Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει καμία διάφορα με το μαύρο? Δεν νομίζω αλλά ρωτάω για να σιγουρευτώ.

Φυσικά και έχει.Είναι άλλο χρώμα:D

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το αγοράσω και θέλω να ξέρω αν αξίζει ή όχι.

Θα ήθελα να μου πει κάποιος πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα για το συγκεκριμένο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαβάζεις μερικές σελίδες πιο πίσω και το review?

Τι παραπάνω θα μπορούσε να σου πει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Tο καφέ είναι πιο ωραίο....

Γούστα είναι αυτά :)... Εμένα μου αρέσει το ασημί εσένα το καφέ και πάει λέγοντας ;).

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά :)... Εμένα μου αρέσει το ασημί εσένα το καφέ και πάει λέγοντας ;).

 

Ναι το θέμα είναι ότι τα τσακάλια στην voda,όταν πριν ένα μήνα πήγα να πάρω το κινητό κ τους ρώτησα για το καφέ,μου είπαν ότι η se δν βγάζει σ τέτοιο χρώμα το μοντέλο.....ΜΑ ΕΛΕΟΣ...κ ακόμα όταν τους ρώτησα για τν ειδική έκδοση(το ασημί)...μου λένε που είδα τέτοιο πράγμα,κ να κοιτάξω καλύτερα γιατί κάνω λάθος.Τους λεω τα έχω δει μέσα στο site της se κ τους έλεγα να μπουν να δούν κ τπτ...ακόμα κ το ασημί είχε αναφερθεί μέσα στο site τους...κ δν το ήξεραν!Τέσπα....γούστα είναι ακριβώς...μάλλον θα τους αρέσει πολύ το μαύρο...:X:cool:

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Ναι το θέμα είναι ότι τα τσακάλια στην voda,όταν πριν ένα μήνα πήγα να πάρω το κινητό κ τους ρώτησα για το καφέ,μου είπαν ότι η se δν βγάζει σ τέτοιο χρώμα το μοντέλο.....ΜΑ ΕΛΕΟΣ...κ ακόμα όταν τους ρώτησα για τν ειδική έκδοση(το ασημί)...μου λένε που είδα τέτοιο πράγμα,κ να κοιτάξω καλύτερα γιατί κάνω λάθος.Τους λεω τα έχω δει μέσα στο site της se κ τους έλεγα να μπουν να δούν κ τπτ...ακόμα κ το ασημί είχε αναφερθεί μέσα στο site τους...κ δν το ήξεραν!Τέσπα....γούστα είναι ακριβώς...μάλλον θα τους αρέσει πολύ το μαύρο...:X:cool:

 

Το να μην ξέρουν είναι ανθρώπινο, αλλά να θέλουν να σε βγάλουν και σταβό?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι το θέμα είναι ότι τα τσακάλια στην voda,όταν πριν ένα μήνα πήγα να πάρω το κινητό κ τους ρώτησα για το καφέ,μου είπαν ότι η se δν βγάζει σ τέτοιο χρώμα το μοντέλο.....ΜΑ ΕΛΕΟΣ...κ ακόμα όταν τους ρώτησα για τν ειδική έκδοση(το ασημί)...μου λένε που είδα τέτοιο πράγμα,κ να κοιτάξω καλύτερα γιατί κάνω λάθος.Τους λεω τα έχω δει μέσα στο site της se κ τους έλεγα να μπουν να δούν κ τπτ...ακόμα κ το ασημί είχε αναφερθεί μέσα στο site τους...κ δν το ήξεραν!Τέσπα....γούστα είναι ακριβώς...μάλλον θα τους αρέσει πολύ το μαύρο...:X:cool:

 

Απλά δεν ψάχνουν.

Δεν γνωρίζουν τίποτα περισσότερο από αυτά που πουλάνε στο κατάστημα που δουλεύουν.

Και είναι σίγουροι ότι έχουν πάντα να κάνουν με άσχετους.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως κανείς ξέρει αν έστω και με "χάκεμα" μπορεί να αλλαχτεί εικονίδιο στο μενού ή πχ του ξυπνητηριού; Μπαίνει έξτρα φώτο αλλά όχι από την αρχή που χτυπά. ΕΠίσης αν μπορεί να ΜΗΝ φαίνεται ότι χτυπά κουδούνι (σηματάκι κάτω αριστερά) έχω τους λόγους μου...και επιπλέον πως δυναμώνει ο ήχος του;

Τέλος αν κάποιος ξέρει αν μπορεί να εμφανιστεί εξαρχής το υπόλοιπο των γραμμάτων στην πληκτρολόγηση ενός κειμένου για ένα SMS...και αν μπορεί να βγει επιλογή που να έχει ελληνικά και αγγλικά μαζί γράμματα (στη σειρά) όπως τα παλιά της σειρά Τ65 κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως κανείς ξέρει αν έστω και με "χάκεμα" μπορεί να αλλαχτεί εικονίδιο στο μενού ή πχ του ξυπνητηριού; Μπαίνει έξτρα φώτο αλλά όχι από την αρχή που χτυπά. ΕΠίσης αν μπορεί να ΜΗΝ φαίνεται ότι χτυπά κουδούνι (σηματάκι κάτω αριστερά) έχω τους λόγους μου...και επιπλέον πως δυναμώνει ο ήχος του;

Τέλος αν κάποιος ξέρει αν μπορεί να εμφανιστεί εξαρχής το υπόλοιπο των γραμμάτων στην πληκτρολόγηση ενός κειμένου για ένα SMS...και αν μπορεί να βγει επιλογή που να έχει ελληνικά και αγγλικά μαζί γράμματα (στη σειρά) όπως τα παλιά της σειρά Τ65 κτλ...

 

πολλα ζητας απο ενα κινητο με κλειστο λειτουργικο,φιλαρακι....;)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως κανείς ξέρει αν έστω και με "χάκεμα" μπορεί να αλλαχτεί εικονίδιο στο μενού ή πχ του ξυπνητηριού; Μπαίνει έξτρα φώτο αλλά όχι από την αρχή που χτυπά. ΕΠίσης αν μπορεί να ΜΗΝ φαίνεται ότι χτυπά κουδούνι (σηματάκι κάτω αριστερά) έχω τους λόγους μου...και επιπλέον πως δυναμώνει ο ήχος του;

Τέλος αν κάποιος ξέρει αν μπορεί να εμφανιστεί εξαρχής το υπόλοιπο των γραμμάτων στην πληκτρολόγηση ενός κειμένου για ένα SMS...και αν μπορεί να βγει επιλογή που να έχει ελληνικά και αγγλικά μαζί γράμματα (στη σειρά) όπως τα παλιά της σειρά Τ65 κτλ...

 

Από όσο ξέρω haκιες στα se δεν γίνονται, εκτός από ελάχιστα πράγματα.Και γενικά δεν αξίζει να το ρισκάρεις

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

...και αν μπορεί να βγει επιλογή που να έχει ελληνικά και αγγλικά μαζί γράμματα (στη σειρά) όπως τα παλιά της σειρά Τ65 κτλ...

 

Για να γίνει αυτό,λογικά αρκεί να επιλέξεις "γλώσσα γραφής > τυπικό abc".

Για τα υπόλοιπα που ρωτάς,ίσως να ξέρει ο darkmen.

Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει αυτό,λογικά αρκεί να επιλέξεις "γλώσσα γραφής > τυπικό abc".

Για τα υπόλοιπα που ρωτάς,ίσως να ξέρει ο darkmen.

Και γλωσσα προεπιλογης μονο Αγγλικα,τα ελληνικα τα απενεργοποιεις.ετσι γινεται.επισης με αυτο το tip μπορεις να στειλεις και μηνυμα με 160 χαρακτηρες! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:D Είδα ότι η Microland έχει φέρει το Κ800i Silver_James Bond Edition... τιμή: 328 ευρώ.

 

Είναι πολύ όμορφο το silver και σκέπτομαι να το χτυπήσω :p.

 

http://www.eml.gr/files/images/products/%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/10.00.01.097_lr.gif

 

Βασικά εδώ βρήκα το s.e. k790i σε τελείως άσπρο χρώμα.:D

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταριά του k750i κάνει για το k800i?
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

 

Πολυ παραξενο σε λευκο...δεν ξερω αν μου αρεσει.Παντως σε ασημι ειναι φοβερο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

Το Κ790 βγαίνει σε διαφορετικά χρώματα από το Κ800;

Είχα την εντύπωση ότι κυκλοφορούν με τα ίδια χρώματα.

Εκτός αν είναι το ασημί και μοιάζει με άσπρο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.μια ερωτηση.θελει ενας φιλος μου να παρει το κ800 αλλα εγω του ειπα οχι λογο joystik.ειχα κακη εμπειρια απο κ700 κ κ750. εχει αλλαξει κατι? ειναι καλυτερο το joystic.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.μια ερωτηση.θελει ενας φιλος μου να παρει το κ800 αλλα εγω του ειπα οχι λογο joystik.ειχα κακη εμπειρια απο κ700 κ κ750. εχει αλλαξει κατι? ειναι καλυτερο το joystic.

 

Από ότι φαίνεται, σε σχέση με το παρελθόν, είναι καλύτερα τα πράγματα με το τζόιστικ του Κ800. Δεν υπάρχουν πολλά παράπονα από τους χρήστες. Για το τζόιστικ τουλάχιστον. Για τα υπόλοιπα...

Link to comment
Share on other sites

re paidia aksizei na kanw to kin update h tha dimiourgithei kanena problem k tha trexw k den tha ftanw meta.

Αν δεν εχεις ακομη bug δεν χρειαζεται να το κανεις αναβαθμιση.πολλοι ηταν που δεν ειχαν προβλημα με το κινητο και το "πειραξαν" και μετα αρχισαν τα προβληματα.απντως αν κανεις σωστα το update δεν θα αντιμετωπισεις προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...