλά. Τρέχα βρες πoιό είναι.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το Nodata. (freeware). Με ένα κλικ θα κλείνεις και θα ανοίγεις το GPRS όποτε θέλεις και θα γλυτώσεις τους φουσκωμένους λογαριασμούς. Προγράμματα που συνδέονται μέσω GPRS για update είναι πάρα πολλά. Τρέχα βρες πoιό είναι.

 

I MPOREIS APLA NA DIAGRAPSEIS TIS RI8MISEIS GPRS APO TIS SINDESEIS ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

I MPOREIS APLA NA DIAGRAPSEIS TIS RI8MISEIS GPRS APO TIS SINDESEIS ;)

 

Σωστό κι αυτό, αλλά αν θέλεις να στείλεις ή να λάβεις MMS κάποια στιγμή ή να λάβεις ένα email στην παραλία!!! :p :lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Σωστό κι αυτό, αλλά αν θέλεις να στείλεις ή να λάβεις MMS κάποια στιγμή ή να λάβεις ένα email στην παραλία!!! :p :lol:

 

POLI APLA DEN SBINEIS TIS RI8MISEIS GIA MMS ALLA MONO GIA INTERNET:)

OSO GIA TA MAIL EGO EXO TO TIM PLUS OPOTE:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες help. P3300 το κινητό (λογικό:P) και ΤΙΜ καρτοκινητή. Δεν δουλεύουν όμως τα mms μου . Δεν στέλνει , δεν δέχεται.. Κάτι που μπορώ να κάνω?Κάποια ρύθμιση?
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες help. P3300 το κινητό (λογικό:P) και ΤΙΜ καρτοκινητή. Δεν δουλεύουν όμως τα mms μου . Δεν στέλνει , δεν δέχεται.. Κάτι που μπορώ να κάνω?Κάποια ρύθμιση?

 

PERNA TIS RI8MISEIS POU SOU ESTEILA :)

META PIGENE ENARKI-RI8MISEIS-SINDESEIS-GIA PROXORIMENOUS -EPELEKSE DIKTIA STO DEYTERO PEDIO BALE TIM MMS

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

PERNA TIS RI8MISEIS POU SOU ESTEILA :)

META PIGENE ENARKI-RI8MISEIS-SINDESEIS-GIA PROXORIMENOUS -EPELEKSE DIKTIA STO DEYTERO PEDIO BALE TIM MMS

 

 

Eyxaristo filaraki ;) Itan lathos ta ports:) :)

 

Na sai kala..

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

POLI APLA DEN SBINEIS TIS RI8MISEIS GIA MMS ALLA MONO GIA INTERNET:)

OSO GIA TA MAIL EGO EXO TO TIM PLUS OPOTE:p

 

 

καλησπερα.

αυτες τις ρυθμισεις δεν μπορω να της καταλαβω. κοσμοτε εχω.

δεν μπορω να μπω σε καμμια σελιδα σε ιντερνετ απο το κινητο (ανεξαρτητα, οχι οταν συνδεθω απο το pc ):(

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

PERNA TIS RI8MISEIS POU SOU ESTEILA :)

META PIGENE ENARKI-RI8MISEIS-SINDESEIS-GIA PROXORIMENOUS -EPELEKSE DIKTIA STO DEYTERO PEDIO BALE TIM MMS

 

File an mporeis kai se emena gia tim syndesh se pm :)

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

αυτες τις ρυθμισεις δεν μπορω να της καταλαβω. κοσμοτε εχω.

δεν μπορω να μπω σε καμμια σελιδα σε ιντερνετ απο το κινητο (ανεξαρτητα, οχι οταν συνδεθω απο το pc ):(

 

an epilekseis stis ri8miseis (enarksi-ri8miseis-sindeseis-sindeseis-gia proxorimenous-epilekste diktia)Ο ISP μου logika prepei na exeis net otan einai sindemeno sto pc souanikse meta tin explorer kai tsekare;)

prosexe omos mi sinde8eis me internet gprs giati o megaliteros logariasmos kinitou pou exo dei einai arketes xiliades eyro:X :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 70 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΝΜ....ΓΙΑΤΙ???ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ????ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ???
Link to comment
Share on other sites

an epilekseis stis ri8miseis (enarksi-ri8miseis-sindeseis-sindeseis-gia proxorimenous-epilekste diktia)Ο ISP μου logika prepei na exeis net otan einai sindemeno sto pc souanikse meta tin explorer kai tsekare;)

prosexe omos mi sinde8eis me internet gprs giati o megaliteros logariasmos kinitou pou exo dei einai arketes xiliades eyro:X :X

θα το τσεκαρω Κωστα.

αν κ μου ανοιγει το gprs κ με χρεωνει τζαμπα, αλλα δε βλεπω καμμια σελιδα:mad:

τι τροπος υπαρχει για ανεξαρτητο ιντερνετ? να παω κοσμοτε να ρωτησω?

 

κ κατι ακομα.. το μειλ μου που χρησιμοποιω (pathfinder) πως μπορω να το συγρονισω στο ppc?

θελω να εχω προσβαση κ οταν ειμαι εκτος σπιτιου. να μπαινω απο το κινητο.

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 70 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΝΜ....ΓΙΑΤΙ???ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ????ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ???

 

Η συσκευή σου είναι από την Ace Hellas ?

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

απο στιγμή σε στιγμή θα παραγγείλω το P3300 και δεν ξέρω που θα βρώ βάση αυτοκινήτου για το συγκεκριμένο. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 70 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΝΜ....ΓΙΑΤΙ???ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ????ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ???
αν ειναι ελληνικο απο ace πηγαινε εναρξη-ρυθμισεις-συστημα-γλωσσα-sms και δες αν ειναι τσεκαρισμενη η επιλογη των 160 χαρακτηρων;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...