Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μνμ ενημέρωσης μπορεί να μην έρθει για 1002 λόγους. Υπερφόρτωση δικτύου, συντήρηση/αναβάθμιση billing system κλπ, κλπ. Δεν βλέπω πού φταίει η εταιρία.

Τώρα αν θα στα ξαναδώσουν είναι στη διακριτική τους ευχέρεια. Απάτη πάντως δεν είναι.

 

Θα συμφωνήσω σε όλα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

 

Είχα περίπου 150 ώρες δωρεάν προς όλους, 12 χιλιάδες μνμτα, 20gb ίντερνετ με τις ανανεώσεις που έκανα κάθε μήνα και την προσθήκη νέου υπολοίπου στο παλιό (2 χρόνια θαρρώ κάθε μήνα 10ρικο για το πρόγραμμα combo)

 

Όλα αυτά τα χρόνια μια μέρα πριν λήξει το πακέτο μου, ερχόταν μνμ που μου έλεγε ότι την επόμενη μέρα αν δεν βάλω κάρτα χάνω όλα αυτά που μάζεψα, και αφού μου το θύμιζε έβαζα αμέσως.

 

Χθες λοιπόν περίμεναν να πάει 00:30 και μου στείλανε όλα τα μνμτα μαζεμένα (ότι πρέπει να ανανεώσω για να μην λήξει το πακέτο και τα υπάρχοντα υπόλοιπα που έχω, και ότι ΈΛΗΞΕ το πακέτο και δεν έχω πλέον υπόλοιπα σε λεπτά mbs και sms. Το τονίζω ότι όλα τα μνμτα ήρθαν στης 00:30 η ώρα, και τα έχω κρατήσει σαν απόδειξη.

 

Και ερωτώ: Υπάρχει κάποιος τρόπος να πάρω τα υπόλοιπα που είχα πίσω; Η πάμε για φορητοτητα και καταγγελίες στις αρμόδιες αρχές;

 

Απαράδεκτη και δόλια τακτική αυτή, η κλεψιά στο μεγαλείο της. Αναμένω κάποια απάντηση σας.

 

εγώ πάντα έβαζα υπενθύμιση 2 ημέρες πριν λήξει και δεν περίμενα να μου έρθει μυνημα. επίσης στην Βικτωρία έξω από την είσοδο προς Κηφισιά μοιράζουν νούμερα με λεπτά ομιλίας και διαφορά πακέτα ίντερνετ έχει 5 γραμμές αλλά δεν πρόλαβα να διαβάσω μόνο ότι δίνει 1400 λεπτά πήρε το μάτι μου, όποιος ενδιαφέρεται να περάσει να δει πιστευώ ότι σίγουρα αφορά νέα νούμερα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λένε γιατί έπρεπε να το περιμένεις οτι θα καθόταν η στραβή απο την δικιά σου πλευρά η απο την άλλη.

 

Άφεση αμαρτιών στην voda, αυτός φταίει που βασίστηκε, σταυρωστε τον.

Ο λαός αποφάσισε!

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για να φτιαξω λογαριασμο στο cu πρεπει να δωσω ονομα και επιθετο; Ή μπορω να γραψω οτι να ειναι στα πεδια; Ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για να φτιαξω λογαριασμο στο cu πρεπει να δωσω ονομα και επιθετο; Ή μπορω να γραψω οτι να ειναι στα πεδια; Ευχαριστω

 

Καλησπέρα,

 

Νομίζω πως πρέπει να δώσεις τα πραγματικά σου στοιχεία. Δεν βλέπω το λόγο να δώσει κάποιος ψεύτικο ονοματεπώνυμο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για να φτιαξω λογαριασμο στο cu πρεπει να δωσω ονομα και επιθετο; Ή μπορω να γραψω οτι να ειναι στα πεδια; Ευχαριστω

 

τα σωστά να δώσεις, παλιά γινότανε τηλεφωνική επικοινωνία για επιβεβαίωση στοιχείων και ενεργοποίηση του my account. δεν πρέπει να γίνεται τώρα κάτι τέτοιο αλλά όταν το είχα ενεργοποιήσει εγώ τότε έτσι ήτανε.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,με την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων τι γίνετε;έχω κάνει αίτηση από 23/1 και μέχρι σήμερα τπτ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τους έστειλες mail?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητοπου βρισκεται σε περιαγωγη εντος ΕΕ οταν τελειωσουν τα λεπτα του πακετου σου και εχεις πχ 3-4 ευρω υπολοιπο δεχεσαι κανονικα εισερχομενες κλησεις χωρις χρεωση ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεχεσαι κανονικά κλήσεις ακόμα και με μηδενικό υπόλοιπο εντός Ε.Ε.
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα ευρωπαικη καρτα νεων, Τώρα πρέπει να καλέσω την εξυπηρέτηση για να τους δώσω τον αριθμό? Θα επηρεάσει το φοιτητικό καθόλου?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις τον κωδικό στο (νομίζω) 1280 και ενεργοποιείται για 1 χρόνο ακριβώς η προσφορά των 10 ευρώ
Link to comment
Share on other sites

Και ενώ η μπλε έδωσε ήδη 2GB δωρεάν για μία εβδομάδα σε όλα τα καρτοκινητά της η Vodafone τα δίνει με κλήρωση μέσω facebook 1+1GB για σένα και το ταίρι σου για άγνωστο αριθμό τυχερών μετά τις 15/2...

Αυτές είναι προσφορές!!!

 

Update: Θα κληρωθούν 5 τυχερά ζευγάρια για να πάρουν τα GB. Ανοιχτοχέρηδες!!!

 

Edited by Dimos_Vav

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Και ενώ η μπλε έδωσε ήδη 2GB δωρεάν για μία εβδομάδα σε όλα τα καρτοκινητά της η Vodafone τα δίνει με κλήρωση μέσω facebook 1+1GB για σένα και το ταίρι σου για άγνωστο αριθμό τυχερών μετά τις 15/2...

Αυτές είναι προσφορές!!!

 

Update: Θα κληρωθούν 5 τυχερά ζευγάρια για να πάρουν τα GB. Ανοιχτοχέρηδες!!!

 

Φίλε Δήμο ήδη τρέχει προσφορά στο CU και έτρεχε και τον προηγούμενο μήνα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δήμο ήδη τρέχει προσφορά στο CU και έτρεχε και τον προηγούμενο μήνα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

 

Εννοείς τα χίλια λεπτά προς όλους για όλα τα Π/Σ/Κ του Φεβρουαρίου;

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone δίνει 1000 λεπτά προς όλους για τα σκ του Φεβρουαρίου και η cosmote 3gb. Εγώ που έχω δικαρτο και τις δύο εταιρείες είμαι καλυμμένος στο φουλ :-P
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς τα χίλια λεπτά προς όλους για όλα τα Π/Σ/Κ του Φεβρουαρίου;

 

Ακριβώς. Συν τα δώρα του Ιανουαρίου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η Vodafone δίνει 1000 λεπτά προς όλους για τα σκ του Φεβρουαρίου και η cosmote 3gb. Εγώ που έχω δικαρτο και τις δύο εταιρείες είμαι καλυμμένος στο φουλ :-P

 

Σωστός φίλε. Έτσι θέλει.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

ναι καλά θα συντηρούνται νούμερα για τις προσφορές,ασε που ζητάνε ανανέωση μέχρι και ...για να τις πάρεις, ένα και πολύ τους είναι,καρτο είναι και φεύγω οπότε γουστάρω

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ναι καλά θα συντηρούνται νούμερα για τις προσφορές,ασε που ζητάνε ανανέωση μέχρι και ...για να τις πάρεις, ένα και πολύ τους είναι,καρτο είναι και φεύγω οπότε γουστάρω

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Τι στέλνω στο cu για να πάρω τη προσφορά?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ME TO ΠAKETO MONO ΓIA ΣENA ΣEPΦAPEIΣ XEIMΩNA-KAΛOKAIPI ΓIATI EXEIΣ 1.5GB ΓIA 1 MHNA ME 10E! ΓIA AΓOPA TOY ΠAKETOY ΣTEIΛE 10 ΣTO 1355 EΩΣ 20/02!

 

επίτηδες το κάνουν ή ιδέα μου είναι?

το τμήμα προσφορών μπαζει από παντού

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ME TO ΠAKETO MONO ΓIA ΣENA ΣEPΦAPEIΣ XEIMΩNA-KAΛOKAIPI ΓIATI EXEIΣ 1.5GB ΓIA 1 MHNA ME 10E! ΓIA AΓOPA TOY ΠAKETOY ΣTEIΛE 10 ΣTO 1355 EΩΣ 20/02!

 

επίτηδες το κάνουν ή ιδέα μου είναι?

το τμήμα προσφορών μπαζει από παντού

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Ούτε τι κάνουν copy/paste δε διαβάζουν; :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...