Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επομένως το N80 δεν έχει πρόβλημα αυτονομίας!!ΟΚ!:) :D

Και κάτι άλλο, δεν νομίζω να μπορείς να γνωρίζεις,

ποιός το έχει ή όχι στα χέρια του!

Και αν εννοείς εμένα, πίστεψε με έχω ασχολήθει αρκετά με το κινητό,

ώστε να έχω γνώμη για την μπαταρία που δεν συμφωνεί με την δικιά σου

και επίσης να έχω συμπεράνει ότι δεν είναι η κατάλληλη αγορά για εμένα!!:)

 

Βλέπω ότι έγινε ένα καθάρισμα στο topic και έφυγαν πολλά από τα άχρηστα μηνύματα στα οποία αναφερόμουν. ;) Ήταν κάποια σχόλια του στυλ "το Nokia N80 είναι ελεεινό, δεν αξίζει μία, δεν μου αρέσει, μην το πάρετε" από άτομα που δεν το έχουν δει ούτε ζωγραφιστό. Δεν αναφερόμουν σε όσους το έχουν αγοράσει ή το έχουν χρησιμοποιήσει και έχουν βέβαια το δικαίωμα να πουν τις θετικές ή αρνητικές εντυπώσεις τους...

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οποτε εφοσων εχεις παρει την αποφαση σου ..

τα πολλα λογια περιτευουν ,και μην κουραζεις

τους υπολοιπους που εχουν αγορασει το Ν80..

 

Και προσπαθησε σε παρακαλω να μενεις ontopic ...

 

Το ότι έχω πάρει την απόφαση μου, δεν νομίζω να μου αφαιρεί το δικαίωμα να κάνω Post...

Δεν το έχω αγοράσει εγώ, αλλά η κοπέλα μου!

Πιστεύω είναι πιο κουραστικό να ακούς τα παράπονα κάποιου που έχει πληρώσει 620 ευρώ!

ΟΚ Ontopic...

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομαι σοβαρα να το αγορασω 4 ερωτησεις:

1)Εχει full caller id?

2)Εχω ηδη οπως φαινεται και απο το avatar μου κινητο w.m

Θα μπαινω κανονικα ιντερνετ και messenger?

3)Σπιτι εχω ασυρματη συνδεση adsl.Θα μπορω με το wi fi που εχει να συνδεομαι με τον router στο σπιτι μου και να μπαινω ιντερνετ?

4)Το e-shop εχει το μαυρο που μ'ενδιαφερει 610 ευρω αλλα διαθεσιμο σε 4 περιπου εργασιμες.

Αυτο εχει σχεση με το ποτε θα παραλαβουν απο νοκια?

Γιατι αν ειναι ετσι σε οσα νοκια shop εχω παρει τηλ. δεν υπαρχει ουτε για δειγμα,και ειδικα το μαυρο,και δεν ξερουν και ποτε θα παραλαβουν.

Μην τυχον μου το φερουν μετα απο 15 εργασιμες?

Γι'αυτο το λεω.

Ευχαριστω και συγνωμη αν κουρασα και αν τυχον εχει ξαναειπωθει καποια ερωτηση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ότι έχω πάρει την απόφαση μου, δεν νομίζω να μου αφαιρεί το δικαίωμα να κάνω Post...

 

Συμφωνώ απόλυτα. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κίνδυνος για κάποιον που δεν το έχει αγοράσει μέχρι σήμερα και πραγματικά το θέλει, να τον εμποδίσουν τα σχόλια αυτών που το έχουν επεξεργαστεί και το βρίσκουν μη ικανοποιητικό. Ούτε πιστεύω ότι μπορούν να χαρακτηριστούν "κουραστικά" τα μη θετικά σχόλια. Κουραστικά θα ήταν μόνο αν το νήμα αφορούσε αποκλειστικά στους κατόχους του Ν80 και παρόλα αυτά υπήρχε συνεχής ή επαναλαμβανόμενη όχληση από τρίτους που δεν ξέρουν το κινητό αλλά το μποϋκοτάρουν με τα άσχετα posts τους για δικούς τους λόγους.

 

Ούτε, επίσης, πιστεύω ότι εδώ κάποιοι είμαστε πράκτορες της ΝΟΚΙΑ ή της ALPHA COPY (ή των ανταγωνιστών τους) και ποστάρουμε για να πείσουμε ή όχι τους υπόλοιπους αναποφάσιστους. Δεν νομίζω να υπάρχει τέτοιος φόβος. Οποιοδήποτε post αφορά το Ν80 θεωρώ ότι είναι ontopic και εφόσον δεν είναι επαναλαμβανόμενο (αν και μερικές φορές καλοπροαίρετα αυτό συμβαίνει) είναι, πιστεύω, καλοδεχούμενο.

 

Αυτά, προς αποφυγή παρεξηγήσεων.. και πάντα φιλικά :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

τι επεξεργαστη εχει το N80;

 

Προς το παρον ακομα δεν γνωριζουμε αφου δεν εχει

κυκλοφορησει αναλογη εφαρμογη .

 

Ούτε πιστεύω ότι μπορούν να χαρακτηριστούν "κουραστικά" τα μη θετικά σχόλια.

Αυτά, προς αποφυγή παρεξηγήσεων.. και πάντα φιλικά :)

 

Δεν διαφωνω σε οτι λες φιλε nickvog, προτιμοτερο θα ηταν ομως να αναφερονται

στο παρον θεμα σχολια σχετικα με την εμπειρια των κατοχων του Ν80 (θετικα ή αρνητικα),

αποριες ,λυσεις κλπ ,ωστε καποιος μελλοντικος αγοραστης να μπορεσει να καταληξει

σε ενα συμπερασμa ,παρα ολα τα υπολοιπα .

Το θεμα εχει φτασει ηδη τις 27 σελιδες .Μαλλον δεν εχεις διαβασει ολο το θεμα .

Πιστεψε με,τα θετικα ή αρνητικα σχολια των κατοχων του Ν80 ,ποτε δεν ειναι βαρετα & κουραστικα,

αντιθετως μαλιστα . :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Δεν νομίζω ότι υπάρχει κίνδυνος για κάποιον που δεν το έχει αγοράσει μέχρι σήμερα και πραγματικά το θέλει, να τον εμποδίσουν τα σχόλια αυτών που το έχουν επεξεργαστεί και το βρίσκουν μη ικανοποιητικό. Ούτε πιστεύω ότι μπορούν να χαρακτηριστούν "κουραστικά" τα μη θετικά σχόλια.

Κουραστικά δεν είναι τα αρνητικά σχόλια.Αν προέρχονται βέβαια από άτομα που το έχουν ή από άλλους που το έχουν δει από κοντά.(Από φίλους κλπ).Κουραστικό είναι όταν κάποιο άτομο(δεν αναφέρομαι σε κάποιο συγκεκριμένο) ποστάρει 20+ φορές το ίδιο πράγμα.Π.χ."δεν μ΄αρέσει ο ήχος ή η κάμερα κλπ".

Μια-δυο φορές να το αναφέρει σαν αρνητικό το καταλαβαίνω.Αλλά σε κάθε σχεδόν σελίδα να γράφει το ίδιο πράγμα δεν έχει νόημα.Ας μη το αγοράσει ή αν το αγόρασε ας προσπαθήσει να συμβιώσει μαζί του μέχρι κάποιο update να τον ικανοποιήσει(το εύχομαι) περισσότερο.

Και έχω ξαναγράψει ότι είναι προτιμότερο να ανοίξει νέο θέμα όπου αυτοί που δεν έχουν σκοπό να το αγοράσουν,να γράφουν εκεί τα παράπονά τους.

Οι αναποφάσιστοι θα διευκολυνθούν έτσι περισσότερο.Το να γεμίσει το παρόν θέμα με φιλολογίες ή θεωρίες για το τι έπρεπε να κάνει ή να μη κάνει η ΝΟΚΙΑ

είναι περιττό τη στιγμή που οικονομάει έτσι κι αλλιώς και δεν θα ρωτήσει φυσικά εμάς ούτε μας υποχρεώνει να το πάρουμε.Εξ΄άλλου δεν έχει μονοπώλιο.Υπάρχουν και άλλες εταιρίες στον χώρο που μπορεί να στραφεί κανείς.:) .Το κινητό κυκλοφόρησε,έχει συγκεκριμένες δυνατότητες και μειονεκτήματα και ας επικεντρωθούμε καλύτερα στις λειτουργίες της συσκευής

και στο πώς θα κάνει την χρήση του κατόχου του ευκολότερη και αποδοτικότερη.Εγώ ανήκω στους αναποφάσιστους και παρακολουθώ με μεγάλη προσοχή τα όσα γράφουν και στέλνουν(φωτο-ρυθμίσεις διάφορες-βιντεο κλπ) αυτοί που το έχουν.Με κουράζουν όμως πάρα πολύ τα τα επαναλαμβανόμενα post που προανέφερα διότι δεν έχω χόρτο στο μυαλό.Μια φορά να διαβάσω κάτι από κάποιον μου αρκεί για να το καταλάβω.Δεν χρειάζομαι δεκάδες φορές να διαβάζω τα ίδια από τον ίδιο.

Φιλικότατα πάντα:)

Link to comment
Share on other sites

Κουραστικά δεν είναι τα αρνητικά σχόλια.Αν προέρχονται βέβαια από άτομα που το έχουν ή από άλλους που το έχουν δει από κοντά.(Από φίλους κλπ).Κουραστικό είναι όταν κάποιο άτομο(δεν αναφέρομαι σε κάποιο συγκεκριμένο) ποστάρει 20+ φορές το ίδιο πράγμα.Π.χ."δεν μ΄αρέσει ο ήχος ή η κάμερα κλπ".

Μια-δυο φορές να το αναφέρει σαν αρνητικό το καταλαβαίνω.Αλλά σε κάθε σχεδόν σελίδα να γράφει το ίδιο πράγμα δεν έχει νόημα.Ας μη το αγοράσει ή αν το αγόρασε ας προσπαθήσει να συμβιώσει μαζί του μέχρι κάποιο update να τον ικανοποιήσει(το εύχομαι) περισσότερο.

Και έχω ξαναγράψει ότι είναι προτιμότερο να ανοίξει νέο θέμα όπου αυτοί που δεν έχουν σκοπό να το αγοράσουν,να γράφουν εκεί τα παράπονά τους.

Οι αναποφάσιστοι θα διευκολυνθούν έτσι περισσότερο.Το να γεμίσει το παρόν θέμα με φιλολογίες ή θεωρίες για το τι έπρεπε να κάνει ή να μη κάνει η ΝΟΚΙΑ

είναι περιττό τη στιγμή που οικονομάει έτσι κι αλλιώς και δεν θα ρωτήσει φυσικά εμάς ούτε μας υποχρεώνει να το πάρουμε.Εξ΄άλλου δεν έχει μονοπώλιο.Υπάρχουν και άλλες εταιρίες στον χώρο που μπορεί να στραφεί κανείς.:) .Το κινητό κυκλοφόρησε,έχει συγκεκριμένες δυνατότητες και μειονεκτήματα και ας επικεντρωθούμε καλύτερα στις λειτουργίες της συσκευής

και στο πώς θα κάνει την χρήση του κατόχου του ευκολότερη και αποδοτικότερη.Εγώ ανήκω στους αναποφάσιστους και παρακολουθώ με μεγάλη προσοχή τα όσα γράφουν και στέλνουν(φωτο-ρυθμίσεις διάφορες-βιντεο κλπ) αυτοί που το έχουν.Με κουράζουν όμως πάρα πολύ τα τα επαναλαμβανόμενα post που προανέφερα διότι δεν έχω χόρτο στο μυαλό.Μια φορά να διαβάσω κάτι από κάποιον μου αρκεί για να το καταλάβω.Δεν χρειάζομαι δεκάδες φορές να διαβάζω τα ίδια από τον ίδιο.

Φιλικότατα πάντα:)

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα.

 

Είμαι στα ίδια με σένα (αναποφάσιστος) και έχω τα ίδια παράπονα με τους περισσότερους εδώ μέσα, αλλά δεν μ' αρέσει η συνεχής και μονότονη επανάληψη από τα ίδια άτομα των ίδιων μειονεκτημάτων..

 

Δεν προσφέρει τίποτα στο thread και δυσκολεύει αυτούς που το έχουν και διαβάζουν για να μάθουν ή να λύσουν τυχόν προβλήματα του κινητού τους.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είναι λίγο δύσκολο να διαβαστούν και οι 27 σελίδες λεπτομερώς, αλλά επειδή έχω μια απορία ρωτάω κι αν έχει απαντηθεί... λιθοβολισμος!

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τί τύπου κάρτα μνήμης παίρνει?!

(θέμα ταχύτητας, voltage κλπ)

Επείσης υπάρχει θέμα με τις κάρτες SIM?

Ακουσα οτι χρειάζονται καινούργιου τύπου κάρτες, αληθευει?

 

Ευχαριστώ

We Will Meet In Eternity!
Link to comment
Share on other sites

Γειά και από μενα.

Χρονια πολλα σε ολους και Χριστος Ανεστη.

Ο κολλητος μου ,εχει το NOKIA SHOP στην Εθνικης Αντιστασης.

Οποιος μενει Θεσσαλονικη και θελει το Ν80,μπορει να παει απο εκει.

Εχει 4 κομματια ακομα.

Οσοι ¨καιγονται¨λοιπον ας τρεξουν...

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είναι λίγο δύσκολο να διαβαστούν και οι 27 σελίδες λεπτομερώς, αλλά επειδή έχω μια απορία ρωτάω κι αν έχει απαντηθεί... λιθοβολισμος!

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τί τύπου κάρτα μνήμης παίρνει?!

(θέμα ταχύτητας, voltage κλπ)

 

Ευχαριστώ

 

Το κινητο περνει καρτες mini SD, που κυκλοφορουν εως και 2 GB. Πολυ εχουν δοκιμασει μεχρι αυτη τη χωρητικοτητα και τις εχουν βρει συμβατες.

 

Αυτο με την SIM δεν το γνωριζω και θα ηθελα να το μαθω και εγω για να μην τη πατησουμε!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

Νεο προβληματακι,δεν παιρνει back up στην καρτα μνημης,και ποτε δεν εχω ακουσει τον ηχο της καμερας(παρολο που εχει 4 επιλογες).Το εχω απο Μ.Τεταρτη,και κατι εμαθα για νεα αναβαθμιση την αλλη εβδομαδα...:ninja:
Johny
Link to comment
Share on other sites

Den eho dokimasei to back up gia na s po me sigouria...Oso gia ton iho tis kameras emena akougete mia hara..mipos to ehis athoribo?Apo pou emathes gia update?
Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

 

Επείσης υπάρχει θέμα με τις κάρτες SIM?

Ακουσα οτι χρειάζονται καινούργιου τύπου κάρτες, αληθευει?

 

Ευχαριστώ

Εχω δοκιμάσει και απλή και 3g κάρτα sim και δουλεύουν και οι δύο μια χαρά.:)

ΆΚΥΡΟ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρόνια πολλά. Ξέρει κάποιος γιατί όταν αλλάζω την κάμερα απο κύρια σε δευτερεύουσα μου βγάζει μύνημα: αποτυχία υλικού:επανεκκίνηση κάμερας. Πιθανή βλάβη ίσως; Για να είμαι πιό σαφής, δεν λειτουργεί η εμπρόσθια κάμερα. Εχει προσέξει κανείς απο τους τυχερούς ή άτυχους κατόχους πιθανό πρόβλημα; Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.
Link to comment
Share on other sites

καποιος πρων κατοχος Ν70 και νυν κατοχος Ν80 θα μπορουσε να μας παραθεσει την γνωμη του για το θεμα καμερας συγκριτικα αυτων των 2 συσκευων?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρόνια πολλά. Ξέρει κάποιος γιατί όταν αλλάζω την κάμερα απο κύρια σε δευτερεύουσα μου βγάζει μύνημα: αποτυχία υλικού:επανεκκίνηση κάμερας. Πιθανή βλάβη ίσως; Για να είμαι πιό σαφής, δεν λειτουργεί η εμπρόσθια κάμερα. Εχει προσέξει κανείς απο τους τυχερούς ή άτυχους κατόχους πιθανό πρόβλημα; Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

Ειναι προβληματικη η συγκεκριμενη συσκευη που αγορασες!!!

Εμενα Τραβαει φωτος-βιντεο κανονικα!!!

 

Πηγαινε να την αλλαξεις τωρα που ειναι αρχη... γιατι μετα...:X :wacko:

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα φώτα σου. Είδη πάω για αλλαγή..

 

Φίλε μου νομίζω οτι η διαφορά που έχουν τα δύο τηλέφωνα έχει να κάνει με την ευαισθησία στο φώς. Πιστεύω οτι με αναβάθμιση το Ν80 απλά θα φθάσει την ποιότητα του Ν70. Μοναδικό πλεονέκτημα το μέγεθος της φωτογραφίας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα φώτα σου. Είδη πάω για αλλαγή..

 

Φίλε μου νομίζω οτι η διαφορά που έχουν τα δύο τηλέφωνα έχει να κάνει με την ευαισθησία στο φώς. Πιστεύω οτι με αναβάθμιση το Ν80 απλά θα φθάσει την ποιότητα του Ν70. Μοναδικό πλεονέκτημα το μέγεθος της φωτογραφίας.

 

δηλαδη απ'οτι καταλαβα Ν70 ανωτερο.

και σε βιντεο?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομαι σοβαρα να το αγορασω 4 ερωτησεις:

1)Εχει full caller id?

2)Εχω ηδη οπως φαινεται και απο το avatar μου κινητο w.m

Θα μπαινω κανονικα ιντερνετ και messenger?

3)Σπιτι εχω ασυρματη συνδεση adsl.Θα μπορω με το wi fi που εχει να συνδεομαι με τον router στο σπιτι μου και να μπαινω ιντερνετ?

4)Το e-shop εχει το μαυρο που μ'ενδιαφερει 610 ευρω αλλα διαθεσιμο σε 4 περιπου εργασιμες.

Αυτο εχει σχεση με το ποτε θα παραλαβουν απο νοκια?

Γιατι αν ειναι ετσι σε οσα νοκια shop εχω παρει τηλ. δεν υπαρχει ουτε για δειγμα,και ειδικα το μαυρο,και δεν ξερουν και ποτε θα παραλαβουν.

Μην τυχον μου το φερουν μετα απο 15 εργασιμες?

Γι'αυτο το λεω.

Ευχαριστω και συγνωμη αν κουρασα και αν τυχον εχει ξαναειπωθει καποια ερωτηση.:)

Συγνωμη δεν ξερει η θελει καποιος να μου απαντησει γιατι αυριο μεθαυριο σκεφτομαι να προχωρησω σε παραγγελια αναλογα παντα και με τις απαντησεις σας.

Ευχαριστω και συγνωμη για το διπλο post αλλα τουλαχιστον αυτο ειναι on topic ακριβως!!! για αυτο το forum

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οποιος δε θελει το κινητο ασ μην το αγορασει.εμεις οι υπολοιποι που το αγορασαμε βλεπουμε και ακουμε τις παρατηρησεις των αλλων (πο το εχουν παρει)και ειμαστε χαρουμενοι που καποιοι μοιραζονται τα ιδια πραγματα με μας!!!!!!εχω βαρεθει να γραφουν τι δεν εχει το κινητο ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑς ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΙΔΙΑ.

ειπε κανεις για αναβαθμιση παιδια τωρα κοντα?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα (για 6280 πήγαινα, με Ν80 βγήκα :rolleyes: ) από Πλαίσιο Καλαμαριας. Είχε πολλά σε μαυρο παντως για όποιον ενδιαφέρεται ;)

 

Αυτό που με παιδεύει τώρα είναι ότι δεν μπορώ να βρω το WLAN MAC address της συσκευής. Έχω ρυθμισμένο το δίκτυο στο σπίτι για περιορισμένη πρόσβαση με βάση το MAC address και χρειάζομαι να την δηλώσω στο router. Στο προφανές σημείο (πίσω από την μπαταρία) δεν είναι.

 

Btw το δερμάτινο λουράκι είναι όλα τα λεφτα :D

"So I have chosen! To make a world where human kind can create its own future from moment to moment... Free of one man's vision... Free from the perversions of the prophet's words. And free of future predetermined."
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα.

 

Είμαι στα ίδια με σένα (αναποφάσιστος) και έχω τα ίδια παράπονα με τους περισσότερους εδώ μέσα, αλλά δεν μ' αρέσει η συνεχής και μονότονη επανάληψη από τα ίδια άτομα των ίδιων μειονεκτημάτων..

 

Δεν προσφέρει τίποτα στο thread και δυσκολεύει αυτούς που το έχουν και διαβάζουν για να μάθουν ή να λύσουν τυχόν προβλήματα του κινητού τους.

 

Στις 27 σελίδες για ένα θέμα είναι φυσιολογικό να γίνουν επαναλήψεις!

Ο κάθε χρήστης δεν νομίζω να μιλάει μόνος του, απαντάει σε κάποιες ερωτήσεις που πιθανόν να έχει ξαναερωτηθεί!

Στο n80 έχουν εξαντηθεί όλα τα θέματα πια! Μόνο επαναλήψεις μπορείς να διαβάσεις!

Για να το αποφύγεις αυτό ζήτησε να μετονομαστεί σε

" Τεχνική Υποστήριξη για το N80 "!:D

Αλλά ο σκοπός αυτόυ του φόρα, είναι περισσότερο η αγορά η όχι ενός μοντέλου της Nokia!

 

Σωστα;

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη δεν ξερει η θελει καποιος να μου απαντησει γιατι αυριο μεθαυριο σκεφτομαι να προχωρησω σε παραγγελια αναλογα παντα και με τις απαντησεις σας.

Ευχαριστω και συγνωμη για το διπλο post αλλα τουλαχιστον αυτο ειναι on topic ακριβως!!! για αυτο το forum

Καλά μην κάνεις έτσι,δεν είναι και υποχρεωμένοι να σου απάντησουν:blink: ,εγώ σου απαντώ-πάρτο από το ΠΛΑΙΣΙΟ,ή οπουδήποτε είναι ετοιμοπαράδοτο(δεν ξέρω τι κάνει το e-shop και πως συναλλάσσονται,από που προμυθεύονται κλπ.,για μένα δεν αξίζει για 10-15 ευρώ να περιμένω μέχρι να το στείλουν μέχρι να:mad: :mad: κλπ.),Οσο για τις δυνατότητες διασύνδεσης μας γνωστοποιήθηκαν ήδη ως εφικτές,τωρα το messenger και λοιπά ναι μεν αλλά,μην ξεχνάς δεν είναι Windows Mobile,εφαρμογές συμβατές ακόμα δεν θα βρεις,σε λίγους μήνες όμως θα υπάρχουν αρκετές και c****ed βέβαια.Ελπίζω εν μέρει να σε κάλυψα.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...