Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera.kapoios eixe grapsei gia to BatteryStatusExt.1.04 oti mporeis na kaneis na min fenonte ta minimata otan erxonte kai na fenete mono to fakelaki pano(den ta anigei diladi na fenete ti grafei kai apo pion einai)

an kserei kaneis kati help:cry:

den mporo na bro tin epilogi kai eimai sta pro8ira tou xorismou:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα το τσεκαρω Κωστα.

αν κ μου ανοιγει το gprs κ με χρεωνει τζαμπα, αλλα δε βλεπω καμμια σελιδα:mad:

τι τροπος υπαρχει για ανεξαρτητο ιντερνετ? να παω κοσμοτε να ρωτησω?

 

κ κατι ακομα.. το μειλ μου που χρησιμοποιω (pathfinder) πως μπορω να το συγρονισω στο ppc?

θελω να εχω προσβαση κ οταν ειμαι εκτος σπιτιου. να μπαινω απο το κινητο.

 

an einai sindemeno sto pc ap oti ksero den anigei gprs(an den einai etsi as me dior8osei kapoios)

an exeis kartoula TIM baltei kai grapsou sto tim plus me 3,5 eyro to mina gia na exeis internet kai mail:cool: akoma kai sto pc sou

8ema:

Χρήση του Opera mini και ίντερνετ στο PC μέσω TIM Plus Non-Stop (gwap)

ola ta alla diktia xreonoun poli akriba akoma:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω ποιο πρόγραμμα πρέπει να χρησιμοποιήσουμε για συγχρονισμό του κινητού μας με τα Vista? Και που μπορώ να το βρω.Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

απο στιγμή σε στιγμή θα παραγγείλω το P3300 και δεν ξέρω που θα βρώ βάση αυτοκινήτου για το συγκεκριμένο. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει!!:rolleyes:

 

Εγώ πήρα από το expansys.com.gr μια αρθρωτή βάση της Herbert Richter με βεντούζα και τον adapter για το P3300. Αν δεν σου αρέσουν οι βεντούζες στο παρμπρίζ, υπάρχουν και βάσεις για τον αεραγωγό. Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα από το expansys.com.gr μια αρθρωτή βάση της Herbert Richter με βεντούζα και τον adapter για το P3300. Αν δεν σου αρέσουν οι βεντούζες στο παρμπρίζ, υπάρχουν και βάσεις για τον αεραγωγό. Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

 

Θα το κοιτάξω ευχαριστώ, βρήκα όμως και αυτό..

http://www.axd.gr/product_info.php?products_id=4726

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
kalispera.kapoios eixe grapsei gia to BatteryStatusExt.1.04 oti mporeis na kaneis na min fenonte ta minimata otan erxonte kai na fenete mono to fakelaki pano(den ta anigei diladi na fenete ti grafei kai apo pion einai)

an kserei kaneis kati help:cry:

den mporo na bro tin epilogi kai eimai sta pro8ira tou xorismou:worry:

νομιζω οτι μεσα απο το προγραμμα δεν μπορεις να το κανεις απο οσο θυμαμε,αλλα αυτο μπορεις να το κανεις αμα πας εναρξη-ρυθμισεις-ηχοι και ειδοποιησεις,στις ειδοποιησεις θα επιλεξεις στο νεο sms να μην ειναι τσεκαρισμενο η εμφανιση μηνυματος;) μια συμβουλη για τις παρανομες σχεσεις ειναι να εχετε ενα δευτερο κινητο,για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο:p :p
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω ποιο πρόγραμμα πρέπει να χρησιμοποιήσουμε για συγχρονισμό του κινητού μας με τα Vista? Και που μπορώ να το βρω.Ευχαριστώ!

 

 

Paroti ta vista to yposthrizoyn en merh tha prepei na katevaseis

apo to site ths microsoft (einai gia 32bita win vista yparxei kai antistoixh ekdosh gia 64bita) ta Windows Mobile Device Center 6

Link to comment
Share on other sites

Kalispera Paidia. Parathrhsa oti to Destinator 6 einai elipes! Einai dynaton? Paradeigmatos xari den exei odo gia kypseli,pagkrati :wacko:

 

Dvste ta fwta sas an isxyei auto? Evala kai ton teleutaio ananewmeno xarth ing :mad: :confused:

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καθολου;μηπως λειπει κανενα στενο μονο;εμενα μια χαρα παιζει εκει,απλα ειναι στην αθηνα αυτοι οι δρομοι,νομιζω δεν βλεπει περιοχη παγκρατι στην αναζητηση
Link to comment
Share on other sites

an einai sindemeno sto pc ap oti ksero den anigei gprs(an den einai etsi as me dior8osei kapoios)

an exeis kartoula TIM baltei kai grapsou sto tim plus me 3,5 eyro to mina gia na exeis internet kai mail:cool: akoma kai sto pc sou

8ema:

Χρήση του Opera mini και ίντερνετ στο PC μέσω TIM Plus Non-Stop (gwap)

ola ta alla diktia xreonoun poli akriba akoma:X

 

ειμαι στο δικτυο της κοσμοτε δυστυχως κ δεν μπορω να αλλαξω τηλεφωνικη γραμμη.

θα παω μια βολτα απο εκει να δω τι προγραμματα εχουν.

αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι δεν μπορω να συνδεθω χωρις να χρησιμοποιω την dsl του σπιτιου, δηλαδη να μην εχω συνδεμενο με το καλωδιο το κινητο.:mad:

δεν ξερει κανενας τις ρυθμισεις να με βοηθησει?

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

...μια συμβουλη για τις παρανομες σχεσεις ειναι να εχετε ενα δευτερο κινητο,για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο:p :p

 

Κι έλεγα κι εγώ... τι τον θέλει τον τιτάνα και το 3600 ταυτόχρονα?

Προδώθηκες φίλε...

 

PS. Ελπίζω να μην έρχεται η γυναίκα σου στο myphone γιατί τη μάμησες :lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

καθολου;μηπως λειπει κανενα στενο μονο;εμενα μια χαρα παιζει εκει,απλα ειναι στην αθηνα αυτοι οι δρομοι,νομιζω δεν βλεπει περιοχη παγκρατι στην αναζητηση

 

Δεν ημουν σε αυτες τισ περιοχες,απο το σπιτι μου το κοιταγα οταν εκανα αναζητηση στις διευθυνσεις,δεν θα επρεπε να εβγαζε οδους για κυψελη πχ?

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλουνται οι ειδημονες να δωσουν τα φωτα τους γιατι κοντευω να τρελαθω! Μπηκα στο γνωστο sait (ipmart) να βρω προγραμα gps για ofroad navigation,να βρισκει δηλαδη την θεση που εισαι και να την αποθηκευεις και οταν θες να κανεις navigation για εκει. Βρηκα παρα πολλα προγραματα για gps,ποιο κανει,ποιο ειναι καλυτερο?
Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μεσα απο το προγραμμα δεν μπορεις να το κανεις απο οσο θυμαμε,αλλα αυτο μπορεις να το κανεις αμα πας εναρξη-ρυθμισεις-ηχοι και ειδοποιησεις,στις ειδοποιησεις θα επιλεξεις στο νεο sms να μην ειναι τσεκαρισμενο η εμφανιση μηνυματος;) μια συμβουλη για τις παρανομες σχεσεις ειναι να εχετε ενα δευτερο κινητο,για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο:p :p

 

ok gia alli mia fora sostotatos o lagoudakis:D :D

dio kinita exo ena p3300 kai ena s200:p :p

to xriazomouna kai gia ta dio:p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι έλεγα κι εγώ... τι τον θέλει τον τιτάνα και το 3600 ταυτόχρονα?

Προδώθηκες φίλε...

 

PS. Ελπίζω να μην έρχεται η γυναίκα σου στο myphone γιατί τη μάμησες :lol:

 

:D :D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλουνται οι ειδημονες να δωσουν τα φωτα τους γιατι κοντευω να τρελαθω! Μπηκα στο γνωστο sait (ipmart) να βρω προγραμα gps για ofroad navigation,να βρισκει δηλαδη την θεση που εισαι και να την αποθηκευεις και οταν θες να κανεις navigation για εκει. Βρηκα παρα πολλα προγραματα για gps,ποιο κανει,ποιο ειναι καλυτερο?

 

en apara poli kalo einai to gps tuner 5.1 alla distixos den exo kataferei na to doulepso me to p3300 akoma kai otan ebala to gps gate:( :(

mou kolouse stin ekinisi :mad: kai anagazomouna na kano soft reset:mad:

kai einai poli kalo gia off road

kane mia dokimi mpas kai ta katafereis:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Δεν ημουν σε αυτες τισ περιοχες,απο το σπιτι μου το κοιταγα οταν εκανα αναζητηση στις διευθυνσεις,δεν θα επρεπε να εβγαζε οδους για κυψελη πχ?
τωρα το εκανα.ανοιξα το destinator πατησα διευθυνση.πολη αθηνα,μετα εγραψα δροσοπουλου και μου εβγαλε κανονικα τον δρομο:O εσενα τι κανει;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι παιδιά, κάποιες υποχρεώσεις με άφησαν εκτός, ελπίζω να τα λέμε περισσότερο από εδώ και πέρα.

 

Ήθελα να ρωτήσω κάτι, σχετικά με κάποια αναφορά που είχα διαβάσει πριν "απομακρυνθώ" για λίγο. Είχα πει κάποιος ότι η HTC θα έδινε στους κατόχους του Άρτεμις τα καινούργια Mobile Windows. Ισχυεί κάτι τέτοιο? Αν όχι, υπάρχει περίπτωση να τα "βρούμε" από κάπου εμείς και να μπορέσουμε να τα περάσουμε στο κινητό?

 

Τέλος μπορεί κάποιος φίλος να προτείνει μια βάσει αυτοκινήτου από το Plaisio και να πει το γιατί τον βόλεψε αυτή η βάση? Επειδή σήμερα θα κάνω μια παραγγελία από εκεί θα ήθελα να πάρω και μια βάση. Δυστυχώς δεν έχω την δυνατότητα να πάω στο Plaisio και να δω από κοντά τις βάσεις και όλα τα extra που συνοδεύουν το Άρτεμις...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

 

ΥΓ) Τέλος.. κάποιος γνωστός έχει ένα σχετικά παλιότερο μοντέλο της Qtek για το οποίο αγόρασε μια θήκη... σαν μεβράνη. Στην ουσία είναι κάτι σαν διαφανές μεμβράνη που καλύπτει όλη την επιφάνεια της συσκευής εκτός από την οθόνη. Πάρα πολύ εύχρηστο!!! Αποφεύγονται γρατζουνιές και τυχόν μικροχτυπήματα. Γνωρίζεται αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για το Άρτεμις?

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω κάτι, σχετικά με κάποια αναφορά που είχα διαβάσει πριν "απομακρυνθώ" για λίγο. Είχα πει κάποιος ότι η HTC θα έδινε στους κατόχους του Άρτεμις τα καινούργια Mobile Windows. Ισχυεί κάτι τέτοιο? Αν όχι, υπάρχει περίπτωση να τα "βρούμε" από κάπου εμείς και να μπορέσουμε να τα περάσουμε στο κινητό?

 

Ναι, η HTC θα δώσει τα WM6 στους κατόχους του Άρτεμις τον Ιούνιο.

 

ΥΓ) Τέλος.. κάποιος γνωστός έχει ένα σχετικά παλιότερο μοντέλο της Qtek για το οποίο αγόρασε μια θήκη... σαν μεβράνη. Στην ουσία είναι κάτι σαν διαφανές μεμβράνη που καλύπτει όλη την επιφάνεια της συσκευής εκτός από την οθόνη. Πάρα πολύ εύχρηστο!!! Αποφεύγονται γρατζουνιές και τυχόν μικροχτυπήματα. Γνωρίζεται αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για το Άρτεμις?

 

Μάλλον εννοείς αυτή τη θήκη: http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_98_104&products_id=6331

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος στο site θα ήθελα τα φώτα σας καθώς ενδιαφέρομαι να αγοράσω το P3300 ή να περιμένω για το Ρ4550. Θα ήθελα τις γνώμες αυτών που ήδη το έχουν για να μπορέσω να αποφασίσω.

 

Ευχαριστώ για όλες τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδες ερωτηση.

εχω φτιαξει στο word του τηλεφωνου ενα εγγραφο.

με ποιον τροπο μπορω να το ανοιξω στον υπολογιστη κ να το σκαλισω-εκτυπωσω κτλ? γινεται η τσαμπα τραβιεμαι?

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

παιδες ερωτηση.

εχω φτιαξει στο word του τηλεφωνου ενα εγγραφο.

με ποιον τροπο μπορω να το ανοιξω στον υπολογιστη κ να το σκαλισω-εκτυπωσω κτλ? γινεται η τσαμπα τραβιεμαι?

 

Κάνε το αρχείο copy-paste στο PC και μετά κάντο ότι θέλεις.;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...