Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ αναρωτιέμαι γιατί δεν υπάρχει η καινούργια έκδοση στον SE Sever!!!

Με το πρόγραμμα Update Service μου λέει ότι έχω την τελευταία έκδοση λογισμικού ενώ έχω την R1G.Τί να πω... :mad:

 

 

Κάτσε τώρα γιατί μπερδεύτηκα! Από ΟΤΑ περνάει την R1JC και από SEUS την R1GB???? :wacko: :wacko: :wacko:

Λίγο κουφό δεν είναι?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω δεν εχω ιδιαίτερο προβλημα μονο που οταν ορίζω συντομευση στο δεξι του joystick το ημερολόγιο μετα απο λιγες μερες αυτόματα μου το γυρνάει μόνο του στο προεπιλεγμένο δηλαδή στο υλικό μου. θελω να το κάνω αναβάθμιση μόνη μου απο το site της sony-ericsson. τι πρεπει να κάνω? ειναι σίγουρο ή θα κανω καμια πατατα και θα το ξεχαρβαλώσω? μπορει κάποιος να με βοηθήσει?

εκαβη

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε τώρα γιατί μπερδεύτηκα! Από ΟΤΑ περνάει την R1JC και από SEUS την R1GB???? :wacko: :wacko: :wacko:

Λίγο κουφό δεν είναι?

 

Πολύ κουφό...

Τί να πεις :X ,υπομονή.... :O

Link to comment
Share on other sites

ELLHNO-AGGLIKO LEXIKO YPARXEI PAIDES???plz help paw londino kai to xreiazomaiiii!!!

thnx!

 

Και να βρείς καμια Java θα είναι της πλάκας...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ELLHNO-AGGLIKO LEXIKO YPARXEI PAIDES???plz help paw londino kai to xreiazomaiiii!!!

thnx!

 

Des edo http://www.getjar.com/products/7489/SlovoEdformobilesPackofGreekDictionariesforMIDP20

 

Den to exo leitourgisei alla nomizo tha kaneis kapoia arxh. ;)

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τι κάνουμε;

 

Κατά τη διάρκεια της πλοήγησης στο δίκτυο με το εν λόγω τηλέφωνο, δυστυχώς κόλλησε. Από εκεί και πέρα σταμάτησε να αναγνωρίζει τη κάρτα sim και μετά από αρκετές προσπάθειες αφού την αναγνώρισε, δεν δέχεται τον κωδικό κλειδώματος.

Το service της εταιρίας λέει ότι πρόκειται για δικό μας λάθος και θέλει 17€ και 1 ή 10!! μέρες για να το φτιάξει.

Υπάρχει καμία ιδέα;

 

 

:(

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

thnx dejavu alla prepei na sai online gi ayto kai de me voleuei!

de mporei na mhn yparxei re gmt..

 

Barme sto msn na sou stilw ena leksiko p exw

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τι κάνουμε;

 

Κατά τη διάρκεια της πλοήγησης στο δίκτυο με το εν λόγω τηλέφωνο, δυστυχώς κόλλησε. Από εκεί και πέρα σταμάτησε να αναγνωρίζει τη κάρτα sim και μετά από αρκετές προσπάθειες αφού την αναγνώρισε, δεν δέχεται τον κωδικό κλειδώματος.

Το service της εταιρίας λέει ότι πρόκειται για δικό μας λάθος και θέλει 17€ και 1 ή 10!! μέρες για να το φτιάξει.

Υπάρχει καμία ιδέα;

 

 

:(

 

η μονη ιδεα που μου ερχεται στο μυαλο,ειναι καλα θα κανεις αν δεν εχεις backup συσκευη,να αρχισεις να ψαχνεις για αλλη,γιατι απο τις 1/2!!!! που το εχω παει στην omnitech,ακομα περιμενω για αντικατασταση συσκευης οπως μου ειπαν χτες στο τηλεφωνο!!!!!:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

γιατι απο τις 1/2!!!! που το εχω παει στην omnitech,ακομα περιμενω για αντικατασταση συσκευης οπως μου ειπαν χτες στο τηλεφωνο!!!!!:mad: :mad: :mad:

 

Τους εξήγησες ότι το κινητό τους το έδωσες για επισκευή και όχι για δώρο??:rolleyes:

Γιατί μπορεί να έχει γίνει παρεξήγηση:worry: :p

Σόρρυ για το χιούμορ, αλλά τι να πεις πια....

ΕΛΕΟΣ!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάνα παιχνίδι σε στυλ Deal, Trivia ή Ποιος Θέλει να Γίνει Εκατομμυριούχος σε ελληνική γλώσσα;

 

Gia sxetika phgaine edo http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=154762

 

Tora mia kai to aneferes exo brei ekatommuriouxo sta ellhnika (alla se 176x220) kai deal mono sta agglika (me lures agglias).

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μπορει να με βοηθησει καποιος?εχω το κ800 απο το νοεμβριο και ναι μεν ειναι ολα καλα αλλα τον τελευταιο μηνα κατι επαθε και οταν παω να ανοιξω τους φακελους παιχνιδια η εφαρμογες μου λεει οτι η ενεργεια απετυχε.εκανα αναβαθμιση μεσω ιντερνετ αλλα παλι τα ιδια.καμια ιδεα καποιος???εχει ξαναπαρουσιαστει σε κανεναν αυτο το προβλημα??αν μπορειτε βοηθηστε!!
Link to comment
Share on other sites

Se alla kinhta pou mou exei katsei kati tetoio aplos ekana restart to kinhto kai leitourghse kanonika. Isos na thelei ton xrono tou :p
Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

restart εννοεις να το κλεισεις και να το ανοιξεις?αν ναι δεν διορθωνεται ουτε ετσι.υπαρχει περιπτωση να εχει κολλησει κανεναν ιο?η καμια αλλη ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

η μονη ιδεα που μου ερχεται στο μυαλο,ειναι καλα θα κανεις αν δεν εχεις backup συσκευη,να αρχισεις να ψαχνεις για αλλη,γιατι απο τις 1/2!!!! που το εχω παει στην omnitech,ακομα περιμενω για αντικατασταση συσκευης οπως μου ειπαν χτες στο τηλεφωνο!!!!!:mad: :mad: :mad:

 

:blink: :blink: :blink: :blink:

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω του εβαλα μια καρτα 2 gb και παει ρολοι σημερα που θα το φορτωσω με εικονες,φωτο,βιντεο θα σας πω πιο πολλα:)
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω του εβαλα μια καρτα 2 gb και παει ρολοι σημερα που θα το φορτωσω με εικονες,φωτο,βιντεο θα σας πω πιο πολλα:)

 

E, τι πάει ρολόι??Με την κάρτα άδεια?:wacko:

Φόρτωσέ την πρώτα και μετά πες μας πώς πάει;)(μια χαρά θα πηγαίνει βέβαια:))

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εχω περασει πραγματα απλα να περασω παρα πολλα δηλαδη γυρω στα 1gb και...θα βαλω
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Μολις επικοινώνισα τηλεφωνικά με SE,μιλούσαμε κανά 20λεπτο για το κινητό που αντιμετοπίζει ακόμα προβλήματα.Μου είπαν να το πάω γερμανό να το στείλουν,αφού υποχρωούντε να το στείλουν se,ακόμα κ να το έχω πάρει από vodafone κατάστημα.Οπότε αύριο φέυγει....με τν λίστα που ζήτησαν με τα προβλήματα που έχω καταγράψει!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Μολις επικοινώνισα τηλεφωνικά με SE,μιλούσαμε κανά 20λεπτο για το κινητό που αντιμετοπίζει ακόμα προβλήματα.Μου είπαν να το πάω γερμανό να το στείλουν,αφού υποχρωούντε να το στείλουν se,ακόμα κ να το έχω πάρει από vodafone κατάστημα.Οπότε αύριο φέυγει....με τν λίστα που ζήτησαν με τα προβλήματα που έχω καταγράψει!

 

Πήγαινε το και μέχρι τον Αγ.Ραφαήλ για κανένα ευχέλαιο προτού το στείλεις...;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...