Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδατε καμιά διαφορά με την αναβάθμιση?Διορθώνονται τα προβλήματα που εμφανίζει?Αξίζει να το πάρω?

Είμαι ανάμεσα στο κ800ι και w850.Ποιο μου προτείνετε?

k800i να παρεις! το κινητο τα εχει ολα και τωρα που εχει πεσει η τιμη του ειναι καλη περιπτωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 ωρα πέρασε κι ακόμα είναι στο 100% μήπως κόλλησε?? Αν το σταματήσω τι γίνεται?

 

Bgalto apo to kalwdio!!!vgale mpataria ksana valtin kai dokimase na to anoikseis!!!

An dn anoiksei ksana anavathmisi!!!Outws i allws afou kollise dn exeis kamoia allh epilogi;):(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

τελικά έβγαλα το καλώδιο...και είναι όλα οκ μάλλον θα το ξανακάνω όμως γιατί δε βλέπω κάποια αλλαγή μέσα όλα ίδια όπως πρίν ούτε το θέμα δεν άλλαξε δεν θα έπρεπε να έχει αλλαξει κάτι; Διάβασα παραπάνω ότι δε σβήνει κάτι..αλλά να μην αλλάξει τίποτε; προφανώς κόλλησε και δεν έγινε :(
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι αλλαγές περίμενες να δεις;

Νέο λειτουργικό εγκατάστησες; :)

Συνήθως δεν μπορούμε να καταλάβουμε αλλαγές στην συσκευή μετά την αναβάθμιση. Το μόνο που αλλάζει είναι η διόρθωση μικρών bugs.

Απλά δες ποια έκδοση έχεις πλέον, για να καταλάβεις αν έγινε η αναβάθμιση ή όχι.;)

Link to comment
Share on other sites

Mην βιαζεσται ακόμα για αγορά -Η συσκευή ήρθε σχετικά νωρίτερα σε ποσότητα,από ότι είχε αναφερθεί και σίγουρα θα υπάρχουν "παιδικές" ασθένειες κατασκευής και οι παρτίδες ελέγχονται.

 

Μερικά κουτιά Vodafone αναφέρουν ότι είναι Made in China,μερικά όμως δεν λένε τίποτε-Καποιος που το πήρε unbranded τι γράφει,από που είναι made in ?

 

 

Made in China και το non-branded

Link to comment
Share on other sites

Συνηθιστε το γιατι στο μελλον δυσκολα θα δειτε τηλεφωνα απο αλλου πλεον.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, χτες ήρθε στα χέρια μου ολοκαίνουργιο και σφραγισμένο το Κ800ι από ΤΙΜ και δεν είχε μέσα έχτρα κάρτα μνήμης. Κάποιοι γνωστοί μου είπαν το πήραν από άλλα μαγαζιά με μια Μ2 1GB κανονικά μέσα στη συσκευασία...Εσείς που το πήρατε σχετικά τελευταία τι έχετε πάρει μαζί?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, χτες ήρθε στα χέρια μου ολοκαίνουργιο και σφραγισμένο το Κ800ι από ΤΙΜ και δεν είχε μέσα έχτρα κάρτα μνήμης. Κάποιοι γνωστοί μου είπαν το πήραν από άλλα μαγαζιά με μια Μ2 1GB κανονικά μέσα στη συσκευασία...Εσείς που το πήρατε σχετικά τελευταία τι έχετε πάρει μαζί?

 

Δν δίνεται μαζί με κάρτα μνήμης.Έχει cd,manuals,καλώδιο,hf,λουράκι.:)

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, χτες ήρθε στα χέρια μου ολοκαίνουργιο και σφραγισμένο το Κ800ι από ΤΙΜ και δεν είχε μέσα έχτρα κάρτα μνήμης. Κάποιοι γνωστοί μου είπαν το πήραν από άλλα μαγαζιά με μια Μ2 1GB κανονικά μέσα στη συσκευασία...Εσείς που το πήρατε σχετικά τελευταία τι έχετε πάρει μαζί?

οχι σε αυτο το τηλεφωνο αλλα στο w850i δινεται αυτη η καρτα.εμενα γνωστος μου απο κατστημα cosmote που το εχει αγορασει ειχε μεσα καρτα των 64 mb.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι αλλαγές να δώ αφού ακόμα δεν έχει τελειώσει...

 

Δεν απευθύνθηκα σε σένα

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

einai ontos toso euaisthito to joystick?

Δεδομένου ότι κάθε 3-4 μήνες θα σου κάνουν αντικατάσταση συσκευής λόγω προβλημάτων, όχι δεν είναι. ;)

 

Πέρα από την πλάκα, όχι μια χαρά είναι, απλά φρόντιζε να το καθαρίζεις όταν μαζεύει σκόνη γύρω-γύρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι κάθε 3-4 μήνες θα σου κάνουν αντικατάσταση συσκευής λόγω προβλημάτων, όχι δεν είναι. ;)

 

Πέρα από την πλάκα, όχι μια χαρά είναι, απλά φρόντιζε να το καθαρίζεις όταν μαζεύει σκόνη γύρω-γύρω.

Μήπως τα παρά λες λίγο?Σε ένα Κ750Ι που είχα ποτέ δεν μου δημιούργησε πρόβλημα το joystic.Για τα αλλά προβλήματα δεν ξέρω.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στον 2ο μήνα το joystick μου δημιούργησε πρόβλημα και κλασικά θέλει καθάρισμα!Αλλά δε γίνεται κάθε 2-3 μήνες να το πηγαίνω για καθάρισμα!

Έλεος όμως,αφού το πρόβλημα είναι γνωστό από την εποχή του Τ610, γιατί δε βάζουν joypad που δεν έχει πρόβλημα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! εχω 2 βδομαδες που πηρα το κ800 κ χθες το εκανα αναβαθμιση απο την εκδοση R1ED001 στην r1jg001.Το προβλημα μου ειναι οτι ενω επελεξα ελληνικα η γλωσσα που υποστηριζει μετα την αναβαθμιση ειναι μονο η αγγλικη!!Εχω επαναλαβει την αναβαθμιση αλλα τπτ!

Τί κανω τωρα το παω για service?

Ξερετε αν θα μου το κανουν αμεσος ή θα μου το κρατισουν καμια βδομαδα;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! εχω 2 βδομαδες που πηρα το κ800 κ χθες το εκανα αναβαθμιση απο την εκδοση R1ED001 στην r1jg001.Το προβλημα μου ειναι οτι ενω επελεξα ελληνικα η γλωσσα που υποστηριζει μετα την αναβαθμιση ειναι μονο η αγγλικη!!Εχω επαναλαβει την αναβαθμιση αλλα τπτ!

Τί κανω τωρα το παω για service?

Ξερετε αν θα μου το κανουν αμεσος ή θα μου το κρατισουν καμια βδομαδα;

 

και λιγο λες!!!βαλε μηνα για να εισαι μεσα....:mad:

Link to comment
Share on other sites

opos to blepo tote re paidia,de aksizei kapoios na to parei? ego pleon to skeftomai para polu entona apo ekei pou imoun sigouri..blepo problima me logismiko,problima me joystick,epistrofes..TELIKA AKSIZEI H NA MEINO ME TO D600 POU EXO?
Link to comment
Share on other sites

opos to blepo tote re paidia,de aksizei kapoios na to parei? ego pleon to skeftomai para polu entona apo ekei pou imoun sigouri..blepo problima me logismiko,problima me joystick,epistrofes..TELIKA AKSIZEI H NA MEINO ME TO D600 POU EXO?

 

Το αν αξίζει ή όχι, είναι θέμα προσωπικών αναγκών και επιλογών.

Πάντως, οτι έχουν εμφανιστεί πολλά προβλήματα, πολύ περισσότερα από ότι με άλλα τηλέφωνα της εταιρίας, και ότι η omnitech δεν μπορεί να ανταποκριθεί επαρκώς, σαν επίσημο σέρβις της se, αυτό είναι σίγουρο

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα θέματα που αφορούν μοντέλα κινητών υπάρχουν παράπονα από τους χρήστες αλλά μάλλον για το Κ800 έχουμε ρεκόρ παραπόνων.
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα θέματα που αφορούν μοντέλα κινητών υπάρχουν παράπονα από τους χρήστες αλλά μάλλον για το Κ800 έχουμε ρεκόρ παραπόνων.

Και το w850i δεν παει πισω...:lol: :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:D Είδα ότι η Microland έχει φέρει το Κ800i Silver_James Bond Edition... τιμή: 328 ευρώ.

 

Είναι πολύ όμορφο το silver και σκέπτομαι να το χτυπήσω :p.

 

http://www.eml.gr/files/images/products/%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/10.00.01.097_lr.gif

Link to comment
Share on other sites

:D Είδα ότι η Microland έχει φέρει το Κ800i Silver_James Bond Edition... τιμή: 328 ευρώ.

 

Είναι πολύ όμορφο το silver και σκέπτομαι να το χτυπήσω :p.

 

http://www.eml.gr/files/images/products/%CE%A4%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1/10.00.01.097_lr.gif

Οντως το ασημι ειναι ολα τα λεφτα.πολυ ομορφο..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει καμία διάφορα με το μαύρο? Δεν νομίζω αλλά ρωτάω για να σιγουρευτώ.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...