Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ίδιο και μένα

 

Aπο Βουλγαρία ειναι.Μπορεί να καλούν κάποια κινητά που ήξεραν τους παλιούς κατόχους και τώρα να έχουν φτάσει στα χέρια σας.

Link to comment
Share on other sites

Aπο Βουλγαρία ειναι.Μπορεί να καλούν κάποια κινητά που ήξεραν τους παλιούς κατόχους και τώρα να έχουν φτάσει στα χέρια σας.

 

Καμία σχέση. Κόλπο είναι για να τους καλέσεις όταν κάτι να χρεώσουν 30ευρα...

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση. Κόλπο είναι για να τους καλέσεις όταν κάτι να χρεώσουν 30ευρα...

 

Η απλά να βρουν δουλειά στην Ελλάδα ή τον ''άνδρα/γυναίκα της ζωής του/της'' Ναι το έχω ακούσει και αυτό!

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Δε δίνεις καμία πληροφορία.

Τι γραμμή έχεις; σε τι πρόγραμμα είσαι; τι σε ενδιαφέρει να χρησιμοποιείς όσο είσαι Ολλανδία;

:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι συμφουρίτες έχουν λάβει sms για την κατάργηση της υπηρεσίας στις 16 Ιουνίου... γνωρίζετε κάτι? πάντως, αν σε περίπτωση την κόψουν, εγώ την κάνω από την cosmote...
Link to comment
Share on other sites

Αληθεύει, μήπως όμως σε αυτούς ήταν αδρανής για κανά χρόνο η υπηρεσία Email;

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών και με ενημέρωσαν οτι θα κοπεί σε όλους τους συνδρομητές η υπηρεσία. Ρωτησα τον εκπρόσωπο ποιος ειναι ο λόγος της διακοπής αλλα δεν μου απάντησε. ισως μου λεει να γινει καποια αντικατασταση της υπηρεσίας.

Υ.Γ. χρησιμοποιώ κανονικά την υπηρεσία, δεν υπαρχει θεμα αδρανιας του λογαριασμού.

Link to comment
Share on other sites

Αληθεύει, μήπως όμως σε αυτούς ήταν αδρανής για κανά χρόνο η υπηρεσία Email;
Εγώ πάντως που χρησιμοποιώ καθημερινά την υπηρεσία (και είμαι κατ' ευχαριστημένος με αυτή), δεν έχω λάβει τίποτα... αν την καταργήσουν, πάω vodafone ή wind, το έχει παρακάνει η cosmote.
Link to comment
Share on other sites

και εγω κανονικα την χρησιμοποιω. Αν την σταματησουν φευγω απο cosmote.

Σταματησαν το bonus εισερχομενων κλησεων, αν σταματησουν κ το mycosmos τι μας κραταει για να μην φυγουμε?

Απορω γιατι βγαζουν τα μάτια τους μόνοι τους.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι τακτικός χρήστης της υπηρεσίας και μάλιστα έχω αρκετά σημαντικά mail που δε θα ήθελα να χαθούν. Με δυσαρεστεί η απόφαση αυτή της Cosmote.

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

προωθηση των σημαντικων email.Ευτιχως εγω το ειχα για newsletter μονο και δεν εκανα registration σε αυτα τα mail.Ετσι και αλλιως η χωρητικοτητα ηταν μικρη δεν ηταν για πολλα πολλα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Έχω κοσμοτέ.

Έβαλα την 8.1 preview και κλασσικά χάθηκαν οι ρυθμίσεις..

Για το ίντερνετ, ξέρω το κλασικό internet στο APN...

Οι ρυθμίσεις που πρέπει να βάλω για την ενεργοποίηση των MMS;

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα το πακέτο και αν δεν το έχεις χρησιμοποιήσει καθόλου.Παρε στην εξυπηρέτηση πελατών,εκεί θα σου πουν αν θα το αλλαξουν.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Είμαι κάτοχος συμβολαίου COSMOTE και πριν απο λίγο μου έστειλαν το παρακάτω μήνυμα:

 

"TO KAΛOKAIPI ΞEKINHΣE ME ΔΩPA! H COSMOTE ΣAΣ ΠPOΣΦEPEI ΔΩPO 100' OMIΛIAΣ, 200 SMS KAI 300 MB ΓIA TO TPIHMEPO TOY AΓIOY ΠNEYMATOΣ 7 EΩΣ KAI 9 IOYNIOY. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛTE ΔΩPA ΣTO 1256 MEXPI 5/6 ΔΩPEAN!"

 

Ωραίο δωράκι.. Παρακαλώ αν κρίνετε οι του Myphone πως χρειάζεται, αναρτήστε το να το δουν περισσότεροι. Σε κάποιους μπορεί να μην πάει το sms και να το χάσουν.

Ξέρετε αν ισχύει και για what's up; 'Όποιος λάβει δώρο και για what's up ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα ενημέρωση με SMS σε σύνδεση με συμβόλαιο.

 

Νίκος.

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

Και στο δικο μας οικογενειακο πακετο σε ολες τις γραμμες.Οκ απο το ολοτελα καλη και αυτη η προσφορα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έγινε το εξης περίεργο με το Ιντερνετ (ομιλία και sms OK).

(Είχα ξαναχρησιμοποιήσει το αντίστοιχο το Πάσχα)

 

Δεν έχω πρόγραμμα δεδομένων και όταν είχε προσφορά κάτι για 500ΜΒ ή κάτι τέτοιο μου έστελνε καθημερινά sms ότι έχω one day pass με 20ΜΒ την ημέρα. Όπως κι έγινε το Πάσχα. Κανένα πρόβλημα.

 

Σε αυτή τη προσφορά όμως ενώ λειτουργεί κανονικά σε ομιλία και σμς.

Στο ιντερνετ μου έστειλε το μήνυμα ότι έχω δωρεάν one day pass ως και 10/06, αλλά μόλις συνδέθηκα μου στειλε καπάκι μήνυμα ΟΤΙ ΜΕ ΧΡΕΩΣΕ 1 ΕΥΡΩ!!!

(το Πάσχα δεν έλαβα ποτέ τέτοιο)

 

Στέλνοντας 1 στο 1256 έλαβα 3 μηνύματα με τα υπόλοιπα ομιλίας, σμς ΚΑΙ ότι έχω ΔΩΡΕΑΝ one day pass!!!!!!

 

Τι #$@^!@ κάνουν εκεί;;

 

Κι έχει και ορθογραφικό λάθος στο σμς του Ιντερνετ αντί για ΕΧΕΤΕ λέει ΕΧΕΙΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι θα καταργηθει στο συνολο της η υπηρεσια, μαζι με τα δωρεαν σμσ... Νταξ, το εχουν παρακανει πια! Ο μονος λογος που παραμενω κοσμοτε ως κυριο νουμερο, ειναι τα 300' με καθε ανανεωση των 10€.:mad:
Link to comment
Share on other sites

και εγω κανονικα την χρησιμοποιω. Αν την σταματησουν φευγω απο cosmote.

Σταματησαν το bonus εισερχομενων κλησεων, αν σταματησουν κ το mycosmos τι μας κραταει για να μην φυγουμε?

Απορω γιατι βγαζουν τα μάτια τους μόνοι τους.

 

Φίλε συμφωνώ απόλυτα και έχεις δίκιο, αλλά μην ξεχνάς ότι από ότι υπηρεσία και αν βγάζουν και προσφορά για το κοινό (άσχετα αν σε συμφέρει ή οχι), αυτοί έχουν κέρδος!!! Ε από το mycosmos φαίνεται δεν είχαν γιατί και γω ήμουν στους τζαμπατζήδες που στέλναν αβέρτα κάθε μέρα...Το βάλαν να μας γλυκάνουν να μας πιάσουν συνδρομητές και μετά άντε γειαααααα...Κλασσική τακτική του καρτέλ :mad: :mad:

1) Nokia 3330, 2) Nokia 6600, 3) Nokia N81, 4) Nokia C6-01, 5) Samsung Galaxy S5 Neo, 6) Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιώ την υπηρεσία μόνο και μόνο για τα φρεε σμσ. όταν διακοπή και αυτό, δε βλέπω το λόγο ύπαρξης του Wu που διαθέτω. θα γίνει φορητοτητα σε f2g
Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιώ την υπηρεσία μόνο και μόνο για τα φρεε σμσ. όταν διακοπή και αυτό, δε βλέπω το λόγο ύπαρξης του Wu που διαθέτω. θα γίνει φορητοτητα σε f2g

 

Nα το χαρεις ακομα λιγο γιατι σε μερικες μερες κλεινει τελειως η υπηρεσια mycosmos.ΠΑΠΑΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...