Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια υπαρχει τροπος να ανοιχτει το κιν οπως φενεται εδω για το κ750-->http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=870 ωστε να το κανω ενα καθαρισμο για να μην χρειαστει να το παω σε καποιο service

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει τροπος να ανοιχτει το κιν οπως φενεται εδω για το κ750-->http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=870 ωστε να το κανω ενα καθαρισμο για να μην χρειαστει να το παω σε καποιο service

Δοκιμασε και πες'μας τι εκανες! εγω στην θεση σου δεν θα το επιχειρουσα..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν μετατροπείς αρχείων pdf, doc, xls σε μορφή java ώστε να μπορεί να τα διαβάσει το κινητό σου. μηπως ξε ρεις που μπορω να τα βρω???
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε και πες'μας τι εκανες! εγω στην θεση σου δεν θα το επιχειρουσα..:cool:

 

περισσοτερο επικυνδινο ειναι να το παω στο service απο το κανω μονοs μου:p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα παράγγειλα το Κ800 αύριο θα το έχω στα χέρια μου.Ελπίζω να μην μου βγάλει προβλήματα.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα παράγγειλα το Κ800 αύριο θα το έχω στα χέρια μου.Ελπίζω να μην μου βγάλει προβλήματα.

 

αντε με το καλο.....αλλα καλου κακου για να εισαι κ σιγουρος πηγενετο κ σε κανενα παπα να στο διαβασει :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως φευγει το ξυπνητηρι απο την οθονη χωρις να απενεργοποιησω το ξυπνητηρι. Πρεπει να φενεται συνεχεια η ωρα του ξυπνητηριου???

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει τροπος να ανοιχτει το κιν οπως φενεται εδω για το κ750-->http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=870 ωστε να το κανω ενα καθαρισμο για να μην χρειαστει να το παω σε καποιο service

 

Μπες στο link που σου δίνω παρακάτω,κατέβασε το "k800 dismantle guide" που θα βρεις στο πάνω αριστερά μέρος της σελίδας και...καλή τύχη!;)

 

 

http://www.expansys.com.gr/ft.aspx?i=132648&thread=847

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως φευγει το ξυπνητηρι απο την οθονη χωρις να απενεργοποιησω το ξυπνητηρι. Πρεπει να φενεται συνεχεια η ωρα του ξυπνητηριου???

Δυστηχως δεν γινεται..οσα κινητα SE που ειχα ποτε δεν ειχα απενεργοποιησει αυτο,παντα φαινοτανε! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε εμεις με το Κ800 μας να βαλουμε το track ID και να δουλευει?

Ωραιο προγραμματακι, το εχει ο πατερας μου στο W710i και θα το θελα. Αλλα αν δεν ειναι πανω στο κιν μπορουμε να το βαλουμε εμεις???

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πριν μια ώρα αγόρασα και εγώ το Κ800.Ελπίζω να μου βγει καλό...
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε εμεις με το Κ800 μας να βαλουμε το track ID και να δουλευει?

Ωραιο προγραμματακι, το εχει ο πατερας μου στο W710i και θα το θελα. Αλλα αν δεν ειναι πανω στο κιν μπορουμε να το βαλουμε εμεις???

Οχι,μονο τα κινητα της σειρας Walkman το εχουν και αρχης γενομενης απο το w850i και μετα..:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

geia sas..

 

skeftomai na agoraso to k800i alla exo akousei oti kolane k bgazoun problima sto joystick...

ti exete na peite apo tin empeiria sas?? sas exei dimiourgisei kanena problima??

 

eimai anamesa se k800i k N72

Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

geia sas..

 

skeftomai na agoraso to k800i alla exo akousei oti kolane k bgazoun problima sto joystick...

ti exete na peite apo tin empeiria sas?? sas exei dimiourgisei kanena problima??

 

eimai anamesa se k800i k N72

 

Mpliax N72 Nokia. Μολις το εδωσα φιλε μου το N70 ME που ειχα γιατι μου ειχε σπασει τα νευρα. Για να ανοιξει εκανες αιτηση και γενικα για να κανεις το οτιδηποτε επρεπε να περιμενεις και να εχεις πολυ υπομονη! Παλι καλα που δεν το εσπασα και το ανταλλαξα με SE παλι (αφου ειχα το W900i και το εδωσα ο Μ@λ@κ@ςςς για να παρω το Ν70). Παντως μην παρεις σειρα Ν, θα σου σπασει τα νευρα. Για να κοιταξω εικονες ειχα 2 προγραμματα, για να δω βιντεο αλλο προγραμμα και γενικα ειχα ενα σωρο προγραμματα για να κανω αλλες δουλειες.Απο μονο το δεν κανεις δουλεια! Το Κ800 εγω τωρα το πηρα και δεν εχω δει κατι. Ελπιζω το joystick να αντεξει οπως λες!

 

Αυτα απο μενα!

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και πολύ καιρό το K800i, το έχω στείλει μία φορά για service στο οποίο μου έκαναν μία αναβάθμιση λογισμικού (με κάλυψε η εγγύηση) και από τότε είμαι υπερβολικά ευχαριστημένος.

 

Το θέμα είναι ότι δεν του έχω αγοράσει ακόμα Memory Stick. Το πήρα απόφαση λοιπόν να του αγοράσω..

 

Θέλω να αγοράσω το 1 GB αλλά έχω ακούσει ότι κολλάει. Ισχύει; Να πάω στο 512 MB;

When the enemy comes welcome him,

when he goes send him on his way.

Link to comment
Share on other sites

geia sas..

 

skeftomai na agoraso to k800i alla exo akousei oti kolane k bgazoun problima sto joystick...

ti exete na peite apo tin empeiria sas?? sas exei dimiourgisei kanena problima??

 

eimai anamesa se k800i k N72

ν72 δαγκωτο φιλε...

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση μέσα από το μενού του τηλεφώνου είναι ασφαλής?Και ποσό θα με χρεώσουν?
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ... δεν καταλαβα... το > που το βαζω?

 

ειναι αριστερα kai δεξια με το joystick

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και πολύ καιρό το K800i, το έχω στείλει μία φορά για service στο οποίο μου έκαναν μία αναβάθμιση λογισμικού (με κάλυψε η εγγύηση) και από τότε είμαι υπερβολικά ευχαριστημένος.

 

Το θέμα είναι ότι δεν του έχω αγοράσει ακόμα Memory Stick. Το πήρα απόφαση λοιπόν να του αγοράσω..

 

Θέλω να αγοράσω το 1 GB αλλά έχω ακούσει ότι κολλάει. Ισχύει; Να πάω στο 512 MB;

 

φιλε κ εγω 1γιγα εχω και δεν κολαει καθολου

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και πολύ καιρό το K800i, το έχω στείλει μία φορά για service στο οποίο μου έκαναν μία αναβάθμιση λογισμικού (με κάλυψε η εγγύηση) και από τότε είμαι υπερβολικά ευχαριστημένος.

 

Το θέμα είναι ότι δεν του έχω αγοράσει ακόμα Memory Stick. Το πήρα απόφαση λοιπόν να του αγοράσω..

 

Θέλω να αγοράσω το 1 GB αλλά έχω ακούσει ότι κολλάει. Ισχύει; Να πάω στο 512 MB;

 

file can exo mia sony memory srick 1G kata 80% gemati kai den adimetopizo KANENA provlima me kolimata kai tetia..:cool:

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση μέσα από το μενού του τηλεφώνου είναι ασφαλής?Και ποσό θα με χρεώσουν?

 

oles tis anavathmisis etsi tis exo kani.. asfalis ine.. ala xreoni ligo parapano..:O

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

oles tis anavathmisis etsi tis exo kani.. asfalis ine.. ala xreoni ligo parapano..:O

 

Ποσό θα με χρεώσει?

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Ποσό θα με χρεώσει?

 

σου συνηστω να το κανεις με το καλωδιο γιατι χρεωνει παρα πολυ εμενα μου εφαγε μια 10αρα καρτα πορδαφον κ ειχε κανει download μονο 710kb απο

τα 3mb που ειναι συνολικα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Με τιποτα δε συμφερει μεσα απο το τηλεφωνο...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...