Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

52 minutes ago, dennis99 said:

Καισαριανη, Παγκράτι, Βύρωνα, Ζωγράφου, Ψυχικό και Καλλιθέα. Γενικότερα σε αυτές αντιμετωπίζω πρόβλημα με χαμηλές ταχύτητες και όχι πάντα 4G ,ελπίζω να μην είμαι ο μόνος 

Και η μαύρη καλή είναι σε αυτές τις περιοχές! Βελτιώνεται συνεχώς μήνα με το μήνα!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

29 minutes ago, Chrischal1908 said:

Και η μαύρη καλή είναι σε αυτές τις περιοχές! Βελτιώνεται συνεχώς μήνα με το μήνα!

Συμφωνώ,αλλά κορυφή παραμένει η πράσινη. Και η μαύρη το παλεύει. Η κόκκινη απλά κρίμα 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, aektzhs 1 said:

Συμφωνώ,αλλά κορυφή παραμένει η πράσινη. Και η μαύρη το παλεύει. Η κόκκινη απλά κρίμα 

Πραγματικά έψαχνα σήμα με το κιάλι, άσε που το CU φοιτητικό και μη τα έχουν κάνει τόσο ασύμφορα και ακριβά που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι ουσιώδες τουλάχιστον όπως το βλέπω εγώ, προτιμώ να πάω στην πράσινη που θα έχω καλύτερο σήμα και το πακετάκι μου με τα 8,5 ευρώ, απλώς μένω για λίγο ακόμα μέχρι να λήξει η προσφορά της κάρτας νέων 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dennis99 said:

Πραγματικά έψαχνα σήμα με το κιάλι, άσε που το CU φοιτητικό και μη τα έχουν κάνει τόσο ασύμφορα και ακριβά που δεν έχουν να προσφέρουν κάτι ουσιώδες τουλάχιστον όπως το βλέπω εγώ, προτιμώ να πάω στην πράσινη που θα έχω καλύτερο σήμα και το πακετάκι μου με τα 8,5 ευρώ, απλώς μένω για λίγο ακόμα μέχρι να λήξει η προσφορά της κάρτας νέων 

Καταλαβαίνω απόλυτα φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ,αλλά κορυφή παραμένει η πράσινη. Και η μαύρη το παλεύει. Η κόκκινη απλά κρίμα 

Η κόκκινη έχει τελειώσει και δεν το ξέρει.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βασιστώ σε αυτό και να το κόψω ατελώς;

https://techmaniacs.gr/ayxisi-1-eyro-se-oli-ti-vodafone-statheri/#comments

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gv2008 said:

Μπορώ να βασιστώ σε αυτό και να το κόψω ατελώς;

https://techmaniacs.gr/ayxisi-1-eyro-se-oli-ti-vodafone-statheri/#comments

Αν έχεις ηλεκτρονικό λογαριασμό φυσικά και μπορείς λαο μάλιστα εκεί θα πατήσει και η κοπέλα μου για να μην πληρώσει πάγιο+πέναλντι

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που δεν επηρεάζει τα ισχύοντα συμβολαια,δεν μπορεις. Επηρεαζει ανανεώσεις και νεες συνδεσεις μονο. Γι'αυτό δεν εφαρμόζεται σε ενα μηνα αλλα αμεσα και γι'αυτό λειπει και η αναφορά σε αποχώρηση ατελώς λόγω των αλλαγων.

Το δημοσίευμα περιλαμβάνει και την αντίστοιχη ανακοίνωση της cosmote στην οποία όπως βλέπεις όμως γίνεται κανονική αναφορά και δεν είναι το ίδιο με της vodafone. Εκει επηρεάζει και τα ισχύοντα συμβόλαια.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, kmpatra said:

Απο τη στιγμη που δεν επηρεάζει τα ισχύοντα συμβολαια,δεν μπορεις. Επηρεαζει ανανεώσεις και νεες συνδεσεις μονο. Γι'αυτό δεν εφαρμόζεται σε ενα μηνα αλλα αμεσα και γι'αυτό λειπει και η αναφορά σε αποχώρηση ατελώς λόγω των αλλαγων.

Το δημοσίευμα περιλαμβάνει και την αντίστοιχη ανακοίνωση της cosmote στην οποία όπως βλέπεις όμως γίνεται κανονική αναφορά και δεν είναι το ίδιο με της vodafone. Εκει επηρεάζει και τα ισχύοντα συμβόλαια.

Σωστή παρατήρηση

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Gv2008 said:

Μπορώ να βασιστώ σε αυτό και να το κόψω ατελώς;

https://techmaniacs.gr/ayxisi-1-eyro-se-oli-ti-vodafone-statheri/#comments

Οχι δεν μπορείς, πρέπει να περιμένεις την λήξη της σύμβασης..

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία, τώρα με τον νέο γενικό κανονισμό αδειών της ΕΕΤΤ, μπορεί ο καταναλωτής να διεκδικήσει ένα 24μηνο συμβόλαιο, να γίνει αορίστου χρόνου, χωρίς να αλλάξει το πάγιο; Αφού θα τον συμφέρει ή μόνο η εταιρία μπορεί να το μετατρέψει; Για όλες τις εταιρίες εννοείται ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, katsiletra said:

Μια απορία, τώρα με τον νέο γενικό κανονισμό αδειών της ΕΕΤΤ, μπορεί ο καταναλωτής να διεκδικήσει ένα 24μηνο συμβόλαιο, να γίνει αορίστου χρόνου, χωρίς να αλλάξει το πάγιο; Αφού θα τον συμφέρει ή μόνο η εταιρία μπορεί να το μετατρέψει; Για όλες τις εταιρίες εννοείται ρωτάω.

Γιατί επικαλείσαι τον Γενικό Κανονισμό Αδειών;
Δεν ξέρω να έχει αλλάξει κάτι που να υποχρεώνει τον πάροχο. Πάντα μπορείς να το ζητήσεις, και εν γένει με την λήξη και μετατροπή σε αορίστου σου κάνουν κάποια έκπτωση. Για ακριβώς ίδια τιμή δεν γνωρίζω να δεσμεύονται.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, babakos said:

Οχι δεν μπορείς, πρέπει να περιμένεις την λήξη της σύμβασης..

Δεν υπάρχει περίπτωση. Θα διακόψω με κάθε κόστος.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Τόσο πολύ θέλεις να φύγεις;

Τόσο πολύ. Θα πάρω τα κινητά και για να έχω καλύτερη προσφορά στη nova θέλω να πάρω και τα σταθερά 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Gv2008 said:

Τόσο πολύ. Θα πάρω τα κινητά και για να έχω καλύτερη προσφορά στη nova θέλω να πάρω και τα σταθερά 

Ωραία,πιστεύω ότι θα σου βγει σε καλό δεδομένου ότι η μαύρη έχει καλύτερο σήμα 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Gv2008 said:

Δεν υπάρχει περίπτωση. Θα διακόψω με κάθε κόστος.

OΚ αυτό ειναι επιλογή σου. Αλλά το +1 ευρώ δεν θα το αποφύγεις όπου και να πας. Συντομα θα το βάλει και η Nova

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, babakos said:

OΚ αυτό ειναι επιλογή σου. Αλλά το +1 ευρώ δεν θα το αποφύγεις όπου και να πας. Συντομα θα το βάλει και η Nova

 

Από ότι καταλαβαίνω σκοπός δεν είναι να γλιτώσει αυτό το ποσό,αλλά να πάει κάπου όπου να έχει καλύτερη ποιότητα παρεχόμενων υπηρεσιών 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, babakos said:

OΚ αυτό ειναι επιλογή σου. Αλλά το +1 ευρώ δεν θα το αποφύγεις όπου και να πας. Συντομα θα το βάλει και η Nova

 

Η nova δεν έχει έκπτωση e-bill. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, babakos said:

OΚ αυτό ειναι επιλογή σου. Αλλά το +1 ευρώ δεν θα το αποφύγεις όπου και να πας. Συντομα θα το βάλει και η Nova

 

Ακριβώς. Όπως είπε και ο @aektzhs 1δεν με απασχολεί το 1€, που ούτως η άλλως δεν με πιάνει, θέλω να φύγω γιατί έχω συνέχεια προβλήματα. Από τις χρεώσεις, μέχρι το σήμα και το roaming 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ηλεκτρονικό λογαριασμό φυσικά και μπορείς λαο μάλιστα εκεί θα πατήσει και η κοπέλα μου για να μην πληρώσει πάγιο+πέναλντι
Παραπληροφόρηση!
Το 1€ έκπτωσης ebill δεν επηρεάζει τους υφιστάμενους πελάτες συμβολαίου!
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pank said:

Παραπληροφόρηση!
Το 1€ έκπτωσης ebill δεν επηρεάζει τους υφιστάμενους πελάτες συμβολαίου!

Το διόρθωσε μετά ο φίλος δεν πρόκειται για παραπληροφόρηση. Επισήμαναν όλα τα μέλη ότι πρόκειται για λάθος. Επειδή από κάτω είχε την ανακοίνωση της πράσινης μπερδεύτηκε, όπως ακριβώς μπερδεύτηκα και εγώ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, pank said:

Παραπληροφόρηση!
Το 1€ έκπτωσης ebill δεν επηρεάζει τους υφιστάμενους πελάτες συμβολαίου!

Όπως ακριβώς σου απάντησε ο φίλος @Gv2008

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα 

Μόλις με πήραν τηλέφωνο για προσφορά για το κινητό 

Ολα απεριόριστα από vodafone με 17,17

Σταθερο έχω ήδη στη voda

Eιναι καλή η τιμή; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, patrik said:

Παιδιά καλημέρα 

Μόλις με πήραν τηλέφωνο για προσφορά για το κινητό 

Ολα απεριόριστα από vodafone με 17,17

Σταθερο έχω ήδη στη voda

Eιναι καλή η τιμή; 

Καλημέρα

Η τιμή είναι πάρα πολύ καλή, αν ξέρεις πως είναι το δίκτυο τους στις περιοχές που κινείσαι και είσαι ευχαριστημένος σίγουρα αξίζει. Αν δεν είσαι ευχαριστημένος όμως και αντιμετωπίζεις προβλήματα ίσως να μην θες να δεσμευτείς μαζί τους για 2 χρόνια και ισχύει για τον οποιοδήποτε πάροχο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...