Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5ευρη ανανεωση εχει μεινει μονο online?

 

Ναι,μόνο online.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη σε καταστηματα δε μπορω να βαλω 5 € πλεον ε.....μπραβο μεγαλη προοδος η κοκκινη...4 καταστηματα μου ειπαν οτι πλεον μονο 10 ευρω μπορω να βαλω....ΚΡΙΜΑ μας εσκισαν παλι..ΑΣ καταργησουν τα καρτοκινητα να τελειωνουμε.... "χωρις δεσμευση" ειναι παρελθον....εκει καθε μηνα καταθεση αλλα ΔΕΝ ειναι πάγιο....κατα τα αλλα!

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Πως γίνεται να μου τραβάει αυτόματα ένα ποσό από την κάρτα για να κάνει αυτόματη ανανέωση πακέτου λίγο πριν αυτό λήξει;

 

Sent from my SM-G389F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οσοι κανετε ανανεωση Online σας χρεωνει η τραπεζα προμηθεια; ΟΧΙ στο υπολοιπο της vodafone αλλα στο υπολοιπο των χρηματων της τραπεζας εννοω, απο ποιες καρτες/τραπεζες; ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

οσοι κανετε ανανεωση Online σας χρεωνει η τραπεζα προμηθεια; ΟΧΙ στο υπολοιπο της vodafone αλλα στο υπολοιπο των χρηματων της τραπεζας εννοω, απο ποιες καρτες/τραπεζες; ευχαριστω

 

Με πιστωτικές δεν χρεώνει.

Go mastercard,Yes Visa και επιστροφή mastercard περνάνε κανονικά.

Με την Yes εχει θέμα η Wind.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Με πιστωτικές δεν χρεώνει.

Go mastercard,Yes Visa και επιστροφή mastercard περνάνε κανονικά.

Με την Yes εχει θέμα η Wind.

δηλαδη πληρωμη με μαστερ/βιζα χρεωστικη απο πειραιως/αλφα ΔΕΝ εχετε προμηθεια απο την τραπεζα; Ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

οσοι κανετε ανανεωση Online σας χρεωνει η τραπεζα προμηθεια; ΟΧΙ στο υπολοιπο της vodafone αλλα στο υπολοιπο των χρηματων της τραπεζας εννοω, απο ποιες καρτες/τραπεζες; ευχαριστω

Εγώ που κάνω ανανέωση με Paypal με συνδεδεμένη Mastercard της Alpha Bank, δεν έχω παρατηρήσει κάποια προμήθεια.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

TO CU ONSTAGE ANOIΓEI ME..1GB ΔΩPO ΓIA ΣENA. CU ONSTAGE DAYS 15/9, 00:01 - 17/9, 23:59. ΣTEIΛE ONSTAGE ΣTO 1252 KAI ANEBAINEIΣ ME 1GB ΓIA 3 MEPEΣ

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οσοι κανετε ανανεωση Online σας χρεωνει η τραπεζα προμηθεια; ΟΧΙ στο υπολοιπο της vodafone αλλα στο υπολοιπο των χρηματων της τραπεζας εννοω, απο ποιες καρτες/τραπεζες; ευχαριστω

χρεωστική μαέστρο καμμία χρέωση

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη πληρωμη με μαστερ/βιζα χρεωστικη απο πειραιως/αλφα ΔΕΝ εχετε προμηθεια απο την τραπεζα; Ευχαριστω

 

Προμήθεια δεν υπάρχει,ειδικά με Alpha Bank γιατί συνεργάζεται.

Μεσα από την πλατφόρμα της κανεις ανανέωση.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

CU Onstage Reworks edition

CU Onstage Reworks edition και… ανεβαίνεις!!

 

ΔΩΡΕΑΝ 1GB από Παρασκευή 15/9 έως Κυριακή 17/9!

 

Για εγγραφή στείλε Onstage με δωρεάν SMS στο 1252.

 

Tell me more, tell me more…

 

Για εγγραφή στείλε Onstage με δωρεάν SMS στο 1252 από τις 13/9 έως και 17/09

Tα δωρεάν ΜΒ ισχύουν για χρήση από Παρασκευή 15/09, στις 00:01 έως Κυριακή 17/9, στις 23:59

Για το υπόλοιπο σου θα ενημερωθείς μέσω SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης

Μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά

Η προσφορά ισχύει για συνδρομητές CU που έχουν κάνει μια ανανέωση χρόνου ομιλίας οποιασδήποτε αξίας τους τελευταίους δύο μήνες

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα των πρόσφατων αυξήσεων έφτασε και στη Βουλή. Για να δούμε τι θα απαντήσει ο Υπουργός (Ν. Παππάς). Θα κάνει κάποια ενέργεια;

 

http://www.parliament.gr/Koinovouleftikos-Elenchos/Mesa-Koinovouleutikou-Elegxou?pcm_id=bbe618ee-a542-428b-ba0f-a7e6012fe052

Link to comment
Share on other sites

Αποτι εχω διαβασει εδω ολα τα πακετα ιντερνετ τελικα καταναλωνονται και στο εξωτερικο , ισχυει και στο giga νυχτες? Επισης νομιζω ειχα δει οτι το roaming λειτουργει για καποιο διαστημα μονο και δεν μπορεις να χρησιμοποιεις το ελληνικο νουμερο ως κυριο. Μετα τι γινεται ? φραγη? Θα παω για σπουδες στην Αγγλια και απλα θελω να εχω το νουμερο για να λαμβανω καποια μηνυματα απο τραπεζες κλπ , δεν εχω σκοπο να το χρησιμοποιω για κλησεις κλπ. Θα μπορω να δεχομαι για εναν χρονο ?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αποτι εχω διαβασει εδω ολα τα πακετα ιντερνετ τελικα καταναλωνονται και στο εξωτερικο , ισχυει και στο giga νυχτες? Επισης νομιζω ειχα δει οτι το roaming λειτουργει για καποιο διαστημα μονο και δεν μπορεις να χρησιμοποιεις το ελληνικο νουμερο ως κυριο. Μετα τι γινεται ? φραγη? Θα παω για σπουδες στην Αγγλια και απλα θελω να εχω το νουμερο για να λαμβανω καποια μηνυματα απο τραπεζες κλπ , δεν εχω σκοπο να το χρησιμοποιω για κλησεις κλπ. Θα μπορω να δεχομαι για εναν χρονο ?

 

Θα βάζεις καρτα 3 φορές το χρονο από 5€ απλά να δέχεσαι τα sms.Η χρήση για roaming,δηλαδή να κανεις κλήσεις,αποστολή sms και χρήση δεδομένων γίνεται μέχρι 4 μήνες από την ημέρα που θα βγεις έξω.Μετα υπάρχουν χρεώσεις περιαγωγής όπως ήταν μέχρι 15/6/2017.

Επίσης αν ερχεσαι ελλάδα,δεν υπαρχει λόγος να χρησιμοποιήσεις το ελληνικό νούμερο.Στην αγγλία έχουν πολυ καλές παροχές και μπορεις μέχρι ένα όριο να χρησιμοποιείς τις παροχές σου και σε roaming.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αγοράζοντας ακριβώς το ίδιο πακέτο μέχρι 15/9 . Κάντο λίγο μετά τα μεσάνυχτα 15/9 00;05.
Link to comment
Share on other sites

Αγοράζοντας ακριβώς το ίδιο πακέτο μέχρι 15/9 . Κάντο λίγο μετά τα μεσάνυχτα 15/9 00;05.
Τι διαφορά έχει αν το κάνει κάποια άλλη στιγμή μέσα στη μέρα;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα... ασχετος με το νημα της vodafone καθως χρησιμοποιω αλλη εταιρεια αλλα ειπα να βοηθησω την μανα μου

 

εχει στο καρτοκινητο της 7.76 υπολοιπο και λεει βαλε μου ενα πακετο προς ολους

μπαινω στο Myaccount της στο ιντερνετ και βρηκα με 6 ευρω 200 λεπτα προς ολους στην ευρωπη κτλ κτλ

μετα παει με 8,5 το επομενο....

 

παιρνω στο 1252 και ακουω τα πακετα... κολοκυθια.

 

καλα αλλα πακετα δεν εχουν? στην φτωχη μου wind εχω επιλογες της παναγιας τα ματια... η κατι δεν βλεπω καλα?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

talk Vodafone 300 6€

400'*προς CU

 

200'*προς όλους

 

100'*προς όλους από*bonus online ενεργοποίησης

 

 

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σορυ μπερδεύτηκα

είναι το cu talk a lot 600

https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/cu-talk-a-lot-600/

και το άλλο είναι

https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/talk-2-vodafone-300/

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω ότι χάνει τα μπόνους?

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Λάθος υποθέτεις. Μπορεί να το ανανεώσει μέχρι τη λήξη του.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...