Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά έχει βγει η official version και ακόμα δεν έχω δει μερικες διορθωσεις.

όταν είσαι σε invisible mode και μπαίνει ένας το πράσινο ανθρωπάκι στην system tray πρασινίζει,ευτυχως δεν γίνεσαι online αλλα δεν πρέπει να το διορθώσουν?

αν θυμάμαι ένα άλλο στην official version(πριν την 792)όταν είσαι invisible mode και βάλεις το ποντίκι λέει connection error..

btw invisible mode=σε δείχνει οτι είσε offline ενώ είσαι Online

ps:οι λεπτομέριες κάνουν τον πρωταθλητή :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ένας φίλος στην προηγούμενη σελίδα έχει την ίδια απορία. Γιατί εμφανίζονται tabs μόνο των Contacts και της Cosmote; Που είναι τα υπόλοιπα tabs (οέο);

 

Milas gia tin elliniki ekdosi i tin amerikaniki/angliki ?

Link to comment
Share on other sites

Milas gia tin elliniki ekdosi i tin amerikaniki/angliki ?

 

Αμερικανική/αγγλική. Απ' ότι φαίνεται όμως, όπως απάντησε κι ο Βασίλης πιο πάνω, προς το παρόν δεν υπάρχουν αλλα tabs. Το θέμα είναι ότι ούτε στον προηγούμενο (7.5) Messenger εμφανίζονταν άλλα tabs, γι' αυτό είπα να ρωτήσω.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχει βγει η official version και ακόμα δεν έχω δει μερικες διορθωσεις.

όταν είσαι σε invisible mode και μπαίνει ένας το πράσινο ανθρωπάκι στην system tray πρασινίζει,ευτυχως δεν γίνεσαι online αλλα δεν πρέπει να το διορθώσουν?

αν θυμάμαι ένα άλλο στην official version(πριν την 792)όταν είσαι invisible mode και βάλεις το ποντίκι λέει connection error..

btw invisible mode=σε δείχνει οτι είσε offline ενώ είσαι Online

ps:οι λεπτομέριες κάνουν τον πρωταθλητή :p

Πρασινίζει γιατί ειναι τέτοιο το animation που έχουν φτιάξει. Δεν είναι bug.

Εμένα όταν ειμαι σε Appear Offline κατάσταση, και βάζοντας πάνω το ποντίκι λέει "Signed In (Appear Offline)". Mάλλον από τα πολλά Patch τα εκανες ρδελομπου...

Link to comment
Share on other sites

Πρασινίζει γιατί ειναι τέτοιο το animation που έχουν φτιάξει. Δεν είναι bug.

Εμένα όταν ειμαι σε Appear Offline κατάσταση, και βάζοντας πάνω το ποντίκι λέει "Signed In (Appear Offline)". Mάλλον από τα πολλά Patch τα εκανες ρδελομπου...

και όμως δεν είχα βάλει κανένα patch...

το οτι θέλει διορθώσεις,δεν σημαίνει οτι έχει bug.

Link to comment
Share on other sites

κατι ανησυχητικο συμβαινει στο pc μου, χθες και σημερα μου εβγαλε αυτο οταν εκανα log in...:blink:

http://img322.imageshack.us/img322/5442/untitled0jc.jpg

Link to comment
Share on other sites

κατι ανησυχητικο συμβαινει στο pc μου, χθες και σημερα μου εβγαλε αυτο οταν εκανα log in...:blink:

http://img322.imageshack.us/img322/5442/untitled0jc.jpg

 

Oυπς!! :lol:

Sorry!! Δικια μου μαλ...α!!

Ειναι στο script που ανεβασα, καταλαθος ξεχασα κατι που δοκιμαζα μεσα στον κωδικα..

 

Το διορθωσα εδω:

Download

Link to comment
Share on other sites

Oυπς!! :lol:

Sorry!! Δικια μου μαλ...α!!

Ειναι στο script που ανεβασα, καταλαθος ξεχασα κατι που δοκιμαζα μεσα στον κωδικα..

 

Το διορθωσα εδω:

Download

xaxa, και το σκεφτηκα, αλλα λεω μπααα :lol:

ενταξει τωρα :p

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να έχετε κινούμενο smiley κάτω κάτω στη main list σας;Αν ναι,βρείτε το smiley που θέλετε,μετονονόμαστέ το σε LVBack.gif και μετά πετάχτε το στο φάκελο που έχετε το msn στα program files.Κλείστε το main,ξανανοίξτε το και αν τα κάνατε όλα σωστά θα σας εμφανιστεί κάτω δεξιά.Αν δεν έχετε κάποιο πρόχειρο gif πάρτε το ψαράκι..

Link to comment
Share on other sites

γλυκουλι το ψαρακι!...αλλα δεν καταλαβα ακριβώς που θα εμφανιζεται αυτο...κατω κατω στη main list μας;!
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο!

 

γλυκουλι το ψαρακι!...αλλα δεν καταλαβα ακριβώς που θα εμφανιζεται αυτο...κατω κατω στη main list μας;!

 

Στη λιστα που ειναι τα contacts σου, κατω-κατω.

Link to comment
Share on other sites

γλυκουλι το ψαρακι!...αλλα δεν καταλαβα ακριβώς που θα εμφανιζεται αυτο...κατω κατω στη main list μας;!

Ναι εκεί.Αν τα έκανες όλα και δεν σου εμφανίζεται κάνε ένα reboot το msn και θα σου βγει μετά.

Link to comment
Share on other sites

για την ακριβεια εδω...στο κεντρικο παραθυρο του msn :happy:

http://img140.imageshack.us/img140/1892/untitled6nx1.jpg

Link to comment
Share on other sites

τώρα αυτο γιατι το βγάζει?

http://i59.photobucket.com/albums/g287/Meraklis56/ConnectionError.gif

είμαι σε online mode και δεν έχω βάλει κανα patch...

Κι εμένα το βγάζει καμιά φορά. Μην τρελαίνεσαι, δεν είναι τίποτα...

 

Αν έχουμε ένα χρήστη και αλλάξει κάποια στιγμή username, αυτό δεν ανανεώνεται, με αποτέλεσμα όταν βγαίνει offline να τον δείχνει στη λίστα με το παλιό. Όταν είναι online δεν υπάρχει πρόβλημα. Υποψιάζομαι οτι είναι πρόβλημα του Plus. Το έχει προσέξει άλλος;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση gkr41 :)

αν και δεν θυμάμαι να άλλαξα username..

απλά δε το περίμενα γιατι είχε βγει και Official έκδοση...anyway

Link to comment
Share on other sites

Α, ωραια φχαριστώ! Ωραίο αυτό με το .gif αρχείο...κανα άλλο κολπάκι ξέρετε;! ;)
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Α, ωραια φχαριστώ! Ωραίο αυτό με το .gif αρχείο...κανα άλλο κολπάκι ξέρετε;! ;)

μπορεις να βαλεις το apatch και το plus που βρισκονται στην πρωτη σελιδα του θεματος και να κανεις καποιες ρυθμισεις απο εκει που σε βολευουν. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα μια βοηθεια. Απο τη στιγμη που αλλαξα firewall και εβαλα το zone alarm security suite ο messenger επαψε να μου δειχνει τις φωτογραφιες των επαφων μου και καποια απο τα emoticons που στελνω και μου στελνουν. Ξερετε ποια ρυθμιση πρεπει να κανω για να διορθωθει το προβλημα?Εχω απενεργοποιησει το Ad blocking αλλα και παλι δεν εγινε κατι.:(
Link to comment
Share on other sites

Talk to your Yahoo! friends from Windows Live Messenger

 

Coming Later tonight....

 

As If Windows Live Messenger, the world’s largest Instant Messaging network, wasn’t big enough... Later tonight, it will get a whole lot bigger. We've joined forces with Yahoo! Messenger with Voice, which means that you can use Windows Live Messenger to talk to your friends who use either. We are talking about over 300 Million users around the world that you can now communicate with through one client.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νομίζω αυτο με την ημι-"συνεργασία" μεταξυ των 2 clients msn και yahoo ηταν γνωστο.Το ερώτημα είναι αν θα γίνετε να μιλουν μόνο η και να chattaroun?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...