Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 minutes ago, aektzhs 1 said:

Με σταθερό 6GB

Δεν εχω συσκευή 5G αλλά πιστεύω ότι τα 3/6 gb θα τα καταπίνει για πρωινό. Δεν γίνεται να προωθουν το 5G και να θέλουν να πουλανε συσκευές 5G και να δινουν τόσα λιγα gb. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, VIPdriver said:

Δεν εχω συσκευή 5G αλλά πιστεύω ότι τα 3/6 gb θα τα καταπίνει για πρωινό. Δεν γίνεται να προωθουν το 5G και να θέλουν να πουλανε συσκευές 5G και να δινουν τόσα λιγα gb. 

Το μόνο που ίσως σε έβαζε σε σκέψεις, είναι τα 100gb στο πρώτο εξάμηνο

Link to comment
Share on other sites

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, aektzhs 1 said:

Όσο λέει η ιστοσελίδα τώρα

Μα η ανακοίνωση γράφει για αύξηση κατά €5,99. Οπότε 33.42€ που είναι η τωρινή τιμή της ιστοσελίδας + 6€ ή κάτι καταλαβαίνω λάθος; Μου φαίνεται περίεργο αυτό που είπα.

Link to comment
Share on other sites

40 ευρώ απεριόριστα στη vodafone;;;; Τόσο τα δίνει η cosmote. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Arinos said:

Μα η ανακοίνωση γράφει για αύξηση κατά €5,99. Οπότε 33.42€ που είναι η τωρινή τιμή της ιστοσελίδας + 6€ ή κάτι καταλαβαίνω λάθος; Μου φαίνεται περίεργο αυτό που είπα.

Είναι μετά την λήξη του συμβολαίου

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aektzhs 1 said:

Είναι μετά την λήξη του συμβολαίου

Αυτό ρωτάω, θα πάει δηλαδή τόσο ψηλά σε 2 μήνες η τιμή; Απίστευτο...

Link to comment
Share on other sites

https://www.vodafone.gr/digital-press-office/anakoinoseis/20240219-anakoinosi-timologiakon-allagon-stis-ypiresies-connectivity

ΥΓ. Γουρλίδικικη η επίσκεψη της CEO της βονταφονάρας στην Ελλάδα!

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

Kάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη που να μπορώ να πάω να πάρω τη 2η κάρτα data για Red Unlimited?

Στην Αγ. Δημητρίου και στην Τσιμισκή που ρώτησα μου είπαν (όχι πολύ πειστικά) ότι δεν έχουν τέτοιες κάρτες και το κατάστημα της Εγνατίας έχει κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω, στα οικιακά μπορείς να βγάλεις μόνο μία κάρτα πλέον

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, sou_d said:

Αυτές είναι προσφορές 😂😂

Messenger_creation_ef1d59bc-714a-4da4-913f-d20683af7f52.jpeg

Υπάρχει περίπτωση να μου δώσουν το ίδιο με φορητήτα; 

Να το προσπαθήσω; 

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, trinoo said:

Kάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη που να μπορώ να πάω να πάρω τη 2η κάρτα data για Red Unlimited?

Στην Αγ. Δημητρίου και στην Τσιμισκή που ρώτησα μου είπαν (όχι πολύ πειστικά) ότι δεν έχουν τέτοιες κάρτες και το κατάστημα της Εγνατίας έχει κλείσει.

Να βγάλεις extra sim θέλεις σε συμβόλαιο red unlimited? Πάνε μια βόλτα στο κατάστημα της Λεωφόρου Στρατου ειτε στην Β.Ολγας με Γραβιάς, μετά την 25ης Μαρτίου. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Antonio21 said:

Υπάρχει περίπτωση να μου δώσουν το ίδιο με φορητήτα; 

Να το προσπαθήσω; 

Αδερφέ προσπάθησέ το, ποτέ δεν ξέρεις. Δες τι είχαν δώσει και στο παρελθόν!

IMG_20240220_212152_175.jpg

IMG_20240220_212202_231.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sou_d said:

Αδερφέ προσπάθησέ το, ποτέ δεν ξέρεις. Δες τι είχαν δώσει και στο παρελθόν!

IMG_20240220_212152_175.jpg

IMG_20240220_212202_231.jpg

Το 8αρι το έχει ο κολλητός μου στα 9€… πολύ καλές τιμές.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nikolas14 said:

Το 8αρι το έχει ο κολλητός μου στα 9€… πολύ καλές τιμές.

Όντως και έχω παρατηρήσει πως αν δεν ενεργοποιήσεις (στις χ ημέρες που σου δίνει, πχ 40) το ανεβάζουν μετά

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, sou_d said:

Όντως και έχω παρατηρήσει πως αν δεν ενεργοποιήσεις (στις χ ημέρες που σου δίνει, πχ 40) το ανεβάζουν μετά

Γενικα η Vodafone δίνει πολύ καλές τιμές στη κινητή. Αρκεί να έχεις και σταθερή. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikolas14 said:

Γενικα η Vodafone δίνει πολύ καλές τιμές στη κινητή. Αρκεί να έχεις και σταθερή. 

Δίνει γενικά. Οι τιμές που βλέπεις, είναι χωρίς σταθερή. Για να είμαι ακόμη πιο σωστός και η cosmote, αν έχεις σταθερή, δίνει πολύ δυνατές προσφορές

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ενημερωτικα είχα το Unlimited που έληγε σε 2 μήνες και είχε βγάλει "προσφορα" η εφαρμογή στα 33ε και γέλαγα. Από τα νεύρα μου έκανα φορητοτητα σε καρτοκινητο και θα πήγαινα, όχι για να τους πιέσω. Ε, με πήραν τηλέφωνο και μου προσέφεραν το Unlimited New στα 27ε τους είπα... ευχαριστώ, γεια σας... και αμέσως μου έκαναν αντιπροταση στα 15ε το Unlimited New και ανανεωση της σταθερής με full tv στα ~27ε - εκπτωση λόγω κινητής (το σταθερό έληγε σε 6 μήνες, το είχα στα 30ε ανά μηνα). Όμως μετά το 12μηνο είναι +1,5ε.

Απλως ενημερωτικα

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, cv19985 said:

Καλησπέρα,

Ενημερωτικα είχα το Unlimited που έληγε σε 2 μήνες και είχε βγάλει "προσφορα" η εφαρμογή στα 33ε και γέλαγα. Από τα νεύρα μου έκανα φορητοτητα σε καρτοκινητο και θα πήγαινα, όχι για να τους πιέσω. Ε, με πήραν τηλέφωνο και μου προσέφεραν το Unlimited New στα 27ε τους είπα... ευχαριστώ, γεια σας... και αμέσως μου έκαναν αντιπροταση στα 15ε το Unlimited New και ανανεωση της σταθερής με full tv στα ~27ε - εκπτωση λόγω κινητής (το σταθερό έληγε σε 6 μήνες, το είχα στα 30ε ανά μηνα). Όμως μετά το 12μηνο είναι +1,5ε.

Απλως ενημερωτικα
 

Και πολύ καλά το κάνεις γιατί στην ίδια φάση είμαστε αρκετοί εδώ.
Αν θες γράψε μας για την φορητοτητα ακύρωση κτλ κτλ πως έγινε γιατί σε ενα μήνα θα είμαι και εγώ στην θέση σου.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, cv19985 said:

Καλησπέρα,

Ενημερωτικα είχα το Unlimited που έληγε σε 2 μήνες και είχε βγάλει "προσφορα" η εφαρμογή στα 33ε και γέλαγα. Από τα νεύρα μου έκανα φορητοτητα σε καρτοκινητο και θα πήγαινα, όχι για να τους πιέσω. Ε, με πήραν τηλέφωνο και μου προσέφεραν το Unlimited New στα 27ε τους είπα... ευχαριστώ, γεια σας... και αμέσως μου έκαναν αντιπροταση στα 15ε το Unlimited New και ανανεωση της σταθερής με full tv στα ~27ε - εκπτωση λόγω κινητής (το σταθερό έληγε σε 6 μήνες, το είχα στα 30ε ανά μηνα). Όμως μετά το 12μηνο είναι +1,5ε.

Απλως ενημερωτικα

Πολύ καλή τιμή για κινητό! Σου έστειλαν νέο συμβόλαιο για υπογραφές ή αρκεί το τηλέφωνό?

Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, pank said:

Πολύ καλή τιμή για κινητό! Σου έστειλαν νέο συμβόλαιο για υπογραφές ή αρκεί το τηλέφωνό?

Έκανα φορτητοτητα online σε wu, ήρθε κουριερ υπέγραψα τα χαρτιά. Την επόμενη μου ήρθε μνμ από cosmote και μέσα στη μέρα κλήση από vodafone που έγινε η προσφορά. Την δέχτηκα και με καθοδηγησαν πως θα κάνω ακύρωση της φορητοτητας (σε ένα τηλ καλεσα αυτοματοποιημενο). Έγινε η ακύρωση και μετά μου έστειλαν για αποδοχή του συμβολαίου σε sms στο κινητό (και το συμβόλαιο σε λινκ για κατεβασμα). Για το σταθερό μου έστειλαν το sms/συμβόλαιο την επόμενη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, cv19985 said:

Έκανα φορτητοτητα online σε wu, ήρθε κουριερ υπέγραψα τα χαρτιά. Την επόμενη μου ήρθε μνμ από cosmote και μέσα στη μέρα κλήση από vodafone που έγινε η προσφορά. Την δέχτηκα και με καθοδηγησαν πως θα κάνω ακύρωση της φορητοτητας (σε ένα τηλ καλεσα αυτοματοποιημενο). Έγινε η ακύρωση και μετά μου έστειλαν για αποδοχή του συμβολαίου σε sms στο κινητό (και το συμβόλαιο σε λινκ για κατεβασμα). Για το σταθερό μου έστειλαν το sms/συμβόλαιο την επόμενη μέρα.

Ωραίος ο Φαίδων!! Πολύτιμες οι οδηγίες σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...