Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους! Πλέον υπάρχει δυνατότητα να έρχεται ο λογαριασμός ΜΟΝΟ online και να μην έρχεται τίποτα σπίτι.. Ούτε ο μονοσέλιδος.. Προσωπικά το ζήταγα από παλιά αυτό αλλά μου λένε ότι δεν γίνεται για νομικούς.. λόγους.. Όποιος θέλει λοιπόν μπορεί να γραφτεί στο My Ebill από το my account και να το ενεργοποιήσει.. Τρέχει και ένας διαγωνισμός κι όλας αυτή την περιοδο.. http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=11602

 

Δεν χρειάζεται να έρχεται όλη η χαρτούρα κάθε μήνα σπίτι μας από λογαριασμούς τηλεπικοινωνιων, πιστωτικές, λογαρισμους κτλ.. Και για το περιβάλλον και για καλύτερη οργάνωση στον υπολογιστή σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Επιτέλους! Πλέον υπάρχει δυνατότητα να έρχεται ο λογαριασμός ΜΟΝΟ online και να μην έρχεται τίποτα σπίτι.. Ούτε ο μονοσέλιδος.. Προσωπικά το ζήταγα από παλιά αυτό αλλά μου λένε ότι δεν γίνεται για νομικούς.. λόγους.. Όποιος θέλει λοιπόν μπορεί να γραφτεί στο My Ebill από το my account και να το ενεργοποιήσει.. Τρέχει και ένας διαγωνισμός κι όλας αυτή την περιοδο.. http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=11602

 

Δεν χρειάζεται να έρχεται όλη η χαρτούρα κάθε μήνα σπίτι μας από λογαριασμούς τηλεπικοινωνιων, πιστωτικές, λογαρισμους κτλ.. Και για το περιβάλλον και για καλύτερη οργάνωση στον υπολογιστή σου.

 

Καλό! Ένα χαρτί λιγότερο!

Link to comment
Share on other sites

Στο 1284 πλέον σου λέει και τα υπόλοιπα απεριόριστα (1500) που έχεις σε SMS και ομιλία στα προγράμματα unlimited. Καινούριο ειναι αυτό; Σημερα το παρατήρησα .. Στην εφαρμογη πάντως δεν μου τα γράφει..
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τι παίζει και με αυτές τις υπηρεσίες ?? Για το vodafone cloud πχ βρίσκω μια εφαρμογή μόνο στο AppStore η οποία δεν είναι καν διαθέσιμη στο ελληνικό store.. http://i46.tinypic.com/14e1107.png Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

έχω ευέλικτο επαγγελματικό πρόγραμμα στην Vodafone

 

θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει τρόπος ενημέρωσης του τι κατανάλωση κάνω σε αυτό, π.χ. με αποστολή δωρεάν sms κάπου και να μου λέει πως έχω ακόμα 100 λεπτά που υπολείπονται.

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα συμβολαιο που εχω παρει "προνομιακη εκπτωση" μπορω να φυγω πριν περασει ενας χρονο απο τοτε που ενεργοποιηθηκε η εκπτωση;

Κατα την διαπραγματευση ειπα στην υπαλληλο πως δεν θελω δεσμευση, μου ειπε οκ, αλλα δεν το εχω καπου γραπτως.

Μπορω να φυγω χωρις να απαιτησουν κατι;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο και να τους ρωτήσεις αν έχεις δέσμευση για να διασταυρώσεις αν ισχύει αυτό που σου είπε ο υπάλληλος. Και εγώ πέρσι μου κάνανε προνομιακή έκπτωση αλλά τώρα πριν κλείσω χρόνο δέχτηκα καλύτερη προσφορά και φεύγω...

(δεν είχα ούτε εγώ δέσμευση)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τι παίζει και με αυτές τις υπηρεσίες ?? Για το vodafone cloud πχ βρίσκω μια εφαρμογή μόνο στο AppStore η οποία δεν είναι καν διαθέσιμη στο ελληνικό store.. http://i46.tinypic.com/14e1107.png

 

ειναι προνομια που (θα) δινει η vodafone σε συνδρομητες της!! θα βγει και ελληνικη εφαρμογη απ'οσο θυμαμαι. Exεις cloud χωρο αλλα και ασφαλιση κινητου με δωρεαν επισκευη ακομα και αν η υπαιτιοτητα ειναι δικια σου.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

τελευταία ακούω συνέχεια για λάθος χρεώσεις (προς τα πάνω πάντα).και στον τελευταίο δικό μου λογαριασμό το πάγιο ήταν 3 ευρώ παραπάνω χωρίς λόγο.τι γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

ειχαν γινει καποιες λανθασμενες χρεωσεις (προς τα κατω) σε καποια 5-ψηφια νουμερα στα οποια τωρα εγινε διορθωση και η σωστη χρεωση. Αν ανηκεις σε αυτη την κατηγορια καλως,ειδαλλως πες μας αν θες τι αφορουν οι χρεωσεις να βοηθησουμε..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ειχαν γινει καποιες λανθασμενες χρεωσεις (προς τα κατω) σε καποια 5-ψηφια νουμερα στα οποια τωρα εγινε διορθωση και η σωστη χρεωση. Αν ανηκεις σε αυτη την κατηγορια καλως,ειδαλλως πες μας αν θες τι αφορουν οι χρεωσεις να βοηθησουμε..

 

δεν είχα καθόλου χρεώσεις εκτός παγίου,έχω κανονικό νούμερο,το πάγιο που πλήρωνα ήταν 24ευρω και κάτι και ο τελευταίος μου ήρθε 27 και κάτι.πήρα στην εξυπηρέτηση πελατών, μου είπαν ότι άλλαξε η εκπτωση λόγω hol και θα είναι πλέον 10% επι του παγίου.το υπόλοιπο θα πιστωθεί στον επόμενο λογαριασμό. και πέρυσι πάλι τα ίδια και πρόπερσυ πάλι λάθος με έκπτωση παγίου...τι να πω

Link to comment
Share on other sites

Νέα Υπηρεσία Απόρριψης Εισερχομένων Κλήσεων με Απόκρυψη αριθμού

 

Η εταιρεία VODAFONE - ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει την από 17/04/2013 εμπορική διάθεση τηςυπηρεσίας Απόρριψης Εισερχομένων Κλήσεων με Απόκρυψη αριθμού (AnonymousCallReject), η οποία απευθύνεται σε όλους τους συνδρομητές Vodafone.

 

Η υπηρεσία προσφέρει την δυνατότητα στους συνδρομητές Vodafone να ενεργοποιήσουν δωρεάν την αυτόματη απόρριψη των κλήσεων που δέχονται από αριθμούς με απόκρυψη. Συγκεκριμένα ο συνδρομητής μπορεί να ενεργοποιήσει ή να απενεργοποιήσει την υπηρεσία καλώντας την εξυπηρέτηση πελατών (13830 για ιδιώτες, καλώντας από κινητό ή σταθερό) και 1399 για εταιρικούς πελάτες καλώντας από κινητό ή 6944401399 από σταθερό).

 

Περισσότερεςπληροφορίεςστο http://www.vodafone.gr και στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών

Link to comment
Share on other sites

αν βλεπεις την διαφορα λογω της αλλαγης της εκπτωσης λογω hol και σου ειπαν οτι θα σου το πιστωσουν, θα ειναι μονο για αυτη τη φορα να ξερεις. Επειτα θα εισαι κανονικα -10% απο το παγιο αντι για -5€.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

πραγματι δεν υπαρχει πλεον η επιλογη για 12μηνα... μονο 18 και 24 μηνες... πανε να γινουνε εξωτερικο με την διαφορα οτι δεν θα δινουν επιδοτησεις .... για γελια απλα
Link to comment
Share on other sites

Στα RED δεν υπαρχει. Στα αλλα βλεπω οτι υπαρχει ακομη..

 

Είμαι 100% σίγουρος όταν ποσταρα το ποστ, το τσέκαραν ότι δεν υπήρχαν ούτε στα unlimited..! Σήμερα το άλλαξαν

Link to comment
Share on other sites

Συγγενικό πρόσωπο με 10+ χρόνια συμβόλαιο και κάτι 150άρια λογαριασμούς, πέρσι το άλλαξε σε unl45 και μέσω φορητότητας (πρώτη φορά) το πήρε 40% κάτω. Ωστόσο επειδή μιλάει συχνά με εξωτερικό, πάντα ερχόταν πάνω από το πάγιο . Anyway, η έκπτωση τελείωσε, ξαναέκανε φορητότητα (η cosmote έδωσε το απεριόριστα 55 + πακέτο για εξωτερικό, στα 45 ευρώ) ΑΛΛΑ η vodafone ΔΕΝ πήρε ποτέ για αντιπροσφορά. :X
Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

η cosmote εχει πολυ ωραια πακετα για εξωτερικο αν τα εδηνε και σε εταιρικα θα ηταν καλυτερα
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Συγγενικό πρόσωπο με 10+ χρόνια συμβόλαιο και κάτι 150άρια λογαριασμούς, πέρσι το άλλαξε σε unl45 και μέσω φορητότητας (πρώτη φορά) το πήρε 40% κάτω. Ωστόσο επειδή μιλάει συχνά με εξωτερικό, πάντα ερχόταν πάνω από το πάγιο . Anyway, η έκπτωση τελείωσε, ξαναέκανε φορητότητα (η cosmote έδωσε το απεριόριστα 55 + πακέτο για εξωτερικό, στα 45 ευρώ) ΑΛΛΑ η vodafone ΔΕΝ πήρε ποτέ για αντιπροσφορά. :X

 

Μπορούσε να πάρει στο 1227 για διακοπή. Θα έπαιρνε ίσως μέχρι και 45 % έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...