Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 hour ago, VIPdriver said:

Ξέρει κανείς ποιας εταιρίας είναι αυτό;IMG_20230723_.thumb.jpg.9c97ba37ee4c7498b4bed3de82ac8c11.jpg

Είναι αυτό που πέτυχα και εγώ 

Με Vodafone παίζει

Και είναι 1000 λεπτά προς όλους και 1500 σε σταθερά 

Το σκέφτομαι να το πάρω στα 14,32 άλλα όσο η Q βγάζει την προσφορά με 5 ευρω 1000 Προς όλους και απεριόριστα GB με αποτρέπει...εχω 2 sim ένα μήνα δουλεύω την Q και ένα μήνα ειδικό πακέτο wats up με 8.5 ευρώ. 

Απο χρόνο ομιλίας καλά πάει Απλά το ίντερνετ πλέον δε μου φτάνει 

 

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, patrik said:

 

Και είναι 1000 λεπτά προς όλους και 1500 σε σταθερά 

 

Και μόνο που το παρουσιάζουν έτσι παραπλανητικά, από μένα είναι Χ

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, VIPdriver said:

Και μόνο που το παρουσιάζουν έτσι παραπλανητικά, από μένα είναι Χ

Σωστός 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 22/7/2023 at 11:23 ΠΜ, patrik said:

Καλησπέρα σας,

σε συνέχεια της τηλεφωνικής μας επικοινωνίας, σας προωθώ την προσφορά που ακολουθεί  από την διαφήμιση μας για την οποία εκδηλώσατε ενδιαφέρον, 

Σας προτείνουμε να ενταχθείτε στο πρόγραμμα Business Lite  με τελική τιμή 15.62€/μήνα   και τις εξής παροχές:

Χρόνος ομιλίας προς κινητά σε όλη την Ελλάδα: 1000 λεπτά  
Χρόνος ομιλίας προς σταθερά σε όλη την Ελλάδα: 1500 λεπτά                                                Απεριόριστες κλήσεις μεταξύ των αριθμών που θα μεταφέρουμε!
Sms: 500
Internet κάθε μήνα: 43 GB για ελεύθερη χρήση με τη μέγιστη δυνατή ταχύτητα 
Δωρεάν χρήση roaming σε χώρες της Ε.Ε. 
24 μηνη διάρκεια συμβολαίου

Επιπλέον θα λάβετε 2 πάγια ΔΩΡΕΑΝ για κάθε γραμμή!Εφόσον υποβληθούν οι αιτήσεις έως και την Παρασκευή 21/7 θα λάβετε και 1 Δωροεπιταγή αξίας 40€ για αγορές προϊόντων από το Πλαίσιο!

 

 

Πρέπει να απαντήσω μέχρι σήμερα πως σας φαίνεται η προσφορά; 

Είναι για 2 γραμμές. Την προσφορά την πέτυχα στο instagram

Είναι μέσω συνεργάτη της Vodafone 

Αυτό που με φοβίζει πιο πολύ είναι αν στο μέλλον μου κάνουν κάποια αύξηση μονομερώς 

Καλή τιμή αν δεν θες απεριόριστα, είναι φουλ ανταγωνιστική η Vodafone. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τα business προγράμματα δεν απευθύνονται μόνο σε επαγγελματίες; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, p_k said:

Τα business προγράμματα δεν απευθύνονται μόνο σε επαγγελματίες; 

Απ' ότι φαίνεται όχι 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, p_k said:

Τα business προγράμματα δεν απευθύνονται μόνο σε επαγγελματίες; 

Κανονικά ναι. Με 90€ πάγιο το giga business ultra δεν αγγίζει κ κανένας άλλος. Αν η εταιρία δεν έχει καταφέρει να έχει τους στόχους από τις πωλήσεις του συγκεκριμένου, το δίνει με προνομιακή έκπτωση κ σε ιδιώτη αν σ γίνει προσφορά. 

Και μια μέτρηση στη περιοχή Λιχαδα βόρειας Εύβοιας εδώ που μέχρι πέρυσι τέτοια εποχή κυνηγούσαμε που θα αφήσουμε το κινητό να πιάνει σήμα. 
Η μεγαλύτερη ταχύτητα τότε ήταν 12 σε ΟΤΕ. 

IMG_6530.png

Edited by noter
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, p_k said:

Τα business προγράμματα δεν απευθύνονται μόνο σε επαγγελματίες; 

Δεν έχει σημασία. 

 

4 minutes ago, noter said:

Κανονικά ναι. Με 90€ πάγιο το giga business ultra δεν αγγίζει κ κανένας άλλος. Αν η εταιρία δεν έχει καταφέρει να έχει τους στόχους από τις πωλήσεις του συγκεκριμένου, το δίνει με προνομιακή έκπτωση κ σε ιδιώτη αν σ γίνει προσφορά. 

Παραθυράκι είναι γιατί μπορεί να πέσει χαμηλότερα η τιμή. Έχουν κάποια όρια στο ποσο χαμηλά μπορούν να πέσουν. Πρακτικά χωρίς λόγο 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, EllinikoNisi said:

Το θέμα είναι με business μπορείς να έχεις extra sim ή δεν προβλέπεται?

Μπορείς. Την έχω εγώ περιμενω ενεργοποίηση από αύριο. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, EllinikoNisi said:

Το θέμα είναι με business μπορείς να έχεις extra sim ή δεν προβλέπεται?

Αν δεν κάνω λάθος, στα business μπορείς να πάρεις μέχρι 4 κάρτες με 1 ευρώ πάγιο η κάθε μία.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dasnowy said:

Αν δεν κάνω λάθος, στα business μπορείς να πάρεις μέχρι 4 κάρτες με 1 ευρώ πάγιο η κάθε μία.

Εμένα 3 ευρώ μ ζήτησαν για την πρώτη επειδή δεν έχω σταθερό λέει για δωρεάν. 
Ειχα δώσει όμως 1 μέρα πριν πρόβλημα δικτύου με κακή κάλυψη στη περιοχή που βρίσκομαι τα καλοκαίρια, το οποίο παραμένει ίδιο το πρόβλημα εδώ κ 10 χρόνια. Καμία βελτίωση. Βαση αυτού ζήτησα έξτρα κάρτα sim και συσκευή mifi να μπορώ να περάσω τις κλήσεις μέσω Wi-Fi calling. Θα μου πιστωθούν το πάγιο για την έξτρα σιμ κάθε μήνα και θα μ πιστωθούν και τα χρήματα από την αγορά του mifi. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dasnowy said:

Αν δεν κάνω λάθος, στα business μπορείς να πάρεις μέχρι 4 κάρτες με 1 ευρώ πάγιο η κάθε μία.

Η I4S θα δοθεί με κωδικό προγράμματος ιδιώτη. Αυτό σημαίνει ότι έχει χρέωση 3€ εκτός αν έχεις συνδυασμό κινητού και σταθερού στον αριθμό κινητού που δένει με την I4S.

Υπαρχει και η business I4S που όμως την δίνουν σε άλλη τιμή ανάλογα με τη συμφωνία με την εταιρία. 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ολες αυτες οι προσφορες για το giga unlimited της VF τις παιρνετε ακομα και ως υπαρχοντες πελατες στη σταθερη η ειναι μονο για νεα συνδεση η φορητοτητα? 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, noter said:

Κανονικά ναι. Με 90€ πάγιο το giga business ultra δεν αγγίζει κ κανένας άλλος. Αν η εταιρία δεν έχει καταφέρει να έχει τους στόχους από τις πωλήσεις του συγκεκριμένου, το δίνει με προνομιακή έκπτωση κ σε ιδιώτη αν σ γίνει προσφορά. 

Και μια μέτρηση στη περιοχή Λιχαδα βόρειας Εύβοιας εδώ που μέχρι πέρυσι τέτοια εποχή κυνηγούσαμε που θα αφήσουμε το κινητό να πιάνει σήμα. 
Η μεγαλύτερη ταχύτητα τότε ήταν 12 σε ΟΤΕ. 

IMG_6530.png

Ήμουν στη περιοχή του Αγ. Πνεύματος το τριήμερο τον Ιούνιο. 
Παίζει καλά Vodafone & Nova.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, CamuCamu said:

Παιδια ολες αυτες οι προσφορες για το giga unlimited της VF τις παιρνετε ακομα και ως υπαρχοντες πελατες στη σταθερη η ειναι μονο για νεα συνδεση η φορητοτητα? 

Η προσφορά που έχω αναφέρει παραπάνω είναι μόνο για φορητοτητα ενός αριθμού κινητής. Δεν χρειάζεται να μεταφέρεις κ σταθερό.. 

7 minutes ago, AlexM2 said:

Στείλε και σε εμένα παρακαλώ

Στάλθηκε από το SM-S911B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου στέλνω 

Link to comment
Share on other sites

Έχω στείλει ήδη τα χαρτιά για την φορητοτητα εγώ με τα 22€ και περιμένω. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...