Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ok με καλυψατε, χαζομάρα που πληρώνω τόσα πολλά, τον Αύγουστο που τελειώνει το συμβόλαιό μου θα τους τα πω μια χαρα:lol::lol::lol:

 

αν τελειωνει τον Αυγουστο τοτε τον Ιουλιο να κανεις την κινηση ,ενα μηνα πριν

Link to comment
Share on other sites

Και με 10€ μπορείς να έχεις τα ίδια με το συμβόλαιο στο CU. Αν συνδυάσεις on line ανανέωση και just surf bonus με το που βάζεις 10€ έχεις 1gb δωρεάν. Μετά έχει πολλά πακέτα. Με 8€ υπάρχει ένα που σου δίνει 400' προς όλους,200sms προς όλους, 400'προς cu, 400sms προς cu, και άλλα 60mb.

 

Sent from my Moto X Play

Το οποιο 1gb με αλλα 100mb γινεται 1,1gb (με το "παρε να χεις")

Link to comment
Share on other sites

Ή παραπάνω αν έχεις αρκετούς με CU που θα σε προσθέσουν και ανανεώνουν τακτικά.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κόστος. Ένα τηλεφώνημα, 1266 αν θυμάμαι καλά είναι ο αριθμός.

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Εχω 3 (!) θέσεις για πάρε νά'χεις στείλτε μου π μ να σας προσθέσω αν έχει και κανείς κανένα κενό ας μου πει .

 

Σου στείλα.

Άμα έχει και άλλος κενές θέσεις, ας μου στείλει πμ να με βάλει και θα τον προσθέσω και γω στο δικό μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδες οι θέσεις καβατζωθηκαν, απλά να ξέρουν όσοι δεν είχαν θέση κ για μένα μπορεί και να αντικατασταθούν κάποια στιγμή.

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα απο ταλκ το βονταφον 300 σε cu combo 600 καο δεν εχασα το ονλινε μπονους προς ολους που ειχα μαζεψει
Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό. Μόνο αν ενεργοποιείς το ίδιο ακριβώς πακέτο αθροίζονται οι παροχές. Ακόμα και αν στο άλλο δίνει παρόμοιες

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

δεν έχασα λέει ο άνθρωπος
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξα απο ταλκ το βονταφον 300 σε cu combo 600 καο δεν εχασα το ονλινε μπονους προς ολους που ειχα μαζεψει

 

Όπα, ενδιαφέρον αυτό. Μόνο το online bonus;

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια. Δεν χαθηκε το on line bonus. Αυτο που σου δινει +100 προς ολους. Μου ειχαν πει πως θα χαθει σε περιπτωση που επιλεξω διαφορετικο πακετο
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια. Δεν χαθηκε το on line bonus. Αυτο που σου δινει +100 προς ολους. Μου ειχαν πει πως θα χαθει σε περιπτωση που επιλεξω διαφορετικο πακετο

 

Επειδη το ιδιο bonus εχει το cu combo 600.Οποτε εισαι ενταξει,εγω παντως που το ενεργοποιω γεμισα λεπτα.Ειμαι στον 3ο μηνα και τη βγαζω με 100' προς ολους λογω νεου αριθμου και 200' προς CU.Παντως οι εντυπωσεις μου ειναι θετικες,σε δωρα αρχισε να τα χαλαει και στη καλυψη.Εχει μεινει καπως στασιμη στο 4G.Πρεπει να συνεχισει η κανονικα επρεπε να συνεχιζονταν η επεκταση του 4G και να κλειστουν οσες τρυπες υπαρχουν σε 3G ή 2G.

Για το οριο χρησης δεδομενων που πηγε στα 3GB απο το 1,5GB τη μερα ειναι μια χαρα για εναν που ειναι με 4G ολη μερα και βλεπεις και 5-6 βιντεο ανετα.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδια. Δεν χαθηκε το on line bonus. Αυτο που σου δινει +100 προς ολους. Μου ειχαν πει πως θα χαθει σε περιπτωση που επιλεξω διαφορετικο πακετο

Δε χάνεται επειδή είναι ακριβώς το ίδιο μπόνους.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Θελω να στειλω 5 ευρω σ εναν αριθμο cu με paypal , ο αριθμος αυτος δεν εχει λογαριασμο στο mycu , μπορω να του στειλω τα 5 ευρω ;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...