Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Μάλλον μιας και προφανώς φαίνεται για hardware πρόβλημα. Ωστόσο θα συνιστούσα να κάνεις ένα hard reset πρώτα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πράγματι, ένα hard reset μπορεί να το λύσει.

Απ το να πας κατευθείαν για νέο, δε χάνεις τίποτε να το κάνεις.

 

Παίζει επίσης να είναι και κανένα από τα προγράμματα που έχεις βάλει που το κάνει αυτό.

Με hard reset θα το ξεφορτωθείς.

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Κουφό Νο.2:

Έλεγα πως "θα" κάνω hard.reset και όλο το ανέβαλα από ...βαρεμάρα, αλλά τελικά το κινητό σταμάτησε να μου κάνει ναζάκια! Μάλλον επειδή είπα πως θα πάρω άλλο φοβήθηκε! :lol:

Άβυσσος η ψυχή των κινητών...

Nokia 3310 > Nokia 3100 > HTC P3300 > HTC Desire C > Lenovo A328 > Lenovo Vibe Shot

& Samsung Galaxy Note 8.0

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

γεια σας

ειπα να δωσω παλι ζωη στο κινητακι αλλα θελω να ρωτησω καποια πραγματα

εχετε καμια ελληνικη ρομ;

εχω βρει μια αγγλικη ρομ η οποια ειναι wm 6.5 και εχει το titanium για today αλλα θελω να βαλω να δειχνει την εφαρμογη battery status γινεται;(βρηκα καποιο προγραματακια που κανουν εναλαγη με την παραδοσιακη με το titanium αλλα κανενα δεν δουλεψε) εχετε το touchflo ωστε να το κανω εγκατασταση;

και ποια ρομ μου προτεινεται απο wm6.5;(γιατι εχει μεγαλα κουμπια(start) δεν χρειαζεται να χρησιμοποιω την γραφιδα)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύσκολα θα βρεις rom για τόσο παλιά συσκευή γιατί όλα τα link με rom στο internet δεν θα δουλεύουν πια. Έχω πολύ junk στο google drive μου και περιέργως έχω δύο rom για το P3300 τις B_B_4.3_ELL_Beta2.zip και YuE_WM6.1_v4.4_ExtraClean_WWE.zip Η πρώτη νομίζω λεγόταν black & blue. Σε ενδιαφέρουν τα link; Έχω ξεχάσει εντελώς πως ήταν τα WM οπότε περισσότερο δεν μπορώ να βοηθήσω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...