Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως η αντιπροσωπεια ιδεα δεν ειχε για την ασημι προσοψη,μονο καφε και μαυρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παντως η αντιπροσωπεια ιδεα δεν ειχε για την ασημι προσοψη,μονο καφε και μαυρο.

και γενικοτερα σε ανταλλακτικα(προσοψεις) δεν εχει καθολου..:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να τα πω απο την αρχη γιατι μου απαντατε ο,τι να 'ναι (μη με βρισετε, δεν το λεω επιθετικα) Εχω κανει ΚΑΙ αναβαθμιση απο ερικσον ΚΑΙ φορματ καρτας μνημης. Απλως ρωταω αν υπαρχει αλλη λυση διαφορετικη της αναβαθμισης απο wotan διοτι δεν εχω πιστωτικη!!! Αλλιως...αντιο εφαρμογες, αντιο παιχνιδια!:cry: :cry: :cry:

 

 

Μην φοβάσε δεν σε βρίζουμε (#$@#$@!^&*). :lol:

Τότε σαν μόνη λύση βλέπω το να το πας σε κάποιο service point και να ζητήσεις να το κάνουν αναβάθμιση. Εγγύηση σίγουρα θα έχεις, δεν θα πληρώσεις απολύτως τίποτα. Μόνον μην το πας στην Omnitech γιατί πολλά παράπονα ακούγονται για το συγκεκρημένο service.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

εμένα λύθηκε

 

Τζόκερ έπεξες? ;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παντως η αντιπροσωπεια ιδεα δεν ειχε για την ασημι προσοψη,μονο καφε και μαυρο.

 

Στην βοντα ρέι,με τρέλανανε....δν ήξεραν ότι βγαίνει σε καφέ...μονό σε μαύρο έλεγαν....μα έλεος.....το άσπρο είναι limited edition....

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Τζόκερ έπεξες? ;)

 

είναι πρώτη φορά που δεν είμαι γκαντέμης στη ζωή μου τον τελευταίο χρόνο. Ειλικρινά η πρωτη

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως οι κλήσεις σου είναι από τους ίδιους αριθμούς? Τα Sony Ericcson έχουν περιορισμένο log κλήσεων και αν ένας αριθμός σε έχει πάρει 10 φορές, εμφανίζει μόνο την τελευταία. Αν θες αναβάθμιση μπορείς να την κάνεις είτε από το menu του Ρυθμίσεις -> Update service αν έχεις wap που βέβαια θα σου κοστίσει αρκετά, είτε κατεβάζοντας από το site το πρόγραμμα αναβάθμισης μέσω του PC.

 

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps7&zone=ps&fid=21839&numItems=18

 

πού όμως όταν το έκανα εγώ προχθές και μετά το τσέκαρα με το update του κινητού μου, έβγαλε ότι ήθελε κι άλλη αναβάθμιση την οποία έκανα από το κινητό και τώρα θα κλαίω από τις χρεώσεις…

 

 

katebasa tin anaba8misi kai distixos den tin pernaei sto kinito.piga sto germano kai pali ta idia.:blink: :blink: :blink: :X

kamia idea ???

aaa !!

ektos apo to na mi krataei eiserxomenes-ekserxomenes -anapantites apektise ki alo kousouri.sbinei mono tou:cry: :X :wacko:

+ to oti den mporo na do pai ekdosi exei pano ayti ti stigmi.

simiono oti einai agorasmeno apo tin TIM kai exei mesa to logismiko tis

help????:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με λογισμικο αλλης εταιρειας μεσα δεν μπορεις να κανεις αναβαθμιση, μονο αναβαθμιση ΤΙΜ. Κανε debrand κ μετα μπορεις να περασεις οτι εκδοση θες
Link to comment
Share on other sites

Με λογισμικο αλλης εταιρειας μεσα δεν μπορεις να κανεις αναβαθμιση, μονο αναβαθμιση ΤΙΜ. Κανε debrand κ μετα μπορεις να περασεις οτι εκδοση θες

 

debrand ????:blink: :blink: :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμα βρουν ανταλλακτικα θα πρεπει να εισαι απο τους τυχερους..:whistle:

 

μπορει και να τα αλλαξουν,αλλα το κινητο θα το παρεις μετα απο 1 μηνα,ειδικα αν πας στην omnitech!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

debrand ????:blink: :blink: :blink:

 

debrand simainei na vgaleis to firmware tis TIM kai na valeis tou kanonikou k800!!!Auto distixws mexri stigmhs ginete me pliromh mesw paypal se kapoion debrander opws davinci wotan klp!!!

 

Elpizw na voIthisa

:):D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

μπορει και να τα αλλαξουν,αλλα το κινητο θα το παρεις μετα απο 1 μηνα,ειδικα αν πας στην omnitech!!!!:mad:

 

Na ne kala to se point ths 8esallonikis sthn dodekanisou!!!Taxa pige h aderfi mou sthn omnitech sthn tzortz gia kaliteri eksipiretisi kai koloki8ia toumpana!!!

Mou zitisan kai 130 H 140 euros gia na mou to ftiaxoun!!!Eleos dld

Are se ti mas kaneis!!!Tosa atoma paraponemena Fotia 8a se valoume:whistle: :rolleyes: :p :X :O

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Na ne kala to se point ths 8esallonikis sthn dodekanisou!!!Taxa pige h aderfi mou sthn omnitech sthn tzortz gia kaliteri eksipiretisi kai koloki8ia toumpana!!!

Mou zitisan kai 130 H 140 euros gia na mou to ftiaxoun!!!Eleos dld

Are se ti mas kaneis!!!Tosa atoma paraponemena Fotia 8a se valoume:whistle: :rolleyes: :p :X :O

 

Αυτά γίνονται μόνο στην omnitech.

Από την TS International(το άλλο εξουσιοδοτημένο σέρβις της se ) προσωπικά δεν είχα ποτέ παράπονο(ούτε με τα se που πήγαινε, ούτε με τηλέφωνα άλλων εταιριών(γιατί αυτά τα επισκευαστικά κέντρα έχουν το σέρβις πολλών εταιριών)

 

off topic

Σόρρυ που είμαι τόσο εχθρικός με την omnitech αλλά την τελευταία φορά τα είχα πάρει στο κρανίο όταν τους είχα αφήσει ένα κινητό για αναβάθμιση και μετά από 10 ολόκληρες ημέρες που τους ενόχλησα (και δεν το είχαν έτοιμο εννοείται), μου είπαν ότι έχει πρόβλημα ο server και δεν μπορούν να κάνουν αναβάθμιση.:wacko: :blink:

Πήρα εκείνη την ώρα το κινητό από τα χέρια τους, πήγα στην TS International και μου κάνανε την αναβάθμιση επί τόπου!!!:D

Άκου έχει πρόβλημα ο server.:mad:

Σε κανένα χαζό νομίζουν ότι τα λένε αυτά.

Τους υποσχέθηκα βέβαια ότι θα τους κάνω ρόμπα στο net.Αν τα διαβάζουν τώρα, θα θυμηθούν ίσως ποιος είμαι:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σκέφτομαι να πάρω το κινητάκι, διάβασα αρκετές σελίδες του topic και διαπίστωσα πάρα πολλά προβλήματα με το κ800. Το ερώτημα είναι αν έχουν πλέον λυθεί τα προβλήματά του(έστω τα περισσότερα) μετά από τόσους μήνες στην αγορά και αν αξίζει τελικά τα 320 ευρω ή θα χτυπαώ το κεφάλι μου(και το κινητό) στον τοίχο?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σκέφτομαι να πάρω το κινητάκι, διάβασα αρκετές σελίδες του topic και διαπίστωσα πάρα πολλά προβλήματα με το κ800. Το ερώτημα είναι αν έχουν πλέον λυθεί τα προβλήματά του(έστω τα περισσότερα) μετά από τόσους μήνες στην αγορά και αν αξίζει τελικά τα 320 ευρω ή θα χτυπαώ το κεφάλι μου(και το κινητό) στον τοίχο?

 

μαλλον το δευτερο...δυστυχως....:(

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΧΩ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΧΩ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

 

οι 15 μερες,δεν λενε τιποτα...εμενα στους 8 μηνες τα εφτυσε απο πλακετα(οπως ισχυριζονται στην κωλοomnitech)και απο τις 1/2 το εχω εκει!!!!:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σκέφτομαι να πάρω το κινητάκι, διάβασα αρκετές σελίδες του topic και διαπίστωσα πάρα πολλά προβλήματα με το κ800. Το ερώτημα είναι αν έχουν πλέον λυθεί τα προβλήματά του(έστω τα περισσότερα) μετά από τόσους μήνες στην αγορά και αν αξίζει τελικά τα 320 ευρω ή θα χτυπαώ το κεφάλι μου(και το κινητό) στον τοίχο?

Kαλυτερα αποφασισε μονος σου και μην ακους οτι λεει ο καθενας..γιατι αυτος που του επαθε κατι θα λεει μακρια.. και σε αυτον που του ειναι ολα οκ..θα λεει φοβερο!δεν θα βγαλεις ακρη.:)

Link to comment
Share on other sites

οι 15 μερες,δεν λενε τιποτα...εμενα στους 8 μηνες τα εφτυσε απο πλακετα(οπως ισχυριζονται στην κωλοomnitech)και απο τις 1/2 το εχω εκει!!!!:mad: :mad: :mad:

 

το ιδιο προβλημα και εγω.Μου ειπαν πως καηκε η πλακετα και πως θα ειναι ετοιμο σε 10 μερες,περασε 1 μηνας και ακομα τιποτα.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Με λογισμικο αλλης εταιρειας μεσα δεν μπορεις να κανεις αναβαθμιση, μονο αναβαθμιση ΤΙΜ. Κανε debrand κ μετα μπορεις να περασεις οτι εκδοση θες
Ούτε σε se point;
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτηκα να του βαλω μνημη και βρηκα στο e-bay μια 2 giga της sandisk και μια 1gb της sony,ποια να προτιμησω?θα εχουν διαφορα εκτος απο την χωρητικοτητα?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτηκα να του βαλω μνημη και βρηκα στο e-bay μια 2 giga της sandisk και μια 1gb της sony,ποια να προτιμησω?θα εχουν διαφορα εκτος απο την χωρητικοτητα?

Οποια σε συμφερει..αν ειναι να βρεις στα ιδια λεφτα μεγαλυτερη χωρητικοτητα..παρτην! αλλα και στην ελλαδα οι τιμες εχουν πεσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσε καποιος "ΓΑΤΟΣ" εδω μεσα να μου πει τι κανω στην καταχωρηση

 

επαφων στο πεδιο "Ονομα:12345678", γιατι δε γραφει πανω απο 8 χαρακτηρες?

 

Ευχαριστω!

[sIGPIC][/sIGPIC] Τα λόγια ειναι περιττά...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Σκέφτομαι να πάρω το κινητάκι, διάβασα αρκετές σελίδες του topic και διαπίστωσα πάρα πολλά προβλήματα με το κ800. Το ερώτημα είναι αν έχουν πλέον λυθεί τα προβλήματά του(έστω τα περισσότερα) μετά από τόσους μήνες στην αγορά και αν αξίζει τελικά τα 320 ευρω ή θα χτυπαώ το κεφάλι μου(και το κινητό) στον τοίχο?

File mou parto kai astous na lene.

Exo allaxei dyo ego kai exoun kai 3 filoi to idio kai kanena den exei parousiasei to paramikro.

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

File mou parto kai astous na lene.

Exo allaxei dyo ego kai exoun kai 3 filoi to idio kai kanena den exei parousiasei to paramikro.

 

Ama to goustareis parto!!!

Kanto kai ena euxelaio omws otan to pareis!!!

 

Ante kai otan to pareis pes entiposeis!!!

 

Scottas:D :) :lol: :p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...