Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν μπορω να το συνηθισω με τιποτα.

ουτε λιστες για τον πλευερ δεν μπορω να φτιαξω απο τα κομματια που εχω περασει μεσα στην καρτα.:(

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να το συνηθισω με τιποτα.

ουτε λιστες για τον πλευερ δεν μπορω να φτιαξω απο τα κομματια που εχω περασει μεσα στην καρτα.:(

 

Υπομονή και θα το συνηθίσεις! Δεν γίνεται σε μερικές μέρες να το παίζεις στα δάκτυλα σου!;)

Link to comment
Share on other sites

Problem!!!

Ξαφνικά σήμερα το κινητό μου σταμάτησε να συγχρονίζεται με το pc.Δοκίμασα να το συνδέσυ σε άλλη usb αλλά τίποτα, σε άλλο pc αλλά επίσης τίποτα. Το έκανα hard reset, αλλά δεν είδα προκοπή...

Να σημειώσω οτι δεν έχει πέσει ,κατω, δεν έχει βραχεί, ούτε τίποτα άλλο ώστε να πώ οτί χάλασε το βυσματάκι.

Όταν το συνδέω στη usb φορτίζει αλλά το activesync μένει γκρί, δεν πρασινίζει καθόλου, δεν κάνει δηλαδή κάν προσπάθεια να συνδεθεί...

Καμμιά βοήθεια???

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Problem!!!

Ξαφνικά σήμερα το κινητό μου σταμάτησε να συγχρονίζεται με το pc.Δοκίμασα να το συνδέσυ σε άλλη usb αλλά τίποτα, σε άλλο pc αλλά επίσης τίποτα. Το έκανα hard reset, αλλά δεν είδα προκοπή...

Να σημειώσω οτι δεν έχει πέσει ,κατω, δεν έχει βραχεί, ούτε τίποτα άλλο ώστε να πώ οτί χάλασε το βυσματάκι.

Όταν το συνδέω στη usb φορτίζει αλλά το activesync μένει γκρί, δεν πρασινίζει καθόλου, δεν κάνει δηλαδή κάν προσπάθεια να συνδεθεί...

Καμμιά βοήθεια???

 

Phgaine xetikare to xrhsh porxwrhmenhs leitourgias apo to USB se PC mesa apo tis syndeseis stis rythmiseis

Link to comment
Share on other sites

Κανένας φίλος που να γνωρίζει κάτι για αυτό? :worry:

 

 

Στο today υπάρχει συντόμευση, το εικονίδιο το pda. Χρησιμοποιώντας το "Spb Pocket Plus" έχω συντόμευση και στο (x) των εφαρμογών.

Link to comment
Share on other sites

Phgaine xetikare to xrhsh porxwrhmenhs leitourgias apo to USB se PC mesa apo tis syndeseis stis rythmiseis

Το έχω κάνει, δεν γίνεται τίποτα

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα προσωπικά πιστεύω ότι μετά από 5 μήνες θα έπρεπε να βγάλουν ένα pats να διορθώνει το πρόβλημα του GPS και όχι η επίσημη εταιρία να στηρίζεται στις φιλότιμες προσπάθειες κάποιον φίλων , ΕΛΠΙΖΩ όταν με το καλό μας δώσουν το 7 να έχουν λύση αυτό το πρόβλημα .

Πάντα καλοπροαίρετα .

 

to dest 7 tha einai kai ayto dorean ??:confused:

Link to comment
Share on other sites

θα με τρελανει αυτο το τλφ.

δεν μπορω να φτιαξω λιστα αναπαραγωγης με τιποτα.

κατι που μου ανοιξε εκτος απο κομματια, μου λεει κ τις κινησεις του jps..:mad:

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
kalispera.to apoktisa kai ego molis simera kai exo pa8ei plaka.kosmima:D :D

poli grigoro kai exo fortosei ouko liga prog

spb weather

spb mobile shell

spb pocket plus

spb imageer

battery status

gps tuner

sms backup

destinator

2 apories mono.to daxtilidi einai xalaro arketa kai o kersora toso ebestitos?

pos allazoume litourgias sta pliktra me tis pables??(kapou to diabasa alla den mporo na to ksanauro:blink::worry: :blink:

καλοριζικο!!!ετσι ειναι η ροδελα μην φοβασε,τον κερσορα μπορεις να τον ρυθμισεις,για τα πληκτρα σου ειπα;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται βάλτε αυτό στην registry και θα δουλεύει μια χαρά και το Activesync 4.2 απλώς αλλάξτε το όνομα από LSPvalue.txt σε LSPvalue.reg

που το αντιγραφουμε αυτο το αρχειο; σε ποιον φακελλο του ppc?

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Problem!!!

Ξαφνικά σήμερα το κινητό μου σταμάτησε να συγχρονίζεται με το pc.Δοκίμασα να το συνδέσυ σε άλλη usb αλλά τίποτα, σε άλλο pc αλλά επίσης τίποτα. Το έκανα hard reset, αλλά δεν είδα προκοπή...

Να σημειώσω οτι δεν έχει πέσει ,κατω, δεν έχει βραχεί, ούτε τίποτα άλλο ώστε να πώ οτί χάλασε το βυσματάκι.

Όταν το συνδέω στη usb φορτίζει αλλά το activesync μένει γκρί, δεν πρασινίζει καθόλου, δεν κάνει δηλαδή κάν προσπάθεια να συνδεθεί...

Καμμιά βοήθεια???

εκτος των αλλων που σου ειπαν τα παιδια,κανε και μια απεγκατασταση-εγκατασταση του activesync
Link to comment
Share on other sites

παιδια βλεπω οτι μου εχει δημιουργησει μεσα στο πισι μια νεα συνδεση με το ιντερνετ η οποια ανοιγει με το που συνδεσω το καλωδιο με το κινητο.

τι συμβαινει; πως μπορω να απενεργοποιησω αυτο το πραγμα;

ασε που κ που ειναι συνδεμενο, δεν μπορω να ανοιξω καμμια σελιδα απο το κινητο.:(

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει κανεις να μου πει αν η εκδοση με το I-drive navigator ειναι αυτη του navimate?Δηλαδη το navimate ειναι το ιδιο προγραμμα με το I-drive navigator?:blink:
Link to comment
Share on other sites

την καλησπερα μου στην παρεα.

σημερα χρησιμοποιησα για πρωτη φορα το nave του τηλεφωνου σε μια διαδρομη κορινθος καλαματα (κεντρο).

δεν ξερω τι λενε οι ειδικοι, αλλα εμενα με πηγε με μεγαλη ακριβεια, σε ενα εντελως αγνωστο μερος, που δεν θυμαμαι να εχω ξαναπαει.

τωρα βεβαια για το "στριψε σε τριαντα μετρα αριστερα", αν ηταν ακριβως η αποσταση, τι να σας πω; δεν εβαλα μεζουρα.:)

ευχαριστημενος σε πρωτη φαση απο το προγραμμα, με δεδομενο οτι δεν εχω δοκιμασει καποιο αλλο.:)

κ ενα προβληματακι που διαπιστωσα τωρα που το σκαλιζα.

κατι εχω κανει κ δεν μου μιλαει η κοπελα στο nave. (λες να μου κραταει μουτρα? ):p φοβαμαι μηπως εχω διαγραψει ηχους. αν μπορει καποιος ας μου πει τι να κανω πριν κανω φορματ, κ αν το φορματ με βοηθησει να ανακτησω τη γλυκια της φωνουλα.:D

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο!!!ετσι ειναι η ροδελα μην φοβασε,τον κερσορα μπορεις να τον ρυθμισεις,για τα πληκτρα σου ειπα;)

 

SE EYXARISTO GIANNI :up:

KALO KALOKAIRI MIAS KAI GIA SENA ARXISE:D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5 μήνες μου παρουσιάστηκε το πρώτο πρόβλημα!! Μετά από ένα πέσιμο και βγήκε η μπαταρία, από όταν το άνοιξα δεν μου βγάζει αναπάντητες εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις!! μου λέει πχ ότι έχω μια αναπάντητη κλήση και όταν πατάω ενημέρωση μου δείχνει την τελευταία κλήση πριν το πέσιμο! Τι να φταίει?? :(
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ σκέψη, απέκτησα κι εγώ μια Άρτεμη, Ο2 Orbit edition. Πολύ καλό κινητό τελικά, ,με εντυπωσίασε! Κάτι που δεν είχα καν υπόψιν, είναι οτι ήρθε με θήκη, φορτιστή και βάση αυτοκινήτου, προ εγκατεστημένο Tom tom, καθώς και ακουστικά... Τώρα το επεξεργάζομαι κι από αύριο, αρχίζω τις ερωτήσεις!!!
Link to comment
Share on other sites

Το πεσιμο τι αλλο...αυτα ειναι εξαιρετικα ευαισθητα και δεν μπορω να φανταστω τι αλλο μπορει να βγαλει.Στειλτο για ενα service
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...