Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα 3g κινητά δίνουν μεγαλύετερες επιδοτήσεις;

 

Εξαρτάται την συσκευή που θέλεις. Αν επιλέξεις μεταξύ κάποιων συγκεκριμένων μοντέλων, τότε, εκτός από την επιδότηση που έχεις αυτή την στιγμή, παίρνεις και ένα extra ποσό (40 ή 80 euro, ανάλογα).

Καλύτερα να ρωτήσεις λεπτομέρειες σε κάποιο κατάστημα.

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

τα 3g κινητά δίνουν μεγαλύετερες επιδοτήσεις;

 

 

Ναι εχεις +100 αν διαλεξεις οποιαδηποτε vf live 3G συσκευη ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους κατά μέσο όρο έχω 250 με 300Ευρο το μήνα λογαριασμό στο πρόγραμμα 240. Θα μου έρθει καλή επιδότηση? Και πρέπει να πάρω μόνο συσκευές της Βονταφον?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους κατά μέσο όρο έχω 250 με 300Ευρο το μήνα λογαριασμό στο πρόγραμμα 240. Θα μου έρθει καλή επιδότηση? Και πρέπει να πάρω μόνο συσκευές της Βονταφον?

 

den eisai ypoxrewmenos na pareis kinhto ths vodafon,apla exeis poly kalyterh epidothsh.Pantws an exeis m.o. oso les,tote 8a exeis paaaaara poly kalh epidothsh.milame gia 300 euros k anw an pame analoga.egw eixa 214 euros se syskeyh vodafone epidothsh me program k egw sto 240 k m.o. twn logariasmwn gyrw sta 100 euros per month.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια το προγραμμα με τα(120-250) sms συμφαιρει πιο πολυ η αυτο με την cu sms card ?

 

Το καλύτερο πρόγραμμα με sms το έχει η Q με χρέωση 0,001 το μήνυμα 6-8μμ

Link to comment
Share on other sites

η Q δεν με ενδιαφερει διοτι εχω ακουσει αρκετα κακα για το σημα τις και επειδη δεν εχει τις υπηρεσιες που εχει η βονταφον..

@thanks Petros the Great !! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια το προγραμμα με τα(120-250) sms συμφαιρει πιο πολυ η αυτο με την cu sms card ?

 

Με τη CU sms card το μήνυμα σου βγαίνει 0,042 ευρώ το κάθε μήνυμα! Τόσο φτηνό δεν βγαίνει σε κανένα από τα πακέτα των συμβολαίων! Οπότε... CU sms card ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο πρόγραμμα με sms το έχει η Q με χρέωση 0,001 το μήνυμα 6-8μμ

 

 

Οοπααα κοψε κατι !! Πηρες φορα και εβαλες μηδενικα !! 0,01 Εειναι η χρεωση ! :O Και φυσικα συμφωνω απολυτα με το γεγονος που ενεφερε και ο Petros The Great οτι το CU ειναι η φθηνοτερη καρτοκινητη στα SMS :!:

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά της Q κάποια στιγμή θα λήξει. Εξάλλου δεν μπορείς να στέλνεις όλα σου τα sms μεταξύ 16:00-20:00. H cu sms card υπάρχει καιρό και θα συνεχίσει να υπάρχει, η vodafone δεν είναι άΤΙΜη εταιρεία !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικα συμφωνω απολυτα με το γεγονος που ενεφερε και ο Petros The Great οτι το CU ειναι η φθηνοτερη καρτοκινητη στα SMS :!:

 

Ουυυυυ! Είδαμε και το σίγιου το καλοκαίρι ρε. Σκέτο δούλεμα και σε πιάναν κότσο. Ειδικά με το σίγιου γκολντ. Αλλά ας όψεται που δεν έχει κάνει πρόσφατα πολλές νέες φοβερές προσφορές η κιου (βλέπε 1 λεπτό το σου-μου-σου 6-8μμ) και θα σε έλεγα σήμερα . :p

http://fotix.250free.com/images/goku-sig.JPG
Link to comment
Share on other sites

Ουυυυυ! Είδαμε και το σίγιου το καλοκαίρι ρε. Σκέτο δούλεμα και σε πιάναν κότσο. Ειδικά με το σίγιου γκολντ. Αλλά ας όψεται που δεν έχει κάνει πρόσφατα πολλές νέες φοβερές προσφορές η κιου (βλέπε 1 λεπτό το σου-μου-σου 6-8μμ) και θα σε έλεγα σήμερα . :p

 

 

Fotix εγω μιλησα για ενιαια χρεωση του πακετου καρτοκινητης ΟΛΟ το 24ωρο!

 

Το πακετο Q card1 εκανε καποιες προσφορες που τελειωσαν!!

Τωρα Το CU ειναι το φθηνοτερο πακετο με 0,042 ευρω/sms

σε αντιθεση με την φθηνη Q που την αντιστοιχη υπηρεσια χρεωνει με 0,06 ευρω!

 

Οσο για την CU gold (a lot...) δεν μπορει κανεις να διαφωνησει αφου με 5 ευρω μιλας 500 ολοκληρα λεπτα !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Η CU sms card είναι η φθηνότερη επιλογή, χωρίς αμφιβολία. Θα ήταν καλό να είχε και μια κάρτα που να συνδυάζει ομιλία με sms. Αυτό θα έκανε θραύση !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Η CU sms card είναι η φθηνότερη επιλογή, χωρίς αμφιβολία. Θα ήταν καλό να είχε και μια κάρτα που να συνδυάζει ομιλία με sms. Αυτό θα έκανε θραύση !!!

 

 

Μην ειμαστε πλεονεκτες !!! Αν παρεις 2 καρτες ξεχωριστα πειραζει? Ετσι ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα ! ( Sorry για το off topic) :)

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιοι βλέπουν το νονστοπ πιο θετικά λόγω των μηνυμάτων που περιλαμβάνονται, ας βάλει και η βόντα για να είναι πιο ανταγωνιστική. Μπορώ μεν να πάρω 2 κάρτες αλλά πάει 10 ευρώ σύνολο.

Έχω την εντύπωση ότι με την έξτρα επιδότηση για vf live 3G συσκευές, η βόντα κινείται σε καλύτερα επίπεδα από την κοσμοτέ. Είναι σωστό αυτό;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Kati akousa oti an pareis kinito 3G me epidotisi sou deinoun tin diplasia epidotisi... isxiei kati tetio i einai radio arvila?

 

Μόλις στην προηγούμενη σελίδα γίνεται ακριβώς η ίδια ερώτηση και υπάρχει και απάντηση!!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα.

 

Εχθες ειδα εκπληκτος τον λογ/σμο voda και ειδα οτι χρεωνουν την εξυπ.πελατων (13830) με 0,10 οση ωρα την χρησημοποιεις . Πηρα τηλ. και μου ειπαν οτι αυτο αλλαξε απο τον σεπτεμβρη χωρις να μας ενημερωσουν . Απαραδεκτο απο τετοιου μεγεθους εταιρεια.Απο παντου να μας τα περνουν;

 

:mad:

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα.

 

Εχθες ειδα εκπληκτος τον λογ/σμο voda και ειδα οτι χρεωνουν την εξυπ.πελατων (13830) με 0,10 οση ωρα την χρησημοποιεις . Πηρα τηλ. και μου ειπαν οτι αυτο αλλαξε απο τον σεπτεμβρη χωρις να μας ενημερωσουν . Απαραδεκτο απο τετοιου μεγεθους εταιρεια.Απο παντου να μας τα περνουν;

 

:mad:

 

Αν είναι δυνατόν τέτοια εκμετάλλευση. Έχουν τόσα κέρδη , τόσους συνδρομητές κι όμως ....Αχόρταγοι

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα της χρέωσης της εξυπηρέτησης πελατών με 10 λεπτά συν ΦΠΑ είναι γνωστό εδώ και πάρα πολύ καιρό, το ανακαλύψατε με καθυστέρηση. Δεν αρέσει σε κανένα, και δυστυχώς το κάνει και η κοσμοτέ, ο άμεσος αντίπαλος της βόντα (τις άλλες δεν τις θεωρεί απειλή όπως έχετε καταλάβει)...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα της χρέωσης της εξυπηρέτησης πελατών με 10 λεπτά συν ΦΠΑ είναι γνωστό εδώ και πάρα πολύ καιρό, το ανακαλύψατε με καθυστέρηση. Δεν αρέσει σε κανένα, και δυστυχώς το κάνει και η κοσμοτέ, ο άμεσος αντίπαλος της βόντα (τις άλλες δεν τις θεωρεί απειλή όπως έχετε καταλάβει)...

 

Απίστευτη δικαιολογία .........

 

Κατά τα άλλα οι συνδρομητες της ΤΙΜ είναι ιθαγενείς

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δικαιολογία. Ούτε είπα ότι συμφωνώ με αυτή την χρέωση! Μην τα ισοπεδώνουμε όμως όλα, είναι σαφώς πιο αξιόπιστη από την ΤΙΜ και τουλάχιστον δίνει όσα λέει ότι δίνει και μπορείς να είσαι σίγουρος ότι θα έχεις την υπηρεσία/χρέωση/προσφορά και το επόμενο πρωί που θα ξυπνήσεις.

Τώρα αν μερικοί θίχτηκαν με την κριτική στην εταιρεία τους και βάλθηκαν να μπαίνουν παντού να αποδείξουν ότι οι άλλες είναι χειρότερες, αυτό είναι μια ακόμα ένδειξη της κάκιστης εταιρικής κουλτούρας... Αν θέλει η ΤΙΜ ας αντιγράψει τα καλά της voda κια μετά να έρθει να μιλάει...

Επίσης αν βελτίωνε τη θέση της και τον αριθμό συνδρομητών της, θα την υπολόγιζε περισσότερο και η βόντα και η κοσμοτέ και θα ήταν τα πράγματα καλύτερα για όλους τους συνδρομητές...

Επειδή όμως είμαστε off topic, όλα αυτά είναι καλύτερο να συζητηθούν αλλού...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη δικαιολογία .........

 

Κατά τα άλλα οι συνδρομητες της ΤΙΜ είναι ιθαγενείς

 

 

Εγώ για να ενεργοποιήσω υπηρεσία ή να αλλάξω πακέτο, πληρώνω 10 λεπτά. Ο συνδρομητής της ΤΙΜ πληρώνει χρονοχρέωση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...