Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


Phaeton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδω κρα κανουν με το ζορι να μετατρεψουν καρτοκινητα σε συμβολαια και εσενα που ΘΕΛΕΙΣ δε σε αφηνουν :lol:

 

αυτο ισχυε εως και πριν 2περιπου χρόνια, πλεον τα συμβολαια εχουν σοβαρές επισφάλειες (φέσια, απληρωτους λογ/σμους κτλ) και πλέον ολα τα δικτυα κυριως προτιμούν να "πλασάρουν" τα καρτοσυμβόλαια.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Ναι και παραλίγο να με πιάσουν τα γέλια και της λεω εισαι σίγουρη ; και μου λέει ναι ειναι το σύστημα που δεν με αφήνει

 

Πανε Whats Up με ΑΛΠΑΚ στο 1314 τον αλλο μηνα χωρις χρεωση.Εδω εφυγες απο συμβολαιο και θα κανεις ξανα; Για μενα ειναι πεταμενα λεφτα και αμα εισαι με 2 καρτες σου βγαινει ακομα πιο φτηνα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω ένα πρόγραμμα 1500 cosmote 240 προς όλους 1500 sms cosmote και 50 προς όλους και 1,5 gb internet με τελική τιμή λίγο πριν τα 17€. Γενικότερα έχω σπαστεί από κάτι αλλοπρόσαλλες χρεώσεις ανά αραιά διαστήματα τύπου sms προς ΥΠΠ που είμαι 10000% σίγουρος ότι δεν έστειλα και έφαγα χρέωση 5€. Με κουράζει το όλο θέμα στείλε email παραπόνων ή επικοινώνησε με την εξυπηρέτηση πελατών για να βρεις το δίκιο σου. Σκεφτόμουν να το κάνω καρτοκινητό και θα ήμουν ευχαριστημένος με 750' προς όλους καθώς τόσα καταναλώνω με λίγη κατάχρηση (πχ με την κοπέλα μου ενώ μπορούμε να μιλήσουμε σταθερό, μιλάμε κινητό) και 2GB internet. Πόσα θα πρέπει να δίνω στις αντίστοιχες υπηρεσίες με κάρτα;
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και εγω ελεγα οτι ειναι πεταμενα λεφτα αλλα με ελαχιστη χρεωση που εχουν 3 λεπτα δεν συμφερει γιατι κανω πολλεσ κλησεις μικρες λογω δουλειας. μονο η q εχει χρεωσει απο το πρωτο δευτερολεπτο αλλα απο σημα ειναι χαλια
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και εγω ελεγα οτι ειναι πεταμενα λεφτα αλλα με ελαχιστη χρεωση που εχουν 3 λεπτα δεν συμφερει γιατι κανω πολλεσ κλησεις μικρες λογω δουλειας. μονο η q εχει χρεωσει απο το πρωτο δευτερολεπτο αλλα απο σημα ειναι χαλια

Και το frog υπάρχει από την cosmote

 

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx

 

Είναι αντίστοιχο της Q

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα μέλη του forum

 

Φορουμήτες, θα ήθελα τα φώτα σας, έκανα αλλαγή προγράμματος τον Μάρτιο στον ΟΤΕ από το double play to 4L αφού έληξε το συμβόλαιο και πέρασαν εξτρα 2 μήνες και πήγα στο 24ΧL με 24μηνη δέσμευση και η αλλαγή - συνενόηση έγινε σε κατάστημα Cosmote και στο λογαριασμό μου έρχεται πάγιο για το μελλοντικό δίμηνο που δεν έχω κάνει ακόμη χρήση. Είναι φυσιολογικό αυτό? :confused:

 

Θα πάω αυτές τις μέρες στο cosmote κατάστημα να βρω άκρη αλλά πριν πάω ήθελα τα φώτα σας, να πάω προετοιμασμένος.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by praxitelison
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα μέλη του forum

 

Φορουμήτες, θα ήθελα τα φώτα σας, έκανα αλλαγή προγράμματος τον Μάρτιο στον ΟΤΕ από το double play to 4L αφού έληξε το συμβόλαιο και πέρασαν εξτρα 2 μήνες και πήγα στο 24ΧL με 24μηνη δέσμευση και η αλλαγή - συνενόηση έγινε σε κατάστημα Cosmote και στο λογαριασμό μου έρχεται πάγιο για το μελλοντικό δίμηνο που δεν έχω κάνει ακόμη χρήση. Είναι φυσιολογικό αυτό? :confused:

 

Θα πάω αυτές τις μέρες στο cosmote κατάστημα να βρω άκρη αλλά πριν πάω ήθελα τα φώτα σας, να πάω προετοιμασμένος.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Αν κατάλαβα καλά την ερώτησή σου, είναι φυσιολογικό, στις υπηρεσίες με πάγιο προπληρώνεις το "δικαίωμα χρήσης", όπως π.χ. και στο ενοίκιο, που προπληρώνεις τον μήνα. Αν η υπηρεσία σου έχει 2μηνο κύκλο, τότε κια η χρέωση θα είναι αντίστοιχη.

Αυτό που πρέπει να δεις είναι πότε έληξε η χρέωση του παλιού παγίου και πότε ξεκίνησε του νέου και εαν υπάρχει σωστή αναλογία χρεωπιστώσεων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω ένα πρόγραμμα 1500 cosmote 240 προς όλους 1500 sms cosmote και 50 προς όλους και 1,5 gb internet με τελική τιμή λίγο πριν τα 17€. Γενικότερα έχω σπαστεί από κάτι αλλοπρόσαλλες χρεώσεις ανά αραιά διαστήματα τύπου sms προς ΥΠΠ που είμαι 10000% σίγουρος ότι δεν έστειλα και έφαγα χρέωση 5€. Με κουράζει το όλο θέμα στείλε email παραπόνων ή επικοινώνησε με την εξυπηρέτηση πελατών για να βρεις το δίκιο σου. Σκεφτόμουν να το κάνω καρτοκινητό και θα ήμουν ευχαριστημένος με 750' προς όλους καθώς τόσα καταναλώνω με λίγη κατάχρηση (πχ με την κοπέλα μου ενώ μπορούμε να μιλήσουμε σταθερό, μιλάμε κινητό) και 2GB internet. Πόσα θα πρέπει να δίνω στις αντίστοιχες υπηρεσίες με κάρτα;

 

Αμα εχεις δυνατοτητα για 2 καρτες

Παιρνεις ενα Frog με 5€ βαζεις 4GB με 4,44€.Επισης παρε και F2G με 10€ το μηνα βαζεις 300' προς ολους και 200 σε Wind/Q.200' προς ολους με 2,5€ και 500MB Internet με την ανανεωση.Μαζι εχεις και 1500' με 3 νουμερα Wind/Q(Magic Numbers) οποτε με τη κοπελα σου μπορειτε να το λιωσετε το κινητο.

Περι καλυψης θα σου πω τα εξης για να μη αρχισεις παραπονα.

Για τη Wind,οπου αναβαθμιζει πεταει αλλα σε αλλα μερη εχει μεινει με 3G του 1Mbps και 2G.Βορεια Ελλαδα κυριως εχει θεματα αν και σε Χαλκιδικη και Θεσσαλονικη μαζι και τα περιχωρα εχει βαλει 4G.Υπ οψην παιζει κοινο δικτυο με τη Vodafone σε καποια σημεια πανελλαδικα.

Cosmote ξερεις τι σημα εχει,ειδικα Βορεια Ελλαδα ειναι καλυτερη με διαφορα απο τις αλλες.Για ομιλια με τη Wind δεν θα απογοητευτεις,ειναι αξιοπιστη.Με Cosmote και Wind κατα 99% θα εχεις σημα.Μια απο τις 2 θα πιανει οπου και να εισαι.Και αμα ταξιδευεις συχνα εχει καλο roaming για την ευρωπαικη ενωση η Wind.

Ψαξε στα θεματα της Wind και της Cosmote και ρωτα οτι θες.Ξερω κοπελες που εχουν τον συνδυασμο αυτο και το ειχα κανει ενα διαστημα.

Για μενα αμα θες τηλεφωνο παντου ειναι ο καλυτερος συνδυασμος.Για τη κοπελα σου ας παει F2G ή να βρει φοιτητικο πακετο F2G αλλα θα παρει νεο νουμερο της Wind(693 ή 690).

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το παρακάτω εστάλη στο συνήγορο του καταναλωτή. Έχω κρύψει κάποια ονόματα υπαλλήλων της Cosmote.

 

Περίπου στις 21/1/2016 αποχώρησα από το δίκτυο της Cosmote λόγω σοβαρού προβλήματος υγείας του πατέρα μου αφού πρώτα με ενημέρωσαν από το τηλεφωνικό κέντρο της εν λόγω εταιρείας ότι μπορώ να το κάνω αζημίως λόγω της μη κάλυψης της περιοχής που εργάζομαι από το δίκτυό τους και των ειδικών συνθηκών που είχαν δημιουργηθεί από τη νοσηλεία του πατέρα μου. Λόγω γραπτής άρνησης της εταιρείας σε προηγούμενες επικοινωνίες μου δεν είχα αποχωρήσει και τελικά αποχώρησα όταν έλαβα την παραπάνω διαβεβαίωση τηλεφωνικώς.

Στις 10/3/2017 έλαβα κλήση από δικηγορικό γραφείο κατά την οποία ενημερώθηκα ότι οφείλω στην Cosmote 247,50€. Αμέσως κάλεσα στο τηλεφωνικό κέντρο και η εκπρόσωπος με ενημέρωσε ότι καταχωρεί αίτημα διερεύνησης.

Στις 21/3/2017 έλαβα κλήση από την κυρία ΧΧΧΧΧ η οποία εργάζεται στο τμήμα παραπόνων της Cosmote και με ενημέρωσε ότι δε γίνεται δεκτό το αίτημά μου για απομείωση του ποσού καθώς δε μπορεί να βρει την ηχογράφηση της κλήσης κατά την οποία με διαβεβαίωσε ο εκπρόσωπος της Cosmote ότι μπορώ να φύγω αζημίως. Σε ερώτησή μου σχετικά με το λόγο για τον οποίο δε μπορεί να βρεθεί η ηχογράφηση, έλαβα την απάντηση ότι μετά από ένα χρόνο διαγράφονται οι ηχογραφήσεις και ότι υπήρξε μηχανογραφικό πρόβλημα το οποίο δεν επέτρεψε στην Cosmote να με ενημερώσει νωρίτερα για την υποτιθέμενη οφειλή μου.

Αποτέλεσμα των παραπάνω είναι να μη μπορώ να αμφισβητήσω την οφειλή και να δέχομαι κλήσεις από δικηγορικό γραφείο ενώ όλα τα χρόνια που ήμουν πελάτης της Cosmote δεν είχα δώσει το παραμικρό δικαίωμα.

Edited by DINFUN

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λίγο ανακατεμένα τα γράφεις και δε βγάζουμε άκρη...

Καταρχάς λύσε μου μια απορία.... Η κατάσταση του πατέρα σου, με τη νοσηλεία, τί ρόλο παίζει και γιατί να παίζει σε μια διακοπή σύνδεσης? Δική του ήταν η σύνδεση και απεβίωσε ο άνθρωπος? Ή δική σου? Στο όνομα σου δηλαδή?

Επίσης αυτό το ποσό των 250 ευρώ από που προκύπτει? Τί σχέση έχει με τη διακοπή? Είχες ανεξόφλητους λογαριασμούς? Ή είναι το πέναλτι που πληρώνεις άμα σπάσεις το συμβόλαιο? Και τί συμβόλαιο είναι αυτό που πληρώνεις 250 ευρώ για να φύγεις?

 

Τέλος... Εσύ δεν ηχογραφείς τις κλήσεις? Δεν έχεις smartphone ?

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση του πατέρα μου επέβαλε να έχω συνεχώς σήμα στο κινητό μου πράγμα που δε γινόταν λόγω διαπιστωμένου τεχνικού προβλήματος στην περιοχή που εργάζομαι. Τα 250 ευρώ είναι το πέναλτι λόγω οικογενειακού προγράμματος που έπρεπε να διακόψω και να μεταφέρω σε άλλη εταιρεία. Τέλος, δεν ηχογράφησα γιατί το μυαλό μου εκείνη την περίοδο ήταν αλλού και δεν σκέφτηκα καν ότι δεν αρκεί η ηχογράφηση από μέρους τους.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συμμερίζομαι τον προβληματισμό σου και την ανάγκη σου για δημοσιοποιήση αλλά αυτή η οδός δεν είναι λύση. Οφείλω να κλειδώσω το συγκεκριμένο τόπικ και να διορθώσω τον τίτλο. Υπάρχουν οι αρμόδιοι φορείς για να απευθυνθείς και να βρεις το δίκιο σου. Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Λοιπόν θα λείπω για δουλειά 4 μέρες εντός εβδομάδας γ μερικούς μήνες. Ψάχνω να βρω μια οικονομική λύση για ίντερνετ. Μόνο net /κάνα fb αυτά. Εκεί που μένω πιάνει μόνο κοσμοτε ενώ τηλεφωνική γραμμη για σταθερά συμβόλαια και τέτοια δεν έχω. Άρα πάω για mobile πακέτο 4g.

 

Βλέπω το πακέτο giga Day της κοσμοτε. Το σκέφτηκα αρκετά και μου άρεσε η αναλογία 1 ευρώ για 1 gb το 24ωρο και το γεγονός ότι είναι κάρτα δηλαδή έχω μια ευελιξία μπορώ και βάζω μόνον οπότε θέλω εγώ. Το ελέγχω δεν έχω λογαριασμούς κτλ.

 

1)Από ότι διάβασα. Πηγαίνω σε ένα κοσμοτε Γερμανό, κάνω μια κάρτα kosmote /whatsup με 5 ευρώ και τέλος, βάζω χρήματα παίρνω gb. Τόσο απλό είναι? Έχει τπτ κάνα υποορο που δεν αναφέρουν.??

 

2)Και δεύτερον επειδή το θέλω μόνο για το σπίτι, όπου θα έχω πσ με εθερνρτ και ταμπλετ με WiFi και θέλω να την έχω τοποθετημένη πάντα σε ένα ρουτερ, μπορείται να μου προτείνετε κάποιο. Βασικά δεν ξέρω και πως να το ψάξω, δεν θέλω όπως τα ρουτερ τα σταθερά θέλω ένα να παίρνει κάρτα 4g να το κάνω χοτσποτ και να δίνω και εθερνρτ και WiFi. Δεν ξέρω επίσης τι παίζει με αυτές τος μπάντες που διαβάζω εδώ και εκεί, μην πάρω δηλαδή κανένα και δεν βρίσκει κοσμοτε.

Έχει ένα με καλά σχόλια huawei στην κοσμοτε /Γερμανό αλλά δεν παίρνει εθερνετ.

 

https://www.skroutz.gr/s/408540/TP-LINK-TL-MR3020-v1.html#reviews

Κάτι τέτοιο?

Σε αυτό μπαίνει η 4g δηλαδή και στέλνω WiFi η εθερνετ?

 

https://www.skroutz.gr/c/775/adsl-modem.html

 

Η μήπως αυτά ρε παιδιά δεν έχω ιδέα

Edited by aaaaztek84
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Αυτό το modem της tp-link που δείχνεις δεν δουλεύει αυτόνομα.Θα χρειαστεί να του κουμπώσεις επάνω και ένα usb stick 4g modem πχ http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xusb+4g+modem.TRS0&_nkw=usb+4g+modem&_sacat=0

δεν έχω κάποια συγκεκριμένη πρόταση ποιο να διαλέξεις αλλά όποιο και να πάρεις θα κοιτάξεις να υποστηρίζει στο 3g wcdma 900/2100 και στο 4g FDD LTE τις μπάντες 3/7/20 που αντιστοιχούν στις συχνότητες 1800/2600/800

1.Nαι τόσο απλό είναι.Στο wu με 5€ παίρνεις και βραδινό πακέτο 10gb απο 2200-0800 για ένα μήνα.Οπότε αν κάποιες ημέρες το θες μόνο για βράδυ το ίντερνετ,δε θα χρειαστεί να πληρώσεις το 1€ για το gigaday.Aπο την άλλη υπάρχει και η καρτοκινητή frog όπου τρέχει εδώ και αρκετό καιρό ανεπίσημα (τραβάει πάνω απο χρόνο και τελευταία ημερομηνία λήξης έχει 30/6 αλλά λογικά θα ανανεωθεί πάλι) ένα πακέτο ιντερνετ όπου με 4.4€ παίρνεις 4gb για όλο το 24ωρο και με διάρκεια ενός μήνα και μπορεις να το ενεργοποιήσεις ανα μήνα 2 φορές.Παράλληλα αν σου τελειώσουν αυτά τα 8gb μέσα στο μήνα μπορεις να αγοράσεις όπως και στο wu το gigaday με 1€.

Στη frog όμως δεν έχεις το βραδινό πακέτο των 10gb.Το θετικό είναι ότι μπορεις να αγοράσεις μια κάρτα wu να δεις πως πάει η χρήση σου και άμα δεις ότι συνεχίζει να υπάρχει η προσφορά του frog και σε βολεύει καλύτερα με 3€ χρέωση κάνεις το whatsup frog και χρησιμοποιείς το πακέτο των 4gb.

2.Για το modem που λες προσωπικά με ethernet έχω wireless modem το zte mf910 και στο pc μου ένα wifi usb stick και δίνω ασύρματα σύνδεση.Θεωρώ δηλαδή κάπως ψιλοάχρηστη την ethernet σύνδεση στο mobile internet.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

σωστος, κι εγω της vodafone το r216 (4g):

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Vodafone-Mobile-Hotspot-R216

 

Και συνδεω πανω του με Wifi laptop & κινητα

 

και απο πακετο εχω μαζεψει αρκετα απο το frog με χρηση της προσφορας 4gb/4,40

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Αρχικά το ρουτερ που έχω σε λινκ όντως χρειάζεται και usb καίραια όπου εκεί θα μπαίνει η κάρτα 4g.

 

Άρα θα πρέπει η να πάρω ένα που να παίρνει καρτα. Και εθερνετ έξοδο καθώς θα χω και σταθερό πσ.

Η αν βρω χωρίς έξοδο εθερνετ όπως λες θα πρέπει να πάρω ένα στικακι. Το πρόβλημα μου είναι ότι έχω ένα πσ δεκαετίας. Έβαλα ένα turbo x στικακι που στον αδερφό μου λειτουργεί αλλά σε μένα όχι. Δοκίμασα drivers αλλά δεν τα κατάφερα. Γιαυτο ψάχνω εθερνετ το πήρα από φόβο.

 

Για τα πακέτα της κοσμοτε το βραδυνο δεν με βολεύει γιατί θα δουλεύω πολύ νωρίς . Αυτό με το 1 ευρώ μου ταιριάζει αρκετά και στην ευελιξία γιατί θα μαι κάτω Δευτέρα Παρασκευή.

 

Τα gb και το κόμπο του frog επίσης δεν με ενδιαφέρουν καθώς όπως είπα θα κάνω μόνο browsing και απλή χρήση νετ, δεν κατεβάζω η τπτ.

Link to comment
Share on other sites

για το pc σου μπορει να ειναι θεμα drivers ή και να είναι θέμα του συγκεκριμένου stick. Το ότι "παίζει" σε άλλο μηχανημα δε λέει τίποτα. Δοκιμασε αν βρεις από φίλο/γνωστό κάποιο άλλο stick, αλλιώς υπάρχει και η λύση μιας pci-e κάρτας wireless που μπορείς να δοκιμάσεις
Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Πώς σας φαίνεται η νεα σελίδα της κοσμοτε?Έχει σταθερή και κινητή μαζί και είναι πολύ καλύτερη και πιο γρήγορη!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Πώς σας φαίνεται η νεα σελίδα της κοσμοτε?Έχει σταθερή και κινητή μαζί και είναι πολύ καλύτερη και πιο γρήγορη!

 

Εμφανισιακα ειναι πιο ομορφη ομως μου φαινεται πιο πολυπλοκη.Π.χ εψαχνα να βρω τις τιμες των πακετων του Cosmote TV για μη πελατες ΟΤΕ,και δεν τις βρηκα.Στην προηγουμενη μορφη του νομιζω ηταν ευκολοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν με συνδέει επ ουδενί στον λογαριασμό μου όσο κι αν προσπαθώ να κάνω login

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση σχετικά με αυτό ;

Αν εχουμε μια κάρτα whatsup και την βάλουμε σε ενα Μifi μπορούμε να φορτώνουμε πακέτα internet Online ;

 

....

Ακυρο το βρήκα..

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βρήκα εξειδικευμένο θέμα όπως υπάρχει για το frog σκέφτηκα ότι καλή ιδέα είναι να υπάρχει το αντίστοιχο θέμα που να είναι ποιό εξειδικευμένο με το what's up.

 

Καλή αρχή.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα φοιτητικό f2g και κάνε το τωρινό σου whatsup.

 

Στο φοιτητικό f2g με ένα 20άρικο τον μήνα θα έχεις 3000 λεπτά προς όλους (3λεπτά) 4gb ίντερνετ και 3000 προς 3 αριθμούς wind, f2g, q.

 

Το έκανα και γλύτωσα τα 100+ τον μήνα. Το Cosmote έγινε κάρτα για να μου τηλεφωνούν όσοι το είχαν.

 

Αν τα συνδυάσεις σε μια dual SIM συσκευή θα είσαι μια χαρά.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης.

Οτιδήποτε αφορά τα καρτοκινητά What's Up και Cosmokarta συζητείται εδώ : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=80009

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα φοιτητικό f2g και κάνε το τωρινό σου whatsup.

 

Στο φοιτητικό f2g με ένα 20άρικο τον μήνα θα έχεις 3000 λεπτά προς όλους (3λεπτά) 4gb ίντερνετ και 3000 προς 3 αριθμούς wind, f2g, q.

 

Το έκανα και γλύτωσα τα 100+ τον μήνα. Το Cosmote έγινε κάρτα για να μου τηλεφωνούν όσοι το είχαν.

 

Αν τα συνδυάσεις σε μια dual SIM συσκευή θα είσαι μια χαρά.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

 

Αμα θελει το συμβολαιο το κανει και Frog για το πακετο 4GB/4,4€.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...