Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας!

Εγω εχω την 9 εκδοση και μολις αλλαξα στην 8,1 για τον λογο οτι δεν δουλευε η webcam!!Η αιτια που εβγαζε το μαυρο παραθυρακι και δεν φαινοταν εικονα ειναι οτι, επειδη ειχα περασει με το Motorola a1200 μια ρυθμιση που κανει το κινητο webcam (και δουλεψε) , τωρα δεν αναγνωριζει η 9version την καμερα και δειχνει ενα μαυρο πραμα!! και γιαυτο γυρισα στην 8,1!! οσες φορες και να απεγκαταστησα και να ξαναεγκαταστησα την 9 δεν εγινε τιποτα!! Δεν μπορει η webcam μεσω της 9 να δει τιποτα!! Μηπως μπορω να αλλαξω καποια ρυθμιση απο την 9 και να ξαναδουλεψει?:O Οσο να 'ναι η 9 εχει κατι παραπανω πραματακια...

 

Υ.Γ. απευθυνθηκα εδω γιατι δεν βρηκα αλλο Thread, windows live messenger 9!!

 

Ευχαριστω πρωκαταβολικα!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω την εντύπωση ότι τελευταία (εδώ και αρκετό καιρό) πολλά μηνύματα δε φτάνουν ποτέ στον προορισμό τους -χωρίς καν να τα φέρνει πίσω ως undelivered.

Το έχει παρατηρήσει κανείς;

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τελευταία (εδώ και αρκετό καιρό) πολλά μηνύματα δε φτάνουν ποτέ στον προορισμό τους -χωρίς καν να τα φέρνει πίσω ως undelivered.

Το έχει παρατηρήσει κανείς;

 

1-2 φορές μου έτυχε κι εμένα... Εντάξει δεν είναι και κάτι τόσο σημαντικό - νομίζω... :worry:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τελευταία (εδώ και αρκετό καιρό) πολλά μηνύματα δε φτάνουν ποτέ στον προορισμό τους -χωρίς καν να τα φέρνει πίσω ως undelivered.

Το έχει παρατηρήσει κανείς;

 

Εγώ αυτό το παθαίνω όταν συνδέομαι στο λάπτοπ μέσω του κινητού σε συνδυασμό με το να βρίσκομαι κάπου που δεν έχει πολύ καλό σήμα (π.χ. όταν ταξιδεύω με το πλοίο). Σε κανονική σύνδεση στο σπίτι, μου έχει τύχει 1 ή 2 φορές και μόνο για μια πρόταση. Εσύ με ποιον τρόπο συνδέεσαι και παρατήρησες το πρόβλημα αυτό;

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με adsl είμαι αλλά υποθέτω παίζει ρόλο και τι σύνδεση έχει ο άλλος.

Τέσπα..

Πάντως VeCo είναι σημαντικό...τουλάχιστον θες να ξέρεις αν ο άλλος το έχει πάρει τελικά ή όχι.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πάντως VeCo είναι σημαντικό...τουλάχιστον θες να ξέρεις αν ο άλλος το έχει πάρει τελικά ή όχι.

 

Δεν αντιλέγω, αλλά και στη δική μου περίπτωση μιλάμε για 1-2 προτάσεις, οπότε όσο να 'ναι δεν είναι και τόσο σημαντικό πρόβλημα... Στη περίπτωση δηλαδή γίνεται συχνά;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Με adsl είμαι αλλά υποθέτω παίζει ρόλο και τι σύνδεση έχει ο άλλος.

Τέσπα..

Πάντως VeCo είναι σημαντικό...τουλάχιστον θες να ξέρεις αν ο άλλος το έχει πάρει τελικά ή όχι.

 

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η σύνδεση του άλλου, αλλά σκέφτηκα κάτι... Αν ένας από τους δυο είναι με ασύρματη σύνδεση στο msn, ίσως κάπου να χάνεται απειροελάχιστα το σήμα του και να συμβαίνει αυτό το πρόβλημα. Απλή υπόθεση κάνω, δεν ξέρω σίγουρα τι μπορεί να ευθύνεται γι' αυτό.

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

mipws kserei kaneis p mporw na vrw to wlm 9 ?? thx!

 

εδω!

κι εγω ζητησα κατι, αλλα μου το διαγραψανε το μηνυμα!! ειχα ενα προβλημα με την καμερα και με το wlm9!!μου εβγαζε ενα μαυρο πραμα! στην 8,1 δουλευει η καμερα... γτ?:O

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

 

εδω!

κι εγω ζητησα κατι, αλλα μου το διαγραψανε το μηνυμα!! ειχα ενα προβλημα με την καμερα και με το wlm9!!μου εβγαζε ενα μαυρο πραμα! στην 8,1 δουλευει η καμερα... γτ?:O

 

Due to a request from Microsoft, this download has been removed temporarily. However, Windows Live Messenger 9 will be available for download here as soon as it is oficially published. Check back often to ensure you don't miss it!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

 

εδω!

κι εγω ζητησα κατι, αλλα μου το διαγραψανε το μηνυμα!! ειχα ενα προβλημα με την καμερα και με το wlm9!!μου εβγαζε ενα μαυρο πραμα! στην 8,1 δουλευει η καμερα... γτ?:O

 

exei apenergopoii9eii to download :( apo kapou allou dn pezei?:cry:

Link to comment
Share on other sites

Due to a request from Microsoft, this download has been removed temporarily. However, Windows Live Messenger 9 will be available for download here as soon as it is oficially published. Check back often to ensure you don't miss it!

 

exei apenergopoii9eii to download :( apo kapou allou dn pezei?:cry:

Μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ!:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...γνωριζετε αν υπαρχει καποιο ασφαλές προγραμμα για να βλεπεις ποιος σε εχει κανει block ή delete απο το msn?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...γνωριζετε αν υπαρχει καποιο ασφαλές προγραμμα για να βλεπεις ποιος σε εχει κανει block ή delete απο το msn?

 

 

http://www.msngeeks.com/ :ninja:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

δεν προκειται για ασφαλη προγραμματα...thanks παντως...

 

Δεν είναι πρόγραμμα... Απλά βάζεις το msn σου και σου δείχνει ποιοι σε έχουν κάνει block/delete. Το site το πρότειναν στο Free και το θεωρώ αρκετά αξιόπιστο... :ninja:

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πρόγραμμα... Απλά βάζεις το msn σου και σου δείχνει ποιοι σε έχουν κάνει block/delete. Το site το πρότειναν στο Free και το θεωρώ αρκετά αξιόπιστο... :ninja:

 

το ξερω πως δεν ειναι προγραμμα..απλα δεν ειναι οτι καλυτερο να βαζεις κωδικους και usernames σε διαφορα sites...:)

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά δουλεύουν μόνο αν ο user που ψάχνουμε έχει το privacy στο ελεύθερο. Οι περισσότεροι έχουμε "Show my online status only to people in my contact list". Επομένως δεν είναι καθόλου αξιόπιστο. Άσε που άμα μπεις, το site στέλνει spam μηνύματα σε όλες τις επαφές σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το γνωρίζουν, για να δούμε ποιοι μας έχουν αφαιρέσει από τη λίστα επαφών τους, μπορουμε να το δούμε αν μπούμε στις ρυθμίσεις και στην καρτέλα "privacy"-"contact lists"-"see who has added you to their contact list "

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια φίλη μου κόλησε έναν ιό στο msn απ' αυτούς που στέλνουν διάφορα λινκ στις υπόλοιπες επαφές. Της έστειλα το MSNcleaner αλλά δε βρήκε τίποτα! Τι προτείνετε;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια παιδια

παω να εγκαταστησω το windows live και μου βγαζει αυτο το μηνυμα "αυτη η εφαρμογη απετυχε επειδη το στοιχειο WINHTTP.dll δεν εντοπιστηκε" τι να κανω;

εν οιδα οτι ουδεν οιδα
Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια παιδια

παω να εγκαταστησω το windows live και μου βγαζει αυτο το μηνυμα "αυτη η εφαρμογη απετυχε επειδη το στοιχειο WINHTTP.dll δεν εντοπιστηκε" τι να κανω;

 

 

Γιατί δεν δοκιμάζεις να το ξανακατεβάσεις??

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά! μπορεί σας παρακαλώ κάποιος να μου πει γιατί το msn όταν το χρησιμοποιώ μου κολάει τον υπολογιστή?? δηλαδή μόλις ανοίγω το κεντρικό παράθυρο δουλεύει ο σκληρός στο full!! όταν κάνω ενναλαγή μεταξύ των παραθύρων πολλές φορές δουλεύει ο επεξεργαστής στο 100%!!!

Ο υπολογιστής δεν είναι και πολύ παλιός με επεξεργαστή ip 4-2.8 και έκδοση msn 8.5 gr...

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

bloatware θα τον έχεις κάνει... :down:

Δοκίμασε να τον σβήσεις και αυτόν και όλα τα μπλιμπλίκια που του έχεις φορτώσει (smileys,addons, @@ μύδια) και ξαναπέρασε το με φρέσκια εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...