Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

100 euro einai to 1/5 tis a3ias tou kinitou!

Μα αν αγόραζες το κινητό κομματάκι κομματάκι θα σου κόστιζε τουλάχιστον τα τριπλάσια

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχω αρκετες εικονες .gif αλλα οταν τις θετω ως φοντο ακινητοποιουνται! Δε νομιζω να αλλαζει αυτο!:confused:

 

Το ιδιο συμβαινει κ σε εμενα δεν ξερω το λογο ουτε βρηκα τροπο να το λυσω:( Α ρε nokia!

Link to comment
Share on other sites

Α, έτσι μάλιστα.Λογική τιμή τα 100 ευρώ.

 

Ρε παιδια εχω το ασημι καλυμα και ρωτησα ποσα θελω να το αλλαξω στο

 

nokia ζωοδοχου πηγης κ ακαδημιας κ μου ειπαν γυρω στα 25Ε (μπροστινο καπακι κ πληκτρολογιο). Δεν ισχυει η τιμη των 100Ε:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο συμβαινει κ σε εμενα δεν ξερω το λογο ουτε βρηκα τροπο να το λυσω:( Α ρε nokia!

 

Προφανώς δεν υποστηρίζει κινούμενο background.

Πάντως βρε παιδιά το firmware είναι ούτως ή άλλως

ακόμα πολύ αργό και το παραμικρό που φορτώνεις

γονατίζει το κινητό. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω βάλει

καν background και είμαι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν υποστηρίζει κινούμενο background.

Πάντως βρε παιδιά το firmware είναι ούτως ή άλλως

ακόμα πολύ αργό και το παραμικρό που φορτώνεις

γονατίζει το κινητό. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω βάλει

καν background και είμαι μια χαρά.

 

Το n80 σαν κινητο δεν ειναι αργο.Θα μπορουσε ισως να ειναι λιγο πιο γρηγορο.Στην ταχυτητα παιζει ρολο κ το θεμα που εχεις επιλεξει. παντως οταν βαζω backround καποια εικονα δεν καταλαβαινω καποια καθυστερηση. το μονο π με ενοχλει ειναι οταν αργει να κλεισει καποια εφαρμογη. ενω εγω εχω βγει απο αυτη, τρεχει για λιγη ακομα ωρα κ ετσι δεν μπορω να ανοιξω αμεσως αλλη..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω το ασημι καλυμα και ρωτησα ποσα θελω να το αλλαξω στο

 

nokia ζωοδοχου πηγης κ ακαδημιας κ μου ειπαν γυρω στα 25Ε (μπροστινο καπακι κ πληκτρολογιο). Δεν ισχυει η τιμη των 100Ε:ninja:

 

Σε ασημί πάλι το αλλάζεις.......διότι το πίσω μέρος του δεν θα το αλλάξεις(από το πάνω μέρος)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω το ασημι καλυμα και ρωτησα ποσα θελω να το αλλαξω στο

 

nokia ζωοδοχου πηγης κ ακαδημιας κ μου ειπαν γυρω στα 25Ε (μπροστινο καπακι κ πληκτρολογιο). Δεν ισχυει η τιμη των 100Ε:ninja:

 

Το φωναζω τοσο καιρο οτι ειναι πολυ φτηνα αλλα κανεις δεν ακουει!:)

Link to comment
Share on other sites

Για να γράψεις ένα email η εφαρμογή ως συντόμευση στο δεξί πλήκτρο κάνει περίπου 4-5", έχετε το ίδιο πρόβλημα; Αχ profimail και πού είσαι... όποιο κι αν έβαλα δεν «καταχωρείται»...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερατε οτι το ραδιοφωνο λειτουργει ακομα και αν βαλεις μονο το μικρο βυσματακι που ειναι για να βαλεις τα ακουστικα που σου αρεσουν?

Αθηνα τουλαχιστον πιανει πολλους σταθμους απλα ακους απο τα ηχεια του κινητου.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ξερατε οτι το ραδιοφωνο λειτουργει ακομα και αν βαλεις μονο το μικρο βυσματακι που ειναι για να βαλεις τα ακουστικα που σου αρεσουν?

Αθηνα τουλαχιστον πιανει πολλους σταθμους απλα ακους απο τα ηχεια του κινητου.

Σε μένα δεν γίνεται... Πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να συνδέσεις τα ακουστηκά πάνω στο Music Adapter!

Link to comment
Share on other sites

Ξερατε οτι το ραδιοφωνο λειτουργει ακομα και αν βαλεις μονο το μικρο βυσματακι που ειναι για να βαλεις τα ακουστικα που σου αρεσουν?

Αθηνα τουλαχιστον πιανει πολλους σταθμους απλα ακους απο τα ηχεια του κινητου.

 

Ουτε σε μενα δουλευει.Στις ρυθμίσεις δεν βγάζει ενδειξη για ενεργοποιηση μεγαφωνου.Μηπως φταιει κατι?

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Ξερατε οτι το ραδιοφωνο λειτουργει ακομα και αν βαλεις μονο το μικρο βυσματακι που ειναι για να βαλεις τα ακουστικα που σου αρεσουν?

Αθηνα τουλαχιστον πιανει πολλους σταθμους απλα ακους απο τα ηχεια του κινητου.

 

Θα το δοκιμασω αυτο! Το ηχειο του Ν80 για τα δεδομενα της ΝΟΚΙΑ ειναι αρκετα καλο αλλα δε συγκρινεται σε καμια περιπτωση με SE που δουλευα παλιοτερα

Link to comment
Share on other sites

Ξερατε οτι το ραδιοφωνο λειτουργει ακομα και αν βαλεις μονο το μικρο βυσματακι που ειναι για να βαλεις τα ακουστικα που σου αρεσουν?

Αθηνα τουλαχιστον πιανει πολλους σταθμους απλα ακους απο τα ηχεια του κινητου.

Εμενα δουλεύει!!! :lol: Μπραβο Σταματη!! Δε το ηξερα.. :D

Ισως εχει να κανει με το firmware.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δουλεύει!!! :lol: Μπραβο Σταματη!! Δε το ηξερα.. :D

Ισως εχει να κανει με το firmware.

 

Προφανώς... ;)

 

Και μένα με ν3.0617.0.6 δουλεύει :)

Link to comment
Share on other sites

Ξερατε οτι το ραδιοφωνο λειτουργει ακομα και αν βαλεις μονο το μικρο βυσματακι που ειναι για να βαλεις τα ακουστικα που σου αρεσουν?

Αθηνα τουλαχιστον πιανει πολλους σταθμους απλα ακους απο τα ηχεια του κινητου.

 

Μπραβο!! Καλο κολπο δεν μου ειχε περασει απο το μυαλο οτι το βυσματακι μπορει να λειτουργησει σαν κεραια! Βεβαια μου φαινεται οτι πιανουν περισσοτεροι σταθμοι με το handsfree αλλα τι να κανουμε..

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω μια βοηθεια... μαλλον δυο

 

1) που να βρω ρε παιδια αυτο το πραγματακι που μπενει απο κατω και βαζεις ακουστικα? δεν το εχω.... και γνησιο κανει 15 ευρω πολυ ακριβα για ενα σκατουλακι

 

 

2) εχω βαρεθει να παιζω παιχνιδια που ειναι πιο μικρα απο γραμματοσημα στην μιση οθονη του ν80 εχουμε καμμια καλη ακρη?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω μια βοηθεια... μαλλον δυο

 

1) που να βρω ρε παιδια αυτο το πραγματακι που μπενει απο κατω και βαζεις ακουστικα? δεν το εχω.... και γνησιο κανει 15 ευρω πολυ ακριβα για ενα σκατουλακι

 

 

2) εχω βαρεθει να παιζω παιχνιδια που ειναι πιο μικρα απο γραμματοσημα στην μιση οθονη του ν80 εχουμε καμμια καλη ακρη?

 

1)Το είχε μέσα στο κουτί το κινητό όταν το αγόρασες.

 

2)Άκρη-λύση δεν υπάρχει, να κατεβάζεις όσα λένε οτι είναι για το Ν80 και έχουν ανάλυση 352Χ416.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι λίγο δύσκολο να διαβάσω τόσες σελίδες, θέλω να ρωτήσω, από ποιότητα κατασκευής τι λέει;

Εδώ και 5 χρόνια παίζω με sonyericsson και σκέφτομαι να ξαναδοκιμάσω nokia.

Είδα όμως ένα 6280 ενός φίλου και ο μηχανισμός slider ήταν απαράδεκτος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

Μολις χθες αγορασα το Ν80 και εχω να κανω 2-3 ρωτησεις προς εσας:

 

1) Καμια φορα οταν καποιος με καλει ο ηχος ακουγεται σαν "βραχνιασμενος...σαν να μπουκωνει το ηχειο". Διαβασα καπου στο forum οτι χρειαζεται καποιο Patch για αυτο, απλα δεν ξερω απο που να το κατεβασω κ ποιο ειναι.

 

2) Οταν πανω να κανω backup μεσω του PC Suite μου εμφανιζει ενα μηνυμα οτι η συνεδση χαθηκε..κατι τετοιο.Χρειαζεται και εκει να εγκαταστησω καποιο patch?

 

3) Γενικοτερα, πρεπει να εγκαταστησω καποια updates/patches? δεδομενου οτι το πηρα μολις χθες και απο διαβασα στο forum εχουν κυκλοφορησει καποια updates..firmwares κτλ..Θα μπορουσατε να με καθοδηγησετε ΤΙ πρεπει να κατεβασω,απο που, και πως να το εγκαταστησω? μιας και ειναι η πρωτη φορα που παιρνω στα χερια μου κιν.τηλεφωνο που εχει τετοιες δυνατοτητες (φανταστειτε οτι ειχα ενα siemens S60..αντε γεια!!).

 

4) Τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να μπορω να στελνω κ να λαμβανω MMS?

 

Ευχαριστω πολυ για τις τυχον απαντησεις σας και συγγνωμη αν ρωταω πραγματα που εχουν ειπωθει πολλες φορες εδω..αλλα πσιτεψτε με ειναι τοσες πολλες οι σελιδες που χανεσαι λιγακι!!

 

Ευχαριστω και παλί!

Δημητρης.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι λίγο δύσκολο να διαβάσω τόσες σελίδες, θέλω να ρωτήσω, από ποιότητα κατασκευής τι λέει;

Εδώ και 5 χρόνια παίζω με sonyericsson και σκέφτομαι να ξαναδοκιμάσω nokia.

Είδα όμως ένα 6280 ενός φίλου και ο μηχανισμός slider ήταν απαράδεκτος.

 

Σε γενικες γραμμες εχει καλη ποιοτητα--πολυ καλυτερη απο το 6280 το οποιο ειχα.και το slider καλυτερο λειτουργει πιο ομαλα στο ν80. σε σχεση με τη se ειχα το W800i το οποιο καθε δεκα μερες(το ειχα στειλει 3 φορες για καθαρισμα) γεμιζε σκονη μεσα απο την οθονη χωρις καν να χτυπιεται! στο ν80 δεν αντιμετωπιζω κατι τετοιο(600Ε δεν δικαιολογουν την υπαρξη σκονης!!).

Αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη στο θεμα δεν εχω κατι εναντια σε αλλα μοντελα κ εταιρειες. :)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά μπορεί κάποιος να με βοηθήσει; Εχω κατεβάσει το lifeblog 2.1 στον υπολογιστή αλλά δεν ανοίγει. Μου βγάζει κάποιο error. Μήπως ξέρει κανείς κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...