Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas_pav (31 Οκτ. 2004 , 12:04)

 

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

 

 

Αυτό ακριβώς θα κάνω!!!! :lol:

 

 

Etsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :D :D :D :D :D

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Ετσι δικαιολογειται ο πανικος της βονταφον να κατεβασει τισ τιμες στο live χωρίς καμία διαφήμηση. Αλλά πίσω εχει η αχλάδα την ουρά και έρχετε από την κοσμοτέ νέος τρόπος χρέωσης στο imode. Ειτε με πακετα δεδομένων είτε με flat rate. αύριο θα σας πώ και ένα site για πολλά free downloads ήχων βιντεο φώτο κτλ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alany (31 Οκτ. 2004 , 14:54)

 

Ετσι δικαιολογειται ο πανικος της βονταφον να κατεβασει τισ τιμες στο live χωρίς καμία διαφήμηση. Αλλά πίσω εχει η αχλάδα την ουρά και έρχετε από την κοσμοτέ νέος τρόπος χρέωσης στο imode. Ειτε με πακετα δεδομένων είτε με flat rate. αύριο θα σας πώ και ένα site για πολλά free downloads ήχων βιντεο φώτο κτλ..

 

 

Για να δούμε τι θα κάνει η Cote... προσέξτε στην CosmOTE, γιατί και η Voda μπορεί να κρατά κανένα "backup" ... :whistle: :whistle: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς ογκοχρέωση το i-mode για ένα μήνα; :blink: I'm gonna xeskisize it! :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε (ή μάλλον ας ελπίσετε εσείς, γιατί δεν έχω Cosmote :) ) να είναι σαν εκείνες τις προσφορές που ξεκινούν αρχικά για να διαρκέσουν ένα μήνα και τελικά παίρνουν συνέχεια παράταση, φτάνοντας στο εξάμηνο (βλ.λ. παλιότερα MMS, MyCosmosView κλπ.) :whistle:
this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 ( 1 Νοέ. 2004 , 12:47)

 

Ας ελπίσουμε (ή μάλλον ας ελπίσετε εσείς, γιατί δεν έχω Cosmote :) ) να είναι σαν εκείνες τις προσφορές που ξεκινούν αρχικά για να διαρκέσουν ένα μήνα και τελικά παίρνουν συνέχεια παράταση, φτάνοντας στο εξάμηνο (βλ.λ. παλιότερα MMS, MyCosmosView κλπ.) :whistle:

 

 

Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο . Btw το νέο κοχύλι που ήρθε τι λέει? καμιά σελίδα ? καμιά παρουσίαση ?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την poseidon2004

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 ( 1 Νοέ. 2004 , 12:47)

 

Ας ελπίσουμε (ή μάλλον ας ελπίσετε εσείς, γιατί δεν έχω Cosmote :) ) να είναι σαν εκείνες τις προσφορές που ξεκινούν αρχικά για να διαρκέσουν ένα μήνα και τελικά παίρνουν συνέχεια παράταση, φτάνοντας στο εξάμηνο (βλ.λ. παλιότερα MMS, MyCosmosView κλπ.) :whistle:

 

 

Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο . Btw το νέο κοχύλι που ήρθε τι λέει? καμιά σελίδα ? καμιά παρουσίαση ?

 

Είπα από έγκυρες πηγές και το i-menu!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την kostas_pav

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την poseidon2004

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 ( 1 Νοέ. 2004 , 12:47)

 

Ας ελπίσουμε (ή μάλλον ας ελπίσετε εσείς, γιατί δεν έχω Cosmote :) ) να είναι σαν εκείνες τις προσφορές που ξεκινούν αρχικά για να διαρκέσουν ένα μήνα και τελικά παίρνουν συνέχεια παράταση, φτάνοντας στο εξάμηνο (βλ.λ. παλιότερα MMS, MyCosmosView κλπ.) :whistle:

 

 

Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο . Btw το νέ (...)

 

Καλησπέρα κ καλό μήνα με δωρεάν imode!αν ξέρετε ισχύει κ για τα e-mail ; άφθονα ανεξάρτητα imode sites μπορεί να υπάρχουν αλλά πώς τα βρίσκει κανείς; έχετε να προτείνετε κάποιο;

Link to comment
Share on other sites

Btw, δωρεαν ειναι η πλοηγηση μονο στο imode site της Κοσμοτε ή και σε αλλα site που ειναι συμβεβλημενα στο imode και κανονικα εχουν συνδρομη?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MONK ( 1 Νοέ. 2004 , 16:49)

 

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

 

 

Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο . Btw το νέ (...)

 

Καλησπέρα κ καλό μήνα με δωρεάν imode!αν ξέρετε ισχύει κ για τα e-mail ; άφθονα ανεξάρτητα imode sites μπορεί να υπάρχουν αλλά πώς τα βρίσκει κανείς; έχετε να προτείνετε κάποιο;

 

http://www.my-imode.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MONK ( 1 Νοέ. 2004 , 16:49)

 

Wirelessly posted (NEC N410i)

 

 

 

Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο . Btw το νέ (...)

 

Καλησπέρα κ καλό μήνα με δωρεάν imode!αν ξέρετε ισχύει κ για τα e-mail ; άφθονα ανεξάρτητα imode sites μπορεί να υπάρχουν αλλά πώς τα βρίσκει κανείς; έχετε να προτείνετε κάποιο;

 

http://www.my-imode.com

Link to comment
Share on other sites

Μου εγινε μια κληση στο κινητο με 6977 και μετα ειχε ενα νουμερο παραπανω απο τα κανονικα τηλεφωνα, δεν το σηκωσα.....

 

ξερει κανεις τι ηταν αυτο ;;;

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Τα τηλέφωνα του 2004 ήταν πολλές φορές 11ψήφια στην αναγνώριση (ξεκινούσαν με 697). Δεν ξέρω για ποιον λόγο αλλά από τον εθελοντισμό πάντα καλούσαν από αριθμό εντεκαψήφιο...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Βασικα το πιο πιθανο ειναι να σε πηραν τηλ για να σε ενημερωσουν για αναβαθμιση συσκευης.με ειχαν καλεσει κ εμενα απο ενα τετοιο περιεργο νουμερο!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Panasonic P341i)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την alany

Ετσι δικαιολογειται ο πανικος της βονταφον να κατεβασει τισ τιμες στο live χωρίς καμία διαφήμηση. Αλλά πίσω εχει η αχλάδα την ουρά και έρχετε από την κοσμοτέ νέος τρόπος χρέωσης στο imode. Ειτε με πακετα δεδομένων είτε με flat rate. αύριο θα σας πώ και ένα site για πολλά free downloads ήχων βιντεο φώτο κτλ..

 

Εγώ πάντως δεν εχω χρέωση ούτε για την πλοήγηση ούτε για της υπηρεσίες. τα μυνήματα τα εχω καταργήσει ! πάντα στέλνω mms και μου βάζουν κ κάθε μήνα 5EUR περίπου από της εισερχόμενες κλήσεις ! καλή φάση έτσι ;

Link to comment
Share on other sites

Einai efikto na mpo sto imode apo to 8080 mou??

 

pira mia kosmokarta kai tin prosfora tou enos mina free imode.. alla den ksero pos na to kano na doulepsi...

 

mipos mpori na me diafotisi kapios??

 

tnx :rolleyes:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

I cosmote den dinei tis rithmiseis pou xreiazontai gia na to kaneis? Kapoioi sto forum kseroun alla den tis lene. Edo ego exo tis NEC tilefono alla to pira apo germania kai den dinoun oute se mena tis rithmiseis. aparadekto.

To epomeno kinito mou den tha einai pantos cote i NEC, aparadektoi. Pire o brother mou prosfata to sharp Gx25 nomizo einai, poli oraio kai bluetooth kai tis panagias ta matia kai kseklidonete. To NEC mou exei mono kati iperithres tis kakia oras.

Tespa, afta.

 

Ksexna to i-mode loipon.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KostaKosta ( 4 Νοέ. 2004 , 16:43)

 

Πόσο είναι το κόστος για να μεταφέρεις B Free σε Cosmoκάρτα?

 

 

Και ενεργοποιείται αμέσως;

 

:worry:

Link to comment
Share on other sites

30Ε είναι το κόστος και κάνει γύρω στις 20 μέρες με μήνα αν δεν κάνω λάθος...
Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι ότι είναι ψιλοανόητη απορία, άλλα here goes:

 

Μου ήρθε ένα μήνυμα από MyCosmos το οποίο λέει «Ορίστε κέντρο απαντ. »

Τι ακριβώς σημαίνει και αν είναι αυτό που φαντάζομαι πως ενεργοποιώ το MyCosmos στο SX1 μου ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...