Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου τελειωσαν τα MB που ειχα χωρις να το καταλαβω και μου αφαιρεσε 1 ευρω για τα επομενα 50 MB οπως ελεγε το μηνυμα που σταλθηκε.Αυτα τα 50 ειναι για μια ημερα ή και για τι επομενες;
Link to comment
Share on other sites

εδώ καλύτερα για ενημέρωση

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=9141&request_locale=el&lang=el_GR

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εχω καρτοκινητο βοντα και θελω να ρωτησω τα εξης

Αν αγορασω το πακετο 8.5€ 300λεπτα και 500mb για ενα μηνα και ξαναγορασω το ιδιο πακετο σε 25μερες τα υπολ του πρωτου πακετου μεταφερονται στο δευτερο?

 

Με καθε online ανανεωση 10, 20, 30 €, τι bonus παιρνω?

 

thanks

Ναι μεταφέρονται αν αγοράσεις το ίδιο πακέτο

Με ανανέωση 10 ευρώ πέρλες 120 λεπτά ή 500 ΜΒ Ότι από τα δύο έχεις επιλέξει

Με 20 ευρώ πέρνεις 240 λεπτα ομιλίας η 1000 ΜΒ

Αν είναι online 500 MB ακόμα

 

Μου τελειωσαν τα MB που ειχα χωρις να το καταλαβω και μου αφαιρεσε 1 ευρω για τα επομενα 50 MB οπως ελεγε το μηνυμα που σταλθηκε.Αυτα τα 50 ειναι για μια ημερα ή και για τι επομενες;

 

Μέχρι τις 4 το πρωί

Link to comment
Share on other sites

εδώ καλύτερα για ενημέρωση

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=9141&request_locale=el&lang=el_GR

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Και παλι ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεταφέρονται αν αγοράσεις το ίδιο πακέτο

Με ανανέωση 10 ευρώ πέρλες 120 λεπτά ή 500 ΜΒ Ότι από τα δύο έχεις επιλέξει

Με 20 ευρώ πέρνεις 240 λεπτα ομιλίας η 1000 ΜΒ

Αν είναι online 500 MB ακόμα

Ισχύουν και στο καρτοκινητό αυτά (πέρα από το cu);

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω, αλλά ξέχασα να γράψω ότι τα λεπτά ομιλίας είναι μόνο προς Vodafone.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

Πως μπορουμε να μπλοκαρουμε τα 54χχχ για να μην χρεωση κανε κολο application την καρτα και μας φαει τα λεφτα?

Η wind τηλεφωνικα το κανει χωρις χρεωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

Πως μπορουμε να μπλοκαρουμε τα 54χχχ για να μην χρεωση κανε κολο application την καρτα και μας φαει τα λεφτα?

Η wind τηλεφωνικα το κανει χωρις χρεωση.

 

επικοινωνησε με το Customer care να στο μπλοκάρουν!

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

Πως μπορουμε να μπλοκαρουμε τα 54χχχ για να μην χρεωση κανε κολο application την καρτα και μας φαει τα λεφτα?

Η wind τηλεφωνικα το κανει χωρις χρεωση.

μίλα με chat και ζήτα φραγή στα πενταψηφια

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H vodafone έχει καλή εξ. πελατών στο FB.Αν έχεις δοκίμασε.Απαντούν άμεσα!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Παράταση στο 20 GB GIGA νύχτες.

Το πακέτο μπορεί να καταναλωθεί καθημερινά από τις 20:00 μέχρι τις 08:00 το επόμενο πρωί. Η διάρκεια του πακέτου είναι 1 μήνας. Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα δεδομένα από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα συγκεκρίμενα δεδομένα. Σε περίπτωση που θέλεις να ξανά αγοράσεις το πακέτο και δεν έχεις καταναλώσει τα προηγούμενα MB του πακέτου, τότε τα υπολειπόμενα MB που είχες χάνονται και δεν μεταφέρονται για χρήση με το νέο πακέτο. Το πακέτο δεν ισχύει όταν βρίσκεσαι στο εξωτερικό. H προσφορά ισχύει μέχρι 30/9.

Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό!Μακάρι να ακολουθήσουν και οι άλλοι!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα χθες πάλι και θα το έχω για 2 μήνες,μέχρι 3/11

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Μια χαρα,αν και στη θεση σου θα το ξαναεπαιρνα στις 30/9.Μπορεις να τα καταναλωσεις εως τοτε τα 20GB.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παράταση στο 20 GB GIGA νύχτες.

Το πακέτο μπορεί να καταναλωθεί καθημερινά από τις 20:00 μέχρι τις 08:00 το επόμενο πρωί. Η διάρκεια του πακέτου είναι 1 μήνας. Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα δεδομένα από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα συγκεκρίμενα δεδομένα. Σε περίπτωση που θέλεις να ξανά αγοράσεις το πακέτο και δεν έχεις καταναλώσει τα προηγούμενα MB του πακέτου, τότε τα υπολειπόμενα MB που είχες χάνονται και δεν μεταφέρονται για χρήση με το νέο πακέτο. Το πακέτο δεν ισχύει όταν βρίσκεσαι στο εξωτερικό. H προσφορά ισχύει μέχρι 30/9.

 

Τι κρίμα που εγώ θα κοιμάμαι τις πιο πολλές ώρες ενδιάμεσα :lol::lol::lol: Αλλά όπως και να έχει πρέπει να αξίζει κυρίως για φοιτητές που δεν κοιμούνται:lol: Πόσο κοστίζει?

Link to comment
Share on other sites

Εχω εναν αριθμο vodafone που το θελω για συγκεκριμενες και περιστασιακες χρησεις.

Χρειαζομαι ομως, για να μην διαλυσω τις συσκευες μου απο το βαλε-βγαλε, μια 2η sim.

Μπορω να βγαλω στην vodafone, και με τι κοστος;

Link to comment
Share on other sites

Τι κρίμα που εγώ θα κοιμάμαι τις πιο πολλές ώρες ενδιάμεσα :lol::lol::lol: Αλλά όπως και να έχει πρέπει να αξίζει κυρίως για φοιτητές που δεν κοιμούνται:lol: Πόσο κοστίζει?

Γυρω στα 6€ και είναι πολύ καλη προσφορα,τα GB είναι ατελειωτα

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω εναν αριθμο vodafone που το θελω για συγκεκριμενες και περιστασιακες χρησεις.

Χρειαζομαι ομως, για να μην διαλυσω τις συσκευες μου απο το βαλε-βγαλε, μια 2η sim.

Μπορω να βγαλω στην vodafone, και με τι κοστος;

Ναι,θα πληρωσεις εφάπαξ εκει 10€ για να τις παρεις

Περισσοτερες Πληροφορίες εδώ:

Vodafone Double SIM

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα,αν και στη θεση σου θα το ξαναεπαιρνα στις 30/9.Μπορεις να τα καταναλωσεις εως τοτε τα 20GB.

 

 

 

Όταν το αγόρασα 4/9 ήταν για 2 μήνες τα 20gb,από χθες είναι για 1 μήνα τα 20 fb,όποτε καλά έκανα

Link to comment
Share on other sites

Όταν το αγόρασα 4/9 ήταν για 2 μήνες τα 20gb,από χθες είναι για 1 μήνα τα 20 fb,όποτε καλά έκανα

μπα δεν θα το τιμήσω αυτή την φορά αφού είναι για ένα μήνα,αν ήταν 24ωρο σίγουρα,

edit:

https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/giganuhtes/

εδώ πάντως λέει 10GB για δύο μήνες

από κάτω, ότι να ναι....

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Για το πακέτο της ειδικής προσφοράς με τα 3€ που δίνει 1000' προς όλους + 500MB, το ενεργοποίησε κανείς, για χρήση εντός ΕΕ ισχύει ; Είπαν σε γνωστό μου ότι τα λεπτά είναι μόνο για Ελλάδα και τα ΜΒ για χρήση εντός ΕΕ. Παράξενος διαχωρισμός, λογικά ή και τα 2 θα ίσχυαν στην περιαγωγή ή κανένα. Αν κάποιος έχει εμπειρία ο ίδιος, ας ενημερώσει.
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν είναι 10gb/30 ημερες+σύν άλλα 10gb/30 ημερες,συνολικά δύο μήνες για 20gb,σύμφωνα με το chat

άρα ή διάρκεια του κάθε πακέτου είναι 30 ημερες,στις 31 ξεκινάει το δεύτερο

συνολικά 60 ημέρες

θα το ξανά τσιμπησω...

 

Παράταση στο 20 GB GIGA νύχτες.

Το πακέτο μπορεί να καταναλωθεί καθημερινά από τις 20:00 μέχρι τις 08:00 το επόμενο πρωί. Η διάρκεια του πακέτου είναι 1 μήνας. Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα δεδομένα από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα συγκεκρίμενα δεδομένα. Σε περίπτωση που θέλεις να ξανά αγοράσεις το πακέτο και δεν έχεις καταναλώσει τα προηγούμενα MB του πακέτου, τότε τα υπολειπόμενα MB που είχες χάνονται και δεν μεταφέρονται για χρήση με το νέο πακέτο. Το πακέτο δεν ισχύει όταν βρίσκεσαι στο εξωτερικό. H προσφορά ισχύει μέχρι 30/9.

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν είναι 10gb/30 ημερες+σύν άλλα 10gb/30 ημερες,συνολικά δύο μήνες για 20gb,σύμφωνα με το chat

άρα ή διάρκεια του κάθε πακέτου είναι 30 ημερες,στις 31 ξεκινάει το δεύτερο

συνολικά 60 ημέρες

θα το ξανά τσιμπησω...

 

 

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

 

 

Εγώ από αυτά που γράφει καταλαβαίνω πως είναι 20 gb για διάρκεια ενός μήνα!αν το αγοράσεις στείλε Υ στο να δεις ποτέ λήγει.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...