Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκείνο το ΡΤΤ θα το δώσουν κάποια στιγμή;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω εναν αριθμο CU αλλα εχει -0,19ευρω λογαριασμο

Αν αγορασω μια καρτα των 5 ευρω αυτη με τα 100 SMS θα μπορω να στειλω η πρεπει να εχω + στον λογαριασμο μου

Tanks

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχεις 0,085 λεπτα(το λιγοτερο) στον λογαριασμο σου για μα ενεργοποιησεις την sms card ;)..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω εναν αριθμο CU αλλα εχει -0,19ευρω λογαριασμο

Αν αγορασω μια καρτα των 5 ευρω αυτη με τα 100 SMS θα μπορω να στειλω η πρεπει να εχω + στον λογαριασμο μου

Tanks

Οι κάρτες αυτές έχουν καταργηθεί πια και για να έχεις την προσφορά με τα 100 SMS θα πρέπει να στείλεις το μήνυμα SMS στο 1286 το οποίο θα σου αφαιρέσει αυτόματα 5€ από το λογαριασμό σου.

 

Εάν παρ'όλ'αυτά έχουν ξεμείνει τίποτα τέτοιες κάρτες στα περίπτερα τότε απλά θα πρέπει να έχεις 0,085€ και πάνω για να μπορείς να στέλνεις μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Οι κάρτες αυτές έχουν καταργηθεί πια και για να έχεις την προσφορά με τα 100 SMS θα πρέπει να στείλεις το μήνυμα SMS στο 1284 το οποίο θα σου αφαιρέσει αυτόματα 5€ από το λογαριασμό σου.

 

Εάν παρ'όλ'αυτά έχουν ξεμείνει τίποτα τέτοιες κάρτες στα περίπτερα τότε απλά θα πρέπει να έχεις 0,085€ και πάνω για να μπορείς να στέλνεις μηνύματα.

 

Ευχαριστω πολυ φιλος

Δηλαδη αγοραζω καρτα κ μετα στελνω ενα αδειο μηνυμα στο 1284;

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλος

Δηλαδη αγοραζω καρτα κ μετα στελνω ενα αδειο μηνυμα στο 1284;

 

Στο 1286 φιλε μου!

 

Αν δε γνωριζει καποιος τον σωστο αριθμο ας μη γραφει οτι θελει.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλος

Δηλαδη αγοραζω καρτα κ μετα στελνω ενα αδειο μηνυμα στο 1284;

Μετά την τροποποίηση που έκανα σου απαντώ:

 

Στέλνεις το μήνυμα στο 1286 και πρέπει να γράψεις μέσα SMS! ;)

Link to comment
Share on other sites

Παράταση Προσφοράς

Ανανέωσης Χρόνου Ομιλίας Καρτοκιητού Vodafone από Συνδρομητή Συμβολαίου

 

 

Εως και 30/06/06 παρατείνεται η προσφορά όπου στις περιπτώσεις Ανανέωσης Χρόνου Ομιλίας Καρτοκιητού Vodafone από Συνδρομητή Συμβολαίου η Vodafone προσφέρει:

για κάθε ανανέωση αξίας από 20€ έως 25€ θα δίνεται bonus 15% επιπλέον χρόνος ομιλίας και

για κάθε ανανέωση αξίας πάνω από 30€ θα δίνεται bonus 20% επιπλέον χρόνος ομιλίας, στο καρτοκινητό.

 

Αμέσως μετά την προσθήκη του bonus, οι συνδρομητές θα λαμβάνουν το παρακάτω SMS:

ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΤΕΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ BONUS ΧΧ.Χ ΕΥΡΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΙΛΙΑΣ

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αφού καταργήθηκαν οι κάρτες SMS, γιατί στο ψιλικατζίδικο που παίρνω κάρτα και έχει μηχάνημα που βγάζει εκείνη την ώρα, βγάζει κανονικά;
Link to comment
Share on other sites

Αφού καταργήθηκαν οι κάρτες SMS, γιατί στο ψιλικατζίδικο που παίρνω κάρτα και έχει μηχάνημα που βγάζει εκείνη την ώρα, βγάζει κανονικά;

 

Σου βγάζει sms card/cu a lot?

Όσον αφορά τις κάρτες και όχι τις αποδείξεις,λογικά οτι έχει μείνει στην αγορά θα είναι προς πώληση μέχρι να τελειώσουν απο'κει και πέρα μέσω 1286.

Αλήθεια μπορούμε αν αγοράσουμε και μέσω αποδείξεων τέτοια κάρτα;;;:blink:

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Σου βγάζει sms card/cu a lot?

Όσον αφορά τις κάρτες και όχι τις αποδείξεις,λογικά οτι έχει μείνει στην αγορά θα είναι προς πώληση μέχρι να τελειώσουν απο'κει και πέρα μέσω 1286.

Αλήθεια μπορούμε αν αγοράσουμε και μέσω αποδείξεων τέτοια κάρτα;;;:blink:

 

Πρωτη φορα ακουω τα μηχανηματα να βγαζουν SMS/A Lot.

Αυτες καταργηθηκαν.

Μονο μεσω μηνυματων θα γινεται πλεον η ενεργοποιηση...:wacko:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Γροθια στο κατεστημενο!!!

Διαβαστε μηνυμα που μου ηρθε χθες το πρωι απ το 1600.

 

"Μηνυμα απο Vodafone:Σας ενημερωνουμε οτι το υπολοιπο σας διορθωθηκε μετα απο παραπονο σας.Σας ζητουμε συγγνωμη για την ταλαιπωρια."

 

Μπορει να μην διορθωθηκε τελειως το υπολοιπο(μου εφαγαν συνολικα 10-15 ευρω και μου εβαλαν μονο 3) αλλα απ το τιποτα,κατι ειναι κι αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου βγάζει (για SMS μιλάω). Αν δεν με πιστεύετε, αύριο που θα ξαναπάρω κάρτα, θα την βγάλω μια φωτό μαζί με την ημερομηνία, για να το διαπιστώσετε...
Link to comment
Share on other sites

παιδια..πως ενεργοποιω την sms card μεσα απο τις συνδιαλεξεις μου??

εχω 7 ευρω..και θελω να παρω την sms card ..που στελνω και τι?

 

tnx guys!

Link to comment
Share on other sites

Νέα πακέτα χρόνου ομιλίας

Νέα πακέτα χρόνου ομιλίας και μηνυμάτων.

Aπό αύριο 11/04/06 αρχίζει η διάθεση 1 νέου πακέτου χρόνου ομιλίας για όλους τους συνδρομητές καρτοκινητού Vodafone a la Carte.

Πιο συγκεκριμένα, η Vodafone με τo Vodafone a la carte προσφέρει ΝΕΟ Πακέτο ομιλίας για κλήσεις προς κινητά Vodafone και σταθερά συνολικής διάρκειας 30 λεπτών, αξίας 5€/μηνα.

Στη παραπάνω τιμή συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ 19%.

Η αγορά όλων των πακέτων ομιλίας πραγματοποιείται πραγματοποιείται MONO με κλήση χωρίς χρέωση στο 1286

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι επώνυμος χρήστης καρτοκινητού έχει το δικαίωμα η εταιρία να δίνει τα στοιχεία σου σε τρίτους με την αιτιολογία για μια δημοσκόπηση/έρευνα;

 

Ευχαριστώ!

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Νέα πακέτα χρόνου ομιλίας

Νέα πακέτα χρόνου ομιλίας και μηνυμάτων.

Aπό αύριο 11/04/06 αρχίζει η διάθεση 1 νέου πακέτου χρόνου ομιλίας για όλους τους συνδρομητές καρτοκινητού Vodafone a la Carte.

Πιο συγκεκριμένα, η Vodafone με τo Vodafone a la carte προσφέρει ΝΕΟ Πακέτο ομιλίας για κλήσεις προς κινητά Vodafone και σταθερά συνολικής διάρκειας 30 λεπτών, αξίας 5€/μηνα.

Στη παραπάνω τιμή συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ 19%.

Η αγορά όλων των πακέτων ομιλίας πραγματοποιείται πραγματοποιείται MONO με κλήση χωρίς χρέωση στο 1286

έρχονται και άλλα νέα και έχεις πληθυντικό στον τίτλο? Το συγκεκριμένο δεν λέει και πολλά πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το νέο πακέτο των 30 λεπτών με 5 Ευρώ !Μόλις το αγόρασα!
Link to comment
Share on other sites

Νέα πακέτα χρόνου ομιλίας

Νέα πακέτα χρόνου ομιλίαςκαι μηνυμάτων και μηνυμάτων

Aπόαύριο 11/04/06αρχίζει η διάθεση 1 νέου πακέτου χρόνου ομιλίας για όλους τουςσυνδρομητές τουκαρτοκινητούVodafone a la Carte.

Πιο συγκεκριμένα, η Vodafone μετo Vodafone a la carte προσφέρε...............

Τα άλλα πακέτα μηνυμάτων πια είναι?? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

 

 

Για να κάνεις ενα καρτοκινητό σύνδεση πρεπει να ειναι 1 μηνα ενεργοποιημενο? Ετσι μου πε ο υπάλληλος και μου εκανε εντυπωση γιατι παλιοτερα εδω μεσα καπου ειχα διαβασει οτι πλεον γινεται μονο με μια μερα ενεργοποιηση...

 

Ποιος εχει δικιο? Εγω η ο υπάλληλος?

 

(Μα για ονομα δηλαδη...να καιγεσαι για συνδεση, να θες να τους δωσεις τα λεφτα σου και να μη μπορείς??? Δεν ειναι λιγο παραλογο????????? )

:X
Link to comment
Share on other sites

Τα άλλα πακέτα μηνυμάτων πια είναι?? :shifty:

 

Erxontai syntoma kai ta paketa mhnymatwn.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...